ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

+ پاسخ به موضوع
صفحه 11 از 12 نخست ... 9101112 آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 118
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    به زودی عقیق و ...... ؟!!! :-?;;)
    انشاء الله یک برند جدید در حوزه کیس به سبد محصولات عقیق رایانه اضافه خواهد شد که پس از ترخیص و قیمت گذاری به بازار عرضه خواهد گردید
    ای کسانی که هنوز اندر خم و اندر کف خرید کیس هستید ! :D ، صبر برای شما بهتر است شاید محصول دلخواهتان که هنوز به آن نرسیده اید در این برند جدید موجود باشد !
    شاید این برند ، همان برندی باشد که مدت ها انتظارش را می کشیدید و عقیق به انتظار شما به زودی پایان دهد !! >:)
    >:)
    حدس هاتون رو بزنید ! :Dتلاش کنید حتماً موفق میشید ! :P:D

امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    به زودی عقیق و ...... ؟!!! :-?;;)
    انشاء الله یک برند جدید در حوزه کیس به سبد محصولات عقیق رایانه اضافه خواهد شد که پس از ترخیص و قیمت گذاری به بازار عرضه خواهد گردید
    ای کسانی که هنوز اندر خم و اندر کف خرید کیس هستید ! :D ، صبر برای شما بهتر است شاید محصول دلخواهتان که هنوز به آن نرسیده اید در این برند جدید موجود باشد !
    شاید این برند ، همان برندی باشد که مدت ها انتظارش را می کشیدید و عقیق به انتظار شما به زودی پایان دهد !! >:)
    >:)
    حدس هاتون رو بزنید ! :Dتلاش کنید حتماً موفق میشید ! :P:D

NZXT نیست؟
    تو جیب جا میشه؟ حداقل یه راهنمایی بکن!
    @};-
    امتیازها
    11,037
    سطح
    69
    456
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام
    من دفعه پیش به علت اشتباه خودم تو کپی پیست سفارش رم اشتباهی از عقیق گرفتم.
    بعد که برای تعویض تماس گرفتم گفتن نمیشه و حرفای کلیشه ای.
    الان یه توصیه دارم برای عقیق رایانه.
    شما لطف کنین بیاین روی طلق رمهاتون عین خود رمها برچسب بزنین تا مشخص بشه رم باز شده یا نه و بصورت محترمانه مردم رو کلاه بردار خطاب نکنین.
    با تشکر مشتری 3 ساله عقیق

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus Prime نمایش پست ها
    با سلام
    شما لطف کنین بیاین روی طلق رمهاتون عین خود رمها برچسب بزنین تا مشخص بشه رم باز شده یا نه و بصورت محترمانه مردم رو کلاه بردار خطاب نکنین.
    دوست خوبم

دو تا موضوع، اول اینکه آیا شما این رمها رو از فروشگاه انجمن خرید کردید که اینجا این موضوع رو مطرح کردید؟ چون اگر از طریق ما خرید انجام نگرفته باشه این پست شما پاک میشه و باید از همان طریقی که رمها رو تهیه کردید اعتراض کنید.

دومین مطلب، شرکت عقیق رایانه عین محصول ارائه شده توسط G.SKILL رو ارائه می کنه، و اگر اشتباهی رمی سفارش دادید مشکل از سمت خودتون بوده، نمیتونید به خاطر اشتباه خودتون طرف مقابل رو به انجام کاری توصیه کنید. به جای این توصیه به خودتون توصیه کنید که اشتباهی رم سفارش ندید. رمهای فروخته شده ممکنه اورولتاژ شده و یا زیر LN2 رفته باشه، و یا به هر علت دیگه ای، پس گرفتنش و مجدد فروشش به شخص ثالث ممکن نباشه.
    امتیازها
    3,783
    سطح
    38
    710
    مدیرعامل شرکت عقیق رایانه تک
    با سلام
    با سلام خدمت تمام دوستان
    البته این کالا مستقیم از ما تهیه نشده ولی توضیح زیر شاید لازم باشه
    اینکه فرمودین " بصورت محترمانه مردم را کلاه بردار خطاب نکنید " را نمیدونم منظورتون چیه , چون یادم نمیاد در رابطه با کسی این رفتار را داشتم .
    جناب کریمی عزیز شما با خود من صحبت کردید و من هم مطالب زیر را خدمتتان عرض کردم اگر حرف اشتباهی گفتم دوستان تذکر دهند :

کلا" کالایی که فروخته شده و ارسال شده را پس نمیگیریم , چرا؟ چون ما نمیدونیم این کالا استفاده شده یا نه و من نمی تونم مسئولیت اخلاقی استفاده شدن کالا را به عهده بگیرم
    و کالا را به نفر بعدی بفروشم .عرض کردم حتی یک فن اگر چند ثانیه هم اینجا روشن شده باشه , از فروش خارج میشه و اگر بنا به فروشش باشه به مشتری اعلام میشه و با قیمت کمتر
    در صورت رضایت مشتری فروخته میشود .
    این کل ماجراست , بنظرم شما هم این را تایید میکنید که در این شرایط تمام خریداران مطمئن خواهند بود که کالای نو دریافت کرده اند .
    خود شما اگر بخواهید از من کالایی را تهیه کنید , اگر به شما بگویم این رم ارسال شده و برگشته مثلا" 200 و اون یکی هم ارسال نشده 200 تومان , شما کدام را انتخاب میکنید؟!
    خوب همه همینطور هستند و من نمی توانم در معامله بخاطر اشتباه شما مطلبی را کتمان کنم و مسولیت اخلاقی و شرعی خودم را سنگین کنم
    اگر این مطالب از نظر شما کلیشه ای است ولی حقیقت هست.
    امیدوارم در قضاوتهایمان همیشه خودمان را جای طرفهای دیگر قرار دهیم.

سلامت و موفق باشید
    امتیازها
    11,037
    سطح
    69
    456
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    دوست خوبم

دو تا موضوع، اول اینکه آیا شما این رمها رو از فروشگاه انجمن خرید کردید که اینجا این موضوع رو مطرح کردید؟ چون اگر از طریق ما خرید انجام نگرفته باشه این پست شما پاک میشه و باید از همان طریقی که رمها رو تهیه کردید اعتراض کنید.

دومین مطلب، شرکت عقیق رایانه عین محصول ارائه شده توسط G.SKILL رو ارائه می کنه، و اگر اشتباهی رمی سفارش دادید مشکل از سمت خودتون بوده، نمیتونید به خاطر اشتباه خودتون طرف مقابل رو به انجام کاری توصیه کنید. به جای این توصیه به خودتون توصیه کنید که اشتباهی رم سفارش ندید. رمهای فروخته شده ممکنه اورولتاژ شده و یا زیر LN2 رفته باشه، و یا به هر علت دیگه ای، پس گرفتنش و مجدد فروشش به شخص ثالث ممکن نباشه.
    جناب آرمین
    در مورد سطر اول نوشته تون لطف کنین پست اول تاپیک رو مطالعه کنین.
    ببینین این مطالب اونجا عنوان شده یا نه ؟
    در ثانی من این تاپیک رو به عنوان ویترین و روابط عمومی عقیق قلمداد کردم و پست دادم. اگر احتمال میدادم که مغازه شخصی است مطمئن باشین اینجا پست نمیدادم.
    در مورد قسمت دوم فرمایش شما هم عارضم که ، تمامی مسئولیت اشتباه با منه. من نمیدونم چجوری یرداشت کردین که میخوام ازش شونه خالی کنم.
    در مورد اور ولتاژ و LN2 هم پایین توضیح دادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza shemirani نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمام دوستان
    البته این کالا مستقیم از ما تهیه نشده ولی توضیح زیر شاید لازم باشه
    اینکه فرمودین " بصورت محترمانه مردم را کلاه بردار خطاب نکنید " را نمیدونم منظورتون چیه , چون یادم نمیاد در رابطه با کسی این رفتار را داشتم .
    جناب کریمی عزیز شما با خود من صحبت کردید و من هم مطالب زیر را خدمتتان عرض کردم اگر حرف اشتباهی گفتم دوستان تذکر دهند :

کلا" کالایی که فروخته شده و ارسال شده را پس نمیگیریم , چرا؟ چون ما نمیدونیم این کالا استفاده شده یا نه و من نمی تونم مسئولیت اخلاقی استفاده شدن کالا را به عهده بگیرم
    و کالا را به نفر بعدی بفروشم .عرض کردم حتی یک فن اگر چند ثانیه هم اینجا روشن شده باشه , از فروش خارج میشه و اگر بنا به فروشش باشه به مشتری اعلام میشه و با قیمت کمتر
    در صورت رضایت مشتری فروخته میشود .
    این کل ماجراست , بنظرم شما هم این را تایید میکنید که در این شرایط تمام خریداران مطمئن خواهند بود که کالای نو دریافت کرده اند .
    خود شما اگر بخواهید از من کالایی را تهیه کنید , اگر به شما بگویم این رم ارسال شده و برگشته مثلا" 200 و اون یکی هم ارسال نشده 200 تومان , شما کدام را انتخاب میکنید؟!
    خوب همه همینطور هستند و من نمی توانم در معامله بخاطر اشتباه شما مطلبی را کتمان کنم و مسولیت اخلاقی و شرعی خودم را سنگین کنم
    اگر این مطالب از نظر شما کلیشه ای است ولی حقیقت هست.
    امیدوارم در قضاوتهایمان همیشه خودمان را جای طرفهای دیگر قرار دهیم.

سلامت و موفق باشید
    جناب مهندس سلام.
    من اگه میدونستم اینجا یوزر دارین پیام شخصی میدادم خدمتتون.
    در مورد فرمایشات شما هیچ توضیحی نمیدم و همه رو قبول کردم.
    ولی آقای مهندس من الان صبح تا شب دائم تو ادارجات و کارگاه ها و .... و بین مردم دارم میرم و میام.
    هر روز کلی فرمایشات میشنوم که آخرش بهم میگن ببخشید ها منظورمون کلی بود و شخص شما منظورمون نیست.
    وقتی من براتون توضیح میدم که به محض دیدن رم اشتباهی (که تقصیر خودم بوده) برای تعویضش تماس گرفتم و میشنوم که میگین ما نمیدونیم استفاده شده یا نه (و ببخشید ها منظورمون شما نیستین) من نتیجه میگیرم که من دروغگو هستم و خیلی محترمانه عذرم رو خواستن.
    منم دقیقا واسه همین نوشتم که شما یدونه هم برچسب بزنین روی خود بسته تا مشخص بشه باز شده یا نه.
    جتی برچسب هم نمیخواد. یدونه پرس دستی هم همون کار برچسب رو میکنه.
    در هر صورت جناب مهندس من اون روز هم عرض کردم ضررش مهم نیست. ولی وقتی تو روی آدم میگن به شما اعتماد نداریم (که حق هم دارین) این ناراحت کننده بود واسه من.
    موید و پیروز باشید.

امتیازها
    3,783
    سطح
    38
    710
    مدیرعامل شرکت عقیق رایانه تک
    با سلام مجدد
    ممنون که مطالب را پذیرفته اید.
    بازهم تکرار میکنم قصد جسارت و عدم اطمینان نیست , من اگر به مشتری بعدی بگویم رم ارسال شده و برگشته , مشتری قطعا" نخواهد خرید , اگر هم نگویم از نظر خودم
    معامله مشکل دارد , همین .

سلامت باشید
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوستان و کاربران گرامی،

به اطلاع میرساند شرکت عقیق رایانه تک محصولات کیس و فن کنترلر برند معروف AeroCool را وارد ایران کرده است.

به زودی لیست کامل قطعات در فروشگاه انجمن آپ خواهد شد و از فردا سفارشات پذیرفته خواهد شد.

- دوستانی که منتظر فن کنترلر های خوشکل و خوش قیمت بودند بشتابند!

امتیازها
    11,037
    سطح
    69
    456
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    مبارکه.
    خود فن هاش نمیاد ؟

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    مبارکه.
    خود فن هاش نمیاد ؟
    فعلا" کیس ها و فن کنترلر ها، در آینده دیگر محصولات هم اگر وارد شوند، اطلاع رسانی خواهد شد.
+ پاسخ به موضوع
صفحه 11 از 12 نخست ... 9101112 آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 118

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع