ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 850 از 1004 نخست ... 350750800840848849850851852860900950 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,491 به 8,500 از 10034
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط reynard1 نمایش پست ها
    سلام دوستان

لب تاب من مدل sony vaio vgn-fw460j هست .

در حال حاظر ویندوز ۷ ۶۴ بیت نصب دارم و به دنبال فعال گردن قابلیت virtualization رو لب تابم هست ولی انگار این لب تاب این قابلیت و سابورت نمیکنه چون تنظیماتش تو بایوس نیست

ولی امروز که درایور های لب تابمو تو سایت سونی گشت میزدم دیدم یه ابدیت هست واسه بایوس که این متن نوشته:

UPDATE BIOS Update Utility Release Date 10/28/2009 Version R3110Y0 File Size 1.78 MB
    DOWNLOAD
    File Description
    This utility updates the BIOS to version R3110Y0 to add support for the Intel® Virtualization Technology on models with the required hardware and provides the ability to enable or disabled this feature within the BIOS settings.

همونطور که میبینید با این ابدیت قابلیت vt اضافه میشه ولی من از قبل به این نسخه ابدیت کردم بایوس رو ولی هیچ گزینه ای اضافه نشده ولی موردی هست که این ابدیت فقط وقتی سیستم عامل ویستا ۶۴ بیست رو انتخاب میکنم ظاهر میشه ولی وقتی سیستم عامل رو ویندوز ۷ ۶۴ بیت میزنم این ابدیت بایوس نیست دیگه

خالا سوالم اینه که من ویندوزم رو به ویستا ۶۴ بیت تغییر بدم قابلیت vt به تنظیمات بایوس اضافه میشه؟ اصلا مشکل و راه حل چیه؟ چرا تو متن ابدیت نوشته اضافه میشه ولی اضافه نشده

این لینک درایور ها که ابدیت بایوس توش نشون داده میشه و مربوط به ویستا ۶۴ بیت هست : لینک

و این لینک ویدروز ۷ ۶۴ بیت که توش ابدیت بایوس مخفی هست : لینک

خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی لازم داره این قابلیت intel virtualization technology
    خیر عزیز شما فقط بایوس رو آپدیت کن مشکل حل میشه

امتیازها
    3
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    مشکل اینه ابدیت کردم قبلا ولی هیچ گزینه ای نیومده تو بایوس
    امتیازها
    681
    سطح
    13
    5
    کاربر جدید
    سلام ببخشید نمیدونم سوالم تکراری هست یا نه اگه هست که لطف کنید لینک بهم بدید
    مادربورد من asrock 880 mgh usb 3 هست و سی پی یو من amd 445 athlon x3 هست بعد همیشه همون ابتدا که روشنش میکنم نوشته turbo acc میدونم که اگه توربو بشه پرفورمینسش بیشتر میشه بعد خودش زده x رو بزنید تا این کار بشه یه بار زدم دیگه پی سی بالا نیومد!!!مجبور شدم باطری مادربورد رو در بیارم !میخوام ببینم اولا آیا میشه ؟و اگه میشه اشکالی نداره من انجام بدم این کارو و چه شکلی انجام بدم
    ممنونم
    امتیازها
    3,415
    سطح
    36
    29
    کاربر انجمن
    سلام، دو تا مشکل (ظاهراً سخت افزاری) در دو سیستم مختلف دارم که امیدوارم از راهنمایی هاتون بهره ببرم...
    1) سیستم اول با فشردن کلید پاور روشن میشه، یک ثانیه بعد خاموش شده و دوباره روشن میشه. بعد هم ارور زیر نمایش داده میشه که البته رد میشه و سیستم بدون مشکل راه اندازی میشه ولی نگران کننده به نظر میرسه:
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20160510_081211.jpg
مشاهده: 43
حجم: 157.1 کیلو بایت
    نمیدونم این ارور مربوط به چی میشه و دلیل خاموش و مجدداً روشن شدن در هنگام راه اندازی سیستم رو هم متوجه نمیشم. در ضمن تغییر سخت افزاری در سیستم انجام نشده.
    2) سیستم دوم هنگام نمایش صفحه welcome ویندوز (ویندوز xp) اروری به شکل زیر نمایش میده و با هر بار ok زدن دوباره همون ارور رو نمایش میده تا جایی که سرعت سیستم به قدری میاد پایین که عملاً نمیشه کاری انجام داد.

نام: IMG_20160524_071810.jpg
مشاهده: 44
حجم: 38.6 کیلو بایت
    متن ارور به شرح زیر هست البته اون آدرس فایلی که مشخص کرده هر بار تغییر میکنه:
    windows - Delayed Write Failed
    Windows was unable to save all the data for the file C:/$Mft. The data has been lost. This error may be caused by a failure of your computer hardware or network connection. please try to save this file elsewhere

رم و درایو دی وی دی این سیستم قبلاً برای تست یک سیستم دیگه باز شده و مجدد بسته شده. ویندوز رو مجدد نصب کردم چون سیستم ویروسی بود و قبل از نصب اطلاعات روی هارد رو تو یه هارد دیگه کپی کردم (از طریق اوبونتو بوتیبل، چون ویندوز بالا نمی اومد) ولی باز هم بعد از چند روز و بعد از اینکه فایل های قبلی رو دوباره کپی کردم رو هاردش این ارور دوباره اومد.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad2493 نمایش پست ها
    سلام، دو تا مشکل (ظاهراً سخت افزاری) در دو سیستم مختلف دارم که امیدوارم از راهنمایی هاتون بهره ببرم...
    1) سیستم اول با فشردن کلید پاور روشن میشه، یک ثانیه بعد خاموش شده و دوباره روشن میشه. بعد هم ارور زیر نمایش داده میشه:

نام: IMG_20160510_081211.jpg
مشاهده: 43
حجم: 157.1 کیلو بایت
    نمیدونم این ارور مربوط به چی میشه و دلیل خاموش و مجدداً روشن شدن در هنگام راه اندازی سیستم رو هم متوجه نمیشم.
    2) سیستم دوم هنگام نمایش صفحه welcome ویندوز (ویندوز xp) اروری به شکل زیر نمایش میده و با هر بار ok زدن دوباره همون ارور رو نمایش میده تا جایی که سرعت سیستم به قدری میاد پایین که عملاً نمیشه کاری انجام داد.

نام: IMG_20160524_071810.jpg
مشاهده: 44
حجم: 38.6 کیلو بایت
    سیستم 1: یک بار CMOS Clear کنید و در صورت امکان بایوس را آپدیت کنید

سیستم 2: یا ویندوز را دوباره نصب کنید یا repair کنید

امتیازها
    3,415
    سطح
    36
    29
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    سیستم 1: یک بار CMOS Clear کنید و در صورت امکان بایوس را آپدیت کنید

سیستم 2: یا ویندوز را دوباره نصب کنید یا repair کنید
    در مورد سیستم اول احتمالاً باید همین کار رو انجام بدم چون ساعت و تاریخ سیستم هم بهم ریخته. فقط یک سوال، اگه اینکارو انجام ندم ممکنه در آینده مشکل بدتری پیش بیاد؟ منطورم اینه که این ارور خطرناکه؟!

در مورد سیستم دوم ویندوزش رو مجدداً نصب کردم و قبل از نصب هم از اطلاعات روی هارد کپی گرفته بودم ولی بعد از برگردوندن اطلاعات دوباره ارور ها شروع شد. اول تعدادش کم بود و میشد یه کاریش کرد ولی بعد از چند روز خیلی زیاد شد. فکر میکنم اطلاعات حاوی ویروس بودن.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad2493 نمایش پست ها
    در مورد سیستم اول احتمالاً باید همین کار رو انجام بدم چون ساعت و تاریخ سیستم هم بهم ریخته. فقط یک سوال، اگه اینکارو انجام ندم ممکنه در آینده مشکل بدتری پیش بیاد؟ منطورم اینه که این ارور خطرناکه؟!

در مورد سیستم دوم ویندوزش رو مجدداً نصب کردم و قبل از نصب هم از اطلاعات روی هارد کپی گرفته بودم ولی بعد از برگردوندن اطلاعات دوباره ارور ها شروع شد. اول تعدادش کم بود و میشد یه کاریش کرد ولی بعد از چند روز خیلی زیاد شد. فکر میکنم اطلاعات حاوی ویروس بودن.
    Clear cmos کنید مشکل برطرف میشه

خب پس فایل ها ویروسی بوده شما با Antimalware bytes سیستم را اسکن کنید

امتیازها
    14
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام میخواستم ببینم پاور green gp430a-eu برای کارت گرافیک STRIX-GTX950-DC2OC-2GD5-GAMING مشکلی ایجاد نمیکنه و میتونم این کارت گرافیک رو نصب کنم؟
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan 14 نمایش پست ها
    سلام میخواستم ببینم پاور green gp430a-eu برای کارت گرافیک STRIX-GTX950-DC2OC-2GD5-GAMING مشکلی ایجاد نمیکنه و میتونم این کارت گرافیک رو نصب کنم؟
    سلام. حداقل پاور پیشنهادی برای سری 950 توسط انویدیا، 350 وات هست. اما بهتره که پاوری با توان بالاتر تهیه بشه برای سیستم. برای گرفتن مشاوره خرید پاور هم در بخش مربوطه اقدام کنید.
    امتیازها
    3,415
    سطح
    36
    29
    کاربر انجمن
    با سلام، سیستمی که قبل از بوت شدن ریست میشه مشکلش چی میتونه باشه؟
    بوق مربوط به بوت شنیده نمیشه.
صفحه 850 از 1004 نخست ... 350750800840848849850851852860900950 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,491 به 8,500 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع