ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 105 از 112 نخست ... 55595103104105106107 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,041 به 1,050 از 1120
    امتیازها
    1,360
    سطح
    20
    2
    کاربر جدید
    سلام و خسته نباشین
    بین دو تیوی h6490 و 6980 سامسونگ کدومو پیشنهاد میدین؟ از نظر کیفیت پنل و کیفیت تصویر کانالهای اس دی و اچ دی
    تیوی هایی که فورکی هستن مثل 6980 واقعا تو کانالهای تیوی خودمون کیفیت بهتری نشون میدن یا تیویهایی که قابلیت فورکی ندارن مثل مدل 6950 کیفیت بهتری دارن؟
    هیچکدوم از تیویهای فیلیپس منوهای فارسی ندارن؟ یا نرم افزاری نمیشه این منوهارو فارسی کرد؟
    باسپاس
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
    البته این مدل سامسونگ HD هست که فکر نکنم توی سایز 32 تفاوت قابل ملاحظه ای با مدل فول اچ دی داشته باشه . جالبه که این مدل هایسنس هوشمنده که هیچ 32 اینچ دیگری توی بازار نیست، اون هم باقیمت زیر یک میلیون. هایسنس یک 32 اینچ دیگری هم داره با قیمت پایین تر (M2160) که هوشمند نیست.
    درسته.ببین تلویزیون 32 اینچ سود چندانی برای کمپانی ندارد از طرفی هم درخواستش کم شده این روزها چون تفاوت قیمت با 40 کمه.اما من همچنان به واسطه فاکتورهای شما HISENSE رو پیشنهاد میکنم.هایسنس داره توی بازار اروپا خیلی عالی کار میکنه.برند قابل اعتمادیه از نظر من.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sorena-hi نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشین
    بین دو تیوی h6490 و 6980 سامسونگ کدومو پیشنهاد میدین؟ از نظر کیفیت پنل و کیفیت تصویر کانالهای اس دی و اچ دی
    تیوی هایی که فورکی هستن مثل 6980 واقعا تو کانالهای تیوی خودمون کیفیت بهتری نشون میدن یا تیویهایی که قابلیت فورکی ندارن مثل مدل 6950 کیفیت بهتری دارن؟
    هیچکدوم از تیویهای فیلیپس منوهای فارسی ندارن؟ یا نرم افزاری نمیشه این منوهارو فارسی کرد؟
    باسپاس
    عزیز در دقت 4K تفاوت چندانی در تصاویر SD و HD ندارید شما.از FHD یا WQXGA هست که تفاوت ها روشن میشه.تمامی تلویزیون های FHD و 4K/UHD به موتور ارتقاء تصویر مجهز هستند اما بنده قبلا هم عرض کردم که انتظار معجزه نداشته باشید از این موتورها.از طرف دیگه محتوای 4K به شدت کمه و همین موضوع خرید این تلویزیون ها در ایران رو ضعیف می کنه.ببین الان شما توی کشورهای اروپایی،آمریکایی و پیشرفته هم شبکه های UHD داریم،هم طریف به 100 تا سورس مثل NETFLIX متصله که قشنگ میشینه 4K میبینه حال میکنه.اما در ایران این محتواها در دسترس نبوده و نخواهند بود!
    امتیازها
    46
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    درسته.ببین تلویزیون 32 اینچ سود چندانی برای کمپانی ندارد از طرفی هم درخواستش کم شده این روزها چون تفاوت قیمت با 40 کمه.اما من همچنان به واسطه فاکتورهای شما HISENSE رو پیشنهاد میکنم.هایسنس داره توی بازار اروپا خیلی عالی کار میکنه.برند قابل اعتمادیه از نظر من
    پنل این دو مدل چی هست . ال جی در مشخاتش می نویسه IPS ولی سامسونگ و هایسنس چیزی در این مورد نمی نویسند. دوم اینکه شما خرید اینرنتی رو توصیه می کنید یا خیر ؟
    امتیازها
    2,122
    سطح
    27
    0
    کاربر جدید
    آقا یکی به ما یه کمکی بکنه مردیم از بسگی توی این تلویزیون ها گشتیم برای ازدواج!
    بودجه بنده بین 3 الی 4 دیگه تا 4.5 هم میره اگه خودموب کشم تا 5 میشه نهایتش
    دنبال تلویزیونیم که کیفیت تصویر و صوت عالی تحویل بده میگن سونی خوبه ، سامسونگ میگن یکی دوسال بعد کیفیت تصویرش میاد پاییین ، ال جی مامانم یه 4k خرید شب ها صدا میداد زنگ زدیم کمپانی گفت بله 4k ها صدا میده اگر نمیخواید عوض کنین مامانم هم سونی خرید....سونی میگن تلویزیون خوبی بعد جندسال مشکل کیفیت پیدا نمیکنه اما یکم گرون تر از بقیه هست بقیه مارک های تلویزیونی رو هم تحقیق نکردم همین 3 تا که معروف بود رو تحقیق زدم حالا سوالاتم
    1- 4k بگیرم؟ آخه بابا محتویاتش نیست هی میگن 1 سال دیگه میاد اما دروغ میگن میخوام ببینم میخوایم ******* full hd بخریم نیاز به تی وی 4k هست یا همون تی وی full hd کفایت میکنه؟
    2- سونی بخریم یا ال جی یا سامسونگ یا نمیدونم هرچیزی دیگه؟
    3- اینترنت و اینا مهمه که تلویزیون وصل بشه؟
    4- سونی فقط led داره کیفیتش کمتر از oled سامسونگ و ال جی هست؟عملی میخوام نه تئوری
    5- من صوت برام خیلی مهمه چون اهل Dance هستم میخوام یه سیستم صوتی خیلی خوب همراهش بخرم که هم bass و هم صدای خوب و کیفیت خوب داشته باشه بزارم تو خوبه برقصیم :) چی بخرم؟
    مرسی
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط muiacir نمایش پست ها
    آقا یکی به ما یه کمکی بکنه مردیم از بسگی توی این تلویزیون ها گشتیم برای ازدواج!
    بودجه بنده بین 3 الی 4 دیگه تا 4.5 هم میره اگه خودموب کشم تا 5 میشه نهایتش
    دنبال تلویزیونیم که کیفیت تصویر و صوت عالی تحویل بده میگن سونی خوبه ، سامسونگ میگن یکی دوسال بعد کیفیت تصویرش میاد پاییین ، ال جی مامانم یه 4k خرید شب ها صدا میداد زنگ زدیم کمپانی گفت بله 4k ها صدا میده اگر نمیخواید عوض کنین مامانم هم سونی خرید....سونی میگن تلویزیون خوبی بعد جندسال مشکل کیفیت پیدا نمیکنه اما یکم گرون تر از بقیه هست بقیه مارک های تلویزیونی رو هم تحقیق نکردم همین 3 تا که معروف بود رو تحقیق زدم حالا سوالاتم
    1- 4k بگیرم؟ آخه بابا محتویاتش نیست هی میگن 1 سال دیگه میاد اما دروغ میگن میخوام ببینم میخوایم ******* full hd بخریم نیاز به تی وی 4k هست یا همون تی وی full hd کفایت میکنه؟
    2- سونی بخریم یا ال جی یا سامسونگ یا نمیدونم هرچیزی دیگه؟
    3- اینترنت و اینا مهمه که تلویزیون وصل بشه؟
    4- سونی فقط led داره کیفیتش کمتر از oled سامسونگ و ال جی هست؟عملی میخوام نه تئوری
    5- من صوت برام خیلی مهمه چون اهل Dance هستم میخوام یه سیستم صوتی خیلی خوب همراهش بخرم که هم bass و هم صدای خوب و کیفیت خوب داشته باشه بزارم تو خوبه برقصیم :) چی بخرم؟
    مرسی
    دوست عزیز،
    1-بین 3 تا 5 میلیون تومن 2 میلیون اختلاف هست!دقیقا بودجه رو مشخص کنید.
    2-بگذارید اول برای تلویزیون بریم جلو بعدش یه سیستم مناسب رقصیدن هم پیدا میکنیم
    امتیازها
    2,122
    سطح
    27
    0
    کاربر جدید
    دوست عزیز،
    1-بین 3 تا 5 میلیون تومن 2 میلیون اختلاف هست!دقیقا بودجه رو مشخص کنید.
    2-بگذارید اول برای تلویزیون بریم جلو بعدش یه سیستم مناسب رقصیدن هم پیدا میکنیم
    سلام
    3 تا 4.5 بودجه قطعی هست یعنی چه 2 میلیون باشه چه 4.5 هیچ مشکلی نداره اما ممکنه شما بگین مثلا یه سیستم 4700 یا 4800 هست می ارزه که 200 300 بزارم روش ، باشه جهنم میزارم
    بی زحمت اون سوالاتم رو هم دقیق پاسخ بدین و این حرفا که در مورد مدل تلویزیون ها میزنند
    امتیازها
    46
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    در سایز 32 اینچ کیفیت تصویر فول اچ با اچ دی قابل توجه یا نه ؟ فروشنده ها میگن تفاوتی نداره . میخوام نظرتون رو بدونم .
    دوم در مورد مارک هایسنس چه سایز 32 چه 40 اینچ در دو مدل هوشمند و معمولی وجود داره . آیا کیفیت تصویر مدل هوشمند و غیر هوشمند یکیه یا خیر.
    پیشاپیش ممنون
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط muiacir نمایش پست ها
    سلام
    3 تا 4.5 بودجه قطعی هست یعنی چه 2 میلیون باشه چه 4.5 هیچ مشکلی نداره اما ممکنه شما بگین مثلا یه سیستم 4700 یا 4800 هست می ارزه که 200 300 بزارم روش ، باشه جهنم میزارم
    بی زحمت اون سوالاتم رو هم دقیق پاسخ بدین و این حرفا که در مورد مدل تلویزیون ها میزنند
    1-تلویزیون 4k واقعا الان به نظرم ارزش خرید زیادی نداره.ما محتوای fhd رو به زور ر#س#ی#ورها و فایل های دانلود شده میبینیم،چه برسه به 4K.باز نظر شما مهمه.
    2-توی همه برندها خوب و بد هست.اما توصیه من تولید کنندگان بزرگ مثل الجی و سامسونگ است.
    3-اینترنت و سیستم هوشمند بودن سلیقه ای است.من نمیدونم شما باید با توجه به کاربردهاتون بگین مهمه یا خیر!
    4-بله کمتره اکثرا.
    فاکتورهای مد نظر رو بفرمائید حالا تا بنده پیشنهاد بدم.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
    در سایز 32 اینچ کیفیت تصویر فول اچ با اچ دی قابل توجه یا نه ؟ فروشنده ها میگن تفاوتی نداره . میخوام نظرتون رو بدونم .
    دوم در مورد مارک هایسنس چه سایز 32 چه 40 اینچ در دو مدل هوشمند و معمولی وجود داره . آیا کیفیت تصویر مدل هوشمند و غیر هوشمند یکیه یا خیر.
    پیشاپیش ممنون
    مگه میشه تفاوت نداشته باشه عزیزم.تفاوت داره.کیفیت تصاویر تلویزیون های هیچ برندی ربطی به هوشمند بودن اونها نداره.
    امتیازها
    46
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    مگه میشه تفاوت نداشته باشه عزیزم.تفاوت داره.کیفیت تصاویر تلویزیون های هیچ برندی ربطی به هوشمند بودن اونها نداره.
    امروز نمایندگی هایسنس رفتم و از نزدیک دیدم البته اون مدل که قبلا نوشتم و شما تایید کردید نبود ( Hisense 32k220) مدلی بود با شماره M2160P . تصویرش چندان دلچسب نبود بخصوص زاویه دیدش . با این مدل آشنایی دارید ؟
    زاویه دید سامسونگ یا ال جی هم در حد همین هست یا بهتره؟
صفحه 105 از 112 نخست ... 55595103104105106107 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,041 به 1,050 از 1120

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع