ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    4,056
    سطح
    40
    5
    کاربر جدید

مشاوره برای خرید کیس دست دوم برای راه اندازی گیم نت + مانیتور 22 یا 199 + یه راهنمایی جهت PS4

درود
    *
    دوستان قصد دارم که گیم نت راه اندازی کنم و هزینه هر کیس و مانیتور زیر 950 باشه
    10 سیستم دست 2 با رم 8 که i3 یا i5 باشه یا در حد اینا (مدنظرم اینتل هست و اگر AMD هم پیشنهاد دارید که بهتر از اینها باشه و برای گیم نت خوب باشه و به دردسر نندازتم هم پیشنهاد بدین ممنون میشم) لازم دارم که نهایت قیمت خود کیس برام بین 450 تا حدودای 625 بیفته و خیلی بیشتر نشه
    +
    مانیتور 19 فول اچ دی یا 22 اچ دی (اگر فول اچ دی هم باشه که دیگه عالیه) که بالای 325 تومن نباشند

کیسی میخوام که بتونم بعدا اگر لازم بود CPU و VGA رو برای اجرای بازی های روز بروز کنم

کیس های آماده وارداتی دست دو دل و اچ پی به من توسط فروشنده پیشنهاد شد منتهی این کیس ها کارت گرافیکی که بزرگ باشه ساپورت نمیکنند،آیا به صورت کلی کیس مینی برای گیم نت خوبه و شما اینا رو پیشنهاد میکنید؟

در ضمن DVD رایتر لازم ندارم
    و هارد هم بالای 250 گیگ باشه کافیه

گرافیک مدنظرم برای کیس ها حداقل G740 هست که اگر روی خود کیس نباشه نو میخرم (AMD هم باشه که دایرکت اکس 12 رو ساپورت کنه و در حد 740 باشه خوبه) و به طور کلیگرافیک نو DDR5 بخرم بندازم رو کیس مشکلی ندارم و اگر یخورده بیشتر شه ایرادی نداره

انتظارم از کیس اینه که بتونه :
    1)Grand Theft Auto V که آخرین نسل از بازی GTA هست رو ساپورت کنه
    2)بازی های آنلاین مانند کانتر و کالاف و WOW رو اجرا کنه

ضمنا دو دستگاه PS4 ریجن 2 یک ترا 2 دسته و تلویزیون 50 اینچی فول اچ دی بدون گارانتی هم مدنظرم هست که داخل گیم نتم باشه و شنیدم که دوستان بازی هایی رو میگن که نباید روی سیستم های PC بریزم شامل فوتبال و ... که فقط روی PS4 ها باشه نظر شما چی هست؟
    DVDبازی های مدنظرم برای خرید اینا هستند:
    PES 2017 دو عدد و بقیه یک عدد
    FIFA 2017
    GTA V
    MORTAL C X
    Call of Duty
    Battlefield 1
    NEED FOR SPEED
    اگر در این خصوص هم میتونید راهنمایی کنید ممنون میشم♥

در رابطه با اکس باکس 360 و شبکه شدنشون چیزایی شنیدم که محبوب گیم نت ها هست نظرتون چی هست؟

دوستان هر پیشنهادی دارید من بگوشم
    *
    سپاس
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سلام دوست عزیز.این نظرات بنده هست و نظرات دیگر دوستان رو هم بشنوید.
    بنده تجربه ی گیم نت داری داشتم .باز به خودتون و شرایط الان بستگی داره
    مصرف برق pc از ps4 و xbox بیشتره و روی قبض اخر دوره معلوم میشه.
    از نظر بنده خرابی و سرویس دهی به pc بیشتره و عده ای از دوستان که کلوب ps4 و xbox داشتند می گفتند خرابی ما بیشتره .
    جو کنترل کردن گیم نت خیلی سخت تر و ازاردهنده تر از کلوب هست.
    گیم نت فضای بزرگتری میخواد.
    کنسول مانیتور بزرگتری میخواد ! tv پیشنهاد X.v.i.s.i.o.n
    تضمین کشش بازی های روز توسط ps4 و xbox مطمئن تر از pc هست البته با توجه به هزینه هرکیس شما اینو میگم.
    تنوع بازی در pc خوبه و نسبت به کنسول بدون توقف هست البته تا جایی که سیستمهای شما کشش داشته باشند.
    اغلب کسانی که در گیم نت هستند یا در حال انجام کانتر دیده شدن یا gta یا کال اف ... ولی در کنسول علاوه بر کال اف ,مورتال ,فوتبال و gta دیگر بازی های ماجرایی داستانی هم انجام میشه .
    در کل شما هرچقدر تنوع بازی و قابلیت اجرای صحیح اون رو داشته باشی بیشتر مشتری جذب میکنی چه pc چه کنسول.
    انتخاب بین گیم نت و کلوب بستگی به خودتون و جو محیطی محل احداث داره .
    میکس کلوب و گیم نت هم فکر خوبیه و مدیریت قویتری هم میخواد.
    در مورد قیمت کیس و اجزای اون بنده نظری نمیتونم بدم چون قیمتها هرجا فرق میکنه و حتی توافقی بین خریدار و فروشنده کم و زیاد میشه.
    برای انتظارات شما فقط میتونم بگم هرچه قویتر بهتر ! رم 8 بالاتر لزومی نیست .پاور قوی ,نو و برند بزارید
    امتیازها
    4,056
    سطح
    40
    5
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.این نظرات بنده هست و نظرات دیگر دوستان رو هم بشنوید.
    بنده تجربه ی گیم نت داری داشتم .باز به خودتون و شرایط الان بستگی داره
    مصرف برق pc از ps4 و xbox بیشتره و روی قبض اخر دوره معلوم میشه.
    از نظر بنده خرابی و سرویس دهی به pc بیشتره و عده ای از دوستان که کلوب ps4 و xbox داشتند می گفتند خرابی ما بیشتره .
    جو کنترل کردن گیم نت خیلی سخت تر و ازاردهنده تر از کلوب هست.
    گیم نت فضای بزرگتری میخواد.
    کنسول مانیتور بزرگتری میخواد ! tv پیشنهاد X.v.i.s.i.o.n
    تضمین کشش بازی های روز توسط ps4 و xbox مطمئن تر از pc هست البته با توجه به هزینه هرکیس شما اینو میگم.
    تنوع بازی در pc خوبه و نسبت به کنسول بدون توقف هست البته تا جایی که سیستمهای شما کشش داشته باشند.
    اغلب کسانی که در گیم نت هستند یا در حال انجام کانتر دیده شدن یا gta یا کال اف ... ولی در کنسول علاوه بر کال اف ,مورتال ,فوتبال و gta دیگر بازی های ماجرایی داستانی هم انجام میشه .
    در کل شما هرچقدر تنوع بازی و قابلیت اجرای صحیح اون رو داشته باشی بیشتر مشتری جذب میکنی چه pc چه کنسول.
    انتخاب بین گیم نت و کلوب بستگی به خودتون و جو محیطی محل احداث داره .
    میکس کلوب و گیم نت هم فکر خوبیه و مدیریت قویتری هم میخواد.
    در مورد قیمت کیس و اجزای اون بنده نظری نمیتونم بدم چون قیمتها هرجا فرق میکنه و حتی توافقی بین خریدار و فروشنده کم و زیاد میشه.
    برای انتظارات شما فقط میتونم بگم هرچه قویتر بهتر ! رم 8 بالاتر لزومی نیست .پاور قوی ,نو و برند بزارید
    درود
    *
    از اینکه محبت کردین و پاسخ دادید سپاسگزارم
    شما که با میکس گیم نت موافق هستید و سابقه کار در گیم نت رو دارید از چه گرافیکی استفاده کردید؟ و حداقل کارت گرافیک سیستم ها چی بود؟
    این الان برای من یه چالش شده
    تلویزیون باید کدوم فاکتور رو داشته باشه؟ من نظرم رفرش ریت و نور پس زمینه هست
    اگر بازم شما و دوستان بهم کمک کنید ممنون میشم
    *
    سپاس
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    نقل قول نوشته اصلی توسط kayhanm نمایش پست ها
    درود
    *
    از اینکه محبت کردین و پاسخ دادید سپاسگزارم
    شما که با میکس گیم نت موافق هستید و سابقه کار در گیم نت رو دارید از چه گرافیکی استفاده کردید؟ و حداقل کارت گرافیک سیستم ها چی بود؟
    این الان برای من یه چالش شده
    تلویزیون باید کدوم فاکتور رو داشته باشه؟ من نظرم رفرش ریت و نور پس زمینه هست
    اگر بازم شما و دوستان بهم کمک کنید ممنون میشم
    *
    سپاس
    خواهش میکنم دوست عزیز
    سیستمهای گیم نت ما همه یک مدل بودن و متعلق به 4 سال پیش . همه ی مادربردها ازراک .رم 4 کینگ استون معمولی .کیس پاسکال . گرافیک فاکسکان 9400 .cpu e6400 دو هسته ای. هارد 320 .و 500
    سیستمهای الان به کلی فرق دارن .تلویزیون ارزان بردارید بهتره مثل ایکس ویژن و اگر حساسید الجی ارزان هم میشه گیر اورد .بسته به بازی کنان شما باید انتخاب شه اگر حرفه ای هستند پس tv بهتر ,و اگر نه که معمولی هم جوابگو هست
    امتیازها
    4,056
    سطح
    40
    5
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز
    سیستمهای گیم نت ما همه یک مدل بودن و متعلق به 4 سال پیش . همه ی مادربردها ازراک .رم 4 کینگ استون معمولی .کیس پاسکال . گرافیک فاکسکان 9400 .cpu e6400 دو هسته ای. هارد 320 .و 500
    سیستمهای الان به کلی فرق دارن .تلویزیون ارزان بردارید بهتره مثل ایکس ویژن و اگر حساسید الجی ارزان هم میشه گیر اورد .بسته به بازی کنان شما باید انتخاب شه اگر حرفه ای هستند پس tv بهتر ,و اگر نه که معمولی هم جوابگو هست
    سپاسگزارم
    برای گرافیک چکار کنم؟ 740 خوبه؟
    من تلویزیون 604 وی ال جی رو انتخاب کردم
    اکس ویژن چطوره؟
    سپاس از شما
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    نقل قول نوشته اصلی توسط kayhanm نمایش پست ها
    سپاسگزارم
    برای گرافیک چکار کنم؟ 740 خوبه؟
    من تلویزیون 604 وی ال جی رو انتخاب کردم
    اکس ویژن چطوره؟
    سپاس از شما
    بله 740 خوب به نظر میاد
    اکس ویژن یا الجی (ارزان) 34 تا 40 اینچ هم خوبه
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)