ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    امتیازها
    769
    سطح
    14
    25
    کاربر اخراجی

سیستم کامل تا ۵تا ۵.۷۰۰ تومن ( رندرینگ و گیم ).سوکت ۲۰۱۱

سلام . قصد خرید سیستمی رو دارم البته واقعیت نمیدونم کی بخوام بخرم چون اسباب کشی داریم شاید کمی زمان ببره ولی از الان دارم شروع به تحقیقات میکنم :
    سیستم میخام برای گیم و رندر ک با این شرایطی ک میگم سازگار باشه :
    ۱. حتما پردازنده ۵۹۳۰کی باشه
    ۲.مینبورد ارزونه ایکس۹۹ تا ۹۵۰ تومن هم باشه مشکلی نیست
    ۳.رم حداکثر ۸ گیگ فرکانس ۳۲۰۰به بالا (اصرار به ۱۶ گیگ نکنید لطفا .یک ماژول ۸ گی کافیه)
    ۴. هارد ۱ترا ۳۲ مگ بافر دارم و فقط اس اس دی حداکثر ۱۲۰گیگ میخام ک ویندوز و نرم افزارهای سه بعدی و پروژه هارو روش اجرا کنم
    ۵.گرافیگ ۹۷۰ گیگا دیدم با فرکانس پایه ۱۱۹۰و بوست ۱۳۴۲ ک قوی به نظر میومد
    ۶.موس و کیبورد و Odd رو هم با ۱۰۰تومن جورش میکنم
    ۷.کولر رو یه چیز ارزونم بگید کافیه چون فعلا اورکلاکی درکار نیست
    ۸. مانیتور هم میخام تا ۹۰۰ت. خودم یه مدل ۲۷ اینج سامسونگ دیدم ۸۵۰ تومن .از ۲۴ اینج به بالا باشه
    از پیشنهادای 6700k هم استقبال میکنم ولی خیلی بیشتر تو فکر پردازنده ۵۹۳۰k هستم . البته ۵۸۲۰k هم خوبه ولی قیمتش رفته الکی بالا و فرکانس کمی داره
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    سلام

با توجه به اینکه عجله ندارین، بهتر این هستش که تا اومدن پردازنده های نسل Broadwell-E صبر کنید:

http://www.sakhtafzarmag.com/%D9%BE%...87-broadwell-e

همچنین مادربردهای جدید X99 سازگار با Broadwell-E هم تا 20 روز دیگه در ایران خواهند بود. (ابتدا از برند ایسوس و سپس از برند گیگابایت)
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    دوست عزیز نیاز به تحقیقات نیست ! شما چند روز قبل از خرید تشریف بیارید و پیام بدید تا تاپیک رو باز کنم و بنده یا دوستان بهتون لیست مناسب بدیم.
    به علت تغییرات قیمت ها و موجودی قطعات ، مشاوره گرفتن شما برای یک زمان نامعلوم کاملا بیفایده خواهد بود. بخصوص که نسل جدید پردازنده های سوکت 2011-3 و کارتهای گرافیک پاسکال و پلاریس هم در تابستان وارد بازار خواهند شد.
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    تاپیک به درخواست استارتر محترم مجددا باز شد.
    امتیازها
    769
    سطح
    14
    25
    کاربر اخراجی
    سلام . دیگه احتیاجی به راهنمایی نیست فقط خواستم بگم سیستم خریدم و تشکر از اینکه تاپیک منو قفل کردید . بازم دم بچه های فروم همسایه گرم که اصلا نپرسدن که آیا شما میخای این سیستم رو بخری یا نخری . پیشنهادات و راهنمایی های ممکنه رو دادن و ما هم صلاح دیدیم بخریم
    giga x99p sli 1070t
    5820k 1345t
    16gig quad 3000 cl15 g.skill 400t
    samsung evo120gig850 235t
    liteon internal dvdRw 49t
    samsung 24d595p 670t
    case kendoman 170t
    power 700w cooler master 284t
    cooler master hyper 212 evo 145t
    gtx980 amp zotac 4gig 1599t

امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    مبارک باشه همون بچه های همسایه راهنمایی کردن که اینطور سیستم خریدی.
    در ضمن ایشون خودش اینجا عضو از دوستان راهنمایی میگیره.
    نکردن به شما بگن بودجه کافی نیست فقط نسخه داداش حداقل هزینه برای تهیه سیستم با مانیتور تو این سوکت 6500
    اگرچه ذات حق همتاندارد خدای بی علی معنا ندارد.
    امتیازها
    769
    سطح
    14
    25
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Ahmadi نمایش پست ها
    مبارک باشه همون بچه های همسایه راهنمایی کردن که اینطور سیستم خریدی.
    در ضمن ایشون خودش اینجا عضو از دوستان راهنمایی میگیره.
    نکردن به شما بگن بودجه کافی نیست فقط نسخه داداش حداقل هزینه برای تهیه سیستم با مانیتور تو این سوکت 6500

البته این طبیعیه که هرکسی بگه ماست من ترش نیست . هرچند که تو ایران اینطوریه که هرکی میگه ماست اون ترشه . شما کدوم قطعه فکر میکنی که برند نا آشنا یا ضیعیفیه که میگی اینطوری سیستم خریدی ؟ از کارت گرافیکی ک هرکسی قیمت داره 2 میلیون پولشه ولی با تخفیف 400 هزارتومنی سایت گرفتم 1600 ؟ یا رم هایی با این برند و فرکانس ؟ نکنه حتما باید مادربورد 1800ی میخریدم ؟ یا اس اس دی 1 ترا ؟ شایدم کیس 700 هزارتومنی؟ دقیقا مشکل اینکه گفتی رو متوجه نشدم
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مبارکتون باشه دوست عزیز.
    اما باید یک گله مندی از شما داشته باشم. شما دیروز بعدازظهر به بنده پیام دادید و عنوان کردید که قصد خریدتون قطعی شده و خواستار بازکردن مجدد تاپیک شدید. اما الان با این وضعیت ... فقط می تونم بگم شاهد تمسخر مجموعه از طرف شما بودیم !! با تمام توضیحاتی که بنده و جناب مدیرکل درباره قوانین به شما داده بودیم ، انجام این حرکت فقط می تونه یک چیز رو نشون بده ، اینکه شما متعمدانه قصد بهم ریختن جو فروم رو دارید. البته امیدوارم که اشتباه فکر کرده باشم و تمام اینها تنها یک بازیگوشی کودکانه بوده باشه.
    ختم تاپیک
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    متاسفانه مملکت ما پر شده عزیزانی مثل شما از یک سری مشکلات داخلی رنج میبرند.شمایی که امضاء انجمن رو آواتار انجمن های دیگه گذاشتی.اما بدترین اتفاق برای خودت افتاده که پردازنده 5820 خریدی،20 روز مانده به لانچ پاسکال با قیمت مساوی رفتی 980 خریدی!که 15 روز مانده به ورود مادربردهای جدید پلتفرم X99 رفتی یک مدل قدیمی از X99 رو خریدی.در نتیجه برای خودت و اونهایی که ازت پرسیدن سیستم خریدی یا نه؟آرزوی موفقیت روز افزون دارم.
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)