ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 15 از 20 نخست ... 51314151617 ... آخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 197
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    تازه بخش امتیازات هم پریده!!
    امتیازها
    11,037
    سطح
    69
    456
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام
    دوستان من چه تو پروفایل خودم و چه سایر کاربرا اگه روی آخرین پستها یا تاپیکهای ایجاد شده توسط شخص کلیک کنم
    پیام زیر رو میبینم.
    راهنمایی بفرمایین لطفا.
    ممنونم
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: sakhtafzar.png
مشاهده: 39
حجم: 231.7 کیلو بایت

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus Prime نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من چه تو پروفایل خودم و چه سایر کاربرا اگه روی آخرین پستها یا تاپیکهای ایجاد شده توسط شخص کلیک کنم
    پیام زیر رو میبینم.
    راهنمایی بفرمایین لطفا.
    ممنونم

نام: sakhtafzar.png
مشاهده: 39
حجم: 231.7 کیلو بایت
    سلام
    این موضوع طبیعی هست فعلاً چون نسخه فعلی فروم نمیتونه تمام فعالیت ها و پست ها رو توی این بخش ذخیره کنه و یک مقدار زیادی عقب هست از فعالیت روز
    فعلاً برای مشاهده فعالیت ها توی تاپیک تب آخرین فعالیت های کاربران میتونید ببینید . یا اینکه اگر نیاز دارید اشتراک بزنید که جواب هایی که بهتون داده میشه براتون ایمیل بشه .
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    دوستان عزیزی که میخوان ساعت فروم رو تنظیم کنند با توجه به قانون که روز اول فروردین ساعت رسمی 1 ساعت به جلو میره و می بینند که ساعتشون خود به خود جلو نرفته می تونند توی تنظیمات پرفایلشون در لینک زیر :
    http://forums.sakhtafzarmag.com/prof...do=editoptions
    قسمت تنظیمات تاریخ و زمان یک بار از حالت خودکار به حالت همیشه فعال تغییر بدهید و ذخیره کنید و مجدداً به حالت خودکار برگردانید و مجدداً ذخیره کنید درست میشه ! ;)

نام: ***1587;***1575;***1593;***1578; 1.jpg
مشاهده: 21
حجم: 67.0 کیلو بایت
    با تشکر و تبریک مجدد سال نو @};-
    ستاد کل ترفند های عقابی ! >:):D
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2015/03/22 در ساعت 10:47
    امتیازها
    18,651
    سطح
    86
    1,503
    کاربر اخراجی
    سلام دوستان كسي ميدونه چطور بايد لينك تاپيك رو در امضام قرار بدم به طوري كه موضوع تاپيك مشخص باشه نه ادرس؟
    امتیازها
    14,635
    سطح
    78
    2,661
    کاربر انجمن
    سلام خدمت مدیران و دوستان عزیزم
    یک انتقاد (پیشنهاد :D) ...
    بالای صفحه فروم ، اون بخشی که برای ورود کاربران در نظر گرفته شده از پس زمینه تیره برخورداره که باعث میشه ما هنگام وارد کردن نام کاربریمون دچار مشکل بشیم و در واقع نبینیم که چی مینویسیم
    خواهشا پیگیری کنید این مشکل رفع بشه
    چون من معمولا از یک سیستم وارد نمیشم و مجبورم همیشه نام کاربری و رمز بدم (به دلایل امنیتی نمیتونم رمز و یوزر رو رو سیستم ذخیره کنم)
    ممنون
    تیغ باش تا محتاج نوازش نشی
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_1980 نمایش پست ها
    سلام خدمت مدیران و دوستان عزیزم
    یک انتقاد (پیشنهاد :D) ...
    بالای صفحه فروم ، اون بخشی که برای ورود کاربران در نظر گرفته شده از پس زمینه تیره برخورداره که باعث میشه ما هنگام وارد کردن نام کاربریمون دچار مشکل بشیم و در واقع نبینیم که چی مینویسیم
    خواهشا پیگیری کنید این مشکل رفع بشه
    چون من معمولا از یک سیستم وارد نمیشم و مجبورم همیشه نام کاربری و رمز بدم (به دلایل امنیتی نمیتونم رمز و یوزر رو رو سیستم ذخیره کنم)
    ممنون
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...B2%D8%A7%D8%B1
    @};-
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوستان این تاپیک مخصوص مشکلات انجمنه، نه صحبت بر سر مسایل دیگر.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط invoker نمایش پست ها
    اقای رضا اشراقی ...
    جانم

دوست و برادر دوست داشتنی بنده ! استاد بزرگوار ... فردی که همه چیز از خوده شما شروع شود و باعث شود به اینجا برسم !!!!
    یاسین جان هرکسی به هرجایی رسیده به نظر من نهایتاً 20 % مربوط به استادش بوده به قول شما و 80% مربوط به تلاش و پشتکار و علاقه و پیگیری خودش ! منم اینجا ماژیک وایت برد برنداشتم جلوی وایت برد بایستم به کسی آموزش سخت افزار بدم چون خودم نه تحصیلات آکادمیک سخت افزار دارم که چنین جرأت وجسارتی داشته باشم نه از نظر عملی بیش از 10% سخت افزار رو بلدم من بیشتر از راهنمایی کردن و اینکه بقیه بگن ما از طریق تو چیزی یادگرفتیم خودم بیشتر از هر کسی محتاج تعلیم و یادگیری از اساتید اینجا هستم
    ولی بار ها و بار ها بند و صد البته مدیران عزیز به شما تاکید کردن در خطاب به یه فرد کوچکتر هم کمال احترام قاعل باشین !
    به قول شما که میگین بنده در مقامی نیستم که به شما تذکر بدم دروس ولی خوده شما هم اگه خوب دقت کرده باشین زیر اسمتون نوشته (مسئول فروشگاه انجمن ) ... به موضوعاتی که به شما رطبی ندارد چه دلیلی دارد در ان دخالت کنین ؟ مگه طرف حساب بنده شما هستنین ؟ صبر ادمم حدی داره ... هر فردی هم حق و حقوقی داره احترامی داره صد چیز داره شما همه اینارو نا دیده میگیرن ... که چی بشه ؟ جایزه میدن بگین ما هم اخلاقمون چنین کنیم ! مگه فرق بین شما و دیگر مدیران چیه ؟ راسش اگه بخواد به این روند باشه سر همین صحبتی که الان تایپ کردم اخراجی بنده رو بزنین و بره ...
    یاسین جان همیشه در برابر کلمه احترام یک کلمه دیگه هم به کار می برند ! اون چیزی نیست جز « متقابل » یعنی « احترام متقابل » !! یعنی من احترام بگذارم و بهم هم احترام گذاشته بشه . من از نظر احترام گذاشتن کوتاهی نکردم . به کاربر 10 سال کوچکتر از خودم یک بار «تو» نگفتم . همیشه توی مکالمات بهم میگن « رضا جان تو خوبی ؟ » من به کاربر 10 سال کوچکتر از خودم یک بار نشد بگم « آره من خوبم ! تو خوبی ؟ »
    این فروم نه مال منه نه سند به نام من زدن نه قراره بزنند هر کاری کردم و مشاوره و کمکی که کردم « وظیفه ام بوده » چون به میزانی غیر قابل توصیف و شمارش در طرف مقابل از جناب پناهی و آرمین جان و بقیه لطف و محبت و بزرگواری و برادری دیدم !!! هزاران بار در دوران مدیریت و بعدش در مقابل سخت گیری های من این حرف تکراری و مشابهش زده میشد که « یک عده فکر کردن فروم فقط قراره در اختیار اونها باشه فقط و بقیه نباید حرف بزنند !!! » یا فکر می کردند که من کینه و خصومت و پدر کشتگی با کسی دارم !
    نه عزیزانی که این فکر رو می کردید و می کنید ! فروم مال همه کسانی هست که «جنبه و لیاقت استفاده » ازش رو دارند . فضای مجازی ارزش کینه پیدا کردن از کسی رو نداره !!! نه چنین موردی توی اخلاق و رفتار حرفه ای و اجتماعی و شخصیتی جایی داره . توی قرآن هم چنین چیزی نکوهش میشه . توی سوزه حجرات داریم « يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا يَسْخَرْ قَومٌ مِّن قَوْمٍ عَسَى أَن يَكُونُوا خَيْرًا مِّنْهُمْ » یعنی ای کسانی که ایمان آورده اید کسی رو مسخره نکنید چه بسا از شما بهتر باشه » و هزاران آیه اخلاقی دیگه.
    لیاقتش رو دارند استفاده کنند خودشون رو رشد بدن و بیان بالا و بالاتر . دلیلی نداره وقتی به کسی روی حساب دوستی تذکر میدی چند بار با زورش شاخ و شونه بکشه که ضربه فنی ات می کنم !!! و فن کمر میزنم و سالتو میزنم ، چپ و راست میشی !!! و حضوری میام خدمتت !!!! یعنی منم لال هستم و نمیتونم جواب بدم به طرف و بگم میزارم زیر گوشت که عین آدامس بچسبی کف آسفالت ؟!!! دستم هم قدرتش رو داره !! ولی فضای مجازی جای این بحث ها و شاخ و شونه کشیدن ها نیست !! راست میگید راه بازه واقعاً فعالیت مفید کنید نه برای امتیاز و تعداد پست . هزار بار خودم رو مثال زدم گفتم من چند بار بدون اطلاعات رفتم توی حوزه تخصصی اورکلاک یا صوت وتصویر چرت وپرت تحویل بدم ؟؟!!! امیر حسین جان دو ساله اینجاست چند بار اومده توی بخش سیستم کامل لیست سیستم بده ؟!!! من چند بار بدون اطلاعات رفتم توی بخش موبایل تز دادم که بهم بگن فلان مطلب که گفتی از دم غلطه ؟!! احترام متقابل یعنی وقتی احترام گذاشتی من رضا صد برابرش احترام میگذارم کسی هم خواست پررو بازی در بیاره منم لال نیستم بی جواب بگذارم زحمت این فروم رو شبانه روز کشیدم اعصاب و قلب وچشم وکمرم رو براش گذاشتم وسط، از خانواده و تفریحم زدم که البته وظیفه ام هم بوده ولی جلوی آدم پررو می ایستم و نمیگذارم هرکاری دلش خواست انجام بده تعارف هم با کسی ندارم اگر مدیر هم بخواد اغماض افراطی کنه ، بی تعارف کاری ندارم وکار خودم رو می کنم !
    اما برسیم سر بحث نگارش !!!
    سه نفر توی این فروم بدترین اوضاع نگارش تاریخ فروم رو داشتند که یک نفر شمایی نفر دوم و سوم اوضاعشون بهتر شد !! ;)
    اما شما وقتی میاید به غلط املایی پیام خطای داخل سایت گیر میدید خداوکیلی یه نگاه به وضع نگارش خودتون بندازید خب برادر من !! تعارف که نداریم ! شما به عنوان مشاور وبسایت و بخش پرسش و مشاوره سایت یا من رضا به عنوان مشاور فروم داریم به یک عده کاربری راهنمایی میدیم که هزاران درجه ممکنه از ما از نظر اطلاعات سخت افزاری ضعیف تر باشند !! خب وقتی ما قراره کلی لغت و اصطلاح قلمبه سلمبه رو داخل چند خط کامنت به عنوان راهنمایی تحویل طرف بدیم باید کاربر بیچاره یک چیزی ازش بفهمه یا نه ؟!!! مشاوره یک هنره که مشاور اطلاعات تخصصی رو بتونه به ساده ترین و رساترین شکل ممکن تحویل کاربر بده . حالا این وسط اگه شما کلی غلط بسیار ساده و بدیهی املایی داشته باشی چه ذهنیتی در ذهن کاربر ایجاد میشه ؟!!! ببخشید تعارف ندارم ولی پیش خودش میگه « ای بابا ! این که زبون خودش هم نمیتونه بنویسه چطوری میخواد به من راهنمایی کنه ؟!!! » و فراری میشه !!
    در مورد حد وحدود هم حد خودم رو خوب میدونم . هزار بار هم گفتم با کسی خصومت ندارم و تا حالا اگر به x یا y گیر دادم در صحن علنی گیر بیخودی نبوده که فقط ناشی از خصومت باشه .

خوشم می یاد از اقای پناهی عزیز که چقد محترامانه به بنده تاکیید میکنن که در بخش مشاوره فعالیت دارین لطف کنین جوری باشد که کاربران احساس تحقیر شودن یا اعصبانیت یا ... نشون و یک جو همکاری داشته باشد ولی کو چنین چیزی ؟
    یاسین جان شیوه هرکسی متفاوت هست این یک واقعیت هست من هم خودم رو جای هیچ کسی نمیتونم بگذارم چون اصولاً تقلیدگر نیستم و نمیتونم فیلم در بیارم . شیوه کاری جناب پناهی کاملاً شیوه اصولی و درست ومنطقی هست و من هم برای فرد منطقی اجراش می کنم ولی قرار نیست برای آدم غیر منطقی هم همین روش رو در پیش بگیرم !
    کاربر مقابل که اومده از من راهنمایی بگیره منطقی باشه من براش سنگ تموم میگذارم نباشه و فرق دلسوزی و راهنمایی درست با « مشاوره بنداز بنداز » متوجه نشه و نتونه رابطه اعتماد دو طرفه رو درست برقرار کنه منم جور دیگه ای کار می کنم ولی تا حالا شیوه زور در پیش نگرفتم که یا این رو میخری که من گفتم یا با هفت تیر می کشمت !!!! :D اگر ببینم کاربر نفهمه رهاش می کنم
    مشکل نوشتاری بنده از جای سر چشمه میگیره اول اینکه همیشه میگم سطح فزهنگ و شعور بنده از شما میشه گفت پایین تره ! من یه بچه روستای بیش نیستم تو شهرستان بزرگ نشودم حتی تو گفتار هم فارسی بنده خوب نیست ... ولی هیچ وقت احترام خودم و طرف مقابلم رو فراموش نکردم ادم میتونه با نوشتاره بد کنار بیاد ولی با اخلاق بد نخیر ...
    یاسین جان توی مجموعه سخت افزار افراد از هزاران فرهنگ و موقعیت اجتماعی و اقتصادی و سواد تحصیلی دور هم جمع شدن و هیچ کسی موقعیت اجتماعی و محل سکونت کسی رو دستمایه تحقیر و تمسخر قرار نداده وچنین چیزی در فرهنگ و اصول اعضای مجموعه جایی نداشته ونداره .اگر قرار بر این بود باید من رو هم مسخره میکردن که اوه ! رضا اشراقی از پشت کوه اومده ! 900 کیلومتر با تهران فاصله داره ! بچه شهرستانی هست که کامپیوتر هم بلد نیست روشن کنه !! (ببخشید ببخشید ) اشراقی برو گمشو اینجا جای تو نیست !!! یا شما هم به قول خودت بچه روستا هستی ! منم نوه روستا هستم ! :D این خودش باید باعث افتخار برای شما و اطرافیانت باشه که یک بچه روستا الآن مشاور سایت سخت افزاره ! ولی خب دلیل بر این نمیشه که ساده ترین کلمات ممکن در حد اول دبستان رو هم اشتباه نوشتاری در موردشون داشته باشی!!!
    متاسفام که این بحث رو اینجا گفتم ... از همه مدیران گرامی عذر خواهی میکنم ...
    من هم متأسفم که شما رو ناراحت کردم ولی چشم ها رو باید شست و واقعیت رو قبول کرد !
    از همه مدیران وکاربرانی که باعث ناراحتیشون شدم عذر میخوام و حلال کنند .انشاء الله در این شب های عزیز هممون بتونیم تحولی در خودمون بدیم @};-@};-@};-
    من هم بابت اسپم عذر میخوام ولی لازم به زدن این حرف ها بود !
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    دوستان این تاپیک مخصوص مشکلات انجمنه، نه صحبت بر سر مسایل دیگر.
    شرمنده رئیس . مشغول نوشتن بودم پست شما روندیدم ولی برای بار آخر لازم دیدم این حرف ها زده بشه
    بابت اسپم مجدداً شرمنده ! @};-
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2015/07/09 در ساعت 00:04
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    رضا جان،

حالا که اینجا تبدیل بحث آزاد شده، منم سه تا سوال دارم از شما:

1) تشخیص اینکه چه کسانی «جنبه و لیاقت استفاده » از فروم رو دارند بر عهده ی چه کسی است؟

2) تشخیص اینکه کاربران واقعاً فعالیت مفید می کنند و یا اینکه برای امتیاز و افزایش تعداد پست فعالیت می کنند برعهده ی چه کسی است؟

3) تذکر به کاربران خاطی و در صورت لزوم برخورد با آنها بر عهده ی چه کسی است؟
صفحه 15 از 20 نخست ... 51314151617 ... آخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 197

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع