ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن

خبر جنجالی درباره تصاویر منتشر شده از AMD Radeon HD 7900 ''Tahiti''

در تصویری مرموز از دو کارت گرافیک، که می تواند نمونه های نسل بعدی کارت گرافیک Radeon HD 7900 "تاهیتی"باشد

تقریبا یک ساعت پیش توسط عضو انجمن Beyond3D ارسال شده و روی سایت ها قرار گرفت که سر وصدای زیادی بپا کرده

است.سایت های مختلف نظرات خود را درباره این عکس بر روی سایت های خبری خود قرار دادند وگروهی هم این عکس ها

را ساختگی و بحث برانگیز لقب دادن د و به نکات قابل توجه و قابل اغماض در این تصویر 1 است اشاره داشتند: که محصولات

نهایی کارت های سری 7000شرکتAMDنمی تواند همانند این تصویر باشند زبرا PCB قرمز موجود در این کارتها تضاد و باعث ایجاد

اغماض در موضوع می شود از ویژگی های مهم تر در این تصویر لکه آثار برای تراشه های حافظه حداقل 11 ، 12th (هایلایت)

است.

البته در سایت های tomshardwareوchinese.vr-zone.com این کارت روRadeon HD 7970 معرفی شده وگفته شده

که احتمالا ، این کارت گرافیکی Radeon HD 7970 کارت گرافیک برای آزمایش (آزمون و مهندسی نمونه) بوده .

اما بنده پس از جستوجو در سایت های خبری دیگر عکس هایی بدست آوردم که دیگر جایی برای بحث باقی نمی گذارد

و به احتمال قوی نظریه سایت تامز هاردوار درست است واین کارت ها نمونه های آزمایش هستند ،اگر بر روی عکس ها

زوم کنید دقیقا خواهید فهمید که این تصاویر واقعی است و دیگر خبری از لکه هم بر روی تصویر زیر نیست:

نگارش و ترجمه:سعید افرازی

.................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    نکته جالب در این میان محل ساخت کار است. made in Canada
    این نشان می دهد که تا مدتی دیگر باید منتظر اخبار جدید از nvidia هم باشیم.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    دوستان من الان متوجه نشدم چی شد ؟؟
    یه توضیح میدین نکته مرموزش چیه ؟

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    3,170
    سطح
    34
    190
    کاربر انجمن
    ادیت :
    رسما خل شدم چی بوده و من چی دیدم *_*
    ممنون از خبر ^_^
    ویرایش توسط vali66 : 2011/12/09 در ساعت 00:50
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع