ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 17 از 82 نخست ... 715161718192767 ... آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 816
    امتیازها
    11,268
    سطح
    70
    1,242
    کاربر انجمن
    اقا سامان همش که شد لوس بازی!!!
    ما هم ناز میکنیم و نمیخریم!!!!
    CPU Intel I7 2600K up 4.00GHz
    بزودیCPU Cooler
    M.B GIGA P67A-UD7-B3
    RAM Corsair 2*8Gb XMS3 1866
    VGA MSI GTX670 PE OC
    VGA Cooler Accelero Xtreme PLUS II
    SSD Intel 520 Series 120GB
    HDD WD 1TB Blue+WD 1 TB Blue +WD 1TB Passport
    PSU Green 600W HP
    بزودیCASE
    Monitor LG W2262TQ full HD

امتیازها
    2,225
    سطح
    28
    557
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mustanggt نمایش پست ها
    اقا سامان همش که شد لوس بازی!!!
    ما هم ناز میکنیم و نمیخریم!!!!

ههههههه ------- :)

باور کن وفتی gta v بیاد -- اولین کسایی که میرن و این بازی رو میخرن - خود ما هاییم-
    راکستار میدونه داره چیکار میکنه - سیاستشه -

-
    البته اینم نا گفته نماند که gti v درگیر پورت کردن این بازی برای نسل هشتم هست -
    اینم در نظر بگیرین که -- درسته نسخه pc این بازی خیلی دیرتر وارد بازار میشه --- اما
    نسخه ای که میاد -- از نظر عیب و باگ بازی خیلی کمتر شده - و در نسخه جدید ایراد های گرافیکی و باگ بازی گرفته میشه -

چندی پیش شنیده بودم - که این بازی رو دارن با DirectX 12 -- میسازن - و شما شاهد تغییرات زیادی در نسخه قبلی با نسخه جدید خواهی بود -
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط king-baxx نمایش پست ها
    ههههههه ------- :)

باور کن وفتی gta v بیاد -- اولین کسایی که میرن و این بازی رو میخرن - خود ما هاییم-
    راکستار میدونه داره چیکار میکنه - سیاستشه -

-
    البته اینم نا گفته نماند که gti v درگیر پورت کردن این بازی برای نسل هشتم هست -
    اینم در نظر بگیرین که -- درسته نسخه pc این بازی خیلی دیرتر وارد بازار میشه --- اما
    نسخه ای که میاد -- از نظر عیب و باگ بازی خیلی کمتر شده - و در نسخه جدید ایراد های گرافیکی و باگ بازی گرفته میشه -

چندی پیش شنیده بودم - که این بازی رو دارن با DirectX 12 -- میسازن - و شما شاهد تغییرات زیادی در نسخه قبلی با نسخه جدید خواهی بود -
    میخریم معلومه که میخریم ............ راک استار واسه ی خودش یه نمادی درست کرده که با هیچ چیز خراب نمیشه ...............
    ولی اگه همون موقع خودش بازی رو بیرون میداد گرافیک ش خیلی بهتر بود ........... نسبت به زمان .............
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    8,427
    سطح
    61
    528
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    به نظرم جی تی ای بیشتر از حد خودش رو لوس کرده تا نسل جدیش رو واسه پی سی بده !
    با افزایش کیفیت نسل جدید بازی ها جی تی ای کم میاره !
    یوبی سافت هم بیشتر از حد خودش رو لوس کرده واسه اخرین باقی مانده ....... چقدر تبلیغ ؟؟!!
    دادا خب معلومه کم میاره دیگه
    یک بازی که تو 2013 اومده و حالا قراره تو 2014 پورت بشه
    معلمه جلوی یک بازی که در 2015 بیاد کم میاره البته از لحاظ گرافیک
    GTA تو نسل 7 نتونست پیشرفت زیادی از نظر گرافیک داشته باشه
    اما حتما تو نسل 8 و روی PC خواهد ترکاند

امتیازها
    8,427
    سطح
    61
    528
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    میخریم معلومه که میخریم ............ راک استار واسه ی خودش یه نمادی درست کرده که با هیچ چیز خراب نمیشه ...............
    ولی اگه همون موقع خودش بازی رو بیرون میداد گرافیک ش خیلی بهتر بود ........... نسبت به زمان .............
    خب الانم که قراره بیاد پیشرفت گرافیکیش قراره فوقالعاد باشه و اطمینان دارم که حتی تو 2015 هم کمتر بازی بتونه به GTA برسه

امتیازها
    8,427
    سطح
    61
    528
    کاربر انجمن
    از
    ubisoft تازه کار بیشتر از این نمیشه توقع داشت -
    در زمینه بازی های Open word حرف اول رو راکستار میزنه -سابقه زیادی در این نوع سبک داشته -
    -
    -
    -
    ولی جدا از نظرات کاربران یا دوستانی که در مورد این بازی نقد و بحث میکنن -
    ubisoft با این بازی کلی پول به جیب زد -
    هنوز هم آمار فروشش صدر جدوله -
    یکم نسبت به Bethesda کم لطفی میکنید که میگید در زمینه ow راک* حرف اول رو میزنه
    8 میل فروش wd کجا (اونم رو 4 پلتفرم)
    32 میل فروش gta کجا (فقط روی 2 پلتفرم)
    امار فروشش فقط در uk chart صدر جدوله
    به این جدول کذایی زیاد توجه نکنید

امتیازها
    2,225
    سطح
    28
    557
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط gamerisgood نمایش پست ها
    یکم نسبت به Bethesda کم لطفی میکنید که میگید در زمینه ow راک* حرف اول رو میزنه
    8 میل فروش wd کجا (اونم رو 4 پلتفرم)
    32 میل فروش gta کجا (فقط روی 2 پلتفرم)
    امار فروشش فقط در uk chart صدر جدوله
    به این جدول کذایی زیاد توجه نکنید
    من واچ داگرو به خاطر ایده های جدید بازی میکردم - ولو از نظر گرافیک و طراحی اصلا قابل مقایسه نیست با GTA
    ---
    ایده جالب - دیدن اس ام اس های دیگران - یا گوش دادن به مکالمات مردم - یا دسترسی به همه دوربینها -باز شدن همه درب های اتوماتیک
    ساختن بمب دستی - امکانات الکترونیکی دستی ( دستگاه جم -ردیاب- )
    و چیزی که منو یکم بیشتر به این بازی سوق داد - رفتن مراحل زیاد اطراف شهری -
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط gamerisgood نمایش پست ها
    دادا خب معلومه کم میاره دیگه
    یک بازی که تو 2013 اومده و حالا قراره تو 2014 پورت بشه
    معلمه جلوی یک بازی که در 2015 بیاد کم میاره البته از لحاظ گرافیک
    GTA تو نسل 7 نتونست پیشرفت زیادی از نظر گرافیک داشته باشه
    اما حتما تو نسل 8 و روی PC خواهد ترکاند
    من خودم از طرف دارای شدید ش هستم ولی با کارایی که کالاف دیوتی و بتلفیلد ارائه دادن یه خورده رقابت سخته !
    انحصار کلا خوب نیست ................ الان بازی کشتی کج رو ببینین چرا واسه ی پی سی نمیاد ؟؟؟
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    شما زمان فاصله BattleField 2 با قسمت بعدیش BattleField 3 یادتونه ؟

یادتونه سری جدیدش با چه قدرتی و گرافیک خیره کننده ای وارد دنیای گیم شد-
    -
    چند درصد از طرفتاران بازی call of duty رفتن سراغ BattleField و جزء طرفتاران این بازی شدن ؟

خیلی از دوستان میگفتن گرافیک call of duty انگار کارتونیه - و BattleField یعنی بازی شوتری که دنبالشیم -

که سری جدید BattleField 4 دیگه حرفی برای گفتن نداشت -

BattleField چند سالی نبود ولی با قدرت برگشت -
    چرا سری call of duty به جای اینکه هر سال یه جزئیات به بازی اضافه کنه - کلا موتور بازی رو عوض نمیکنه
    که طرفتاراش برای گرافیک بهتر و واقعی تر مجبور به کوچ سمت BattleField نباشن ؟
    -
    سری call of duty بعد از قسمت MW1 ,2 3 دیگه سالیانه شد -
    هرسال با کمی جزئیات بیشتر وارد بازار میشد ول در کل شما می بینی هیچ تغییری پایه ای نداشته وفقط داستان و سبک جنگیدن رو تغییر کرده -

حرف آخر -
    تعصب نداشته باشین - همه اتفاقات رو ببینین و درست قضاوت کنین--
    بازی که سالیانه شد فاتهش خوندس -
    اتفاقا اگر دقت کرده باشی من در مورد سبک ها یا گیم هایی که وارد نیستم یا اطلاعاتی دارم اما کمه چیزی نمیگم.اما در مورد اول شخص و مخصوصا این بازی های نام برده حداقل هر کدوم رو 3 باز بازی کردم!اصلا تعصبی نیستم چون به شدت بتلفیلد هم دوست دارم.استفاده از موتور بازی frostbite برای بتلفیلد درسته که کیفیت و جزئیات رو بسیار خوب میکرد اما برای user نقاط ضعفی هم داشت!در مورد بتلفیلد 4 انقلابی رخ نداد دوست من میدونید چرا؟چون اتفاقا هیولایی که ما فکر میکردیم نبود.یک گیم پلی 3-4 ساعته با 30g حجم نصب شده و خواهان کانفیگ سنگین به لطف frostbite 3 !!نتیجه این بود کلا شما 3-4 ساعت بازی کردید همش هم دنبال یک شخصیت چینی در یک کشور نیمه کمونیستی دورت خودت میچرخیدی!بعد از نصب هم کلی از دوستان به علت سیستم های متوسط ناچار بودن بازی رو پاک کنند!به نظر من بتلفیلد 3 از 4 بسیار بهتر بود.گیم پلی مستمر گرافیک مناسب و تایم سرگرمی بیشتر!سالیانه بودن تاثیری در کیفیت ساخت نداره.cod رو العان شما میتونی با اکثر کانفیگ ها بازی کنید بدون دردسر!داستان سرایی جذابی داره.در ضمن یک اول شخص باز درجه یک از چیزی به چیزی کوچ نمیکنه!بلکه همه رو بازی میکنه دوست من!بتلفیلد 4 با اون همه سرو صدا اصلا اون چیزی نبود که گیمرها منتظرش بودند!
    امتیازها
    2,225
    سطح
    28
    557
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    اتفاقا اگر دقت کرده باشی من در مورد سبک ها یا گیم هایی که وارد نیستم یا اطلاعاتی دارم اما کمه چیزی نمیگم.اما در مورد اول شخص و مخصوصا این بازی های نام برده حداقل هر کدوم رو 3 باز بازی کردم!اصلا تعصبی نیستم چون به شدت بتلفیلد هم دوست دارم.استفاده از موتور بازی frostbite برای بتلفیلد درسته که کیفیت و جزئیات رو بسیار خوب میکرد اما برای user نقاط ضعفی هم داشت!در مورد بتلفیلد 4 انقلابی رخ نداد دوست من میدونید چرا؟چون اتفاقا هیولایی که ما فکر میکردیم نبود.یک گیم پلی 3-4 ساعته با 30g حجم نصب شده و خواهان کانفیگ سنگین به لطف frostbite 3 !!نتیجه این بود کلا شما 3-4 ساعت بازی کردید همش هم دنبال یک شخصیت چینی در یک کشور نیمه کمونیستی دورت خودت میچرخیدی!بعد از نصب هم کلی از دوستان به علت سیستم های متوسط ناچار بودن بازی رو پاک کنند!به نظر من بتلفیلد 3 از 4 بسیار بهتر بود.گیم پلی مستمر گرافیک مناسب و تایم سرگرمی بیشتر!سالیانه بودن تاثیری در کیفیت ساخت نداره.cod رو العان شما میتونی با اکثر کانفیگ ها بازی کنید بدون دردسر!داستان سرایی جذابی داره.در ضمن یک اول شخص باز درجه یک از چیزی به چیزی کوچ نمیکنه!بلکه همه رو بازی میکنه دوست من!بتلفیلد 4 با اون همه سرو صدا اصلا اون چیزی نبود که گیمرها منتظرش بودند!
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    شما تشریف بیار این تاپیک.اینجا زیاد نمیشه صحبت کرد از روند دور میشه تاپیک دوست خوبم

البته میخواستم پیشنهاد بدم بیاین اینجا ----

شما مراحل ساخت BattleField 4 رو دیدین ؟
    برای بدست آوردن صدای واقعی خراب شدن یه ساختمان چند طبقه رفتن = یه ساختمان رو آوردن پایین تا صدای واقعی تو بازی شما داشته باشی -

توی BattleField دنبال داستان های جذاب و احساسی یا اتفاقات انتقامی نباشی - که سری call of duty همچین چیزی رو داره-

BattleField یعنی اتفاقات جنگ واقعی - سربازی باید مثل سرباز ادامه بدی - و مسائل بازی رو مثل واقعیت جنگ دنبال کنی و عمل کنی -

بله درسته سیستم خوبی میخواد - که بیشتر گیمر ها از این نعمت به دورن - و سیاست call of duty سر همین قضیه جمع میخوره -
    شما ببین call gost رو اگه یه سیستم متوسط رو به ضعیف هم داشته باشی میتونی با یه سری تنظیمات بازی رو اجرا کنی--
    -
    -
    من خودمم طرفدار call of duty هستم ولیکن ازش دلخورم - سر طمع پول پرستانه که بازی رو -- رو به نابودی میکشونه -
صفحه 17 از 82 نخست ... 715161718192767 ... آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 816

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع