ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 106 از 138 نخست ... 65696104105106107108116 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,051 به 1,060 از 1374
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط fz CODER نمایش پست ها
    سلام چند تا سوال:
    من با استفاده از pc و برنامه itools سعی کردم که برنامه روی آیفون نصب کنم اما متاسفانه این برنامه دیوایس رو نمیشناسه. کابل هم سالمه و خود ویندوز هم دیوایس رو شناسایی می کنه این هم بگم که از قبل آی تونز آخرین ورژن رو هم نصب داشتم ولی آخر هم نفهمیدم مشکل کجاست. حالا تصمیم گرفتم واسه نصب راحت تر برنامه ها دست به جیلبرک بزنم.
    حالا به نظرتون جیلبرک کار درستیه؟ اصلا لزومی به انجام این کار هست؟
    بعد اینکه برنامه خاصی برای اینکار وجود دارد؟ ios 9.1
    درود به شما

بهترين راه نصب برنامه از طريق خود همون iTunes هست، وليكن بايد هنگام نصب و دانلود با كامپيوتر از طريق نيلتر شكن به اينترنت متصل باشيد تا اپل متوجه نشه شما از ايران هستيد.

كافيه حساب كاربرى خودتون رو ايجاد كنيد و برنامه هاى Free رو نصب كنيد.

در مورد جيل بريك، به هيچ وجه توصيه نميكنم، چون بعضا" ديده شده يك بخشى از سخت افزار آيفون بعد از جيل بريك از كار ميفته. و يا بخشى اش درست كار نميكنه.
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    سلام
    چند وقت پیش متوجه شدم تو حافظه داخلی گوشیم تو پوشه DCIM فضایی نزدیک 100 مگ اشغال شده در صورتی که داخل اون پوشه دو پوشه دیگه بود که حجم هر کدوم تقریبا 0 بود(عکس هام رو رو حافه خارجی نگه میدارم) امشب با نرم افزار ASTRO file manager چک کردم دیدم یک فایل با نام thumbnails. هیدن شده. بازش کردم دیدم توش تعداد خیلی زیادی عکس هست که بیشترش غیر قابل مشاهده است و 7 تا که بالای بقیه هستند قابل مشاهده هستند که جزو عکس هایی هستند که خودم گرفتم و تو گالریم هست و البته قدیمی هستند.
    این پوشه چطور ایجاد شده؟؟
    اگه پاکش کنم عکس های گالریم که نمیپره؟؟؟
    راهی هست که عکس هایی که باز نمیشه باز کنم و در صورتی که عکسی رو قبلا از گالری پاک کردم پیدا کنم و برگردونم؟؟؟
    ممنون
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOBASHERI نمایش پست ها
    سلام
    چند وقت پیش متوجه شدم تو حافظه داخلی گوشیم تو پوشه DCIM فضایی نزدیک 100 مگ اشغال شده در صورتی که داخل اون پوشه دو پوشه دیگه بود که حجم هر کدوم تقریبا 0 بود(عکس هام رو رو حافه خارجی نگه میدارم) امشب با نرم افزار ASTRO file manager چک کردم دیدم یک فایل با نام thumbnails. هیدن شده. بازش کردم دیدم توش تعداد خیلی زیادی عکس هست که بیشترش غیر قابل مشاهده است و 7 تا که بالای بقیه هستند قابل مشاهده هستند که جزو عکس هایی هستند که خودم گرفتم و تو گالریم هست و البته قدیمی هستند.
    این پوشه چطور ایجاد شده؟؟
    اگه پاکش کنم عکس های گالریم که نمیپره؟؟؟
    راهی هست که عکس هایی که باز نمیشه باز کنم و در صورتی که عکسی رو قبلا از گالری پاک کردم پیدا کنم و برگردونم؟؟؟
    ممنون
    اون فایل ها تصاویر بندانگشتی عکس هایی هستند که در حال حاضر و قبلا در گالری وجود داشتند. خود سیستم عامل این فایل ها رو بوجود میاره و از اون ها استفاده میکنه. میشه پاکشون کرد و مشکلی نداره اما برای اطمینان میتونی اول به یه محل دیگه منتقلشون کنی که احیانا اگر مشکلی بوجود اومد دوباره قابل برگشت باشه. همونطور که گفتم این تصاویر سایز کوچک عکس ها هستند و از طریق اونها نمیشه به اصل عکس دسترسی داشت و برای ریکاوری ازشون استفاده کرد.
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    سلام
    گوشی من samsung galaxy a7 هستش بعضی از برنامه ها و بازی هارو که روی گوشیم نصب میکنم وقتی اجراشون میکنم چند ثانیه بعد از اجرا پیام میده مثلا فلان بازی یا برنامه متوقف شده است ! مشکل از چیه و چطوری حل میشه ؟
    1 گیگ دیتای مورتال کمبت اکس رو دانلود کردم بعد فایلشو که نصب کردم و اجرا کردم میگه مورتال کمبت متوقف شده است
    امیدوارم سوالمو جای درستی مطرح کرده باشم
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    سلام
    گوشی من samsung galaxy a7 هستش بعضی از برنامه ها و بازی هارو که روی گوشیم نصب میکنم وقتی اجراشون میکنم چند ثانیه بعد از اجرا پیام میده مثلا فلان بازی یا برنامه متوقف شده است ! مشکل از چیه و چطوری حل میشه ؟
    1 گیگ دیتای مورتال کمبت اکس رو دانلود کردم بعد فایلشو که نصب کردم و اجرا کردم میگه مورتال کمبت متوقف شده است
    امیدوارم سوالمو جای درستی مطرح کرده باشم
    در مورد بازی هایی که از پلی استور دانلود میکنید مشکلی ندارید؟
    این مشکلات بیشتر در بازی هایی دیده میشه که کرکی هستند ، فایل دیتای جداگانه دارند و یا در چند نسخه برای چیپست های مختلف منتشر شده. ممکنه فایل بازی مشکل داشته باشه ، درست نصب نشده باشه و یا اون نسخه مناسب دستگاه شما نباشه. در مورد مورتال کمبت ایکس هم این مشکل به وفور دیده میشه. سعی کنید فایل بازی رو از سایت هایی بگیرید که آخرین نسخه بازی رو گذاشتن و توسط خود سایت و کاربرهای زیادی بازی تست شده باشه.
    امتیازها
    481
    سطح
    9
    1
    کاربر جدید
    موبایل من هواوی پی 6 هست متاسفانه چند وقتی هست هر چند روز یک بار اونهم شبها خود به خود ریستارت می شود ..ممنون میشم اگه بتونید مشکلشون رو بهم بگید چی هست ؟

یک بار هم فلش کردم بعد از فلش کردن این مشکل براش پیش اومده
    با تشکر
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    در مورد بازی هایی که از پلی استور دانلود میکنید مشکلی ندارید؟
    این مشکلات بیشتر در بازی هایی دیده میشه که کرکی هستند ، فایل دیتای جداگانه دارند و یا در چند نسخه برای چیپست های مختلف منتشر شده. ممکنه فایل بازی مشکل داشته باشه ، درست نصب نشده باشه و یا اون نسخه مناسب دستگاه شما نباشه. در مورد مورتال کمبت ایکس هم این مشکل به وفور دیده میشه. سعی کنید فایل بازی رو از سایت هایی بگیرید که آخرین نسخه بازی رو گذاشتن و توسط خود سایت و کاربرهای زیادی بازی تست شده باشه.
    بازی هایی که دیتاشون همراه خود فایل نصبشون دانلود میشه این مشکل رو ندارن اما اینایی که جدا هستن بعضی وقتا اینجوری میشه
    جدیدترین نسخه مورتال رو دانلود کردم ، مشکلش این بود که زبان فارسی بود وقتی به انگلیسی تغییرش دادم حل شد
    ناگفته نماند که من مشکل متوقف شدن رو توی اپلیکیشن های خارجی و ایرانی دارم چه کرکی و چه ارجینال البته توی بعضی هاشون . خیلی اعصاب خورد کن شدن ! هی کار میکنی وسطش یهو میگه برنامه متوقف شده است
    امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    سلام دوستان
    یه نرم افزار خوب میخواستم که بتونم بتونم باهاش از سایتهای فایل تصویری پخش میکنه رو دانلود کنم

ممنون
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    یه لینک از یه سایت براتون میفرستم دوست عزیز به راحتی میتونید از طریق اون سایت با سرعت مناسب از یو توب یا هر سایت دیگه ای دانلود کنید
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvishkhoob نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه نرم افزار خوب میخواستم که بتونم بتونم باهاش از سایتهای فایل تصویری پخش میکنه رو دانلود کنم

ممنون
    سلام محمد جان
    اگر توی دانلود منیجر IDM پلاگین IDM Integration فعال باشه بالای هر کادر ویدئو از هر سایتی که باشه یه دکمه فعال می کنه که Download This Video . این رو بنزی ویدئو شروع میشه به دانلود شدن!

صفحه 106 از 138 نخست ... 65696104105106107108116 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,051 به 1,060 از 1374

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع