ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    امتیازها
    133
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    من میخوام این قطعات رو بفروشم. به نظر شما چه قدر ارزش دارند؟محدوده قیمت برای این قطعات چقدره؟
    ASUS P5P41 T-LE
    Intel Pentium Dual-core E5700
    4GB DDR3
    Nvidia gt 220
    امتیازها
    133
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    کسی نیست جواب بده.
    امتیازها
    133
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    خواهشا جواب بدید. من امروز رفتم سیستم رو بخرم فروشنده گفت مادربرد g110 با gtx 950 مچ نیست ونمیتونی از همه قدرت کارت گرافیک استفاده کنی. آیا همینطوره ؟ و مادربرد h110 از رم های ddr4 پشتیبانی میکنه؟
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Raminfayyazia نمایش پست ها
    خواهشا جواب بدید. من امروز رفتم سیستم رو بخرم فروشنده گفت مادربرد g110 با gtx 950 مچ نیست ونمیتونی از همه قدرت کارت گرافیک استفاده کنی. آیا همینطوره ؟ و مادربرد h110 از رم های ddr4 پشتیبانی میکنه؟
    خیر اینطور نیست. فروشنده غلط گفتن .
    در پست های قبلی هم توضیح دادم که مادربرد انتخابی شما یعنی مدل H110-Plus تنها از رمهای DDR4 پشتیبانی می کنه.
    امتیازها
    133
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    فروشنده گفته مادربرد asus h110m-c با گرافیک gtx 950 مچ نیست و این مادربرد گرافیک آنبرد داره و تو نمی تونی از همه ی قدرت کارت گرافیک استفاده کنی و به عبارتی مادربرد و گرافیک مچ نیستند. آیا این رو راست گفته؟
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    فروشنده گفته مادربرد asus h110m-c با گرافیک gtx 950 مچ نیست و این مادربرد گرافیک آنبرد داره و تو نمی تونی از همه ی قدرت کارت گرافیک استفاده کنی و به عبارتی مادربرد و گرافیک مچ نیستند. آیا این رو راست گفته؟
    این فروشنده ای که شما بهش مراجعه کردید علی الظاهر فرد بیسوادی هستن!! خیلی وقته که دیگه مادربردها گرافیک مجتمع ندارن.

در مورد مادربرد هم بطور کلی عرض کنم که چیپ H110 پایه ای ترین راه حل اینتل هست برای افرادی که می خوان با کمترین هزینه صاحب پلتفرم اسکای لیک بشن. خوب قطعا نسبت به چیپ های رده بالاتر امکانات کمتری ارائه می کنه. لذا اگر طالب امکانات بیشتر باشید، باید بیشتر هزینه کنید. اما این قضیه مچ نبودن با گرافیک کلا نادرسته.

برای اطلاع بیشتر از امکانات چیپ ها می تونید مقاله هر آنچه درباره پلتفرم Skylake می دانیم رو مطالعه کنید.
    امتیازها
    133
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    با این سیستم بازی هایی مثل gta v رو با چه کیفیتی و چند فریم می تونم اجرا کنم؟
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    با این سیستم بازی هایی مثل gta v رو با چه کیفیتی و چند فریم می تونم اجرا کنم؟
    ببینید دوست عزیز،

البته دوستان دیگه هم هستن که به خصوص در مورد بازی ها و سیستم های مورد نیاز اطلاعات و تجربه زیادی دارند و حتما اگر موردی باشه مطرح خواهند کرد. بنده چند مورد به نظرم رسید که عرض می کنم.

اگر اشتباه نکنم سیستم مد نظر شما پردازنده Core i3 6100 هست و کارت گرافیکی GTX950.

در مورد اینکه گفتید «بازی هایی مثل GTA V» باید عرض کنم اصولا نمیشه عملکرد سیستم در بازی های مختلف رو خیلی مشابه فرض کرد. چون به خاطر ماهیت بازی، میزان بهینه سازی هایی که روی کدش برای هماهنگی با درایورهای گرافیکی انجام شده و اینکه چقدر پردازنده و کارت گرافیکی رو درگیر می کنه تفاوت های اساسی بین بازی ها هست. پس بهتره با توجه به سخت افزار ثابتِ سیستم خودتون بازی هایی که دوست دارید رو به طور خاص در نظر بگیرید.

نکته دیگه که خیلی اهمیت داره این هست که کاربر بخواد یک عنوان بازی رو در چه رزولوشنی و با چه تنظیمات گرافیکی بازی کنه. این سوالِ شما حتی با سخت افزار مشخص مورد نظرتون و این عنوان خاص یعنی GTA V هم در واقع خیلی کلی و گسترده هست و جوابش بر می گرده به مساله رزولوشن و تنظیمات گرافیکی بازی که عرض کردم.

در چند سال اخیر و در حال حاضر معمول ترین و فراگیر ترین حالت بازی در رزولوشن FHD (فول اچ دی) یا همون 1920 در 1080 هست. با توجه به سخت افزاری که مد نظرتون هست اگر بخواهید این بازی رو در این رزولوشون بازی کنید با قرار دادن تنظیمات بازی روی متوسط (تاکید می کنم روی حالت medium و نه high) و با توجه به اینکه بازی های از این دست که به نوعی open world هستند و بارِ کاری روی پردازنده هم نسبتا زیاد هست شاید بتونید چیزی بین 30 تا 35 یا در مقاطعی نهایتا حدود40 تا 45 فریم در ثانیه بازی کنید. البته به شرطی که اون تنظیمات گرافیکی که به مراتب بیشتر از بقیه تنظیمات کارِ سیستم و کارت گرافیکی رو سنگین می کنند در همون حد medium که عرض کردم یا low باقی بمونند و اونهارو خیلی بالا نبرید.

نکته دیگر این هست که این مساله که به چند فریم در ثانیه میشه گفت روان و خوب هم به دو موضوع بستگی داره یکی به نوع بازی و دیگری هم به خود کاربر، یعنی تا حد کمی هم سلیقه ای هست. یعنی ممکنه در مورد یک بازی 30 فریم در ثانیه هم قابل قبول باشه ولی در مورد بازی دیگر مثلا45 یا 50 فریم در ثانیه هم خیلی روان به حساب نیاد. یا ممکنه در مورد یک بازی خاص برای یک کاربر 30 فریم در ثانیه هم قابل قبول باشه ولی کاربر دیگری در همون بازی حتی 50 فریم در ثانیه رو هم روان و قابل قبول ندونه.

به طور کلی اگر کاربرد اصلی سیستمی که گفتید بازی هست و اگر براتون مقدوره بهتره پردازنده Core i5 تهیه کنید، البته Core i3 هم در زمینه بازی به نوعی متوسط محسوب میشه و ناکافی نیست. البته در نهایت در مبحث بازی کارت گرافیکی تعیین کننده تر هست و با توجه به کارتی که ذکر کردید شاید پردازنده قوی تر تاثیر چندانی هم در عملکرد سیستم در بازی نداشته باشه.

نهایتا این نکته رو مدنظر داشته باشید که وقتی پای واقعیت و شرایط واقعی به میون میاد ممکنه آمار و ارقام چندان با تجربه همه کاربران همخوانی نداشته باشه. یعنی به دلایلی ممکنه سیستمی که روی کاغذ توانش برای اجرای یک بازی خاص در یک حد معینی هست در عمل کمی بالاتر یا پایین تر از سطح انتظار عمل کنه و خلاصه اینکه خیلی نمیشه با قطعیت در مورد این مسائل صحبت کرد و همیشه تا حدی این اعداد و ارقام حدودی و تخمینی هستند.
    امتیازها
    133
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    بالاخره با راهنمایی ها و کمک دوستان از من این سیستم رو جمع کردم من از تک تک دوستانی که به من کمک کردند تشکر و قدردانی میکنم.
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    بالاخره با راهنمایی ها و کمک دوستان از من این سیستم رو جمع کردم من از تک تک دوستانی که به من کمک کردند تشکر و قدردانی میکنم.
    مبارک باشه. در صورت تمایل می تونید تصاویر خرید رو در تاپیک تصاویر خرید و فروش های قطعات دیجیتالی کاربران قرار بدید.
    ختم تاپیک
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)