ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    1,248
    سطح
    19
    171
    کاربر انجمن

Lightbulb راهنمایی تغییر سرویس دهنده ای دی اس ال

با سلام خدمت دوستان گرامی من می خوام ای دی اس ال خودم و تغییر بدم الان از پارس انلاین سرویس گرفتم تا دو ماه پیش خوب بود ولی الان افتضاح شده قبلا رایگان تا 2.5 گیگ دانلود داشتم روزانه هم سرعتش خوب بود ولی الان 300 مگابایت رایگان بیشتر ندارم از راهنمایی تون ممنون می شم:-?:-?
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    ساکن کجا هستی؟
    اگه تهران هستی آسیاتک بگیر :دی
    من که خیلی راضی ام
    برای سرعتهای بالا هم مدرک خاصی نیاز نداری
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    فرجام قرار بود adsl بگیری چی شد ؟؟؟
    وصل شد ؟؟ مشکلت حل شد ؟؟؟ خط چی گرفتی ؟؟ سرعت دانلودت چنده ؟؟

با تششکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط *hit m@n* نمایش پست ها
    فرجام قرار بود adsl بگیری چی شد ؟؟؟
    وصل شد ؟؟ مشکلت حل شد ؟؟؟ خط چی گرفتی ؟؟ سرعت دانلودت چنده ؟؟

با تششکر
    آره گرفتم از اسیاتک
    2048 کیلوبیت بر ثانیه
    دانلود هم از 200 تا 400 کیلوبایت بر ثانیه
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir90 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی من می خوام ای دی اس ال خودم و تغییر بدم الان از پارس انلاین سرویس گرفتم تا دو ماه پیش خوب بود ولی الان افتضاح شده قبلا رایگان تا 2.5 گیگ دانلود داشتم روزانه هم سرعتش خوب بود ولی الان 300 مگابایت رایگان بیشتر ندارم از راهنمایی تون ممنون می شم:-?:-?
    آقا بنده هم اکانت پارس آنلاین دارم که تو ساعات ترافیک رایگان سرعت به میزان1به 10 پایین میاد و قطعی هم که ماشاءالله حداقل ساعتی 2-3 بار گاهی اوقات هم بیشتر
    متاسفانه تو شهرستان ما هیچ گزینه دیگری برای جایگزینی سرویس نیست و اپراتورهاش گفتن خط شهرستان شما مشکل داره و درستش می کنیم ولی الان که یک ماه و اندی گذشته هیچ خبری نشده که نشده
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    6,806
    سطح
    54
    1,324
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir90 نمایش پست ها
    نمیدونم تو شهری که شما هستید خدمات داره یا نه اما شهر های بزرگ رو تمام پشتیبانی میکنه از از اونجایی که دانلود برای شما اهمیت زیادی داره و حجم مجانی هم میخواید از شاتل سرویس بگیرید پشتیبانی 24 ساعته داره(اینو زیاد جدی نگیر :)))من خودم برا دوستم گرفتیم خط 256 سرعت دانلود 32 در ثانیه انتظار میرفت اما سرعت چیزی بین 120 تا 300 کیلو بایت نوسان داشت(آشنایی داشتیم اونجا پرسیدم قضیه چیه گفت شاتل برای این که به مشتری هاش حال بده پورت هاشو تا 2.2 Mb باز گذاشته) شب هم از 1 تا 7 صبح مجانی همه این مزایا رو داره ولی Latency ping مناسبی نداشت 450 ms که به درد کسایی که بازی آنلاین میکنن نمیخوره!!
    امتیازها
    1,248
    سطح
    19
    171
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Y نمایش پست ها
    نمیدونم تو شهری که شما هستید خدمات داره یا نه اما شهر های بزرگ رو تمام پشتیبانی میکنه از از اونجایی که دانلود برای شما اهمیت زیادی داره و حجم مجانی هم میخواید از شاتل سرویس بگیرید پشتیبانی 24 ساعته داره(اینو زیاد جدی نگیر :)))من خودم برا دوستم گرفتیم خط 256 سرعت دانلود 32 در ثانیه انتظار میرفت اما سرعت چیزی بین 120 تا 300 کیلو بایت نوسان داشت(آشنایی داشتیم اونجا پرسیدم قضیه چیه گفت شاتل برای این که به مشتری هاش حال بده پورت هاشو تا 2.2 Mb باز گذاشته) شب هم از 1 تا 7 صبح مجانی همه این مزایا رو داره ولی Latency ping مناسبی نداشت 450 ms که به درد کسایی که بازی آنلاین میکنن نمیخوره!!
    سلام دو ماه پیش سرعت دانلودم 150 تا ثابت بود ولی الان 2 ماهه که خراب شده پشتیبانی هم جواب درستی نمی ده من زاهدانم پس با این اوصاف شاتل هم تعریفی نداره شرکت بهتری نیست نه
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)