ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    60
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

ریکاوری هارد

سلام،من تو محیط بوت یا داس داشتم یه فلشو فرمت میکردم، اشتباهی به جای اون با زدن clera و clean هارد من فرمت شد، پارتیشنش هم پاک شد
    الان سیستن روشن نمیشه، میگه بوت نمیشه، الان اینجا میشه کاری کرد یا باید ریکاوری کنم
    الان برا ریکاوریش چی کار کنم؟
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    سلام،
    اگه اطلاعاتش زیاد براتون اهمیتی نداره دوباره پارتیشن بندی و فرمت کنید سپس ازش استفاده کنید. اینجوری تمام اطلاعات رو از دست میدین ولی با هیچ هزینه ای هاردتون دوباره قابل استفاده میشه.

اگه اطلاعاتش خیلی براتون مهمه تا اندازه ای که حاضر باشید برای بازگشت اطلاعات بین 100 تا 180 هزار تومن (بسته به حجم هارد و اطلاعات داخلش حتی بیشتر) هزینه کنید، اونوقت هارد رو با همون حالت و بدون اینکه تغییری بدین و دستکاری کنید، به یک مرکز تخصصی و حرفه ای بازیابی اطلاعات هارددیسک تحویل بدین. به مراکزی بدین که کارشون فقط بازیابی اطلاعاته چون اونها تخصص و لوازم این کار رو دارن.
    @};-
    امتیازها
    60
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    سلام،
    اگه اطلاعاتش زیاد براتون اهمیتی نداره دوباره پارتیشن بندی و فرمت کنید سپس ازش استفاده کنید. اینجوری تمام اطلاعات رو از دست میدین ولی با هیچ هزینه ای هاردتون دوباره قابل استفاده میشه.

اگه اطلاعاتش خیلی براتون مهمه تا اندازه ای که حاضر باشید برای بازگشت اطلاعات بین 100 تا 180 هزار تومن (بسته به حجم هارد و اطلاعات داخلش حتی بیشتر) هزینه کنید، اونوقت هارد رو با همون حالت و بدون اینکه تغییری بدین و دستکاری کنید، به یک مرکز تخصصی و حرفه ای بازیابی اطلاعات هارددیسک تحویل بدین. به مراکزی بدین که کارشون فقط بازیابی اطلاعاته چون اونها تخصص و لوازم این کار رو دارن.
    @};-
    اطلاعات که برام مهمه، من میخوام این کارو بدون هیچ هزینه ای انجام بدم، شما به من راه حل بدید، از چه برنامه ای استفاده کنم؟
    چجوری این کارو انجام بدم؟
    امتیازها
    60
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    من میخوام بدون هزینه ای اطلاعات رو برگردونم، منتها نمیدونم باید چی کار کنم. برنامه برای ریکاوری زیاده، اینکه کدوم بهتره مهمه. فقط من الان باید یه پارتیشن درست کنم؟
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    اگه میخواین بدون هزینه انجام بدین باید هارد رو از ابتدا دوباره پارتیشن بندی کنید (F-Diskکنید) سپس ویندوز و چندین برنامه ی ریکاوری نصب کنید( نه یکی دوتا) و ریکاوری کنید.

اما احتمال برگشت اطلاعات توسط خودتون با نرم افزارهای رایگان یا کرک شده و بدون هزینه و مخصوصا بعد از یک بار فرمت و یکبار F-Disk آنقدر احتمالش کمه که تقریبا باید بیخیال اطلاعاتتون بشید. پس اگه اطلاعات براتون مهمه به یک مرکز بازیابی اطلاعات بدین ولی اگه اطلاعاتش برای شما ارزش هزینه کردن نداره پس باید بدونید که اطلاعاتش براتون اهمیت چندانی نداره.
    @};-
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع