ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 58 از 65 نخست ... 8485657585960 ... آخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 649
    امتیازها
    6,860
    سطح
    54
    33
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    شما از آگوست 2012 عضو این انجمن هستید و از زمانی که من مدیر بخش شدم یعنی یک سال پیش به طور رسمی دارم در همه تاپیک ها عرض میکنم آقا از بانه جنس قاچاق نخرید.اگر شما چند مورد تلویزیون خاله و دایی رو دیدید من نمونه کار مردم یک شهر زیر دستمه عزیزم!مشکل شما یک مورد نرم افزاری هستش که تلویزیونی که مونتاژ مصر و یک کشور عربی است نه میتونه زیر نویس با فونت عربی رو دیکد کنه و نه زبان عربی داره.محض اطلاعت عرض کنم هیچ کشوری به جز ایران و کره جنوبی تلویزیون به زبان فارسی و سفارش ایران تولید نمی کنند.تلویزیون رو به شما انداختن.یعنی برد main رو عوض کردن.موردی که حداقل ده ها بار دیدم.مردم بانه و فروشندگان منطقه برای آشناهای خودشون برنامه ریزی جالبی دارند.وقتی تلویزیون یکی از آشناها خراب میشه میبرن پیش اینها (حالا چه با گارانتی چه بی گارانتی سام سرویس) و کردهای اونجا که دیگه میفهمن ایراد از کجاست بردها رو عوض میکنند تا متوجه شن کدوم خرابه.خلاصه چون 4 تا برد بیشتر نیست یکیش خرابه دیگه و با برد یک تلویزیون نو عوض می کنند.پس از این برد خراب برای تعمیر میدن به تعمیرگاه های سطح شهر و اونها هم برد شما رو تعمیر کردن منتها با program ایران.یعنی تلویزیون شما از اول وکیوم یا حالا اصطلاحا پلمپ نبوده خوب؟
    حالا اگر همچنان فکر میکنی از تلویزیون ات راضی هستی،من دارم واسه آخر اسفند مجددا میرم بانه با دوستان داریم میریم چند تا شهر.میرم پیش دوستام و عکس میگریم واستون قشنگ مطمئن شید میدم خدمتت.
    ای بابا اینکه نشد دلیل!! شما هم که حرفای فروشندگان سطح شهر رو میزنید!!
    من خودم متوجه شدم وقتی تلویزیون مستقیم وارد سرچ آنتن شد و طبق ریویوهایی که دیدم وارد ستاپ اولیه نشد یعنی قبلش باز شده.. یا حالا ستاپ شده یا هرچی.. یا برد مین عوض شده، که اینم دلیلی بر این نمیشه که تلویزیون رو انداختن. مهم اینه که تلویزیون سالمه و بی نقص کار می کنه.
    حالا شاید شما بگید سه سال دیگه تلویزیون مشکل پیدا کرد یا پیکسل سوزوند! حالا این یعنی تلویزیون رو انداختن؟ نه که خیلی اجناس "به اصطلاح ساخت کره" یا "اصل" یا "با گارانتی" خوب کار می کنه و بی نقصن!
    شما اطلاعاتتون خوبه و کارتون درسته فکر نکنید شما رو نمیشناسم، قبلن هم کمک گرفتم ازتون.. ولی اینکه با قاطعیت از پشت ال سی دی میگید تلویزیون رو انداختن بهتون آدم یه جاش میسوزه. دقیقن یاد یه فروشنده افتادم که واسه اینکه فروش کنه میگفت سریال تلویزیون های بانه ای فیکه و تطابق نداره، یا میگفت پنل این تلویزیون ها درجه دوئه یا پیکسل سوختست و امثال این حرفا..
    من به شخصه همین الآن بخوام باز تلویزیون بگیرم از همین آقای بانه ای کرد آشنا میگیرم، چون اینقدرها هم تعطیل نیستم که 1 تومن پول ساخت داخل و گارانتی به درد نخور ایرانی رو بدم.
    جناب شما از سر خیرخواهیتون شرط بلاغت رو به ما بگید، پند یا ملال گیریش رو بذارید به عهده خودمون. ما یه سوال ساده پرسیدیم، آخرش این راست به چپ شدن زیرنویس شدنی هست یا نه؟ @};-
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط eeeeeeehsan نمایش پست ها
    من خودم متوجه شدم وقتی تلویزیون مستقیم وارد سرچ آنتن شد و طبق ریویوهایی که دیدم وارد ستاپ اولیه نشد یعنی قبلش باز شده.. یا حالا ستاپ شده یا هرچی.. یا برد مین عوض شده، که اینم دلیلی بر این نمیشه که تلویزیون رو انداختن. مهم اینه که تلویزیون سالمه و بی نقص کار می کنه.

برادر انصافا" تا حالا به اين صورت به دنيا نگاه نكرده بودم.

به هر شكل مشكل زير نويس ظاهرا" درمانى ندارد. از اينجهت به نظر كاريش نميشه كرد.

اميدوارم موفق باشيد.
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    من تقریبا یه دستگاه ال ای دی samsung ua40eh5000 خریدم از دیروز عصر تصویرش مشکل پیدا کرد.ازامروزظهر تصویر رفت فقط صوت هست. مشکل میتونه چه باشه؟
    امتیازها
    11,037
    سطح
    69
    456
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام

من یدونه تلویزیون الجی UB85000 دارم که تقریبا از یکماه بعد خرید مشکل پیدا کرد.

شرح ماوقع تو همین تاپیک هست.

بعد مشاوره با جناب آریایی با خدمات الجی تماس گرفتم.

اونا هم در سریعترین زمان ممکن ماژول رو برام تعویض کردن.

شکر خدا تا الان که مشکلی برام پیش نیومده.

در ضمن شرکت گلدیران یه کار جالبی که کرده اینه که تمدید گارانتی هم میکنه.

نمیدونم شرکتهای دیگه هم این کار رو میکنن یا نه .

با تشکر از سخت افزار مگ

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus Prime نمایش پست ها
    با سلام

من یدونه تلویزیون الجی UB85000 دارم که تقریبا از یکماه بعد خرید مشکل پیدا کرد.

شرح ماوقع تو همین تاپیک هست.

بعد مشاوره با جناب آریایی با خدمات الجی تماس گرفتم.

اونا هم در سریعترین زمان ممکن ماژول رو برام تعویض کردن.

شکر خدا تا الان که مشکلی برام پیش نیومده.

در ضمن شرکت گلدیران یه کار جالبی که کرده اینه که تمدید گارانتی هم میکنه.

نمیدونم شرکتهای دیگه هم این کار رو میکنن یا نه .

با تشکر از سخت افزار مگ
    دوست عزیزم خیی خوشحالم مشکل شما حل شده عزیزم.
    امتیازها
    11,037
    سطح
    69
    456
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیزم خیی خوشحالم مشکل شما حل شده عزیزم.
    لطف دارین قربان

فقط خواستم یادآوری کنم تحت هیچ شرایطی بدون گارانتی نخرین.

امتیازها
    5
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با عرض سلام بنده قصد خريد سينماي خانگي دارم تا حدود دو مليون و پانصد و در درجه اول كيفيت و وضوح و تفكيك صدا و بعد قدرت براي شنيدن موزيك و استفاده در مهماني هاي اپارتماني چه برندي توصيه مي كنيد والاه بسكه مدل و نظرات هست ادم واقعا گيج ميشه مثلا سونN9200w بنظر شما بدردبخور هست ؟
    يا برند پايونير و ... ؟
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima174pour نمایش پست ها
    با عرض سلام بنده قصد خريد سينماي خانگي دارم تا حدود دو مليون و پانصد و در درجه اول كيفيت و وضوح و تفكيك صدا و بعد قدرت براي شنيدن موزيك و استفاده در مهماني هاي اپارتماني چه برندي توصيه مي كنيد والاه بسكه مدل و نظرات هست ادم واقعا گيج ميشه مثلا سونN9200w بنظر شما بدردبخور هست ؟
    يا برند پايونير و ... ؟
    دوست من اینجا تاپیک مشکلات هستش شما باید در تاپیک مشاوره صوت و تصویر سوال خود را مطرح کنید.
    امتیازها
    8
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با سلام
    میخواستم با ایرادات sumsung 40j5950 کسی هست برخورد کرده باشه یا نداره
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza 63 نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم با ایرادات sumsung 40j5950 کسی هست برخورد کرده باشه یا نداره
    دوست عزیز الان با این چیکار کنیم؟شما اگر مشکلی دارید بفرمائید این شیوه پست دادن در انجمن نیست.از طرفی هم مشاوره خرید گرفتید که یعنی هنوز این تلویزیون رو نخریدید شما.تکرار نشود لطفا.
صفحه 58 از 65 نخست ... 8485657585960 ... آخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 649

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع