ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    نمیشه آقا کلشونو امتحان کردم اما اتفاقی نیوفتاد
    یعنی باید با مودمم خداحافظی کنم؟
    ببرید گارانتی، حتی اگه گارانتی نداره ببرید تعمیرش کنید.
    مودم خیلی بیشتر از بقیه ی قطعات گرون شده.

قیمت قدیم 8901 چهل تومن بود ولی حالا شده 95!!! این مودم ضعیف ترین مودم وایرلس هست.
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    با سلام ! یکی از بچه ها این مودم را دارد و من هم باهاش از نزدیک کار کردم ! یکمی بد قلق هست اما یکمی باهاش کار کنید ، باهاش آشنا می شید !

اول مودم خود را به خط تلفن وصل کرده ومطمئن شوید چراغ dsl روشن است و کابل لن را وصل کنید .
    در مرورگر خود ، آدرس ای پی 192.168.1.1 را وارد کرده در در یوزرنیم پسوورد ،admin را وارد کنید .
    به صفحه تنضیمات وارد می شوید . روی کلمه Advanced Setup کیلیک کنید و در انتیبلی دیده میشود . ان را ریموو کرده و در ادامه add را بزنید . vpiوvci وارد کرده next کنید حالا گزینه PPPOE را انتخاب next کنید . در ادامه هم یوزر نیم وپسورد خود را که از شرکت خدمات دهنده دریافت کردید وارد کرده و بعد گزینه keep alve را انتخاب کرده و next و در ادامه بدون تغییر next و بعد save کنید . بعد save and reboot را در صفحه بعد بزنید و با پیغام چند لحظه صبر کنید . تا اینجا ، کار کانفیک مودم تمام می شود .

برا ی تنظیمات وایرلس هم ، اول حالت وایرلس را روشن و در مرورگر خود ، ای پی 192.168.1.1 را واردadminرا در یوزر نیم پس خود تایپ و در فهرست روی کلمه وایرلس کلیک کرده وگزینه Enable Wireless راتیک بزنید ودر قسمت ssid که همون اسم وایرلس شماست را وارد کنید save کنید در قسمت Security و در قسمت Select SSID اسم وایرلس خودرا که نوشتید وارد کنید

قسمت Network Authentication رو ، روی Open بذارید ( دقت کنید حالت های دیگه اش هم شامل انواع مختلف کدگذاری میشه که این حالت Open ساده ترینشه و برای یک شبکه ی خانگی کافیه )
    هم می تونید 64 انتخاب کنید هم 128 که من 64 انتخاب کردم طبیعتا رمزی که براش تعیین میشه ، نسبت به 128 ساده تره .

Current Network Key روی عدد 1 تنظیم بشه و در مقابل Network Key 1 هم رمز عبور vh وارد می کنید!! دقت کنید الگوی رمز عبور برای این حالت 64 بیتی میشه اینطوری : ABCDEF1234 که شما می تونید اینارو جا به جا کنید و عددشم هرچی دلتون میخواد بذارید! و در آخر هم save/apply کنید .

اینکه شما کانکت می شوید ولی سایتی باز نمی شود ، مربوط به سرعت اینترنت شما میشود که اگر از ISP باشه شما باید به شرکت مربوطه آن را اعلام کنید ولی قبل از ان حتما مطمن شوید در مدارهای تلفن و نزدیکی مودم شما از وسایلی که دستگاه ضدبرق دارن استفاده نشده باشه مثل تلفن بیسیم ،تلفن قدیمی، و دوشاخه های ضد برق چون سرعت ارتباط شما را کم می کند . یا مشکلی از خط تلفن شما نباشه مثل عبور کابل برق از نزدیکی خط تلفن .

حتما دقت کنید اگر تنظیمات اینترنتتون در قسمت WAP روی Bridge هست ، اون رو روی PPPoE تنظیم کنید و یوزر و پسوردتون رو روی مودم قرار بدین. از طرفی گزینه NAT رو که در همین قسمت است ، حتما باید تیک بزنید. با این کار با روشن شدن مودم ، سیستم خود به خود بدون نیاز به کانکشن ، به اینترنت وصل میشه چون شما این کانکشن رو روی مودم کانفیگ کردید.

اصلا از این مودم خوشم نمیاد ! این هم تجربه من از کار با این لامصب !!!
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    112
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid.y نمایش پست ها
    ببرید گارانتی، حتی اگه گارانتی نداره ببرید تعمیرش کنید.
    مودم خیلی بیشتر از بقیه ی قطعات گرون شده.

قیمت قدیم 8901 چهل تومن بود ولی حالا شده 95!!! این مودم ضعیف ترین مودم وایرلس هست.
    متشکرم از راهنماییتون
    امتیازها
    112
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6574598 نمایش پست ها
    با سلام ! یکی از بچه ها این مودم را دارد و من هم باهاش از نزدیک کار کردم ! یکمی بد قلق هست اما یکمی باهاش کار کنید ، باهاش آشنا می شید !

اول مودم خود را به خط تلفن وصل کرده ومطمئن شوید چراغ dsl روشن است و کابل لن را وصل کنید .
    در مرورگر خود ، آدرس ای پی 192.168.1.1 را وارد کرده در در یوزرنیم پسوورد ،admin را وارد کنید .
    به صفحه تنضیمات وارد می شوید . روی کلمه Advanced Setup کیلیک کنید و در انتیبلی دیده میشود . ان را ریموو کرده و در ادامه add را بزنید . vpiوvci وارد کرده next کنید حالا گزینه PPPOE را انتخاب next کنید . در ادامه هم یوزر نیم وپسورد خود را که از شرکت خدمات دهنده دریافت کردید وارد کرده و بعد گزینه keep alve را انتخاب کرده و next و در ادامه بدون تغییر next و بعد save کنید . بعد save and reboot را در صفحه بعد بزنید و با پیغام چند لحظه صبر کنید . تا اینجا ، کار کانفیک مودم تمام می شود .

برا ی تنظیمات وایرلس هم ، اول حالت وایرلس را روشن و در مرورگر خود ، ای پی 192.168.1.1 را واردadminرا در یوزر نیم پس خود تایپ و در فهرست روی کلمه وایرلس کلیک کرده وگزینه Enable Wireless راتیک بزنید ودر قسمت ssid که همون اسم وایرلس شماست را وارد کنید save کنید در قسمت Security و در قسمت Select SSID اسم وایرلس خودرا که نوشتید وارد کنید

قسمت Network Authentication رو ، روی Open بذارید ( دقت کنید حالت های دیگه اش هم شامل انواع مختلف کدگذاری میشه که این حالت Open ساده ترینشه و برای یک شبکه ی خانگی کافیه )
    هم می تونید 64 انتخاب کنید هم 128 که من 64 انتخاب کردم طبیعتا رمزی که براش تعیین میشه ، نسبت به 128 ساده تره .

Current Network Key روی عدد 1 تنظیم بشه و در مقابل Network Key 1 هم رمز عبور vh وارد می کنید!! دقت کنید الگوی رمز عبور برای این حالت 64 بیتی میشه اینطوری : ABCDEF1234 که شما می تونید اینارو جا به جا کنید و عددشم هرچی دلتون میخواد بذارید! و در آخر هم save/apply کنید .

اینکه شما کانکت می شوید ولی سایتی باز نمی شود ، مربوط به سرعت اینترنت شما میشود که اگر از ISP باشه شما باید به شرکت مربوطه آن را اعلام کنید ولی قبل از ان حتما مطمن شوید در مدارهای تلفن و نزدیکی مودم شما از وسایلی که دستگاه ضدبرق دارن استفاده نشده باشه مثل تلفن بیسیم ،تلفن قدیمی، و دوشاخه های ضد برق چون سرعت ارتباط شما را کم می کند . یا مشکلی از خط تلفن شما نباشه مثل عبور کابل برق از نزدیکی خط تلفن .

حتما دقت کنید اگر تنظیمات اینترنتتون در قسمت WAP روی Bridge هست ، اون رو روی PPPoE تنظیم کنید و یوزر و پسوردتون رو روی مودم قرار بدین. از طرفی گزینه NAT رو که در همین قسمت است ، حتما باید تیک بزنید. با این کار با روشن شدن مودم ، سیستم خود به خود بدون نیاز به کانکشن ، به اینترنت وصل میشه چون شما این کانکشن رو روی مودم کانفیگ کردید.

اصلا از این مودم خوشم نمیاد ! این هم تجربه من از کار با این لامصب !!!
    دوست عزیز من میگم اصلا به مودم پینگ هم نمیشه کرد شما کامفیگ رو آموزش میدید؟؟؟
    امتیازها
    112
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    جالب اینجاس که اصلا تو سایت دی لینک همچین مدل مودمی وجود نداره
    فقط تو سایت هند و خاورمیانه هست
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    جالب اینجاس که اصلا تو سایت دی لینک همچین مدل مودمی وجود نداره
    فقط تو سایت هند و خاورمیانه هست

دلیلش اینه که بعضی مدل ها رو برای محل خاصی میزننو مثلاً مدل لپ تاپ من hp G62-b55-se هست. ولی تو سایت hp وجود نداره.

برای تشکر از دکمه ی تشکر در پایین پست استفاده کنید.
    خواهش ، وظیفست.
    امتیازها
    796
    سطح
    14
    51
    کاربر جدید
    من جدید ترین مودمش رو دار مدل 2750u رابط گرافیکیش کاملا مشکل داره و توی سایت dlink هیچ firmware برای آپدیت وجود نداره به لحاظ ساپورت اینترنتی خیلی ضعیفه و به پای tplink نیمرسه

دوست عزیز من میگم اصلا به مودم پینگ هم نمیشه کرد شما کامفیگ رو آموزش میدید؟؟؟
    عزیز شما یه لطف بکن .
    وارد cmd بشو از منوی استارت
    و دستور زیر رو وارد کن
    ping 192.168.1.1
    ببین اصلا مودمتون پینگ میشه یا خطا میگیری
    اگه خطا میگیری بگو که بعدش بت بگن چکار کنی .
    ----
    درضمن شما اشتباه نمیکنی؟ مگه میشه چراغ اینترنت روشن باشه و چراغ dsl خاموش ؟
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmaden نمایش پست ها
    من جدید ترین مودمش رو دار مدل 2750u رابط گرافیکیش کاملا مشکل داره و توی سایت dlink هیچ firmware برای آپدیت وجود نداره به لحاظ ساپورت اینترنتی خیلی ضعیفه و به پای tplink نیمرسه

این که به پای tp-link نمیرسه که کاملاً واضحه!
    اگه مشکل خاصی دارید بفمایید.
    امتیازها
    112
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmaden نمایش پست ها

عزیز شما یه لطف بکن .
    وارد cmd بشو از منوی استارت
    و دستور زیر رو وارد کن
    ping 192.168.1.1
    ببین اصلا مودمتون پینگ میشه یا خطا میگیری
    اگه خطا میگیری بگو که بعدش بت بگن چکار کنی .
    ----
    درضمن شما اشتباه نمیکنی؟ مگه میشه چراغ اینترنت روشن باشه و چراغ dsl خاموش ؟
    بنده اون چیزی رو که میبینم بهتون میگم
    حالا اگه شما فک میکنی من اشتباه میکنم .... (دیگه نمیدونم چی بگم)
    پینگ هم که میکنم آن ریچیبل میده

ببنید مودمم قشنگ معلومه که هنگ کرده
    وقتی مودمو روشن میکنم فقط ۲تا چراغ روشنه و روشن می مونه
    امتیازها
    9,491
    سطح
    65
    462
    مدیر فنی
    با اجازه نوید جان.
    نسخه فیرموایر چنده؟! مطمین هستید بروز هست؟!
    http://ftp.dlink.ru/pub/ADSL

ببینید نسخه بهتری برای مدمتون نیست. شاید حل بشه. البته اگر با ریست درست نشده امکان اینکه سخت افزاری هم باشه هست مشکل.

البته کلا این مدل, مدل خوبی نیست.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)