ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 92 از 112 نخست ... 42829091929394102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 911 به 920 از 1120
    امتیازها
    35
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    بین انتخاب این چند مدل به شدت راهنمایی میخوام. ممنون میشم کمکم کنید.
    1- سامسونگ مدل 55JUC7920
    2- سامسونگ مدل 55JU7960،
    3- سامسونگ مدل 55JS7980
    4- LG 55UF850
    5- SONY 55X850

توی رنج 5 ملیون بین این گزینه ها کدومو پیشنهاد میدید؟
    بی نهایت سپاس
    امتیازها
    3,234
    سطح
    35
    0
    کاربر جدید
    با سلام خدمت جناب آریایی گرامی
    انتظاراتم ایناست:
    --کیفیت تصویر برام خیلی مهمه و نداشتن لرزش و پرش و کیفیت خوب کانال sd داخلی و 3d بهتر و 4k--
    لطف کنید بدون توجه به بودجه بین سه مدل تی وی زیر مقایسه انجام بدید
    55ju7960
    55uf95000
    55ec93000
    با توجه به اینکه مدل آخری 4k نیست آیا ارزش داره قید 4k رو بزنم و اینو بردارم (اولویت اصلیم اون دو تا اولیه)
    با تشکر
    امتیازها
    3,049
    سطح
    33
    5
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیزم،
    کیفیت ایکس ویژن رو من هیچوقت به صورت حرفه ای قابل رقابت ندیدم.از مادربرد تا کیفیت تصویر.چون این یک محصول جهانی نیست،هیچوقت یک بررسی کامل ازشون منتشر نشده........
    تشکر جناب آریایی
    میشه خواهش کنم نظر تون رو راجع به دو مدل juc8920 و ju7960 بفرمایید. غیر از کرو بودن 8920 تفاوت عمده دیگه ای هم دارند. کیفیت تصویر کدوم بهتره بخصوص برای شبکه های داخلی
    ضمنا این 7960 مدل 50 اینچش رو تو جمهوری پیدا نکردم. اصلا تو بازار هست؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط saremi نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون از پاسخ هاتون.کمی سوال برام باقی موند جسارتا.
    1- تی وی های fhd سامسونگ هم ارتقا تصویر دارند.درسته؟ فکر نکنم کسی بگه fhd در 4k ضعیف تره.
    تو اون آدرس بحث بین ناظر انجمن و سایر کاربران در مقایسه "کیفیت تصویر sd در تلویزیون 4k" با "کیفیت تصویر sd در تلویزیون fhd " بود.در واقع کاربران معتقد بودند که 4k چون کیفیتش بالاتره و فکر کنم پیکسلش بیشتره عیب های تصاویر بی کیفیت رو (حتی با وجود ارتقا) بیشتر به چشم میاره و تصاویر حالت شطرنجی و داغون پیدا می کنند اما fhd چون پیکسلش از 4k کمتره عیب ها رو کمتر نشون میده و به نظر میاد تصاویر sd در تلویزیون fhd بهتر از تصاویر sd در تلویزیون 4k باشه اما ناظر انجمن خلاف این نظر رو داشت.نظر شما چیه؟
    2- ممنون این مطلب رو خوندم.برداشتم اینه واسه گرون شدن محصولاتشون حذف کردن پس به نظر میاد همچنان مفیده؟! تازه با حذفش تلویزیون 3d کمیاب میشه.حالا سوالم اینه الان توی اینترنت کلی فیلم سه بعدی برای دانلود یا خرید هست (تو گوگل سرچ کردم) حتی محصول 2015 پس چرا تو این خبر میگن با توجه به کمبود محتوای سه بعدی ؟
    3- ممنون خوندم کامل و فهمیدم قابل غیرفعال کردن هم هست ، با این حال متوجه نشدم این دو محصول ju7960 و j6950 مجهز به قابلیت فرمان صوتی هستند؟
    4- ممنون از توضیح و اطلاعاتی که دادید در مورد شرایط لازم برای انتقال مناسب داده ها ولی متوجه نشدم دو مدل ju7960 و j6950 چه نسخه ای از hdmi و چه نسخه ای از usb دارند؟
    5- ممنون
    6- ببخشید اطلاعاتم در این موارد کمه متوجه نشدم خروجی صداشون دیجیتاله یعنی یه کابل دیگه لازمه؟ بذارید مثال بزنم.من یه کنسول خاطره انگیز از کودکی دارم به نام میکرو که سال هاست سراغش نرفتم ولی برام جذابه که از قابلیت استفاده خارج نشه.با توجه به قدیمی بودنش یادمه با این فیش های سه رنگ وصل می شد به تی وی آیا به تی وی های جدید (دو مدل ju7960 و j6950) هم وصل میشه؟ (البته مسلما نه اینکه اگر وصل نشه بخوام قید خرید تی وی رو بزنم :دی ولی دونستنش خوبه)
    ویرایش:فکر کنم 6و 7 رو با هم جواب دادید برای همین متوجه نشدم.اون خروجی دیجیتال رو در جواب هدفون گفتید.درسته؟
    الان نتیجه گرفتم هدفون با فیش 3.5 میلیمتری وصل نمیشه اما میکرو میتونه وصل بشه.درست فهمیدم؟

7- ممنون
    8- حالا شما که در سام سرویس هستید اطلاع دارید شماره پنل ju7960 و j6950 از مدل BN95-01319A هست یا نه؟
    اون فرد در این لینک ادعا کرده که از خود سام سرویس فهمیده.لینک:
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=716059
    شماره پنل این دو مدل ju7960 و j6950 فرق میکنه با BN95-01319A ؟
    9- اون که بله ولی چون تا 5 و خورده ای بودجه هست گفتم اگر خواستم fhd بخرم که میشه سه و خورده ای بقیه پول رو بزارم واسه اینچ بالاترش.
    10- ممنون
    11- ممنون ولی برای بیشتر شدن اطلاعاتم میشه بپرسم با توجه به اینکه h مال یک سال قبله فکر کنم ، اگر مدل قدیمی گرفته بشه عیبش چیه؟ منظورم اینه مگه امکان نداره تو مدلای قدیمی مورد بهتری پیدا بشه؟
    13- جسارتا این مورد از قلم افتاد فکر کنم.تجربه ای که از دو نفر در مورد 6990 نقل کردم.شما که احتمالا از نزدیک کار کردید با این مدل نظرتون چیه؟ این که 6990 بین سری 6 ها کیفیت تصویرش کمتره درسته؟

خیلی ممنون از شما برای وقتی که گذاشتید
    دوست عزیزم،
    1-بنده با مطالبی که در انجمن و گفتگوهای دیگر گفته می شود کاری ندارم.همونطور که گفتم تصاویر FHD درتلویزیون های 4K به هیچ وجه ضعیف نیستند و این یک صحبت غلطه.اما عرض من اینه که یک تلویزیون 4K رو برای پخش FHD نخرید درست نیست چون هزینه زیادی دارید پرداخت می کنید.
    2-شبکه های پخش ما##هواره ای 3D در حال حذف هستند و به طبع محتوای 3D کم میشه چون داره جای خودش رو به VR و واقعیت مجازی میده.
    3-تمامی تلویزیون هایی که دارای ریموت کنترل هوشمند سامسونگ هستند،دارای فرامین صوتی هستند که میشه غیر فعالش کرد.
    4-مدل 1.4 و 2.0 دارند اما HDMI مهم نیست مهم اینه که تلویزیون باید توانایی هندل اون فناوری ها مثل HDR رو داشته باشه که همچین پورتی واسش بگذارن.اگه نداشته باشه نیازی به پورت های 2.0 ندارد.
    5-فیش آنالوگ یعنی همون 3 رنگ های خودمون.بله هر دو مدل 3 رنگ پشتیبانی می کنند.
    6-خروجی دیجیتال صدا یعنی اپتیکال نه 3.5 هدفون.پورت هدفون هم در حال حذف شدنه.خیر ندارند.
    7-والا به طور دقیق از BN پنل خبر ندارم اما شک نکن یکی اینو واسه چرت و پرت گفته باور نکن شما.تنها ضعف عمومی پنل های سامسونگ که اعلام شد واسه پنل سری 4 سال 2013 بود که اون هم سام سرویس گارانتی رو کرد 24 ماه.پس جدی نگیرید.
    8-همانطور که در ابتدا گفتم من با اراجیف فروم های دیگر کار ندارم.خیر اشتباه گفته.شما فک کن سام سرویس یک درصد حتی به ماها بگه پنل من ایراد داره!!!خیر ایراد نداره.
    9-من به شما تلویزیون FHD با اینچ بالا رو توصیه میکنم ولی سری 7.
    10-تلویزیون های جدید دارای گارانتی بیشتر،قطعات بهتر و مدرن تر هستند.حتی مدل های مشابه.
    11-مدل 6990 از بهترین های FHD در جهانه به نظرم.
    امتیازها
    2,406
    سطح
    29
    0
    کاربر جدید
    سلام دوستان قصد خرید تلویزیون 46 یا 47 یا 48 اینچی برای خونه بابام دارم و فقط کیفیت تصور و شکل ظاهری و طول عمر بالا برام مهمه 3D و 4K وای فایو اینا مهم نیست ترجیحا فولHD هم باشه لطفا اهل فن مشاوره بدین!
    قیمتش هم زیر 3 تومن باشه حالا هر چی کمتر بهتر!!!
    ممنونم
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط haftsin نمایش پست ها
    سلام
    بین انتخاب این چند مدل به شدت راهنمایی میخوام. ممنون میشم کمکم کنید.
    1- سامسونگ مدل 55JUC7920
    2- سامسونگ مدل 55JU7960،
    3- سامسونگ مدل 55JS7980
    4- LG 55UF850
    5- SONY 55X850

توی رنج 5 ملیون بین این گزینه ها کدومو پیشنهاد میدید؟
    بی نهایت سپاس
    به ترتیب اولیت به طور حتم و بدن شک اول تلویزیون JS7980 به دلیل استفاده از پنل SUHD و بعد سونی 55X850 و 7960.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak TechCom نمایش پست ها
    انتظاراتم ایناست:
    --کیفیت تصویر برام خیلی مهمه و نداشتن لرزش و پرش و کیفیت خوب کانال sd داخلی و 3d بهتر و 4k--
    55ju7960
    55uf95000
    55ec93000
    با توجه به اینکه مدل آخری 4k نیست آیا ارزش داره قید 4k رو بزنم و اینو بردارم (اولویت اصلیم اون دو تا اولیه)
    با تشکر
    با سلام به شما دوست عزیز.
    اول عرض شود که بنده تلویزیون بانه ای و قاچاق رو به هیچ وجه توصیه نمیکنم.در نتیجه نظری هم نمیتونم بدم راجبش.اما من با توجه به اطلاعاتی که شما دادید فکر میکنم JS7980 بهترین گزینه است.
    امتیازها
    3,049
    سطح
    33
    5
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیزم،
    کیفیت ایکس ویژن رو من هیچوقت به صورت حرفه ای قابل رقابت ندیدم.از مادربرد تا کیفیت تصویر.چون این یک محصول جهانی نیست،هیچوقت یک بررسی کامل ازشون منتشر نشده.کیفیت تصویر گاها پائین تر از هم رده های خود در برندهای دیگر است.این تلویزیون دارای امکانات جانبی خوبی است اما چون طرح ریزی برای یک کار حرفه ای نبوده،به هیچ وجه توصیه نمیکنم.
    سلام و عرض ادب
    جناب آقای آریایی گرامی ضمن تشکر از پاسخ حضرتعالی
    بنده قصد خرید یک تی وی رو دارم :
    - بودجه حول حوش 4.5 میلیون
    - کیفیت 4K باشه
    - کیفیت پخش تصویر مهمترین فاکتورم هست. رنگ ها هر چه طبیعی تر بهتر.
    - میخوام Upscaling عالی داشته باشه برای تصاویر sd (برای شبکه های داخلی)
    - تو پخش تصاویر ورزشی سریع خوب باشه
    - اندازه 50 اینچ مناسبه برام
    - اندرویدی باشه
    ممنون میشم اگه دو سه مدل بهم پیشنهاد بدین
    با سپاس
    امتیازها
    19
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با سلام
    من دنبال یک تلویزیون با سایز 40 یا 42 اینچ و در رنج قیمت یک میلیون و هشتصد تا نهایتا نهصد هستم
    سامسونگ باشه بهتره ولی اگه پیشنهاد بهتری هم داشته باشید لطفا بگید
    مواردی که واسم مهم هست کیفیت و حجم صدا و البته کیفیت تصویر هست
    چون در مبحث تلویزیون هیچ تخصصی ندارم باقی موارد مهم رو خودتون در نظر بگیرید

خیلی ممنون
    امتیازها
    24
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak TechCom نمایش پست ها
    انتظاراتم ایناست:
    55ju7960
    55uf95000
    55ec93000
    با تشکر
    دوست عزیز با توجه به اینکه9300 ecیک محصول بسیار با کیفیت و با تکنواوزی oled میباشد دارای کیفیت تصویر بسیار عالی و مشکی عمیق و کنتراست بینهایت میباشد و با توجه به محدودیت زیاد محتوای 4k خرید ان و لذت بردن از کیفیت ان منطقی و عاقلانه میباشد و بعد از خرید در مقایسه با دیگر تلویزیونهای 4k اشنایان مسلما از اتخاب خود بسیار راضی خواهید بود .
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaft27 نمایش پست ها
    سلام دوستان قصد خرید تلویزیون 46 یا 47 یا 48 اینچی برای خونه بابام دارم و فقط کیفیت تصور و شکل ظاهری و طول عمر بالا برام مهمه 3D و 4K وای فایو اینا مهم نیست ترجیحا فولHD هم باشه لطفا اهل فن مشاوره بدین!
    قیمتش هم زیر 3 تومن باشه حالا هر چی کمتر بهتر!!!
    ممنونم
    با سلام،
    LG 49LB62300
    LG 49LF51000GI
    Samsung 48JU6980
    نقل قول نوشته اصلی توسط Harehr نمایش پست ها
    با سلام
    من دنبال یک تلویزیون با سایز 40 یا 42 اینچ و در رنج قیمت یک میلیون و هشتصد تا نهایتا نهصد هستم
    سامسونگ باشه بهتره ولی اگه پیشنهاد بهتری هم داشته باشید لطفا بگید
    مواردی که واسم مهم هست کیفیت و حجم صدا و البته کیفیت تصویر هست
    چون در مبحث تلویزیون هیچ تخصصی ندارم باقی موارد مهم رو خودتون در نظر بگیرید

خیلی ممنون
    درود،
    Samsung 40J6950
    Samsung 40J6920
صفحه 92 از 112 نخست ... 42829091929394102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 911 به 920 از 1120

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع