ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 35 از 75 نخست ... 25333435363745 ... آخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 744
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    در تکمیل و تأیید صحبت های شاهین عزیزم یکی از دوستان گوشی لومیا 525 داره و وایبر رو که نصب کرده و همش از مشکلاتش و هنگش ناراضی و زمین و زمان و مایکروسافت رو همزمان نفرین می کنه !
    من گفتم با 830 کار کردم نه با 525.
    شاهین عزیز خودتون امتحان کنید!
    گوشی تون را تو تاریکی لاک کنید می بینید...
    اونوقت احساس خیلی بدی بهتون دست می ده. احساس می کنید کیفیت ساختش خیلی پایینه... امتحان کنید.
    آپدیت های اندروید هم رو گوشی های رده پایین با رم پایین جواب نمی دهد مثل S GW . نگو نه که این گوشی را خودم دارمش! :)
    سامسونگ بد ترین قسمتش ظاهر فوق العاده تکراریش است. با این یکی به هیچ وجه نمی شود کنار اومد.
    ساختار دوکی شکل بعضی گوشی هاش هم واقاً غیر قابل تحمله. مدام از تو دستت سر می خره...

امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    سوال اصلی من در رابطه با کیفیت ساخت هست؟ این که کدوم برند قابل اعتمادتر هست؟
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط expellite نمایش پست ها
    سوال اصلی من در رابطه با کیفیت ساخت هست؟ این که کدوم برند قابل اعتمادتر هست؟
    به نظر من شما به این شکل رو برند حساب نکن! چون بهتره مدل ها با هم مقایسه بشوند. هر کدوم حسن و عیب خودشو دارد.

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نوید جان کم بون نرم افزار + تولید نرم افزار توسط یه کمپانی خاص = مشکل به شدت بزرگیه

چون = هر زمانی به هر دلیلی نخواد پشتیبانی کنه راحت میتونه !

از طرفی هنگ گوشی های اندرویدی رو دیدم ......

به نظرم بهترین گزینه فعلا گوشی های اندورویدی هست ولی سایر شرکت ها بیشتر از سامسونگ میپسندم !

با S4 ش کلی مشکل داشتم .....
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    در مورد کیفیت ساخت : نوکیا سطحش بالاتر از رقبای دیگر به غیر از اپل هست به نظرم.تست های مقاومت و کم تر مشاهده کردن مشکلات در لومیاها نشان از کیفیت ساخت خوب نوکیا داره.در بین اندرویدی ها هم به شخصه HTC رو در کیفیت ساخت برتر میدونم.

در مورد آپدیت : لومیا اگر بگیری آپدیت ویندوز 10 هم براش میاد که بسیار عالی هست.

مقایسه مدل با مدل اصل کار هست.

در کل من از بین اندرویدی ها HTC One 16GB و از بین ویندوزفونی ها Lumia 1020 و Lumia 730 رو پیشنهاد میکنم.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    دوستان بعد از مدت ها تصمیم بر آن شد که بنده هم یه اسمارتفون بخرم اما چون اولین اسمارتفونم هست (هفت سال پیش نوکیا 6120 خریدم و الانم دارمش! :/) می ترسم! اولویت اولم برای خرید اسکرین کوچیکه (کوچیکتر از 5 اینچ) شاید در طول این مدت به اسکرین کوچیک عادت کردم. علاوه بر اون از اندروید خوشم نمیاد چون استفاده کردم (بالاخره دیدیم دست مردم!). از طرفی آیفون هم بسیار گرونه و بر فرض محال اگر خریدمش باید لای پنبه اینور اونور ببرمش! بنابراین اولویت اول من نوکیاست. به خاطر سایز ایکرین رو لومیا 730/735 تاکید داشتم که کاشف به عمل اومد که خیلی کمیابه! در رابطه با Availability (شرمنده معادل فارسیشو نیافتم) مدل های 830 و 930 هم چندان اطلاع ندارم. به شدت هم روی تراکم پیکسل اعتقاد دارم (اگر در سایز 5 اینچ توقع بیخودی هست که تراکم پیکسل بالای 300 باشه، خواهشا قانعم کنید!). الان سوال اصلی من اینه که:
    1. مشکلات استفاده از یه گوشی ویندوزی چی هست؟ از نظر سخت افزار این سه مدل رو چطور ارزیابی می کنید؟ از نظر پرفورمنس/قیمت چطور ارزیابیشون می کنید؟
    2. مزایای استفاده از یه گوشی اندرویدی نسبت به ویندوز چی هست؟
    3. و اگر قرار باشه که بنده گوشی اندرویدی بخرم از نظر کیفیت ساخت و طول عمر کدوم یک از برندهای موجود در ایران (سامسونگ، سونی، HTC، LG و هواوی) کدوم یک رو تایید می کنید؟
    (داخل پرانتز این رو هم ذکر کنم که مدل های انتخابی اندرویدی بنده Galaxy Alpha، Z3 Compact و HTC One Mini 2 هست که نقد و بررسی هاشونو در وبسایت های مختلف خارجی دیدم و هرکدوم یه سری ایراد دارن. از مدل سامسونگ خوشم میاد ولی به کیفیت ساختم مشکوکم. شاید مسخره به نظر بیاد ولی احساس می کنم بعد یه مدت استفاده یه مشکلی براش به وجود خواهد اومد.)
    در پایان از زیادبودن سوالاتم عذرخواهی می کنم چون همونطور که گفتم اولین اسمارتفونم هست و میخوام دقیق روشن بشم!
    به دور از تمام حواشی من Z3 Compact رو پیشنهاد میکنم. بین گوشی های سایز کوچک قدرت و کیفیت خوبی داره. آلفا هم گوشی خوبیه اما چون تولیدش متوقف شده معلوم نیست تا کی پشتیبانی بشه.
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    دوستان الان بیاید یه جمع بندی بکنیم:
    آقا یاسر گفتن که در بین اندرویدی ها HTC One رو ترجیح میدم (یحتمل همون M7) که من راجبش تحقیق کردم و استایل و دیزاینشو خیلی پسندیدم. اسکرین 4.5 اینچی با رز 1080p وسوسه کننده هستش اما در مورد دوربین 4 مگاپیکسلی و فناوری UltraPixelش مردد هستم. در نقد ها اشاره شده که کیفیت عکس در نور کم خوبه اما در نور مناسب ضعفش آشکار میشه و لزوما هم قرار نیست من همش تو تاریکی عکس بگیرم! سمت نوکیا هم 1020 و 730 رو پیشنهاد دادن که اتفاقا 730 انتخاب خودمم بود اما خیلی کمیاب هستش نمیدونم چرا.
    آقا میعادم Z3 Compact رو پیشنهاد کردن که صرف نظر از همه خوبیاش در نقدها اشاره شده که دوربینش با کیفیت دهن پرکن 20.7 مگاپیکسل اونطور که باید و شاید خوب عمل نمی کنه و خودم هم کیفیت تصویر Z1 رو دیدم از نزدیک و احتمالا این دوربین همون دوربینه. میخواستم ببینم خود شما نظرتون راجع به کیفیت عکس های گرفته شده با Z3C نظر بدید. با این تفاسیر آلفا رو بیخیال میشم چون خودم از سامسونگ زیاد خوشم نمیاد.
    در نهایت ازتون میخوام بین لومیا 730/735 و Z3 Compact نظرتون رو بدید (صرف نظر از قیمت کلی) و بگید که کدومش گوشی با ارزش تری هست و قابل اعتماده، چون نمی خوام به این زودی با گوشی به مشکل بخورم. در رابطه با مقاومت بنده Z3C هم یه توضیحی بدید چون در فروم های خارجی بعضی از کاربرا اذعان کردن که سطح پشتی مستعد خش برداشتن و در مواردی شکستن هست و تو سایت Engadget طبق نظر کاربرا امتیاز Durability جالبی نگرفته (6.7 از 10) و در بخش منتقدین هم امتیاز دوربینش با توجه به کیفیتی که به سدک میکشه اصلا جالب نیست و 6.7 از 10 هست.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    دوستان الان بیاید یه جمع بندی بکنیم:
    آقا یاسر گفتن که در بین اندرویدی ها HTC One رو ترجیح میدم (یحتمل همون M7) که من راجبش تحقیق کردم و استایل و دیزاینشو خیلی پسندیدم. اسکرین 4.5 اینچی با رز 1080p وسوسه کننده هستش اما در مورد دوربین 4 مگاپیکسلی و فناوری UltraPixelش مردد هستم. در نقد ها اشاره شده که کیفیت عکس در نور کم خوبه اما در نور مناسب ضعفش آشکار میشه و لزوما هم قرار نیست من همش تو تاریکی عکس بگیرم! سمت نوکیا هم 1020 و 730 رو پیشنهاد دادن که اتفاقا 730 انتخاب خودمم بود اما خیلی کمیاب هستش نمیدونم چرا.
    آقا میعادم Z3 Compact رو پیشنهاد کردن که صرف نظر از همه خوبیاش در نقدها اشاره شده که دوربینش با کیفیت دهن پرکن 20.7 مگاپیکسل اونطور که باید و شاید خوب عمل نمی کنه و خودم هم کیفیت تصویر Z1 رو دیدم از نزدیک و احتمالا این دوربین همون دوربینه. میخواستم ببینم خود شما نظرتون راجع به کیفیت عکس های گرفته شده با Z3C نظر بدید. با این تفاسیر آلفا رو بیخیال میشم چون خودم از سامسونگ زیاد خوشم نمیاد.
    در نهایت ازتون میخوام بین لومیا 730/735 و Z3 Compact نظرتون رو بدید (صرف نظر از قیمت کلی) و بگید که کدومش گوشی با ارزش تری هست و قابل اعتماده، چون نمی خوام به این زودی با گوشی به مشکل بخورم. در رابطه با مقاومت بنده Z3C هم یه توضیحی بدید چون در فروم های خارجی بعضی از کاربرا اذعان کردن که سطح پشتی مستعد خش برداشتن و در مواردی شکستن هست و تو سایت Engadget طبق نظر کاربرا امتیاز Durability جالبی نگرفته (6.7 از 10) و در بخش منتقدین هم امتیاز دوربینش با توجه به کیفیتی که به سدک میکشه اصلا جالب نیست و 6.7 از 10 هست.
    بله من هم موافقم که کیفیت دوربین Z3C اصلا در حد تبلیغاتش نیست و حتی مقداری از آلفا ضعیف تر عمل میکنه. مشکل اصلی اینجاست که بین گوشی های سایز کوچک گزینه های خوب بسیار کم هستند.
    دوربین لومیا 730 هم در رنج خودش خوب نیست و در حدی که شما انتظار دارید خوب عمل نمیکنه.
    با توجه به اینکه با سایز گوشی Z1 مشکلی نداشتید میتونید روی گزینه هایی با این ابعاد فکر کنید. S5 چند میلی متر از Z1 کوچک تره و از نظر قدرت سخت افزار و دوربین خوبه. توی تست های سقوط هم مقاومت نسبتا خوبی از خودش نشون داد.
    در کل روی مقاومت در برابر سقوط هیچ گوشی حساب نکنید. حتی M7 و M8 هم موقع ضربه شدید با فرو رفتگی بدنه مواجه میشن. بهتره از قاب های محافظ مقاوم استفاده کنید.
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    بله من هم موافقم که کیفیت دوربین Z3C اصلا در حد تبلیغاتش نیست و حتی مقداری از آلفا ضعیف تر عمل میکنه. مشکل اصلی اینجاست که بین گوشی های سایز کوچک گزینه های خوب بسیار کم هستند.
    دوربین لومیا 730 هم در رنج خودش خوب نیست و در حدی که شما انتظار دارید خوب عمل نمیکنه.
    با توجه به اینکه با سایز گوشی Z1 مشکلی نداشتید میتونید روی گزینه هایی با این ابعاد فکر کنید. S5 چند میلی متر از Z1 کوچک تره و از نظر قدرت سخت افزار و دوربین خوبه. توی تست های سقوط هم مقاومت نسبتا خوبی از خودش نشون داد.
    در کل روی مقاومت در برابر سقوط هیچ گوشی حساب نکنید. حتی M7 و M8 هم موقع ضربه شدید با فرو رفتگی بدنه مواجه میشن. بهتره از قاب های محافظ مقاوم استفاده کنید.
    میعادجان مشکل اصلی اینه که من از اندروید خوشم نمیاد. یعنی از روی تعصب نمی گم چون استفاده کردم میگم. اصلا نمی تونم تحملش کنم. در مقابل از iOS و Windows خوشم میاد اما خوب iPhone به شدت گرونه برای من و بنابراین مایلم نوکیا بخرم (نه از سر اجبار بلکه از گوشیاش خوشم میاد) و از اونجایی که اصرارم بر کوچک بودن صفحه هست فک کنم مناسب ترین انتخاب 735/730 باشه. اگر سایز صفحه رو بیخیال بشم میشه به 930 فکر کرد. اما دل نگرونی اصلی من پشتیبانی اون گوشی هاست چون مایکرو رسما اسم نوکیا رو حذف کرد و امسالم قراره گوشیای خودشو با ویندوز 10 عرضه کنه (به نوعی بشه اپل). کل وب رو هم سرچ کردم 535 که تصاویر و مشخصاتش هست، 940 هم تایید شده. هنوز خبری از 740 نیست ولی خوب احتمال اومدنش زیاده. به نظر شما الان تکلیف چیه؟ صبر کنم گوشیای خود مایکرو بیاد؟ بعد مسئله دو سیم بودن 730 رو شارژدهیش چقدر تاثیر میذاره؟ و شما در نهایت 730 یا 735 رو انتخاب می کنید؟
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    بعد مسئله دو سیم بودن 730 رو شارژدهیش چقدر تاثیر میذاره؟
    وقتی سیمکارت دوم رو جا نندازین فکر نکنم مصرف باتری با گوشی تک سیمکارته فرقی کنه! البته اگر دوستان تجریباتی دارن بگن!
صفحه 35 از 75 نخست ... 25333435363745 ... آخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 744

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)