ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 107 از 282 نخست ... 75797105106107108109117157207 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,061 به 1,070 از 2818
    امتیازها
    1,434
    سطح
    21
    6
    کاربر جدید
    کسی نیست جواب سئوال بنده رو بده؟؟؟
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط S.T.A.L.K.E.R نمایش پست ها
    این امکانات و دیدم .. جالبن ... ولی اپرا نداره! شایدم من ندیدم
    دوست عزیز،

نحوه ی Export و Import کردن دیتا و بوکمارک و فید و اینها از و به Opera هم راحت هست. اینجا می تونید روی سایت خودش ببینید.
    امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    دوست عزیز،

نحوه ی Export و Import کردن دیتا و بوکمارک و فید و اینها از و به Opera هم راحت هست. اینجا می تونید روی سایت خودش ببینید.
    دستت درد نکنه ..... ولی شاید عجیب باشه! من اصلا چنین گزینه ای رو تو تنظیماتش اپرا نمیبینم! اپرامن جدیدترین نسخه هست

این HELP و ببینید!!!! برای من اینطوریه ... هیچ گزینه ای برای Export و Import نداره!!!

http://help.opera.com/opera/Windows/...etStarted.html
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    دستت درد نکنه ..... ولی شاید عجیب باشه! من اصلا چنین گزینه ای رو تو تنظیماتش اپرا نمیبینم! اپرامن جدیدترین نسخه هست

این HELP و ببینید!!!! برای من اینطوریه ... هیچ گزینه ای برای Export و Import نداره!!!

http://help.opera.com/opera/Windows/...etStarted.html
    خواهش می کنم :)

من فرض رو بر این گذاشتم که سیستم عامل تون ویندوز هست. همین طوره؟ اون لینکی که دادم اگر اشتباه نکنم Help برای ویندوز هست. راستش با اپرا هم در واقع اصلا کار نکردم. ولی الان فایرفاکس هم که تازه نصب میشه شکل و شمایلش تقریبا همین طوری هست. با زدن Alt یا رایت کلیک کردن هم آیتم های منو (Menu Bar) فعال نمی شه؟
    امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    خواهش می کنم :)

من فرض رو بر این گذاشتم که سیستم عامل تون ویندوز هست. همین طوره؟ اون لینکی که دادم اگر اشتباه نکنم Help برای ویندوز هست. راستش با اپرا هم در واقع اصلا کار نکردم. ولی الان فایرفاکس هم که تازه نصب میشه شکل و شمایلش تقریبا همین طوری هست. با زدن Alt یا رایت کلیک کردن هم آیتم های منو (Menu Bar) فعال نمی شه؟
    بله ویندوزم 8.1 هست ....
    آیتم منو و ... فعاله .. ولی چیزی به اسم خروج و ورود نمیبینم!
    با اپرا کار نکردی!؟ واقعا ؟!! ممنم مثل شما عشق کروم و موزیلا بودم .... ولی نسخه آخر اپرا خارق العادست ..... عمرا چیزی ندیدم رو دستش بلند شه .... تو همه چی بهترینه .... دانلودر داخلی، صفحه اول شبیه مترو با قابلیت سفارشی سازی کامل، بوکمارک های پیشرفته و تصویری، امنیت شاهکار ... اصن یه چیزی میگم و یه چیزی میشنوید .. حتما امتحانش کنید
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    دوست عزیز،

می تونید بوکمارک هارو به صورت فایل Export کنید و بعد از نصب مرورگر روی ویندوز جدید اونها رو Import کنید در مرورگر های جدید. کروم رو دقیقا نمی دونم ولی فایرفاکس رو می تونید از امکان sync هم استفاده کنید و دیتا رو آپلود کنید و بعد مجددا مرورگری که تازه نصب می کنید رو sync کنید :)
    برای بکاپ گرفتن از بوک مارک های فایر فاکس :
    داخل بخش Bookmarks از بالا منوی Show All Bookmark بعد دوباره از بالا Backup and Import بعد Backup و انتخاب محل مورد نظر برای ذخیره
    برای Import همین مسیر رو برید بعد به جای Backup گزینه Import رو انتخاب کنید
    --------
    راه دوم که هرچی توی فایرفاکس قبلی باشه می تونید روی فایر فاکس جدید هم داشته باشید
    به مسیر کلی زیر بروید : ( قابلیت نمایش فولدر و فایل های مخفی فعال باشه )
    C:\Users\Username\AppData\Roaming
    از پوشه Mozila یک کپی در جای مطمئن ذخیره کنید ویندوز جدید که ریختید یک بار فایرفاکس رو بعد از نصب باز کنید ، نمایش فایل و فولدرهای مخفی رو فعال کنید بعد اون پوشه رو در همون محل Replace کنید
    ------------
    اما در مورد قند شکن و راهکار :
    پیشنهاد می کنم اگر وقتتون محدوده به جای نصب کامل ویندوز رو Refresh کنید وقتی اومدید بالا درایورها رو نصب کنید ، قند شکن رو هم نصب کنید بعد یک Restore Point بلافاصله بعد از نصب قند شکن ایجاد کنید
    به تدریج شروع به نصب نرم افزارهای جدید کنید و اونهایی که هر نوع ربطی به اینترنت دارند رو براشون Restore Point بسازید و مرتب کار کردن قند شکن رو زیر نظر داشته باشید که تا اینجا درسته بعد ممکنه یهو با نصب یک نرم افزار یا اعمال یک تغییر که قبلاً هم داده بودید متوجه بشید که بله با فلان کار از کار افتاد و عامل متضاد رو شناسایی کنید ( یعنی با هر تغییر کارایی قند شکن رو به دقت زیر نظر بگیرید )
    امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    برای بکاپ گرفتن از بوک مارک های فایر فاکس :
    داخل بخش Bookmarks از بالا منوی Show All Bookmark بعد دوباره از بالا Backup and Import بعد Backup و انتخاب محل مورد نظر برای ذخیره
    برای Import همین مسیر رو برید بعد به جای Backup گزینه Import رو انتخاب کنید
    --------
    راه دوم که هرچی توی فایرفاکس قبلی باشه می تونید روی فایر فاکس جدید هم داشته باشید
    به مسیر کلی زیر بروید : ( قابلیت نمایش فولدر و فایل های مخفی فعال باشه )
    C:\Users\Username\AppData\Roaming
    از پوشه Mozila یک کپی در جای مطمئن ذخیره کنید ویندوز جدید که ریختید یک بار فایرفاکس رو بعد از نصب باز کنید ، نمایش فایل و فولدرهای مخفی رو فعال کنید بعد اون پوشه رو در همون محل Replace کنید
    ------------
    اما در مورد قند شکن و راهکار :
    پیشنهاد می کنم اگر وقتتون محدوده به جای نصب کامل ویندوز رو Refresh کنید وقتی اومدید بالا درایورها رو نصب کنید ، قند شکن رو هم نصب کنید بعد یک Restore Point بلافاصله بعد از نصب قند شکن ایجاد کنید
    به تدریج شروع به نصب نرم افزارهای جدید کنید و اونهایی که هر نوع ربطی به اینترنت دارند رو براشون Restore Point بسازید و مرتب کار کردن قند شکن رو زیر نظر داشته باشید که تا اینجا درسته بعد ممکنه یهو با نصب یک نرم افزار یا اعمال یک تغییر که قبلاً هم داده بودید متوجه بشید که بله با فلان کار از کار افتاد و عامل متضاد رو شناسایی کنید ( یعنی با هر تغییر کارایی قند شکن رو به دقت زیر نظر بگیرید )
    ویندوزم کاملا داغونه! یعنی اشتباها دو تاویندوز و تو درایو c نصب کردم و ویندوز قدیمی رو دستی حذف کردم!!!!! به خاطر همین فوتوشاپ اصلا نصب نمیشه! و مشکل هم احتمالا دلیلش همینه! چون محز استفاده از قند شکن و بعد از چند دقیقه اون علامت ظاهر میشه و قند شکن قطع میشه!!!!!

حالا با توجه به این موضوع از بین گزینه های زیر پیشنهادتون کدوم گزینه هست؟ فرق رفرش و remove چیه دقیقا؟ گزینه آخر چیکار میکنه؟

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    ویندوزم کاملا داغونه! یعنی اشتباها دو تاویندوز و تو درایو c نصب کردم و ویندوز قدیمی رو دستی حذف کردم!!!!! به خاطر همین فوتوشاپ اصلا نصب نمیشه! و مشکل هم احتمالا دلیلش همینه! چون محز استفاده از قند شکن و بعد از چند دقیقه اون علامت ظاهر میشه و قند شکن قطع میشه!!!!!

حالا با توجه به این موضوع از بین گزینه های زیر پیشنهادتون کدوم گزینه هست؟ فرق رفرش و remove چیه دقیقا؟ گزینه آخر چیکار میکنه؟

اگر همه چیز قاطی شده و خراب هست اوضاع و وقتش رو دارید دیسک ویندوز بگذارید و بوت کنید و درایو رو فرمت کنید و عادی ویندوز عوض کنید تا همه چیز نو بشه و ویندوز ها با هم قاطی نباشن !
    گزینه سوم برای ریکاوری و تنظیم Startup هست
    رفرش دست به فایل های شخصی داخل ویندوز نمیزنه و فقط برنامه ها رو پاک می کنه . ریست از دم همه اون فایل ها رو پاک می کنه ولی ترجیحاً فرمت بشه و عادی نصب بشه بهتره
    امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    اگر همه چیز قاطی شده و خراب هست اوضاع و وقتش رو دارید دیسک ویندوز بگذارید و بوت کنید و درایو رو فرمت کنید و عادی ویندوز عوض کنید تا همه چیز نو بشه و ویندوز ها با هم قاطی نباشن !
    گزینه سوم برای ریکاوری و تنظیم Startup هست
    رفرش دست به فایل های شخصی داخل ویندوز نمیزنه و فقط برنامه ها رو پاک می کنه . ریست از دم همه اون فایل ها رو پاک می کنه ولی ترجیحاً فرمت بشه و عادی نصب بشه بهتره
    منظورتون از ریست همون REMOVE دیگه؟ یعنی گزینه دوم و بزنم همه فیلم ها و مستند ها و تصاویر کل درایور هام فرمت میشه؟!
    الان یه سوال یش اومد برام .. من بخوام دیسک و بذارم و از اول ویندوز و نصب کنم، چه فرقی با گزینه اول (رفرش) داره؟ پس شما نصب از طریق دیسک و پیشنهاد میکنی؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    منظورتون از ریست همون REMOVE دیگه؟ یعنی گزینه دوم و بزنم همه فیلم ها و مستند ها و تصاویر کل درایور هام فرمت میشه؟!
    الان یه سوال یش اومد برام .. من بخوام دیسک و بذارم و از اول ویندوز و نصب کنم، چه فرقی با گزینه اول (رفرش) داره؟ پس شما نصب از طریق دیسک و پیشنهاد میکنی؟
    ترجیحاًً در مورد شما که همه چیز به هم ریخته بله بهتره ویندوز تمیز نصب کنید (Clean)
    سراغ اون گزینه وسط ( Reset یا Remove )نروید بهتره
    شما دیسک میزارید بوت می کنید از بایوس میاید بالا زبان رو انتخاب می کنید و install می زنید و لایسنس رو نخونده (!) قبول می کنید در مرحله بعد بین Custom و Upgrade گزینه Custom انتخاب می کنید و درایو عا بهتون نشون داده میشن و از روی حجم کل و فضای خالی درایو ویندوز رو (که اغلب پارتیشن اول هست ) شناسایی و انتخاب و فرمت می کنید می روید جلو
    فرقش با رفرش اینه شما اطلاعات شخصی داخل درایو ویندوزتون ( مثلاً متنی تایپ کردید یا چیزی داخل درایو ویندوز دانلود شده و .... ) در رفرش از بین نمیره بلکه فقط تنظیمات به حالت اول برمی گردن و نرم افزارهایی که خودتون نصب کردید حذف میشن و به نوعی یک مرحله جلوتر هستید و تقریباً زمان کمتری می بره و درایو فرمت نمیشه
صفحه 107 از 282 نخست ... 75797105106107108109117157207 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,061 به 1,070 از 2818

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع