ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

مشاوره انتخاب کیس

با عرض سلا و خسته نباشید خدمت سروران و مدیران تلاشگر سایت تخصصی سخت افزار , داداشه بنده هم تصمیم گرفته کیسشو عوض کنه که بنده چون x7 رو انتخاب کردم واسه خودم دوست نداره کیسا یکی باشن وگرنه من همون x7 رو واسش میگرفتم از دوستان تقاضا دارم یه کیس خوش ساخت , خوشگل , خنک و الیبته خوش قیمت رو برای اینجانب پیشنهاد بدین که داداشم دیگه داره دیونه میشه نا گفتنی نمونه که مهم نیس از چه برندی باشه فقط به غیر از کیسهای x3 و x5 که هردوشو داشتیم قیمت هم تا 180000 تومن زیاد نباشه و مثل x7 همه فن حریف باشه ...با تشکرات بسیار
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    coolermaster HAF 912 Advanced

قیمتش هم 175 هزار تومان است . البته اگر ازش خوشت نیومد ، X9 شرکت گرین هم هست !

از لحاظ جا اصلا نگران چیزی نباش ! می بینی که یه کولر غول پیکر از خود شرکت کولرمستر روی پردازنده قرار گرفته !
    ویرایش توسط saeid6574598 : 2012/04/08 در ساعت 21:46
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    دقیقا" چه سیستمی میخواد بره توش؟ :دی
    مادربورد و پاور چی هستند؟چه خنک کننده ای برای پردازنده داره؟
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    کیس و مادر بردش حرفه ایه انگار یه کپی از سیستم منه با یه تفاوتهای جزوئی خلاصه قراره ارتقاش هم بده و میخواد تو اینده تقریبا تمام فنها سی پی یو رو ساپورت کنه کارتهای گرافیکی رو مثلا با اندازه های بزرگ رو ساپورت کنه مثل x7 یا x9 دیگه چی موند بگم اگه x9 ارزون تر بود همون رو میخریدم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط farjam1990 نمایش پست ها
    دقیقا" چه سیستمی میخواد بره توش؟ :دی
    مادربورد و پاور چی هستند؟چه خنک کننده ای برای پردازنده داره؟
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام و تشکر از سعید جان عزیز که هیچوقت هیچکس رو تنها نمیذاره جناب سعید جان کیس خوب و عال هست ولی من به قیمتش شک دارم واقعا خوش قیمته این مدل رو دارم تو سایتش زیرو رو میکنم اگه انتخاب دیگه ای نبو همین میتونه بهترین باشه...بدرود
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6574598 نمایش پست ها
    coolermaster HAF 912 Advanced

قیمتش هم 175 هزار تومان است . البته اگر ازش خوشت نیومد ، X9 شرکت گرین هم هست !

از لحاظ جا اصلا نگران چیزی نباش ! می بینی که یه کولر غول پیکر از خود شرکت کولرمستر روی پردازنده قرار گرفته !
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata_se7en نمایش پست ها
    کیس و مادر بردش حرفه ایه انگار یه کپی از سیستم منه با یه تفاوتهای جزوئی خلاصه قراره ارتقاش هم بده و میخواد تو اینده تقریبا تمام فنها سی پی یو رو ساپورت کنه کارتهای گرافیکی رو مثلا با اندازه های بزرگ رو ساپورت کنه مثل x7 یا x9 دیگه چی موند بگم اگه x9 ارزون تر بود همون رو میخریدم...
    خب پس با اجازه :دی
    کیسی که آقا سعید معرفی کرد کیس خوبیه اما باید توجه کرد که یک کیس Midtower هستش! یعنی وقتی یک مادربورد حرفه ای روش نصب میشه ممکنه فضا کم بیاری! عکسی که اقا سعید گذاشته رو ببین! مثلا جایی که قراره ساتاها وصل بشن
    اگه میخوای از همه لحاظ تکمیل باشه و راحت باشی باش و همه چیز توش جا بشه حتما باید یک کیس فول تاور بگیری
    نکته بعدی اینه که در میدتاورها فاصله پاور با پایین مادربورد که کارت گرافیک دوم نصب میشه(البته اگه کارت دومی درکار باشه)خیلی کمه و باعث بالا رفتن غیر طبیعی دمای گرافیک دوم میشه
    اما در فول تاورها فاصله زیاده
    سعیت رو بکن که حداقل x7 بگیری! در برندهای دیگه فول تاور خوب مثل x9 با این قیمت پیدا نمیشه
    عکسهای x9 رو ببین با مادربوردهای مختلف و با اون کولرمستر مقایسه کن
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: x-9_pic.jpg
مشاهده: 32
حجم: 69.5 کیلو بایت

میبینی چقدر فضای بیشتری داره نسبت به کولرمستر

ارزش داره بودجتو بالا ببری :دی
    حالا من امشب برات باز هم میگردم ببینم فولتاور چیا داریم
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    عطا جان من هم با نظر فرجام موافقم ! برای اینکه بتونی یک فول تاور بگیری ، بهتره بیشتر هزینه کنی !

این CM 690 II Advanced کولر مستر هم هست که بهتر از اون اولیه که معرفی کردم و قیمتش هم 170 هزار تومانه اما خوب بازم مید تاوره !!!
    ویرایش توسط saeid6574598 : 2012/04/08 در ساعت 22:31
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    فرجام جان عزیز به نکات مهمی اشاره کردی که من نمیدونستم مشکل اصلی داداشه بنده در مورد x7 اینه که دوست نداره کیسش از مال من باشه اونوقت باید من بی خیال x7 بشمو x9 رو بچسبم انوقت مشکل حل میشه ولی چه کنم که دلم پیش این x7 گیره وگرنه این داداشه من هم زیاد دوست نداره که زیاد از لحاظ مالی کمکش کنیم وگرنه من واسش همین x9 رو تهیه میکردم , ببینم باز کیسه دیگه ای پیدا میشه یا نه وگرنه مجبورم بیخیال x7 بشم....بدرود
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    سعید جان انگار چاره ای جز تعویض کیسا ندارم اگه بتونم راضیش کنم که مال هردومون البته با در نظر گرفتن مشکلات x7 باشه که هیچ وگرنه باید x9 رو خودم بردارم....بدرود
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6574598 نمایش پست ها
    عطا جان من هم با نظر فرجام موافقم ! برای اینکه بتونی یک فول تاور بگیری ، بهتره بیشتر هزینه کنی !

این CM 690 II Advanced کولر مستر هم هست که بهتر از اون اولیه که معرفی کردم و قیمتش هم 170 هزار تومانه اما خوب بازم مید تاوره !!!
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    خیلی هم خوبه که :دی

اصلا اگه نزدیک بودی و من هم OC station گیرم میومد x9 خودمو بهت میدادم با قیمت مناسب :دی اما دریغ از OC station :دی
صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع