ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 34
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ممنون از لطفت فرجام جان عزیز سلامت باشی , نامرد x9 داشتی و صداشو در نمی اوردی!!! واسه oc station هم میتونی از دبی یا با ویزا کارت از اذربایجان یا ترکیه از طریق سایت یا سفارش بزاری یا اینکه با لیون کامپیوتر حرف بزنی واست وارد کنن و تصمیم هم گرفته شد دیگه مطمئن شدم که x9 کیس خوبیه چون فرجام عزیز x9 داره و همین خوب بودن x9 رو تظمین میکنه ....بدرود
    نقل قول نوشته اصلی توسط farjam1990 نمایش پست ها
    خیلی هم خوبه که :دی

اصلا اگه نزدیک بودی و من هم OC station گیرم میومد x9 خودمو بهت میدادم با قیمت مناسب :دی اما دریغ از OC station :دی
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    فعلا که با قیمت فضایی دلار مقدور نیست :دی
    در مورد x9 هم چون فضای زیادی داره داخلش کار منو خیلی راه انداخت چون روی 2-3 بار قطعات رو جابجا میکنم دیگه راحتم :دی کولینگشم که خیلی خوبه
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    فرجام جان چرا روزی 2-3 با ر قطعات رو جابجا میکنی؟ بعدشم من حاظرم شخصا برم اونور واست oc station بیارم بلاخره یه فرجام داریم دیگه ....بدرود
    امتیازها
    1,888
    سطح
    25
    27
    کاربر جدید
    سلام عطا جان.من می خواستم کیس hoplite enermax رو بهت پیشنهاد کنم.این کیس هم از نظر جادار بودن و هم ازنظر خنک کنندگی عالی .فن کیسش enermax که هم کاملا بی صداست و هم قابل شستوشو هستش.از نظر زیبایی هم فن جلو led داره 11 حالت مختلف روشن میشه.روی کیس هم پورت هات پلاگ داره. به این آدرس مراجعه کن اطلاعات کامل کیس دستت میاد.
    http://www.aghighrayane.com/HOPLITE.html
    امتیازها
    1,888
    سطح
    25
    27
    کاربر جدید
    اینم لینک یکی از سایت های overclock که ریویو این کیس رو توش داره.http://www.pureoverclock.com/article1248.html
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimor نمایش پست ها
    سلام عطا جان.من می خواستم کیس hoplite enermax رو بهت پیشنهاد کنم.این کیس هم از نظر جادار بودن و هم ازنظر خنک کنندگی عالی .فن کیسش enermax که هم کاملا بی صداست و هم قابل شستوشو هستش.از نظر زیبایی هم فن جلو led داره 11 حالت مختلف روشن میشه.روی کیس هم پورت هات پلاگ داره. به این آدرس مراجعه کن اطلاعات کامل کیس دستت میاد.
    http://www.aghighrayane.com/HOPLITE.html
    اینم که Mid Tower هست ! عطا جان به یک کیس Full Tower احتیاج داره !
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    6,992
    سطح
    55
    464
    YGH
    کاربر انجمن
    داداش! فقط به x9 فکر کن!
    دانلود کتاب های الکترونیکی زبان اصلی در زمینه علوم کامپیوتر ==> https://telegram.me/cserchannel
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ظمن تشکر از سعید جان و دوکاربره عزیز یه سوال داشتم از دوستان که فرق اساسی دو کیس x7 و x9 در چیه اگه بشه جوابتون کلی باشه....بدرود
    امتیازها
    6,992
    سطح
    55
    464
    YGH
    کاربر انجمن
    کیس X7 متعلق به شرکت Cougar هست و کیس X9 متعلق به شرکت Aerocool هست.
    سایز X9:
    Super Full Tower
    سایز X7:
    Super Mid Tower
    در نتیجه کیس X9، بزرگتره و جای بیشتری داره.
    کیس X7 از کارت های گرافیک حداکثر تا 31 سانتی متر پشتیبانی میکنه، در حالی که کیس X9، از کارتهای با طول حداکثر 34 سانتی متر پشتیبانی میکنه.
    در کیس X7 جای 7 فن وجود داره که البته 6 تاش فعاله. (دو تا 12 سانت در جلو، یه دونه 14 سانت در کنار کیس، دو تا 12 سانت در بالای کیس و یه 12 سانت در پشت کیس. یه جا هم در زیر کیس وجود داره که البته خالیه و اگر دوست داشته باشد میتونید در اونجا فن وصل کنید. از این فنها، قن پشت و کنار کیس از شرکت Cougar هست و بقیه تولید شرکت های متفرقه هست)
    در کیس X9 جای 5 فن وجود داره. (یه دونه 23 سانت در جلو کیس. یه دونه 23 سانتی در بالای کیس. یه 14 سانت در پشت کیس و یه 23 سانت در کنار کیس، یه 14 سانت هم زیر کیس هست.)
    هر دو دارای سیستم کنترل فشار هوای داخل کیس هستند.
    بالای کیس X7 یه محفظه هست که داخل اون یه پورت ساتا هست و شما میتونید از اون برای اتصال سریع هارد به سیستم استفاده کنید.
    کیس X7 دارای وزن 9 کیلو و 400 گرم هست در صورتی که کیس X9 دارای وزن 14 کیلو و 150 گرم هست.
    کیس x7 دارای 8 شکاف توسعه هست و میتونید حداکثر از 3 کارت گرافیک با هم استفاده کنید. کیس X9 دارای 10 شکاف توسعه هست که میتونید حداکثر از 4 کارت گرافیک به صورت همزمان استفاده کنید.
    بدنه ی X9 ضخیم تر هست.
    در بقیه چیزها هم تقریبا شبیهن.
    فکر نکنم چیز دیگه ای مونده باشه!
    دانلود کتاب های الکترونیکی زبان اصلی در زمینه علوم کامپیوتر ==> https://telegram.me/cserchannel
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    تفاوت X9 با X7 ، در جادار تر بودن و خنک تر بودنش می باشد .

ببین عطا جان ! خنکی رو شما ملاک قرار نده . اول به من بگو قراره تو این کیس چی جا بدی یعنی اینکه از چه قطعات و چه سیستم کولینگی می خوای استفاده کنی . ( به قول فرجام ! )

مثل این می مونه که یکی میره یه خونه 80 متری میگیره ؛با اینکه وسعش رو برای خونه بزرگتر هم داره اما بعد که اسباب و اثاثیه رو می بره توی خونه ، می بینه خونه براش وسایلش کوچیکه !

شما اول ببینید قطعاتی که دارید براشون x7 مناسبتره یا x9 !

اگر بعداً قصد استفاده از واتر ( خنک کننده آبی ) رو دارید ، به نظر من x9 خوبه . / اگر قصد استفاده از گرافیک های های بلند و با طول بالا و همچنین مولتی کارت رو دارید x9 . ( منظورم کراسفایر و Sli هستش )

اما در کل من بهتون پیشنهاد میکنم اگر میتونید اندازه x9 هزینه کنید همین x9 بگیر .

تجربه من بهم گفته که توی دو چیز خساست به خرج ندم و حواسم رو جمع کنم : یکی کیس و دیگری پاور که در راندمان سیستم بسیار تاثیر گذاره .
    instagram: saeid_mozafare6839
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 34

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع