ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 541 از 1004 نخست ... 41441491531539540541542543551591641 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,401 به 5,410 از 10034
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Kourosh نمایش پست ها
    سلام دوستان من يدونه هارد ديسک دارم که متاسفانه نمي دونم چه بلايي سرش اومده و اصلا بالا نمياد!
    حتي موقعي که ميخوام ويندوز نصب کنم ،درايورهارو بيدا نميکنه !
    البته این هارد مال دوستم است!
    اینم چند تا تصویر !

سلام دوست عزیز،

امتحان کنید که هارد دیسک در BIOS شناخته میشه یا خیر. این error مربوط به این هست که فایل ها و فولدر بوت روی اون درایوی که سیستم می خواد از روش بوت بشه نیست و ویندوز نمی تونه بوت بشه. اگر هارد دیسک در بایوس شناخته میشه اون رو به عنوان درایو اصلی(priority) بوت در بایوس تعیین کنید و امتحان کنید.

اگر هارد دیسک در بایوس شناخته شد و مشکل همچنان برقرار بود بفرمایید تا مشخص بشه مشکل از کجاس و البته باید یه دیسک (دی وی دی) سیستم ریکاوری (که قبلا باید از روی همین سیستم تهیه شده باشه) مربوط به همین سیستم یا installation disk ویندوز که bootable باشه مربوط به همین نسخه و نگارش ویندوز داشته باشید و الویت بوت رو درایو نوری (DVD-ROM) تنظیم کنید تا اگر مشکل همون طور که عرض کردم به خاطر مشکل در فایل های بوت باشه از طریق اون شاید بشه تعمیرش کرد :)
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABS92 نمایش پست ها
    نه خوشبختانه تق تق ممتد یا زیاد نمیکنه و فقط زمانی شنیده میشه که درایو هارد رو میخوام باز کنم یا فایلی رو از توی هارد اجرا کنم که بوجود اومدن صدا در این حالت ها هم همیشه نیست ولی بنظر من اینطور میاد که خودتون هم اشاره کردید که هارد بقولی ایستاده و کار نمیکنه و در زمان اجرای یک عمل یه صدایی میده که توی تکست هم نمیشه توصیفش کرد.نمیدونم چطور توصیفش کنم.تقریبا یه صدایی مثل حرف خ خیلی خفیف و کوتاه و بعدش یه تق کوچولو.میگم که کلا این صدا شاید نیم ثانیه هم طولش نباشه ولی من هم یکم حساس به صداهای اضافیم :دی
    با اجازه اساتید محترم @};-

دوست عزیز بعضی اوقات هارد اطلاعات شمارو به صورت بدی طبقه بندی میکنه به این صورت که فایل جاهای مخلف رایت میشه که دلایل زیادی داره ... و باعث میشه هم فایل اسیب ببینه هم فشار زیادی به سیستم برای اجرای اون فایل بیاد و وقتی این مشکل رفع نشه باعث خرابی کلی طبقه بندی اون درایو یا کل هاردتون بشه و عملا موقع باز کردن درایو یا فایل صدایی مشابه درجا زدن لنز cd رام روی cd رو مشنوید . حالا فکر کنید سیستم شما چن سال با این وضع کار کنه !
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: efrer.jpg
مشاهده: 4
حجم: 20.7 کیلو بایت
    برای این مشکل هم از نرم افزار های دیفرگ استفاده میشه تا فایل ها منظم بشن .ولی در بعضی مواقع ممکنه این کار مشکل رو حل نکنه و برای حلش مجبور بشید اطلاعات رو روی هارد دیگری کپی کنید و تمام پارتیشن هایتان را از نو فرمت عمقی بکنید و بعد فایلهایتان را به صورت تک به تک (حجم پایین و موضوعی . نه که یهو نصفشو کپی کنی) برگردونید و بعد از اون باز هم عمل دیفرگ رو انجام بدید تا مشکل حل شه اگر دیگه با اینا حل نشه هارد ممکنه ضعیف یا مشکل سخت افزاری داشته باشه که باید تعویض بفرمایید
    امتیازها
    32,818
    سطح
    100
    1,583
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

امتحان کنید که هارد دیسک در BIOS شناخته میشه یا خیر. این error مربوط به این هست که فایل ها و فولدر بوت روی اون درایوی که سیستم می خواد از روش بوت بشه نیست و ویندوز نمی تونه بوت بشه. اگر هارد دیسک در بایوس شناخته میشه اون رو به عنوان درایو اصلی(priority) بوت در بایوس تعیین کنید و امتحان کنید.

اگر هارد دیسک در بایوس شناخته شد و مشکل همچنان برقرار بود بفرمایید تا مشخص بشه مشکل از کجاس و البته باید یه دیسک (دی وی دی) سیستم ریکاوری (که قبلا باید از روی همین سیستم تهیه شده باشه) مربوط به همین سیستم یا installation disk ویندوز که bootable باشه مربوط به همین نسخه و نگارش ویندوز داشته باشید و الویت بوت رو درایو نوری (DVD-ROM) تنظیم کنید تا اگر مشکل همون طور که عرض کردم به خاطر مشکل در فایل های بوت باشه از طریق اون شاید بشه تعمیرش کرد :)
    تو کامبیوتر خودم امتحان کردم ،از طریق priorityشناخت ولی تو مادربورد دوستم کار نکرد! و نشناخت ...
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Kourosh نمایش پست ها
    تو کامبیوتر خودم امتحان کردم ،از طریق priorityشناخت ولی تو مادربورد دوستم کار نکرد! و نشناخت ...
    خوب این معنی ش این هست که به احتمال زیاد هارد دیسک سالمه. می تونید در همون سیستمی که مشکل داره به یک پورت دیگه وصل کنید و امتحان کنید؟ شاید اون پورت خاص که هارد اول بهش وصل بوده مشکل سخت افزاری پیدا کرده باشه.

اگر هم روی سیستم دیگه (سیستم خودتون) تست می کنید مجددا با همون کابل برق و کابل دیتایی که روی سیستم مشکل دار به هارد وصل بود انجام بدید که وضعیت کابل ها هم مشخص بشه.

اگر روی سیستمی که هارد کار کرده با همون کابل ها کار نکرد مشکل می تونه از کابل ها هم باشه که بعضا دفعتا دچار مشکل میشن. مورد دیگه این هست که دقت کنید کابل دیتای ساتا (فرض رو بر این گذاشتم که هارد با رابط ساتا وصل هست) خیلی تا/خم نشه یعنی اگر در حدود 90 درجه با بیشتر خم بشه باعث میشه انتقال دیتا و عملکرد هارد دچار مشکل بشه.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    این دو روزه عجب داستانی شده ها ! :D
    همه با هم مشکل بوت پیدا کردن ! :(
    کوروش جان هارد دوستت رو توی ویندوز سیستم خودت مگه ویندوز ریختی ؟ که روی سیستم خودت جواب داد روی سیستم دوستت نه ؟ دوستت بیشتر از یک هارد داره ؟
    با دیسک نصب همین ویندوز سیستم رو بوت کن زبان رو که انتخاب کردی بعد بزن Repair your Computer از صفحه بعد Troubleshoot بعد Advanced Options بعد Start up Repair رو بزن تا شروع به تعمیر مجدد فایل بوت کنه
    ( با تجربه شخصی میزان موفقیت آمیز بودن سیستم Start Up Repair ویندوز 7 حتی در پیدا کردن و تعمیر استارت آپ ویندوزهای 8 و 8.1 ( به شرط هماهنگ بودن نسخه یعنی 32 یا 64 بیتی ) از سیستم تعمیر خود ویندوز های 8 و 8.1 بیشتر بوده !! )

امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    در رابطه با راه اندازی مودم سوال داشتم. من الان دو ساله که اینترنت پرسرعت (خیلی پرسرعته ها!) مخابرات دارم (ریا نشه 2 مگابیت) ولی از همون موقع مودم رو تنظیم نکردم که اتومات کانکت شه و از اتصال دستی (Broadband Connection) استفاده می کردم. اخیرا به سرم زد از قابلیت وایرلس مودم واسه گوشیم استفاده کنم به خاطر همین بر آن شدم که مودم رو از طریق همون صفحه 192.168.1.1 تنظیم کنم. این کار رو با درایور مودم هم انجام دادم ولی آخرین لحظه که میخواد تنظیماتو Verify کنه ارور میده که تنظیمات WAN رو چک کنید. موقعی هم که از طریق مرورگر سعی می کنم تنظیمات رو Apply کنم این اتفاق اونجا می افته ولی مودم ریبوت نمی شه و چراغ اینترنتش روشن نمیشه. (اینم بگم در طی این دوسالی که دستی کانکت می شدم هیچ وقت چراغ اینترنت روشن نبوده موقع اتصال). الان فک می کنید مشکل از چندین و چند کانکشن Bridge هست که همشون تو بخش WAN مودم سیو شدن؟ الان 7 تا PVC اینجا دارم که فقط یکیش PPPoE هست و بقیه Bridge هستش (همون کانکشن دستی خودم). مسئله اینجاست که با ریست کردن مودم هم این قضیه برطرف نمی شه. الان کلا سردرگم شدم.
    ویرایش توسط magiteq : 2014/10/08 در ساعت 13:21
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط expellite نمایش پست ها
    در رابطه با راه اندازی مودم سوال داشتم. من الان دو ساله که اینترنت پرسرعت (خیلی پرسرعته ها!) مخابرات دارم (ریا نشه 2 مگابیت) ولی از همون موقع مودم رو تنظیم نکردم که اتومات کانکت شه و از اتصال دستی (Broadband Connection) استفاده می کردم. اخیرا به سرم زد از قابلیت وایرلس مودم واسه گوشیم استفاده کنم به خاطر همین بر آن شدم که مودم رو از طریق همون صفحه 192.168.1.1 تنظیم کنم. این کار رو با درایور مودم هم انجام دادم ولی آخرین لحظه که میخواد تنظیماتو Verify کنه ارور میده که تنظیمات WAN رو چک کنید. موقعی هم که از طریق مرورگر سعی می کنم تنظیمات رو Apply کنم این اتفاق اونجا می افته ولی مودم ریبوت نمی شه و چراغ اینترنتش روشن نمیشه. (اینم بگم در طی این دوسالی که دستی کانکت می شدم هیچ وقت چراغ اینترنت روشن نبوده موقع اتصال). الان فک می کنید مشکل از چندین و چند کانکشن Bridge هست که همشون تو بخش WAN مودم سیو شدن؟ الان 7 تا PVC اینجا دارم که فقط یکیش PPPoE هست و بقیه Bridge هستش (همون کانکشن دستی خودم). مسئله اینجاست که با ریست کردن مودم هم این قضیه برطرف نمی شه. الان کلا سردرگم شدم.
    همه کانکشن های bridge رو delete کنید.
    بعد PPPoe رو تنظیم کنید . VCI & VPI باید درست باشه.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط expellite نمایش پست ها
    میلاد جان این همه توضیح دادی مدل مودمت رو نگفتی برادر من .

امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    میلاد جان این همه توضیح دادی مدل مودمت رو نگفتی برادر من .
    مدل مودم TP-LINK TD_W8901G هستش.
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa98 نمایش پست ها
    همه کانکشن های bridge رو delete کنید.
    بعد PPPoe رو تنظیم کنید . VCI & VPI باید درست باشه.
    مشکل اینجاست که گزینه ای برای حذف کانکشن های Bridge وجود نداره. تو بخش WAN صرفا اطلاعات به نمایش در اومده و گزینه ای برای حذف وجود نداره. تو سایر بخش هاهم چیزی پیدا نکردم.
صفحه 541 از 1004 نخست ... 41441491531539540541542543551591641 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,401 به 5,410 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع