ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 205 از 282 نخست ... 105155195203204205206207215255 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,041 به 2,050 از 2818
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    سلام دوستان.وقت بخیر.

بنده به دو سرویس اینترنت دسترسی دارم.یکی با وایفای و دیگری از طریق کابل لن.سوالی که دارم این هست که آیا در ویندوز یا توزیع های لینوکس راهی هست که برای نرم افزارها تعیین کرد از کدوم شبکه استفاده کنن ؟ حالا هر نرم افزاری باشه,مرورگر,دانلود منیجر و ....
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    سلام دوستان.وقت بخیر.

بنده به دو سرویس اینترنت دسترسی دارم.یکی با وایفای و دیگری از طریق کابل لن.سوالی که دارم این هست که آیا در ویندوز یا توزیع های لینوکس راهی هست که برای نرم افزارها تعیین کرد از کدوم شبکه استفاده کنن ؟ حالا هر نرم افزاری باشه,مرورگر,دانلود منیجر و ....
    سلام عزیز

برای اینکار به روتر میکروتیک نیاز هست حتی با میکروتیک شما میتونی دو کانکشن رو باهم باندل کنی سرعت زیاد بشه

امتیازها
    9,445
    سطح
    65
    47
    کاربر انجمن
    دوستان بنده ورژن 3.9 KMP رو داشتم و فایل صوتی رو باز نمیکرد ، الان هم ورژن 4 رو دانلود و نصب کردم ولی باز هم باز نمیکنه .

لطفا راهنمایی کنین و بفرمایین که چه تنظیماتی باید انجام بدم تا باز بشه ( ده ها CD صوتی دارم میخوام هم گوش بدم و هم تبدیل کنم و میخوام با همین KMP انجام بدم ، قبلا ها راحت باز میکرد ولی الان نه ) . ممنون

پ . ن : فایل های تصویری x264 رو هم ناجور پخش میکنه ولی با فرمت x265 مشکلی نیست !!( ویندوز سون هست 64 بیت )
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط changal نمایش پست ها
    دوستان بنده ورژن 3.9 KMP رو داشتم و فایل صوتی رو باز نمیکرد ، الان هم ورژن 4 رو دانلود و نصب کردم ولی باز هم باز نمیکنه .

لطفا راهنمایی کنین و بفرمایین که چه تنظیماتی باید انجام بدم تا باز بشه ( ده ها CD صوتی دارم میخوام هم گوش بدم و هم تبدیل کنم و میخوام با همین KMP انجام بدم ، قبلا ها راحت باز میکرد ولی الان نه ) . ممنون

پ . ن : فایل های تصویری x264 رو هم ناجور پخش میکنه ولی با فرمت x265 مشکلی نیست !!( ویندوز سون هست 64 بیت )

سلام دوست عزیز،

اطفا یه مقدار مشخص تر توضیح بدید که موضوع هی چست. فایل صوتی یعنی دقیقا چه فرمتی؟ فرمودید CD صوتی یعنی منظور CD Audio هست یا فرمت های دیگه؟

در ضمن فایل رو باز نمی کرد یعنی اصلا وقتی می خواهید فایل رو باز کنید پیغام خطا دریافت می کنید و مثلا اپلیکیشن crash می کنه یا اینکه باز میشه ولی استریم نمیشه در واقع یعنی فقط پخش نمیشه؟

اینکه در نسخه قبلی و نسخه فعلی با پخش فایل صوتی مشکل دارید ممکنه ناشی از قدیمی بودن درایور صدای سیستم هم باشه.

از فایل های تصویری رو ناجور پخش می کنه دقیقا منظورتون چیه؟

یعنی پخش بریده بریده است؟ یا کیفیت تصویر بده؟ یا کیفیت صدا بده؟ یا صدا و تصویر sync نیست؟
    امتیازها
    9,445
    سطح
    65
    47
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

اطفا یه مقدار مشخص تر توضیح بدید که موضوع هی چست. فایل صوتی یعنی دقیقا چه فرمتی؟ فرمودید CD صوتی یعنی منظور CD Audio هست یا فرمت های دیگه؟

در ضمن فایل رو باز نمی کرد یعنی اصلا وقتی می خواهید فایل رو باز کنید پیغام خطا دریافت می کنید و مثلا اپلیکیشن crash می کنه یا اینکه باز میشه ولی استریم نمیشه در واقع یعنی فقط پخش نمیشه؟

اینکه در نسخه قبلی و نسخه فعلی با پخش فایل صوتی مشکل دارید ممکنه ناشی از قدیمی بودن درایور صدای سیستم هم باشه.

از فایل های تصویری رو ناجور پخش می کنه دقیقا منظورتون چیه؟

یعنی پخش بریده بریده است؟ یا کیفیت تصویر بده؟ یا کیفیت صدا بده؟ یا صدا و تصویر sync نیست؟
    با تشکر از پاسخ گویی ، فرمت CD Audio هست .

نرم افزار کرش میکنه .

فایل های تصویری صدا رو واضح نشون میداد ولی تصویر رو سبز رنگ با کمی پس زمینه محو مربوط به تصویر که با دانلود آخرین کدک اون مشکل رفع شد .

ولی عدم پخس و یا همون کرش نرم افزار هنگامی که فایل صوتی میندازم رو KMP همچنان پابرجا هست .
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط changal نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخ گویی ، فرمت CD Audio هست .

نرم افزار کرش میکنه .

فایل های تصویری صدا رو واضح نشون میداد ولی تصویر رو سبز رنگ با کمی پس زمینه محو مربوط به تصویر که با دانلود آخرین کدک اون مشکل رفع شد .

ولی عدم پخس و یا همون کرش نرم افزار هنگامی که فایل صوتی میندازم رو KMP همچنان پابرجا هست .

خواهش می کنم دوست عزیز،

بله وقتی codec مناسب نباشه استریم شدن بعضی فرمت ها می تونه با مشکل مواجه بشه که فرمودید با codec های جدید مشکل ویدیو رفع شده.

اما در مورد پخش Audio CD دو نکته هست. اولا اینکه این نرم افزار به صورت 32 بیتی نوشته و عرضه میشه و همین می تونه برای اجرای بعضی از عملکردهای برنامه روی سیستم عامل های 64 بیتی مشکل ایجاد کنه و روی سایت سازنده هم نهایتا تا ویندوز 7 نسخه 32 بیتی به عنوان سیستم توصیه شده ذکر شده.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: KMPlayer.png
مشاهده: 77
حجم: 158.5 کیلو بایت

به اینکه نکته توجه داشته باشید که هر سیستم عامل 64 بیتی لزوما نمی تونه تمام feature های کدهایی که اساسا بر مبنای معماری سیستم های 32 بیتی نوشته میشن رو بدون مشکل اجرا کنه و ممکنه موارد عدم همخوانی هم پیش بیاد. در واقع بستگی داره کد برنامه 32 بیتی چطور نوشته شده باشه.

البته این مورد بیشتر به این مساله مربوط میشه که عرض می کنم. روی سایت سازنده مطلبی که صراحتا این رو گفته باشه ندیدم ولی در منابع دیگه ذکر شده که ظاهرا پخش فرمت استاندارد Audio CD تا ویندوز XP و ویندوز 2000 پشتیبانی میشده و ظاهرا در codec های صدای جدید این برنامه کدی برای decode کردن و استریم کردن CDA و فرمت های مشابه Audio CD وجود نداره.
    ویرایش توسط AliYar : 2015/09/10 در ساعت 18:50
    امتیازها
    5,982
    سطح
    50
    301
    کاربر انجمن
    سلام

دوستان من با ویندوز 10 یه مشکل دارم میخوام اندازه آیکون ها رو روی 125 درصد بزارم آیکون ها و نوشته ها بزرگ میشن ولی برنامه های دیگه روی اون درصد تار و بی کفیت میشن.

میخوام بپرسم راهی هست برای رفع این مشکل قبلا با ویندوز 7 آیکون ها رو روی mediam تنظیم میکردم مشکلی نداشت.

با تشکر
    امتیازها
    9,445
    سطح
    65
    47
    کاربر انجمن
    @AliYar ---- AliYar@ ( مطمئن نبودم کدوم یکی بود دو مدل نوشتم )

یک مشکل دبگر هم پس از دانلود و نصب ورژن جدید KMP پیش اومد که این هست و هی تبلیغ و پاپ آپ میاد و نمیزاره صفحه اصلی وب سایت ها رو به طور کامل ببینم .

البته نمیدونم که هنگام نصب برنامه پیش اومده یا همینجوری ظاهر شده !!

جستجوی شیلد میاد و تبلیغات پایینی که میبینید هست . یکی هم اینکه در بعضی سایت ها مثل نمونه سمت راستی ، سمت چپ مرورگر گزینه هایی نشون میده

لطفا راهنمایی کنین و بفرمایید که چجوری میشه مشکل رو رفع کرد ، ممنون

نام: 12123.jpg
مشاهده: 25
حجم: 109.6 کیلو بایت برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1111111.jpg
مشاهده: 26
حجم: 66.3 کیلو بایت
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط wnhl نمایش پست ها
    سلام

دوستان من با ویندوز 10 یه مشکل دارم میخوام اندازه آیکون ها رو روی 125 درصد بزارم آیکون ها و نوشته ها بزرگ میشن ولی برنامه های دیگه روی اون درصد تار و بی کفیت میشن.

میخوام بپرسم راهی هست برای رفع این مشکل قبلا با ویندوز 7 آیکون ها رو روی mediam تنظیم میکردم مشکلی نداشت.

با تشکر
    من هنوز ویندوز 10 نصب نکردم، اما برای رفع این مشکل در ویندوز 7 اینطوری عمل میکردم، روی برنامه هایی که تار میشن، کلیک راست میکردم در تب Compatibility گزینه ی Disable Scaling رو میزدم. حالا ببین ویندوز 10 هم این رو داره؟

نام: Compati.JPG
مشاهده: 24
حجم: 45.6 کیلو بایت
    امتیازها
    5,982
    سطح
    50
    301
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    من هنوز ویندوز 10 نصب نکردم، اما برای رفع این مشکل در ویندوز 7 اینطوری عمل میکردم، روی برنامه هایی که تار میشن، کلیک راست میکردم در تب Compatibility گزینه ی Disable Scaling رو میزدم. حالا ببین ویندوز 10 هم این رو داره؟

نام: Compati.JPG
مشاهده: 24
حجم: 45.6 کیلو بایت
    بله ممنون این گزینه رو داره و تا حد زیادی کیفیت رو حفظ میکنه ولی تو بعضی دیگه برنامه ها تاثیری نداره.
    راهی نداره برای همه برنامه ها این گزینه خودکار فعال باشه؟
    چون برای هر برنامه باید یکبار این کار رو انجام بدم.
صفحه 205 از 282 نخست ... 105155195203204205206207215255 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,041 به 2,050 از 2818

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع