ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 775 از 1004 نخست ... 275675725765773774775776777785825875 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,741 به 7,750 از 10034
    امتیازها
    5,251
    سطح
    46
    29
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    بسیار خوب دوست عزیز،

راستش اخیرا درایورهای AMD و Catalyst اینارو نصب نکردم ولی اگر موقع نصب حالت Custom رو انتخاب کنید بهتون امکان انتخاب نمیده که مثلا فقط Display Driver رو نصب کنید و درایورهای صدای HD روی HDMI و بقیه موارد رو نصب نکنید؟ شاید بقیه دوستان که آخرین نسخه های درایورهای AMD رو نصب کردن بهتر بتونن راهنمایی کنن.

الان BIOS کارت همون بایوس قبلی هست دیگه؟ راستش بعضی از کارت های سری 280X مشکلات اینطوری داشتند و در مواردی حتی سیستم بوت نمیشه و مشکلات این چنینی. در ضمن در BIOS سیستم الویت display بوت رو روی PCI تنظیم شده دیگه؟

موردی دیگه شاید بد نباشه BIOS سیستم رو هم به روزرسانی کنید اگر الان از نسخه های جدید نیست.

در ضمن منبع تغذیه سیستم چه برند و مدلی هست و با چه ظرفیتی؟
    بله فکر مبکنم حالت کاستوم داره بعدا امتحان میکنم

آره دوباره برگشتم به بایوس قبلی کارت

این بندتون رو متوجه نشدم:
    در BIOS سیستم الویت display بوت رو روی PCI تنظیم شده دیگه؟ :|

پاور Green GP700A
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط rai30 نمایش پست ها
    بله فکر مبکنم حالت کاستوم داره بعدا امتحان میکنم

آره دوباره برگشتم به بایوس قبلی کارت

این بندتون رو متوجه نشدم:
    در BIOS سیستم الویت display بوت رو روی PCI تنظیم شده دیگه؟ :|

پاور Green GP700A
    یعنی الویت تصویردهی در هنگام بوت با دیوایسی که روی PCI هست باشه و نه گرافیک مجتمع. البته قاعدتا باید همینطور باشه ولی کنترل کنید ضرر نداره.

در نهایت اگر کارت گارانتی داره شاید بد نباشه بدید برای تست و احیانا تعویض توسط شرکت گارانتی کننده. التبه نمی دونم کارت شما محصول کدام برند هست ولی عرض کردم بعضی از کارت های سری 280X مشکلات عجیب و عریب داشتند به خصوص بعضی از مدل های 280X ساخت Sapphire. یعنی مشکلات در بوت شدن و اینکه مدام کرش می کردند و اینها.

در ضمن شاید بد نباشه اگر نرم افزاری برای مانیتورینگ و اورکلاک کردن کارت در دسترس دارید پروفایل فن های خنک کننده کارت و تغییر بدید که دماش پایین تر بیاد و همچنین خود GPU رو رم کارت رو کمی underclock کنید یعنی فرکانسشون رو کمی پایین بیارید و تست کنید ببینید چطور میشه. مخصوصا برای نصب ئ تست نسخه های دیگر درایورها.
    امتیازها
    5,251
    سطح
    46
    29
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    یعنی الویت تصویردهی در هنگام بوت با دیوایسی که روی PCI هست باشه و نه گرافیک مجتمع. البته قاعدتا باید همینطور باشه ولی کنترل کنید ضرر نداره.

در نهایت اگر کارت گارانتی داره شاید بد نباشه بدید برای تست و احیانا تعویض توسط شرکت گارانتی کننده. التبه نمی دونم کارت شما محصول کدام برند هست ولی عرض کردم بعضی از کارت های سری 280X مشکلات عجیب و عریب داشتند به خصوص بعضی از مدل های 280X ساخت Sapphire. یعنی مشکلات در بوت شدن و اینکه مدام کرش می کردند و اینها.

در ضمن شاید بد نباشه اگر نرم افزاری برای مانیتورینگ و اورکلاک کردن کارت در دسترس دارید پروفایل فن های خنک کننده کارت و تغییر بدید که دماش پایین تر بیاد و همچنین خود GPU رو رم کارت رو کمی underclock کنید یعنی فرکانسشون رو کمی پایین بیارید و تست کنید ببینید چطور میشه. مخصوصا برای نصب ئ تست نسخه های دیگر درایورها.
    کارتم از Xfx هستش گارنتی داره ولی تو ایران نه...
    الان دوباره رفتم تو سایت Techpowerup دیدم یه ورژن بایوس جدید ِ دیگه قرار داده شده
    بایوس رو دانلود کردم درایور 13.2 که رو سیستمم بود بطور کامل آنینستا کردم از طریق اون نرم افزار توی سیف مود هم کلین کردم
    بایوس ورژن جدید رو فلش زدم و آخرین نسخه درایور 15.7.1 رو بصورت کاستوم طبق گفته های شما نصب کردم.. فقط تیک دیسپلی رو برنداشتم
    حالا احساس میکنم دمای گرافیک بهتر شده البته نمیدونم به تغیر بایوس ربط داره یانه...

و همینطور تو اجرای بازی ها هم مشکلی ندارم ...

فقط اون هنگه دیگه نیاد سراغش عالــــــــــیه >:D
    امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    با سلام و تشکر از رضای عزیز
    بنده یک عدد چهارکاره Panasonic KX-MB 2025 دارم که بعد از تمام شدن شارژ اولیه اش با این صحبت روبرو شدم که "این پرینتر کارتریج اصلی به قیمت 120.000 باید بخری براش" به دلایلی یک کارتریج معمولی مطابق با نمونه خودش خریدم و خود دستگاه رو هم سرویس کردم ولی مثل اول خوب نمیگرفت خط مینداخت یک گوشه کاغذ کمرنگ بقیش پررنگ میشد جوریکه پرینت هام رو میفرستم جای دیگه
    پرینت های من خیللللی کم بود شاید هفته ای 20 برگ
    چند وقتی هست که ارور Check Rear Cover میده ولی من هرچی درشو باز میکنم میبندم درب های دیگشو باز میکنم میبندم ولی بازم همون ارور هست و نمیتونم چاپ کنم و رنگشم خوانا نیست
    آیا این مدل رو نمیشه مثل پرینتر های دیگه رنگ پودری بریزم ؟ چرا؟
    این ارور مال چیه؟

امتیازها
    124
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    سلام
    کارت گرافیکم gtx970 g1هستش تو بازی ها دماش تا 65درجه میره سی هم تا 70 65درجه میره میخواستم بدونم که این دما ها عادیه.ممنون
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط himan1998 نمایش پست ها
    سلام
    کارت گرافیکم gtx970 g1هستش تو بازی ها دماش تا 65درجه میره سی هم تا 70 65درجه میره میخواستم بدونم که این دما ها عادیه.ممنون
    سلام دوست عزیزم
    دمای گرافیکتون کاملا منطقیه خیالتون راحت... به دمای 60 الی 65 برخی سایتها در دمای محیط 23 درجه الی 24 درجه رسیدن...اگه دمای اتاقتون بالای 23-4 درجه باشه یعنی 26 یا 27 ، حتی دمای لود 72 و اون اطراف هم منطقیه(هر یکی دو سه درجه تغییر در دمای محیط دمای لود رو میتونه تا 4-5 درجه تغییر بده)
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nima.Salarian نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از رضای عزیز
    بنده یک عدد چهارکاره Panasonic KX-MB 2025 دارم که بعد از تمام شدن شارژ اولیه اش با این صحبت روبرو شدم که "این پرینتر کارتریج اصلی به قیمت 120.000 باید بخری براش" به دلایلی یک کارتریج معمولی مطابق با نمونه خودش خریدم و خود دستگاه رو هم سرویس کردم ولی مثل اول خوب نمیگرفت خط مینداخت یک گوشه کاغذ کمرنگ بقیش پررنگ میشد جوریکه پرینت هام رو میفرستم جای دیگه
    پرینت های من خیللللی کم بود شاید هفته ای 20 برگ
    چند وقتی هست که ارور Check Rear Cover میده ولی من هرچی درشو باز میکنم میبندم درب های دیگشو باز میکنم میبندم ولی بازم همون ارور هست و نمیتونم چاپ کنم و رنگشم خوانا نیست
    آیا این مدل رو نمیشه مثل پرینتر های دیگه رنگ پودری بریزم ؟ چرا؟
    این ارور مال چیه؟
    سلام
    نیما جان برای مشکل ارور کاور عقب اگر کاملاً بسته میشه و کاغذی چیزی گیر نکرده ، دستگاه رو ریست کن
    منو - set -set - انتخاب گزینه Restore Default Settings
    یا
    منو - دکمه# - وارد کردن عدد 9000 - دکمه * - وارد کردن عدد 710 و سپس دکمه Set
    پ.ن : خط فاصله یعنی مرز بین کار قبلی و بعدی
    امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام
    نیما جان برای مشکل ارور کاور عقب اگر کاملاً بسته میشه و کاغذی چیزی گیر نکرده ، دستگاه رو ریست کن
    منو - set -set - انتخاب گزینه Restore Default Settings
    یا
    منو - دکمه# - وارد کردن عدد 9000 - دکمه * - وارد کردن عدد 710 و سپس دکمه Set
    پ.ن : خط فاصله یعنی مرز بین کار قبلی و بعدی
    رضا جان توی درب پشتیش یک تیکه کاغذ 2 سانتی متری گیر کرده بود من ندیدمش :|

امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    یک سوال دیگه تنظیماتی برای رنگ دستگاه داره که پررنگ تر بگیره؟
    چند قسمت کاغذ رو سفیدتر از بقیه جاها میگیره مال چیه؟

امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط rai30 نمایش پست ها
    کارتم از Xfx هستش گارنتی داره ولی تو ایران نه...
    الان دوباره رفتم تو سایت Techpowerup دیدم یه ورژن بایوس جدید ِ دیگه قرار داده شده
    بایوس رو دانلود کردم درایور 13.2 که رو سیستمم بود بطور کامل آنینستا کردم از طریق اون نرم افزار توی سیف مود هم کلین کردم
    بایوس ورژن جدید رو فلش زدم و آخرین نسخه درایور 15.7.1 رو بصورت کاستوم طبق گفته های شما نصب کردم.. فقط تیک دیسپلی رو برنداشتم
    حالا احساس میکنم دمای گرافیک بهتر شده البته نمیدونم به تغیر بایوس ربط داره یانه...

و همینطور تو اجرای بازی ها هم مشکلی ندارم ...

فقط اون هنگه دیگه نیاد سراغش عالــــــــــیه >:D

بسیار خوب دوست عزیز،

خوشحالم که فعلا مشکل حل شده. بله دما می تونه به خاطر BIOS جدید باشه چون به هر حال تنظیماتی مثل ولتاژ و فرکانس GPU و رم های کارت و پروفایل های مختلف خنک کننده ش یعنی سرعت و فن و اینها (کم و بیش مثل مادربورد ها) در همین BIOS کارت تعریف میشه و قطعا می تونه اثرگذار باشه.

امیدوارم دیگه مشکل پیدا نکنه.
صفحه 775 از 1004 نخست ... 275675725765773774775776777785825875 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,741 به 7,750 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع