ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 16 12311 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 153
    امتیازها
    10,833
    سطح
    68
    211
    کاربر انجمن

راهنمایی در تعویض قطعات

سلام.من میخوام یه سیستم بگیرم که بتونم باهاش بازی کنم.نمیدونم چه سیستمی برام بهتره.ولی عکس از مشخصات سیستم خودم میذارم.اگر امکان داره بگید کدوم رو عوض کنم بهتره.ممنون.لطفا قیمت قطعات رو هم بگید.متشکرم

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 11-11-2011 03-39-51.jpg
مشاهده: 71
حجم: 95.3 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 11-11-2011 03-40-26.jpg
مشاهده: 47
حجم: 61.2 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 11-11-2011 03-40-43.jpg
مشاهده: 50
حجم: 65.7 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 11-11-2011 03-40-53.jpg
مشاهده: 42
حجم: 66.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 11-11-2011 03-41-02.jpg
مشاهده: 44
حجم: 80.5 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 11-11-2011 03-41-13.jpg
مشاهده: 49
حجم: 54.5 کیلو بایت
    امتیازها
    55
    سطح
    1
    14
    M+S
    کاربر جدید
    سیستمی که الان در اختیار داری میتونه مناسب بازی باشه فقط سعی کن cpu رو اورکلاک کنی یک ولتاژ 1.4 تا 1.6 هم که بهش بدی فکر کنم فرکانس 3.2 گیگاهرتز بهت بده
    فقط میمونه گرافیک که باید بگی چقدر برای آپدیت کردن سیستمت میخوای هزینه کنی
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    مادربوردت این پردازنده ها رو ساپورت میکنه :
    Intel® Socket 775 Core™2 Quad/Core™2 Extreme/Core™2 Duo/Pentium® Extreme/Pentium® D/Pentium®
    پردازنده های مناسبی هستن اگه یه خوبشو بگیری
    اما مادربوردت در زمینه رم یه مقدار ضعیفه و فقط DDR2 ساپورت میکنه با حداکثر 800 مگاهرتز (در حالت اور تا 1066)
    من خودم از این مادربورد استفاده کردم و راضی هم بودم!اگه میخوای از همین مادربورد استفاده کنی و خرجت بالانره میتونی باش مدارا کنی(البته بهتره همیشه آینده نگر باشی و گوشه چشمی به مادربوردها و پردازنده های جدید داشته باشی)

بهترین پیشنهاد در صورت داشتن بودجه مناسب عوض کردن مادربورد...پردازنده...رم و کارت گرافیکه! که به طبع نیاز به پاور جدید رو هم میطلبه! یعنی یه انقلاب کلی در سیستمت!
    و 2 تا انتخاب هست! سیستم بر پایه اینتل میخوای یا AMD ! که به نظر شخصی من در بازه ی قیمتی یکسان! Amd عملکرد بهتری داره!
    شما اول بودجه ی خودت رو مشخص کن تا دست بچه ها برای راهنمایی کردن شما بیشتر باز باشه
    امتیازها
    10,833
    سطح
    68
    211
    کاربر انجمن
    خیلی ممنون از راهنمایی.والا من حدود 300 تومن نقد دارم.حالا بگیریم این قطعات دسته دوم خودم هم هستن.نمیشه فقط مادربورد رو عوض کنم؟.یعنی مادر بورد بذارم و رم ؟.حتما بقیه رو هم باید عوض کنم؟
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    پردازندت رو اگه اورکلاک کنی و حداقل بالای 3 گیگاهرتز نگهش داری و مراقب باشی که زیاد داغ نشه میتونی پردازندت رو نگه داری...مادربورد رو عوض کنی با رم و یک کارت گرافیک خوب بگیری
    البته بعضی از دوستان در مورد رم بیشتر از من صاحب نظر هستن و حتی ممکنه بگن شاید رم ddr2 خوب شاید بتونه جواب کارِت رو بده... که در این صورت حتی نیاز به مادربورد عوض کردن پیدا نمیکنی و فقط کارت گرافیک بمونه. برای همین توصیه میکنم یه مدت صبر کنی تا نظرات دوستان دیگه رو که از من وارد تر هستن رو هم بخونی و به نتیجه مناسب برسی
    امتیازها
    8,413
    سطح
    61
    1,496
    مدير بازنشسته
    توصیه میکنم کمی صبر کنی ! در صورتی که بخوای سیستم خوبی داشته باشی همونجور که فرجام عزیز هم گفت مشکل اصلی رمتون هست ! انشالله به زودی در مورد ddr3-ddr2 مطلبی را میزارم که ببینید چقدر فرق دارن ! اما اگر خیلی عجله داری و نمیخوای بودجه را افزایش بدی میتونی یک /Pentium® Extreme/ بگیری و با توجه به باز بودن ضریب multiplayer میتونی به فرکانس خوبی اورکلاکش کنی ! رم هم چاره ای نداری !
    اما اگر صبر کنی ز غوره حلوا سازی و میری سر وقت تعویض مادربورد با سوکت های جدیدتر!
    امتیازها
    1,773
    سطح
    24
    160
    کاربر انجمن
    1- به نظر من با تعویض CPU به E7500 و کارت گرافیک به Radeon 6770 می تونین بازدهی سیستم رو افزایش بدین. (احتمالا بین 30 تا 50 درصد) رمتون هم 3GB هست که برای خیلی بازی ها کم نیست. این دو قطعه حدود 300 هزارتومان و بیشتر میشه فکر کنم.

2- یا اگر پاور خوبی دارین به نظرم می تونین با اورکلاک CPU (اگر آشنا هستین) و فقط خرید یک کارت بهتر هم کارتون رو راه بندازین.

در مجموع (هر دو حالت) به نظرم کار خوبی نیست. چون در حقیقت در حالت اول دارین CPU که دورانش گذشته می خرید. و در حالت دوم احتمالا از تمام توان کارت گرافیک جدیدتون نمی تونین استفاده کنین.
    امتیازها
    10,833
    سطح
    68
    211
    کاربر انجمن
    نه اصلا عجله ای ندارم.مشکل من هم فقط رم هست.متاسفانه همان طوری که گفتید مادربورد من فقط ddr2 میخوره اونم فقط تا چهار گیگ.اگر بیشتر قبول میکرد که اصلا عوضش نمیکردم.
    چقدر باید صبر کنم؟
    امتیازها
    10,833
    سطح
    68
    211
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alexilver نمایش پست ها
    1- به نظر من با تعویض CPU به E7500 و کارت گرافیک به Radeon 6770 می تونین بازدهی سیستم رو افزایش بدین. (احتمالا بین 30 تا 50 درصد) رمتون هم 3GB هست که برای خیلی بازی ها کم نیست. این دو قطعه حدود 300 هزارتومان و بیشتر میشه فکر کنم.

2- یا اگر پاور خوبی دارین به نظرم می تونین با اورکلاک CPU (اگر آشنا هستین) و فقط خرید یک کارت بهتر هم کارتون رو راه بندازین.

در مجموع (هر دو حالت) به نظرم کار خوبی نیست. چون در حقیقت در حالت اول دارین CPU که دورانش گذشته می خرید. و در حالت دوم احتمالا از تمام توان کارت گرافیک جدیدتون نمی تونین استفاده کنین.
    ببخشید من زیاد وارد نیستم پس اورکلاک رو کلا بیخیال میشم.بعد هم سیستمم همیشه روشنه که اینجوری زیاد داغ میکنه.به نظرم پاورم خوبه چون 55 تومن براش هزینه کردم.ولی نمیدونم مدلش چیه.
    مثلا بازی هایی مثل باتلفید و کال اف دیوتی به چهار گیگ رم نیاز دارند که حداقل باید روی سیستم 6 گیگ باشه.
    البته زیاد هم کشته مرده بازی نیستم.به همین خاطر میخوام نظر شما رو بدونم.
    امتیازها
    12,030
    سطح
    71
    1,480
    اوركلاكر
    من نظرم اینه که ایشون البته با توجه به قیمتی که فرموده میخواد خرج کنه یه cpu & vga e خوب بگیره ببنده رو سیستمش و درآینده هم اگه پول دستش اومد مادر برد و رم و عوض کنه
    البته در این حالت فقط یه گزینه میمونه اونم FSB سی پی یو که بعدا اگه بخواد مادر برد و رم و عوض کنه با رمش نمیخونه
    ولی در کل من بهش پیشنهاد نمیکنم رم و مادر برد و عوش کنه البته با توجه به این قیمتی که میفرمایند .
    بازم دوستان عزیز در صورتی که با حرف من مخالفند بگن که منم بیش تر چیز یاد بگیرم ;)
صفحه 1 از 16 12311 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 153

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع