ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    4
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

هنگ کردن لپ تاپ

سلام استادان بزرگوار
    من یه لپتاپ ایسر 5741G دارم تو این چند سال عالی بوده این اواخر زیادی داغ میکنه ، سیستم کند میشه ویهو خاموش میشه بعضی وقتا بلو اسکرین میده

بخاطر بلو اسکرین بردم پیش تعمیرکار هاردو عوض کرد خوب نشد
    یه بار خودم پشتشو باز کردم خمیر سیلیکون از این 3000 تومنی ها زدم یه مدت خوب بود باز دوباره همینطوری شده
    نظرتون چیه؟ لطفا کمک کنید من با این لپ تاپ خرج زندگیمو تامین میکنم
    با تشکر یا علی
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سلام دوست عزیز .
    مشکل شما باید از نزدیک بررسی بشه و مشکل دما تایید بشه و بررسی بشه که آیا مشکل دیگری نیست .
    برای شروع بهتره سیستم رو پیش فردی مجرب ببرید برای سرویس اولیه و تعویض سیلیکون ها با جنس مرغوب و حتما از کولپد هم استفاده بشه در فصل گرما
    امتیازها
    4,497
    سطح
    42
    182
    کاربر انجمن
    سلام طبق گفته ی دوستمون عمل کنید ضمن اینکه سینک رو هم از گرد و غبار و پرز فرش!! تمیز کنید.فراموش نکنید حتی استفاده از بهترین و گرانترین خمیر سیلیکون هم برای لپتاپ هایی که بصورت پیشفرض پد سیلیکون دارن جواب نخواهد داد... واضحتر بگم پد سیلیکون بسته به نوعش بین 1 تا چند میلیمتر ضخامت داره و شما به هیچ وجه نمیتونید این فاصله رو با خمیر از بین ببرید.تحقیق کنید اگر فابریکی پد هست حتما پد استفاده بشه، ساختار کولینگ های لپتاپ با هم متفاوته اما بصورت رایج یک سینک و لوله مشترک بین پردازنده ، پل شمالی و چیپ گرافیک هست که معمولا فقط اطراف پردازنده چهارتا پیچ داره.یعنی برای پل شمالی و گرافیک بخاطر نبود فشار پیچ فاصله ایجاد میشه، امیدوارم درست منظورم رو رسونده باشم...صرفا این مورد رو متذکر شدم که خدای نکرده دچار مشکل نشید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)