ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    اصالت و نجابت زنان ایرانی چیزی نیست که با این حرکات خدشه دار بشه در زمانه ای که زن در کشورهای پیشرفته به عنوان وسیله ای برای رفع نیاز های جنسی تبدیل شده هنوز و هنوز هم با تمام ناهنجاری های شبه فرهنگی موجود در کشورمون زن مسلمان ایرانی نمونه بارز از یک یار بتمام معنا برای همسر خویش است.
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    159,072
    سطح
    100
    8,370
    کاربر انجمن
    بچه های فروم بیاین برای یه حرکت اعتراضی در مقابل توهین سامسونگ به ایران و ایرانی گروه سامسونگ رو تو فروم تعطیل کنیم.
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    این حرف دل بعضی هاست چرا به خواطر رفتار امروز ما ببینید چقد رو تمدن یونان و روم مانور میدن و این به خواطر اینه که جهان ستیز نیستن وگرنه تاریخ چیزی نیست که به اون حسادت بشه آیا تمدن روم و یونان به ایران میرسه نه خیر نمیرسه اما رفتار ما طوری هست که مارو از این بدتر نشون میده
    اگه ایران اسلامی هم نمیبود باز ایرانی که از گذشته تا حالا اونقدر اصالت داشته و داره که تن خودشو برای دنیا نفروشه
    ولی بازم میگم اگه حال ما این نبود اگه حتی هم میخواستن نمیتونستن این کار بکنن
    ویرایش توسط VSH-Katana : 2012/02/03 در ساعت 13:00
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    این مسئله را دوستان خیلی جدی گرفتند ! کار سامسونگ نبوده ، مثل این که مایکروتل به عنوان نماینده سامسونگ در ایران همچین کاری بکنه ! شرکت سامسونگ که نباید بیاد روی تمام تبلیغات تلویزیونی نماینده هاش نظارت کنه !

شرکت سامسونگ الکترونیکس در بیانیه ای اعلام کرد: متاسفه اخیراً کلیپی بدون اطلاع شرکت سامسونگ، توسط شبکه کابلی hot اسرائیل در اهانت به مردم شریف ایران تولید شده که شرکت سامسونگ ضمن محکومیت این عمل، همسو با سایر نهادهای مردمی انزجار خود را از این گونه اقدامات اعلام می کند.

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -
    به نقل از فارس، به تازگی تبلیغی از یک محصول سامسونگ منتشر شده است.در این تبلیغ، ایران به مثابه بیابانی به تصویر کشیده شده که مملو از گرد و غبار است و مردم آن به دور از هرگونه تمدن و به صورت عصر حجری زندگی می‌کنند؛ ۴ مرد با پوشیدن مانتو و در عین حال داشتن سبیل و با راه رفتن نامناسب خود، چهره ناشایست و عقب‌افتاده‌ای از زن ایرانی نشان می‌دهند.در این کلیپ، یک جاسوس موساد در ایران، تبلتی از سامسونگ دارد که با آن تمام فعالیت‌های نیروگاه هسته‌ای را رصد می‌کند؛ یکی از این ۴ نفر، از روی کنجکاوی، دکمه‌ای را روی تبلت لمس می‌کند که به محض لمس دکمه، نیروگاه هسته‌ای ایران که پشت سر آن‌هاست، منفجر می‌شود!پس از انتشار این تبلیغ، مجموعه شرکت سامسونگ الکترونیکس، در محکومیت ویدئو ساخته شده توسط کانال hot، بیانیه ای صادر کرده است.در این بیانیه آمده است: ” اهداف و سیاست کلی شرکت سامسونگ در تمام دنیا و خصوصا در کشور بزرگ جمهوری اسلامی ایران بر مبنای گسترش و اشاعه صلح و دوستی بین مردم تمامی جهان پایه گذاری شده است.حمایت از بازی های المپیک به عنوان نماد صلح و دوستی، حمایت بی دریغ از جراحی های صعب العلاج کودکان در سراسر جهان مبین این اظهارات است.متاسفه اخیرا در کلیپی که بدون اطلاع شرکت سامسونگ، توسط یک شرکت اسرائیلی با نام شبکه کابلی hot تولید شده است بی محابا و بدون هیچ گونه پایه و اساسی به مردم شریف ایران اهانت شده است.اصولا انتساب این کلیپ به شرکت سامسونگ یک سوءتفاهم بوده و شرکت سامسونگ ضمن محکومیت این عمل، همسو با سایر نهادهای مردمی انزجار خود را از این گونه اقدامات اعلام می نماید.بدیهی است شرکت سامسونگ هیچ گونه نقشی در تولید این کلیپ نداشته است و شبکه کابلی hot صرفا در این کلیپ از تبلت سامسونگ به عنوان جایزه برای بینندگان خود استفاده نموده است.”
    ویرایش توسط Arsn : 2012/02/03 در ساعت 12:56
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    8,212
    سطح
    61
    55
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Beni7192 نمایش پست ها
    من قبول دارم که کشورمون مقداری از فناوری های روز دنیا عقب هست ولی شما مطمئن هستی چیزی که تو اون ویدئو نشون دادن وضع امروز ایرانه!!!
    اگه نظرتون اینه براتون متاسفم چون چشمتون رو بروی واقعیت بستین!!
    منظور من از وضع ایران بحث هسته ای و اون موشک هایی که رد میشند و آخرین دیالوگ کلیپ هست.
    امتیازها
    6,992
    سطح
    55
    464
    YGH
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    من خودم قصد خرید گوشی سامسونگ داشتم ولی با این حرکت به شخصه سامسونگ را تحریم می کنم
    منم منتظر گوشی های امسال سامسونگ بودم که یه مدل جدید بخرم ولی به کوری چشم اون احمق ها یه گوشی دیگه از یه برند دیگه می خرم.

Together, we will boycott the products of Samsung.
    امتیازها
    6,992
    سطح
    55
    464
    YGH
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها
    این مسئله را دوستان خیلی جدی گرفتند ! کار سامسونگ نبوده ، مثل این که مایکروتل به عنوان نماینده سامسونگ در ایران همچین کاری بکنه ! شرکت سامسونگ که نباید بیاد روی تمام تبلیغات تلویزیونی نماینده هاش نظارت کنه !

شرکت سامسونگ الکترونیکس در بیانیه ای اعلام کرد: متاسفه اخیراً کلیپی بدون اطلاع شرکت سامسونگ، توسط شبکه کابلی hot اسرائیل در اهانت به مردم شریف ایران تولید شده که شرکت سامسونگ ضمن محکومیت این عمل، همسو با سایر نهادهای مردمی انزجار خود را از این گونه اقدامات اعلام می کند.

- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -
    به نقل از فارس، به تازگی تبلیغی از یک محصول سامسونگ منتشر شده است.در این تبلیغ، ایران به مثابه بیابانی به تصویر کشیده شده که مملو از گرد و غبار است و مردم آن به دور از هرگونه تمدن و به صورت عصر حجری زندگی می‌کنند؛ ۴ مرد با پوشیدن مانتو و در عین حال داشتن سبیل و با راه رفتن نامناسب خود، چهره ناشایست و عقب‌افتاده‌ای از زن ایرانی نشان می‌دهند.در این کلیپ، یک جاسوس موساد در ایران، تبلتی از سامسونگ دارد که با آن تمام فعالیت‌های نیروگاه هسته‌ای را رصد می‌کند؛ یکی از این ۴ نفر، از روی کنجکاوی، دکمه‌ای را روی تبلت لمس می‌کند که به محض لمس دکمه، نیروگاه هسته‌ای ایران که پشت سر آن‌هاست، منفجر می‌شود!پس از انتشار این تبلیغ، مجموعه شرکت سامسونگ الکترونیکس، در محکومیت ویدئو ساخته شده توسط کانال hot، بیانیه ای صادر کرده است.در این بیانیه آمده است: ” اهداف و سیاست کلی شرکت سامسونگ در تمام دنیا و خصوصا در کشور بزرگ جمهوری اسلامی ایران بر مبنای گسترش و اشاعه صلح و دوستی بین مردم تمامی جهان پایه گذاری شده است.حمایت از بازی های المپیک به عنوان نماد صلح و دوستی، حمایت بی دریغ از جراحی های صعب العلاج کودکان در سراسر جهان مبین این اظهارات است.متاسفه اخیرا در کلیپی که بدون اطلاع شرکت سامسونگ، توسط یک شرکت اسرائیلی با نام شبکه کابلی hot تولید شده است بی محابا و بدون هیچ گونه پایه و اساسی به مردم شریف ایران اهانت شده است.اصولا انتساب این کلیپ به شرکت سامسونگ یک سوءتفاهم بوده و شرکت سامسونگ ضمن محکومیت این عمل، همسو با سایر نهادهای مردمی انزجار خود را از این گونه اقدامات اعلام می نماید.بدیهی است شرکت سامسونگ هیچ گونه نقشی در تولید این کلیپ نداشته است و شبکه کابلی hot صرفا در این کلیپ از تبلت سامسونگ به عنوان جایزه برای بینندگان خود استفاده نموده است.”
    پس، اگه اینطوریه خاک تو سر هر دوشون!!!
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    1- از طرف من محصولات سامسونگ دیگه خریداری نخواهد شد. تا ابد... حتی اگر مقرون به صرفه باشند و یا با کیفیت من شخصا سامسونگ رو تحریم می کنم و همچنین سعی می کنم محصولات کره ای کمتنر استفاده کنم تا جاییکه به صفر برسه.
    2- امکان نداره کلیپی ساخته بشه و خود شرکت ندونه! مثل اینمی مونه که مجله سخت افزار بیاد بره یکجا تبلیغ کنه و آقای پناهی ندونه!!!
    3- تا وقتی به نفت وابسته هستیم، تا وقتی هیچ صنعتی نداریم، تا وقتی 15 سال پراید و 10 سال سمند (البته تقریبی گفتم) با اون کیفیت افتضاح تولید می شوند تا وقتی که سمند تولید اروپا با اون کیفیت ساخته میشه و به مردم اروپایی اهمیت میدهند و کیفیت سمند رو بسیار بالا می برند و مردم خودمون تو آشغالهای ایران خودرو و سایپا میرن و کیف هم می کنند (!) و خود شرکت ها مردم ایران رو احمق فرض می کنند و بدترین محصولات حال حاضر جهان رو وارد بازار داخلی می کنند باید منتظر این جور تبلیغات و بدتر از اینها باشیم...
    4- ما چه موقع از خواب بیدار میشویم؟
    5- ما چه موقع دلمون برای مردم خودمون خواهد سوخت؟ مردمی که بیش از 7 هزار سال تمدن درخشان دارند و در پاکدامنی زندگی کرده اند چی شده که الآن تمامی دنیا اونها رو به سخره گرفته؟
    6- فقط سامسونگ نیست، باید چشم هامون رو باز کنیم، باید هشیار باشیم.
    7- مگه مثلا ما نمتونیم قطعات کامپیوتری بسازیم؟ نمیگم cpu ، اما مثلا هارددیسک که می تونیم، نمی تونیم؟
    8- من اینرو می خواهم بگم تا وقتی که به نفت وابسته ایم، تا وقتی که هیچ کارخانه ی تولید کننده ای در ایران وجود ندارد و در واقع صنعت ما از بین رفته است اون هم به طور کامل باید منتظر بدتر از اینها باشیم.
    9- صنعت فولاد و ذوب آهن نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! که تند و تند ظرفیت هاشون رو بالا می بریم، صنعت از ساخت یک سوزن ته گرد شروع میشه تا ساخت شاتل های فضایی، (می دونستید تو ایران هیچ سوزنی تولید نمیشه؟ بله همین سوزن هایی که مادران ما استفاده می کنند همگی چینی هستند!)
    10- ایرانی در حال جان دادن است! کاری کنید!
    امید به روزهایی که ما همگی ما نیاز به این نداشته باشیم که به ما بگویند از خط کشی عابر پیاده حرکت کنید و به رانندگان بگویند وقتی چراغ قرمز شد بایست!
    ما باید از خود شروع کنیم آن وقت خواهیم دید دوباره ایران پا خواهد گرفت همچون گذشته ...
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    با احترام به نظردوستان بهتر هست که عجولانه در این مورد قضاوت نکنیم شما فرض کنید سایتی بیاید خدای ناکرده و بر علیه سایت سخت افزار یک همچین کاری رو بدون اطلاع آن انجام دهد اونوقت قضاوت شما چگونه خواهد بود ؟ اگر دلیل قطعی دارید که این تبلیغ خود شرکت بوده مساله فرق می کنه سپاس
    ویرایش توسط doom2009 : 2012/02/03 در ساعت 15:54

امتیازها
    5,228
    سطح
    46
    333
    کاربر انجمن
    اول از همه من با بخشی از حرف های th e nd مخالفم. نباید سیاه نمایی کنیم. درسته که صنعت خودروسازی به خاطر یه عده سودجو داره راه اشتباهی رو طی میکنه ولی این دلیل نمیشه که بقیه صنعت ها رو هم عقب مونده بدونیم (یکیش همین صنعت بازی سازی)

دوما شرکت سامسونگ کار اشتباهی کرد و این تبلیغ رو ساخت. آب رفته هم دیگه به جوی بر نمیگرده. مردم ایران هم خیلی وقته که میدونن کسی و کشوری دلش به حال ایران نمیسوزه، اما چاره چیه؟
    به نظر من فقط گفتن مرگ بر آمریکا و اسرائیل کافی نیست.
    باید با خودمون فکر کنیم که چطور میتونیم این حس نفرت و خشمون نسبت به دشمنان رو در عمل نشون بدیم.

مثلا همون ساخت بازی ضد آمریکایی یکی از راه هاست.
    دور و برمون پره از این تبلیغات و بقول دوستمون باید از خودمون شروع کنیم.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع