ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن

خرید کولر پردازنده

مادربرد z97 d3h
    گرافیک g1 970
    پاور کورسیر650
    سی پی یو 4790k
    کیس x1 basic
    این سیستم من صدای فن استوک ضبط کردم گوش کنید وسطش برش میدارم فن رو صدا خوب میشه میخاستم گوش کنید اگر خرابه ی کولر خوب ک صدای نداشته باشه تو 100تومن معرفی کنید مرسی
    این هم لینک
    http://s9.picofile.com/file/82985056...92211.mp3.html
    ممنون میشم لینک خرید انلاین کولر هم بدید اخه جند وقت پیش میخاستم از شهرستان بخرم پست هم زدم ولی کسی نداشت اینجا
    امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن
    کسی نیست جوابمو بده 😁
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سلام دوست عزیز .
    با صدا خیلی نمیشه فهمید فن مشکل داره یا نه ولی یکم صدا مشکوکه . ولی خب با ایجاد فشار فن درست داره عمل میکنه و دورش بالا میره .
    یک دما هم از پردازنده در حالت بیکار و زیر فشار اعلام کنید .اگر هم میخواهید از سکوت و خنکی با هم لذت ببرید همین حالا یک کولر مدل :
    ThermalRight True Spirit 120M با قیمت 125 یا GREEN Notus400 با قیمت 95 خریداری کنید .
    امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن
    اصلا با فن استوک حال نمیکنم دانلود شبانه ک میذارم سیستم فشاری روش نیست ولی صدای فن نمیذاره بخوابم دیگ فن گرین400 میخام الان سفارش بدم فقط ی سوال تو کیس ک گفتم جا میشه ؟ مشکل ی وقت برنخورم مرسی
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.rko نمایش پست ها
    اصلا با فن استوک حال نمیکنم دانلود شبانه ک میذارم سیستم فشاری روش نیست ولی صدای فن نمیذاره بخوابم دیگ فن گرین400 میخام الان سفارش بدم فقط ی سوال تو کیس ک گفتم جا میشه ؟ مشکل ی وقت برنخورم مرسی
    کیس شما 20 سانت عمق داره اگر نهایت سه سانتش رو هم برای درب و پایه مادربرد و cpu حذف کنید میشه 17 سانت
    تا فلز درب کیس . این فن نهایت تا 16 سانت ارتفاع داره (15.6) . و بعید میدونم مشکلی پیش بیاد .
    برای اطمینان بیشتر سیستم رو خاموش کنید و با خطکش فاصله ی بین مادربرد تا لبه ی کیس رو دقیق اندازه بزنید و اینجا اعلام کنید .
    امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن
    اندازه عمق از مادربود تا لبه کیس18سانت بود
    ی نکته من کارت دی وی بی هم دارم تو کیس ک بالای کارت گرافیک نصب هست حالا عکس گرفتم ممنون میشم عکس ببینید بگید مشکلی پیش میاد یا ن ممنون
    لینک عکس
    http://s8.picofile.com/file/82985998...623_143907.jpg
    امتیازها
    9,733
    سطح
    66
    60
    کاربر انجمن
    یکی از دلایل زیاد بودن صدای فن کثیف بودن هیتسینک cpu میباشد و باید آن را تمییز بکنید ....
    اگر میتوانید خودتان آن را باز کرده و حتماً گرد و خاک آن تمییز بکنید و اگر خمیر زیر هیتسینک خشک شده استفاده از خمیرسیلکون حرارتی نو و مرغوب توصیه میشود...
    استفاده از
    کارت دی وی بی مشکلی ندارد....
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.rko نمایش پست ها
    اندازه عمق از مادربود تا لبه کیس18سانت بود
    ی نکته من کارت دی وی بی هم دارم تو کیس ک بالای کارت گرافیک نصب هست حالا عکس گرفتم ممنون میشم عکس ببینید بگید مشکلی پیش میاد یا ن ممنون
    لینک عکس
    http://s8.picofile.com/file/82985998...623_143907.jpg
    ابعاد طولی فن که بعد از نصب به ارتفاع از دید روبروی شما تبدیل میشه نهایت 13.5 سانته . این کولر از مرکز cpu به اندازه 6.7 سانتیمتر ارتفاع به بالا و پایین کشیده خواهد شد .(اندازه بگیرید) .
    نکته مهم :
    ما در اینجا دوست داریم دوستان به مشکلی برنخورند و در نهایت راندمان و سلامت از قطعاتشون استفاده کنن, پس از حرف های بنده ناراحت نشید : کابل کشی و نظم داخلی کیس فاجعه است ! (افزایش بروز خطر) / وضعیت تمیزی کیس افتضاحه , تنفس کل قطعات شما الان مختل شده خصوصا cpu و کارت گرافیک و قطعا درون پاور ! گردوخاک روی قطعات کامپیوتر علاوه بر دما باعث اختلال در عملکرد قطعات میشه .
    هرچه سریعتر به وضعیت داخلی کیس رسیدگی بشه (فشار هوا با دمنده قدرتمند) و نظم سیم کشی هم سامان داده بشه . با توجه به تهویه کیس و ورود و خروج فن های موجود در اون سمت نصب کولر (فن چپ یا راست) رو تنظیم کنید
    امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن
    ممنون بابت جواب دوستان گرد خاک ک میبینید مال اینه کیس ۶ماه خاک خورده چون سرکار میرم دانشگاه هم میرم لب تاب هم دارم استفاده نکردم الان روشنش کردم وگرن دستگاه سرویس کردنشم دارم و کولر و خریدم امروز یا فردا براش تمیزش میکنم فقط دوستان من اندازه گرفتم عمق کیس 18سانت بود دیگ جای دیگش رو احتیاجی اندازه بگیره یا بهش میخره کولر مورد نظر ممنون
    امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن
    سلام ببخشید بوجه ام رسید و اینو سفارش دادم نظرتون چیه؟
    TRUE Spirit 120M BW Rev.A - Thermalright
    انلاین گرفتم چند روز دیگ میرسه
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)