ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 101 از 192 نخست ... 519199100101102103111151 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,001 به 1,010 از 1919

موضوع: صندلی داغ

امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    خب حالا سوالات بالا را در حالت های زیر جواب بده:

1) محمدرضا پناهی میخواد سخت افزار را تعطیل کنه بره توی کار تجارت و پاهاشو بزاره روی میز و پول بشماره! -->در هر حال من محمدرضا پناهی را میکشم ! راه نداره ! علاقه خاصی دارم ببینم مرد شما 2 it ایران (حسام شالیکاران) وقتی بشه شماره 1 چه جوری میشه !:-"
    2) من بیام تمام زندگیمو به نامت کنم و مدیریت فروم را بهت بدم و خودم بشم کاربر تازه وارد!-->من تمام بشریت را حاضرم بکشم ! فقط و فقط اگه بتونم شما را ban کنم ! وای که چقدر حال میده ! صبح میای پشت سیستم میبینی نوشته : ورود شما امکان پذیر نمیباشد ! Arsn
    3) فرجام پروفایل فیس را بهت بده و خودش را بازنشسته کنه--> فرجام بچه خوبیه ! نمیکشمش ! تیر را میزنم به دیوار ! فقط باید قول بده که همه friend هاش را به من بده !
    4) مدیر عامل اینتل به دست بوس مدیر عامل amd بره --> قبول ! فقط حتما باید یه عکس با رزولیشن 4k از زمانی که داره پای مدیرعامل amd را میبوسه بزاره روی صفحه اصلی سایت اینتل !
    5) نانوای سرکوچه هر روز بیاد در خونتون نون تازه کنجد زده بیاره برات --> نمیدونم چرا کلا باهاش حال نمیکنم ! همون بکشمش به صرفه تره !
    6) این دایناسور تازه از تخم در اومده و گریه میکنه! ولی انگیزه و قدرت کافی برای کشتن تو داره --> چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی ! میکشمش خلاص !
    7) کودک درونت جلوی پیشرفتت را بگیره --> غلط کرده ، بوق کی باشه ؟! میزنم اونجا هد شاتش میکنم !
    8) اگه این فرشته بمیره دیگه همه انسانها در آخرت گرفتار میشن و ازدیاد جمعیت خداوند را به ساخت مسکن مهر وادار می کنه و بعدش مشکل مسکن و بیکاری حل میشه! میکشمش ! شما نگران مشکل مسکن نباش ! به رئیس جمهور محترم میگیم بیاد اونجا هم مسکن مهر بزنه ! چون تجربه کار در جهنم داره !
    این smiley های سایت هم برای خودشون دنیایی هستند ! کیف میده ! تازه فهمیدم ! نمیشه بیشترش کنند ؟
    در هر حال Thanks for your nice question
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    1,002
    سطح
    17
    640
    اوركلاكر ارشد
    وقتی به سوالات کاربران جواب میدی چه حسی داره؟

بین کل مدل های قطعات کامپیوتر کدوم بیشتر دوست داری؟ (اسم ریز مدل ،فقط یکی باشه از گرافیک یا مادربورد یا cpuو...)

تعریف اورکلاک از دیدت خودت؟

دوست داری رکورد جهانی کدوم قطعه برای شما باشه؟

موفق باشید :)
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_CaraGT2 نمایش پست ها
    وقتی به سوالات کاربران جواب میدی چه حسی داره؟ کلا تو زندگیم همیشه کمک کردن و مشاوره دادن به دیگران را دوست داشتم ! تا جایی هم که میتونم و سواد اندکم قد میده جواب میدم ! اگر یه چیزی بلد باشم دوست دارم با بقیه به اشراک بزارم ! کلا تو زندگیم یه جمله یاد گرفتم : زکات علم ، یاد دادن علم است !

بین کل مدل های قطعات کامپیوتر کدوم بیشتر دوست داری؟ (اسم ریز مدل ،فقط یکی باشه از گرافیک یا مادربورد یا cpuو...) پردازنده ! پیچیده ترین قطعه کامپیوتر ! کارایی شبیه مغز داره ! بین پردازنده های اینتل Core I7 2600k و بین پردازنده های AMD فنوم 1090 !

اورکلاک تو دیدت چه تعریفی داره؟ اورکلاک مثل تیون آپ ماشین میمونه ! استفاده بهینه از امکانات !

دوست داری رکورد جهانی کدوم قطعه برای شما باشه؟ رکورد فرکانس پردازنده جهان ! اون هم با Fx 8150 !

موفق باشید :-*
    مرسی از سوالات خوبت ، امین جان
    Albert Einstein
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    تازه دارم میفهمم خیلی اعصابت داغونه! همه را دوست داری بکشی، البته انگیزه کافی هم داری،‌هر کی مرد اول یقه تورو می گیریم!

فرض کن مثل این فیلمهای ایرانی،‌منو نشوندی روی صندلی و تفنگ رو گرفتی طرفم، کلی هم برام رجز خوندی و تمام بلاهایی که توی فروم سرت آوردم بهم یادآوری کردی و چند تا هم فحش دادی!
    وقتی میای شلیک کنی میبینی تیر توی تفنگ نبوده
    الان چه حسی داری؟؟!!
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    تازه دارم میفهمم خیلی اعصابت داغونه! همه را دوست داری بکشی، البته انگیزه کافی هم داری،‌هر کی مرد اول یقه تورو می گیریم!

فرض کن مثل این فیلمهای ایرانی،‌منو نشوندی روی صندلی و تفنگ رو گرفتی طرفم، کلی هم برام رجز خوندی و تمام بلاهایی که توی فروم سرت آوردم بهم یادآوری کردی و چند تا هم فحش دادی!
    وقتی میای شلیک کنی میبینی تیر توی تفنگ نبوده
    الان چه حسی داری؟؟!!
    البته کاربرهای عزیز فراموش نکنند که این شوخی های من و حسام سر دراز دارد و رابطه من با ایشون مثل دو تو برادر میمونه ! (جون خودم ×!)

الان از زمین و زمان گله دارم ! یه بار خواستیم با دل خوش یکی رو بکشیم ! اون هم نشد !

اشکال نداره با قنداق تفنگ انقدر میزنمت تا .....

قصدم کشتن نیست ! فقط برام جالب شده ببینم وقتی میمیری و خونت میریزه روی دیوار چه شکلی میشی ؟!
    Albert Einstein
    امتیازها
    18,651
    سطح
    86
    1,503
    کاربر اخراجی
    سلام من هم برای اولین بار میخوام سوال بپرسم امیدوارم سوالام ارزش جواب دادن داشته باشند:
    1-کدوم دانشگاه درس میخونین؟
    2-سیستمتون؟
    3-چرا همیشه دیر جواب سوالات منو میدین(تو بخش اورکلاک)؟(البته فقط جنبه شوخی داره ممنون که جواب میدین!)
    4-اون چیزای که در مورد این کلمات به یادتون میاد رو بگین:
    بارسلونا
    amd
    اورکلاک
    نیتروژن مایع
    lg
    من
    قرمز
    ابی
    SAPPHIR
    ویرایش توسط kamyar : 2012/04/22 در ساعت 14:04
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    آقا دوستان ما را بکشند باعث افتخار ماست. بعدش هم بنده اول نيستم از همين الان هم اعلام مي‌کنم منم يکي هستم مثل همه شما عزيزان.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar نمایش پست ها
    سلام من هم برای اولین بار میخوام سوال بپرسم امیدوارم سوالام ارزش جواب دادن داشته باشند: درود فراوان ! حتما ارزشمند است !
    1-کدوم دانشگاه درس میخونین؟ من دانشگاه ؟ من نمیدونم دانشگاه را با کدوم "ه " مینویسند ! بنده پیش دانشگاهی هستم !
    2-سیستمتون؟

AMD X6 1090T @4.3 Ghz , Ht 2600
    Gigabyte 990Xa-Ud3
    Corsair Xms3 8GB Dual @ 1720 Cl 8 1.675
    Sapphire HD 6850 Crossfire @ core 975 Mem 1100
    Adata S511 60GB Sata3
    WD CaviarBlack 500GB 32Mb 7200 Sata2
    Coolermaster V8
    Green Gp 785B Gaming

3-چرا همیشه دیر جواب سوالات منو میدین(تو بخش اورکلاک)؟(البته فقط جنبه شوخی داره ممنون که جواب میدین!) جدی دیر جواب میدم ؟ حتما سوالای سخت سخت میپرسی ! از این به بعد بیشتر حواسم را جمع میکنم !
    4-اون چیزای که در مورد این کلمات به یادتون میاد رو بگین:
    بارسلونا خیلی اهل فوتبال نیستم ولی بارسلونا و منچستر یونایتد را همیشه دوست داشتم ، مسی !
    amd عشق است !
    اورکلاک پیتزا ! نیتروژن مایع !
    نیتروژن مایع سرما ! خطر ! پات !
    lg دو تا محصول Lg optimus 2x و دیگری ips 226V
    من دوست داشتنی ! قابل احترام ! سوال های اورکلاک
    قرمز خون !پرسپولیس ! علی کریمی !
    ابی آسمان ! استقلال ! قلعه نوعی

SAPPHIR
    درود فراوان ! حتما سوالات شما برای من ارزشمند است !

ولی یه مسئله ای را تا یادم نرفته بگم ، کلی میگم و مخاطبم شخص خاصی نیست ! دوستان دقت داشته باشید علیرضا سجادی نیا به عنوان مدیر بخش سخت افزار این فروم مثل همه آدم ها ضعف های علمی خاص خودش را داره ! بعضا سوالاتی از بنده میشه که جواب دادنشون خیلی آسونه ، زمان هایی هم هست که سوالات شما عزیزان یا خیلی سخت و دشواره یا نکته خاصی داره که بنده مطلع نیستم ! (مطمئنن این سوالات کمتر از 1 درصد مجموع سوالات را تشکیل میده و اگر غیر از این بود بنده استعفا میدادم ، چون هنوز فروم خیلی تخصصی نشده و بنده هم به ندانسته های خود ایمان دارم و شعور سکوت کردن در برابر مجهولات خودم را هم دارم ! ) لذا عدم پاسخگویی من به بعضی از سوالات را دلیلی بر کم توجهی من نزارید ! خصوصا سوالات درباره قیمت یا سوالات مربوط به بخش اورکلاک ! هر مادربورد یا پردازنده ای قلق و راه حل خودش را داره و بنده هم دانای کل نیستم و روی هم پلتفورم ها و پردازنده ها تجربه ندارم ! پس اگر غصوری در این مورد خاص پیش میاد بنده را عفو کنید ! البته لازم به ذکر است که بنده هم استاد های خودم را دارم و در صورتی که سوال شما در سطح سواد من نباشه مطمئنن شما را تنها نمیزام و شما را به دوستان با سواد تر ارجاع میدم !

با تشکر - علیرضا !

ویرایش توسط Arsn : 2012/04/22 در ساعت 14:34
    Albert Einstein
    امتیازها
    4,678
    سطح
    43
    253
    کاربر انجمن
    با سلام مجدد
    جناب علیرضا خان
    امیدوارم به این دو سوال بنده جواب منطقی بدی !!!
    1- چرا اول آدرس های اینترنتی سه تا w وجود داره ؟ اگر 2تا w باشه چی میشه ؟ معنی سه تا w چیه ؟
    2- اگر ادیسون برق رو اختراع نمی کرد چی میشد ؟ (لطفا ننویس یکی دیگه اختراع می کرد !!!)

با تشکر - سیستم 32

مجاز از پوچ ما را ازحقیقت باز می دارد ------- به سیر نرگسستان غافلیم از چشم بیمارش
    در این غفلت سرا بی عبرت آگاهی نمی باشد ------ مژه تا پا نزد بر چشم ، ننمودند بیدارش

وبلاگ شخصی ... کامپیوتر

گالری عکس

امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط system32 نمایش پست ها
    با سلام مجدد درود فراوان !
    جناب علیرضا خان
    امیدوارم به این دو سوال بنده جواب منطقی بدی !!! مگه من جواب غیر منطقی هم میدم ؟
    1- چرا اول آدرس های اینترنتی سه تا w وجود داره ؟ اگر 2تا w باشه چی میشه ؟ معنی سه تا w چیه ؟ دلیل این سه تا w اشاره به مفوم وب است ! www مخفف world wide web به معنی صفحه وب جهان گستر (!) است ! یعنی به عبارتی هر بار که ما آدرسی را با www مینویسیم به یاد میاریم که داریم یه صفحه وب را باز میکنم نه یک پروتوکل دیگر مثل Ftp
    2- اگر ادیسون برق رو اختراع نمی کرد چی میشد ؟ (لطفا ننویس یکی دیگه اختراع می کرد !!!) چی بگم ! احتمالا هنوز در تاریکی میموندیم ! کشف برق و اختراع لامپ چیزی نیست که به ذهن هر کسی برسه و مطمئنا اگر این کار بزرگ توسط وی انجام نشده بود تکنولوژی و مدرنیته از وضع الانش خیلی عقب تر بود !

با تشکر - سیستم 32
    درود فراوان ! با تشکر از سوالهای جالبتون !
    Albert Einstein
صفحه 101 از 192 نخست ... 519199100101102103111151 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,001 به 1,010 از 1919

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع