ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 46
    امتیازها
    6,863
    سطح
    54
    836
    کاربر انجمن
    XPERIA ARC S
    دوساله که دارمش !

نکات مثبت :
    1 - طراحی بسیار زیبا
    2 - کیفیت دوربین عکاسی بسیار خوب
    3 - صفحنه نمایش با کیفیت و زاویه دید مناسب
    4 - کیفیت بلندگو نسبتا خوب
    5 - تو انجام بازی ها HD با توجه به پردازنده 1.4 GHz نسبتا خوب عمل میکنه

نکات منفی :
    باتری افتضاح !
    اندروید 2.3.4 که میشه آپدیتش کرد به 4.0.4 اما این کار باعث کند شدن شدید گوشی میشه
    کیفیت متوسط فیلم برداری 720p
    امتیازها
    6,174
    سطح
    51
    156
    کاربر انجمن
    گوشی من galaxy s4
    کل گوشی نقطه قوته .از دوربینش بگیر تا امکاناتش . معرفی که شد رفتم گرفتمش . واقعا ارزشش رو داره از همه نظر . کیفیت فوق العاده تصاویر و ویدیو . سرعت پردازنده 8 هسته ای . عالیه .
    تنها 3 نقطه منفی داره
    1- اینکه بدنه گوشی باید خیلی مواظب بود و خش بیافته خیلی .... میسوزه .
    2- بعدشم با قیمتی که داره اگه یه لک روز صفحه بیافته بازم میسوزی ...
    3-باتری فقط 1 روز و نیم شارژ نگه میداره البته با استفاده و بازی تا یک روز نهایتا .
    وگرنه من مشکل ازش ندید.
    آهان چرا یکم داغ هم میکنه بعد از یه ربع بازی کردن که اونم طبیعیه به نظرم.
    الان هم منتظر s5 هستم البته خودم باید برم ببینم چجوریه اگه به دلم نشست بگیرم اگه نه همین اس 4 بازم فوق العاده ست .
    یک نقطه قوت s4 شارژ خودکار هست . من گوشیم چندین بار شارژش تموم شد و خاموش شد بعد از مدتی که روشنش کردم دیدم 6 درصد حدودا شارژ داره که خودم دهنم وا موند.
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    امتیازها
    10,918
    سطح
    69
    2,130
    اوركلاكر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lycas نمایش پست ها
    XPERIA ARC S
    دوساله که دارمش !

نکات مثبت :
    1 - طراحی بسیار زیبا
    2 - کیفیت دوربین عکاسی بسیار خوب
    3 - صفحنه نمایش با کیفیت و زاویه دید مناسب
    4 - کیفیت بلندگو نسبتا خوب
    5 - تو انجام بازی ها HD با توجه به پردازنده 1.4 GHz نسبتا خوب عمل میکنه

نکات منفی :
    باتری افتضاح !
    اندروید 2.3.4 که میشه آپدیتش کرد به 4.0.4 اما این کار باعث کند شدن شدید گوشی میشه
    کیفیت متوسط فیلم برداری 720p
    داداش از رام رسمی بیا بیرون.
    رام رسمی رو به شخصه فقط به خاطر عکاسی لود میکنم.
    رام سیانوژن بزن.
    رام 4.2.2 بهترین و سبک ترین رام برای این گوشی هست.
    وقتی نصب کنی تازه میفهمی این همه مدت چی رو از دست دادی.
    با کرنل خوب هم هم مصرف میاد پایین هم سرعت گوشی بیشتر میشه و اینکه میتونی اورکلاک کنی.
    تا 1.6 فکر کنم بشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    گوشی من galaxy s4
    کل گوشی نقطه قوته .از دوربینش بگیر تا امکاناتش . معرفی که شد رفتم گرفتمش . واقعا ارزشش رو داره از همه نظر . کیفیت فوق العاده تصاویر و ویدیو . سرعت پردازنده 8 هسته ای . عالیه .
    تنها 3 نقطه منفی داره
    1- اینکه بدنه گوشی باید خیلی مواظب بود و خش بیافته خیلی .... میسوزه .
    2- بعدشم با قیمتی که داره اگه یه لک روز صفحه بیافته بازم میسوزی ...
    3-باتری فقط 1 روز و نیم شارژ نگه میداره البته با استفاده و بازی تا یک روز نهایتا .
    وگرنه من مشکل ازش ندید.
    آهان چرا یکم داغ هم میکنه بعد از یه ربع بازی کردن که اونم طبیعیه به نظرم.
    الان هم منتظر s5 هستم البته خودم باید برم ببینم چجوریه اگه به دلم نشست بگیرم اگه نه همین اس 4 بازم فوق العاده ست .
    یک نقطه قوت s4 شارژ خودکار هست . من گوشیم چندین بار شارژش تموم شد و خاموش شد بعد از مدتی که روشنش کردم دیدم 6 درصد حدودا شارژ داره که خودم دهنم وا موند.
    موفق باشید

داداش شارژ خودکار چیه دیگه؟!!!;)
    باتری گوشیت کالیبره نیست.
    گوشی رو تو حالت روشن یعنی توسیستم عامل شارژ 100 درصد کن.
    بعد خاموشش کن بزن شارژ ببین بازم شارژ میشه یا نه
    اگر بازم شارژ بشه یعنی گوشیت باتری رو با ظرفیت کم میشناسه.
    روش کالیبره کردنش رو هم بنده تو تاپیک خرید های کاربران ذکر کردم.
    امتیازها
    6,174
    سطح
    51
    156
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aliover نمایش پست ها
    داداش شارژ خودکار چیه دیگه!!!
    باتری گوشیت کالیبره نیست.
    گوشی رو تو حالت روشن یعنی توسیستم عامل شارژ 100 دردصد کن.بعد خاموشش کن بزن شارژ ببین بازم شارژ میشه یا نه
    اگر بازم شارژ بشه یعنی گوشیت باتری رو با ظرفیت کم میشناسه.
    همه این کارا رو کردم . پره پره توهمه حالت ها 100 درصد شارژ میزنه و لامپش سبزه . خب اگه گوشی باتری با ظرفیت کم بشناسه راهکارش چیه درست شه ؟

امتیازها
    10,918
    سطح
    69
    2,130
    اوركلاكر
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    همه این کارا رو کردم . پره پره توهمه حالت ها 100 درصد شارژ میزنه و لامپش سبزه . خب اگه گوشی باتری با ظرفیت کم بشناسه راهکارش چیه درست شه ؟

والا چه عرض کنم .
    آخه مگه میشه باتری گوشی خود به خود شارژ بشه!؟
    همچین چیزی رو من نشنیدم.
    درضمن اگر سوالی چیزی در این ارتباط دارین بهتره بحث رو در تاپیک مربوطه ادامه بدید.تا اساتید راهنمایی کنن
    با تشکر.@};-
    امتیازها
    6,699
    سطح
    53
    1,272
    کاربر انجمن
    galaxy s advance
    مثبت:
    کیفیت دوربین
    مقاوم در برابر ضربه(امتحان کردم که میگم)
    :D
    کیفیت بالای صفحه نمایشگر
    قیمت مناسب(نسبت به سایر گوشی های سیستم عامل اندروید)
    کاربری آسان منو ها

منفی:
    هنگ کردن زیاد
    خوش دست نبودن(توی دست لیز میخوره)
    تاچ ضعیف
    زندگی با همه ی وسعت خویش* محفل ساکت غم خوردن نیست* حاصلش تن به قضا دادن نیست*زندگی جاری شدن است*از تماشاگه آغاز حیات تا بدان جای که خدا میداند*
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    قرار بود این دفعه که میام این تاپیک با یه ویندوزفونی 8.1 بیام ولی همه چی دست به دست هم داد تا نشه.ویندوزفون 8.1 دیر معرفی شد و هنوز خبری از گوشی های با این سیستم عامل در بازار نیست.
    خلاصه قسمت نشد.

این بار با Samsung galaxy s4 I9505 Black edition خدمت شما هستم.

خب همون طور که از مدلش معلومه این نسخه 4 هسته ای اسنپدراگون هستش...
    اون بلک ادیشنش هم بازم تفاوت های رو با نسخه ی معمولی داره.

در نسخه ی سیاه درب پشت گوشی از چرم مصنوعی که در نوت 3 استفاده شده هستش که مشکی رنگ هستش...همچنین نواز فلزی رنگ حواشی گوشی به رنگ نوک مدادی تغییر رنگ داده(در نسخه ی معمولی سیلور هستش)

نفاط قوت (طراحی و سخت افزاری):

1-سایز 4.99 اینچی این گوشی خیلی مناسبه و نه اونقدر کوچیکه که دیدن فیلم و بازی کردن
    و وبگردی لذتی باهاش نداشته باشه نه مثل سری نوت اونقدر بزرگ که کار با یک دست باهاش دشوار باشه...واقعا گوشی خوش دستی هستش و تا حالا خطر افتادن هم نداشته چون اصلا لیز نمیخوره.ابعاد گوشی هم خیلی خوبه و راحت با یک دست میشه باهاش کار کرد و به همه ی گوشه های صفحه نمایش در دسترس هستش.

2- 2-درب پشت چرم این گوشی کیفیت خوبی داره و اثر انگشت رو جذب نمیکنه و عرق گیر هم هستش که باز هم به چسبیدن به دست و کاهش خطر سقوط کمک میکنه.

3- مکان قرار گیری خوب دکمه ی پاور که در نوار سمت راست گوشی قرار گرفته طوری که به محض گرفتن گوشی در دست انگشت شصت روی این دکمه قرار میگیره. همین طور دکمه های ولوم که انگشت اشاره به خوبی این دکمه هارو پوشش میده.

4-در مورد نقاط قوت سخت افزاری این گوشی در مرحله ی اول تراکم پیکسل بسیار بالای
    صفحه نمایش نظر کاربر رو جلب میکنه.همون طور که اطلاع دارید در زمان عرضه s4 بهترین صفحه نمایش امولد فول اچ دی رو داشت.البته ایراداتی هم داره که در قسمت نقاط ضعف میگم.

5- نکته ی مثبت دیگه، سخت افزار قوی این گوشی هستش که با پردازنده ی 4 هسته ای اسنپدراگون و 2 گیگابایت حافظه ی اولیه به خوبی از پس برنامه های سنگین و بازی های HD برمیاد.

6-مصرف باطری. با باطری 2.600 میلی آمپری این گوشی (و اندروید کیت کت) و استفاده متوسط
    به راحتی 2 روز دوام میاره.لازم به ذکره نسخه ی 4 هسته ای این گوشی حدودا 8 ساعت بیشتر از نسخه ی اگزینوس شارژ نگه میداره.

7-دوربین قوی...با سنسور 13 مگاپیکسلی این گوشی عکس های با کیفیتی رو ثبت میکنه.
    همچنین قادر به ضبط ویدئو با کیفیت فول اچ دی هستش.
    مثل نسل قبل S4 هم در عکس هایی که ثبت میکنه مقداری اشباع رنگ داره که به زیبایی عکس کمک میکنه.البته رنگ طبیعی رو حرفه ای ها بیشتر میپسندن.

8-سنسورهای متعدد با کارایی خوب...SMART PAUSE و SMART SCROLL و AIR GESTURE و AIR VIEW و SMART STAY سنسورهایی هستن که در این گوشی گنجانده شده.
    ولی بیشتر از همه SMART STAY رو من کاربردی تر میدونم.و نا کارآمد تر از همه SMART SCROLL.

9- در این نسخه خبری از داغ کردن نیست.در حین انجام بازی های HD گرمای کمی احساس میشه که اون اندازه کاملا طبیعیه.

نقاط ضعف طراحی و سخت افزاری:

1- کیفیت پایین نوار فلزی رنگ که رنگ فلز هستش و در اصل پلاستیک هستش.
    ولی اصلا خش پذیر نیست.

2- دکمه ی هوم زیاد بی سر و صدا کار نمیکنه و بعضی وقتا صدای دکمه ی نوکیا 00-11 میده:|

3- صفحه نمایش در تنظیم نور در آخرین سطح کاهش کیفیت داره.

همچنین کیفیت صفحه نمایش در زیر نور آفتاب چندان رضایت بخش نیست.(لومیا 820 قبلیم بهتر بود در این زمینه)

نقاط قوت(نرم افزاری):

1-این نسخه از S4 به آخرین نسخه ی سیستم عامل اندروید مجهز شده یعنی کیت کت 4.4.2.
    مصرف باطری در این نسخه بهینه تر و سرعت کلی هم بهینه تر شده.

2-تاچ ویز پر از امکاناته که لذت کار با گوشی رو دو چندان میکنه.رابط کاربری شیکی هستش
    و نیازی به نصب لانچر های مختلف شخصا ندیدم.

نقاط ضعف:

1- کمی سنگین بودن رابط کاربری تاچ ویز به دلیل امکانات زیاد.
    2- برنامه های پیشفرض نصب شده ی زیاد که خیلی هاشون به کار نمیاد و مجبور به حذف و یا غیر فعال کردنشون شدم...هر چند 200 برنامه هنوز مونده که دیگه اجازه ی غیر فعال کردن در شرایط روت نشده ندارم.
    3-تعدادی از برنامه ها هنوز با نسخه ی کیت کت سازگاری ندارندو قابل نصب نیستند.
    البته هیچ کدومشون از برنامه های واجب نبودند.

دیگه همین.@};-

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    حیف این تاپیک خوب اپ نشه

موبایل بنده HUAWEI G525

نقاط قوت:
    1-صفحه نمایش IPS با تراکم پیکسلی خوب
    2-پردازنده 4 هسته ایی قوی + 1GB حافظه رم
    3-روون بدون هنگ (البته با کارهای بنده) و تاچ قوی
    4-پشتیبانی از 32G حافظه جانبی
    5-سرعت بالا در SEND RECIVE اینترنت
    6-قیمت مناسب در کنار بدنه نسبتا باریک و با کیفیت و پشتیبانی از صدای DTS

نقاط ضعف:
    1-باتری تقریبا ضعیف
    2-دوربین با کیفیت پایین و بدون فلش
    3-صدای نسبتا ضعیف هدفون و هندزفری همراه خیلی بی کیفیت هستش
    4-وزن نسبتا زیاد(بنده گوشی سبک دوست ندارم)
    5-عدم به روز رسانی از طریق کمپانی

در کل به نظرم به نسبت قیمت خیلی خوبه
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    nokia c7 :مزایا : 1) کیفیت ساخت عالی 2) خوش دست 3) مقاوم 4) دوربین عکی برداری خوب و فیلم برداری عالی معایب : 1) سیستم عامل ضعیف و ناکارامد
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    32,818
    سطح
    100
    1,583
    کاربر انجمن
    Nokia Lumia 525

- ظاهر
    پس از باز کردن بسته ی گوشی در همان نگاه اول حسابی دلبری خواهد کرد! ظاهری زیبا و دلنشین . این حس خوب از بین نخواهد رفت و به گونه ای است که هر کس لومیای شما را در دست بگیرد به شدت ابراز علاقه خواهد کرد و اولین موردی که ذکر می کند خوش دست بودن آن است.
    ( پس نگران ظاهر نباشید! )

2- سرعت
    احتمالن متوجه شده اید که اسمارت فون های اندرویدی حداقل مجهز به پردازنده های 4 هسته ای به بالا هستند ، احتمالن وقتی با پردازنده ی دو هسته ای لومیا مقایسه کنید ته دلتان خالی شود ولی " سعی کنید ته دلتان خوالی نشود!" به جرأت می تونم بگم سرعت گوشی فوق العاده ست ، بدون هیچ گونه لگ و هنگ به شما تجربه ی دلنشینی از کار کردن را ارائه می دهد. دلیل این سرعت هم به خاطر سیستم عامل قوی و روان این گوشی است که بر خلاف اندروید خیلی سبک تر است.
    (پس نگران هنگ کردن نباشید!)

3- صفحه نمایش
    مطمئن باشید صفحه نمایش و حساسیت تاچ این گوشی هم شما را شگفت زده خواهد کرد ، بر خلاف عقیده ی برخی عزیزان صفحه نمایش 4 اینچی (به نظر من) بهترین گزینه ی انتخابی است، چرا که اندازه های بیشتر از این کار کردن با گوشی را برای شما مشکل می سازد و مجبور خواهید بود از دو دست استفاده کنید و همین باعث می شود رودتر احساس خستگی کنید و یا کمتر لذت ببرید.
    رزولوشن صفحه نمایش قابل قبول است و روشنایی مطلوبی ارائه می دهد. به راحتی می توانید فیلم ببینید ، عکس هایتان را با بهترین کیفیت مرور کنید و وبگردی کنید.
    (پس نگران صفحه نمایش نباشید!)
    پ.ن:به Windowsphone 8.1 GDR 1هم آپدیت کردم ،مشکل باتری حل شد !

4- نرم افزار
    شاید نرم افزار یکی از ملاک های شما برای انتخاب گوشی باشد ، و یا حتی ممکن است از محدود بودن نرم افزارهای ویندوز هراس داشته باشید ، ولی من به شما قول میدم که هیچ گونه نگرانی ای وجود نخواهد داشت، به راحتی از استور می توانید به طور مستقیم برنامه ها را به رایگاه دانلود کنید و حالشو ببرید!
    درسته اندروید برای هر بخش 100 تا برنامه داره ، ولی معلوم نیست کدوم درست عمل می کنه و یا امکانات بهتری داره ، ویندوز شاید تعداد کمتری برنامه داشته باشه ، ولی 99 درصدشون کاربردی و سالم اند.
    (پس نگران نرم افزار هم نباشید!)
    اوایل که خودم لومیا 525 خریده بودم ، به شدت نگران کم بودن نرم افزار ها بودم و می خواستم با Xperia Mگوشیمو عوض کنم ولی با دیدن Xperia M نظرم عوض شد ! لومیا 525 خیلی سرتر از Xperia M هست !

نقاط ضعف گوشی از نظر من :
    1-نداشتن فلش !
    2-نداشتن قطب نما
    3-نداشت دوربین جلو
    4-نداشتن همراه بانک که با اس ام اس کار کنه !(همراه بانک آینده دارم که فقط با اینترنت کار میکنه )
    (پس نگران اینها باشید !)
صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 46

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع