ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ya30n نمایش پست ها
    اگر هاردت فرمت شده ! به جای استفاده از برنامه های ریکاوری فایل ! از برنامه های پارتیشن ریکاوری استفاده کن ! توی برنامه ی بوتیبل actvie boot disk یکی از قوی تریناش وجود داره ! کارشم ساده هست ! چون با برنامه ی ریکاوری فایل بخوای برگردونی احتمال زیاد فایل های اجرایی دچار مشکل بشن !
    اگر فایل های پاک شده عکس و فیلم هستن هم میتونی از recovey my file استفاده کنی !
    بله منم موافقم. این برنامه رو چندین بار تست کردم خیلی خوب بود.
    در dvd های لورد هم هست.
    امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.zhivago نمایش پست ها
    چه نرم افزاری توصیه می کننین ؟

آقا یاسیت برنامه ی بوتیبل Actvie boot disk رو از کجا میشه پیداش کرد ؟
    من شخصا با avtive boot disk کار کردم ! عالی بود ! نسبت به بقیه بهتر عمل میکنه توی پارتیشن ریکاوری !
    همونطور که آقا مهدی گفت از توی مجموعه های نرم افزاری ! مثل ام ار تی و ... !
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sezar نمایش پست ها
    سلام ! امروز هارد اکترنال wd ام را از یک لپ تاپ کشیدم و به لپ تاپ دیگه زدم ! دیگه حتی یک بیت هم اطلاعات توش نیست ! نمیدونم در چند دقیقه ای که نبودم بچه ها اذیت کردن فرمتش کردن یا خودش فرمت شده ! نزدیک 35 گیگ اطلاعات فوق العاده مهم توش دارم! با چی برشون گردونم! خیلی خیلی حیاتیه
    ببین دوست عزیز اینجانب هم مثل شما یکبار 2 تا از درایوهای آخر هارد سیستم یکی شدن وبی نام تمام اطلاعاتم در اون 2 درایو بودن بوسیله نرم افزار
    EASEUS Partition Master 8.0.1 Professional Edition که در پک سافت گذر بود که شما میتونید از خود سایت نیز دانلود کنید به حالت اول برگرداندم یک قسمت به نام ریکاوری پارتیشن داره اون رو کلیک میکنی یک مربع میاره اونو تیک میزنی بعد برای درایو بعدی باز هم یک مربع میاره دوباره تیک میزنی والا آخر البته کمی طول میکشه باید صبورباشی بعد از اتمام مراحل صفحه رو میبندی ودوباره برروی ریکاوری کلیک میکنی درعرض چند ثانیه درایوهات بر میگرده به حالت قبلی اما اسم درایوهات عوض میشه برای اینکه سیدی رم ورایتر میشن d و e این مشکل هم با نصب مجدد ویندوز حل میشه موفق باشید

امتیازها
    8,413
    سطح
    61
    1,496
    مدير بازنشسته
    دست همه دوستان عزیز درد نکنه ! بخاطر نبودن ویندوز نمیتونم قعلا کاری کنم ! ولی در اولین فرصت ردیفش میکنم خبر میدم
    امتیازها
    10,079
    سطح
    67
    1,164
    کاربر انجمن
    من برنامه
    avtive boot disk و برنامه های تحت سیستم عاملش رو براتون اینجا اپلود کردم فقط اینکه روی سوپر اسکن کلیک کنید و فایل ها رو دونه دونه ریکاوری کنید که شانستون بیشتره
    من برنامه فایل ریکاوری رو برای اینکه دست شما رو برای انتخاب فایل ها باز میزاره بیشتر از پارتیشن ریکاوری پیشنهاد میکنم
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع