ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 6 نخست ... 3456 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 56
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    این نظر شما کاملا ً اشتباه است به چند دلیل :
    گسترگی و میزان استفاده از یک محصول نشان بر بهتر بودن آن نیست بلکه بیشتر در راحت تر بودن اون محصول نشأت میگیره . ویندوز یک سیستم عامل متن بسته است و شما نمیتوانید در آن تغییراتی به دلخواه ایجاد کنید اما به لطف اپلیکیشن های فراوان میتوانید این ضعف را جبران کنید .
    اما لینوکس و مشتقات آن همگی اوپن سورس هستند و شما می توانید تغییرات خود را به دلخواه اعمال کنید همچنین این سیستم عامل به دلیل تطبیق پذیری بالا با بیشتر پلتفرم های موجود در بازار به یکی از پر استفاده ترین سیستم عامل های جهان بدل شده است . از موبایل گرفته تا ابر کامپیوتر های پیشرفته مثل تیهان 2 ( که پیشرفته ترین و قوی ترین ابر رایانه حال حاضر جهان است ) از سیستم عامل لینوکس استفاده می کنند .
    شما تا به حال با لینوکس کالی کار کردید ؟ از لحاظ امکانات و امنیت 100 برابر از ویندوز های جدید بهتره . از لحاظ امنیت واقعاً خنده داره بگیم ویندوز امن تره ! دوست من میزان ویروس های شناخته شده برای ویندوز به میلیون ها عدد میرسه اما برای لینوکس چی ؟ خیلی از ویندوز کمتره علاوه بر اینکه رایگان هم هست . جدای ایران که قانون کپی رایت وجود نداره ، میدونید قیمت ویندوز سرور چنده اونور آب ؟ اگر شرکتی در خارج بخواد برای سرورهاش تماماً از ویندوز سرور استفاده کنه حداقل باید 50000$ پیاده بشه تازه این کمترین هزینه است . اما نسخه های سرور لینوکس بعضاً رایگان هستند یا با قیمت خیلی کمتری به نسبت ویندوز عرضه می شوند . همچین از لحاظ امکانات بعضاً بهتر از همتای ویندوزی خود عمل می کنند .

پیشنهاد می کنم کمی تحقیق و مطالعه بفرمایید .
    البته در مورد قسمت آخر یعنی امنیت توی گوشی ها این روند بر عکسه و ویندوز امن تر هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط drjackool نمایش پست ها
    فقط ویندوز موبایل رو لومیا. (تصحیحش کردم)

ماکروسافت برای ویندوز موبایل یه دیکشنری داره که تمام برنامه های آندروید رو بگردی مثل اون پیدا نمیکنی. از آفیسش نگو که حرف نداره. اندروید برای چشم و هم چشمی توصیه میشه. چون یه روزی یه برنامه ی مثل بازیهای بی سروته حل جدول و یا روتوش و آرایش عکس رو رو گوشی یکی از دوستا و فامیلا میبینه و تازه میفهمه که آندروید با ویندوز فرق داره و برنامه هاش روی هم نصب نمیشن و شدیداً آه میکشه. برای همچین کارهایی خوبه. دیگه خبر از زیبایی و کارایی این چیزا نداره:
    Microsoft Translator نسخه اندروید داره و Google Translator هم میشه استفاده کرد
    HERE MAPS؟! داره تعطیل میشه ولی نسخه اندروید داره همچنین از Google Maps هم میشه استفاده کرد
    Office؟! نسخه اندروید داره و چندین نرم افزار جایگزین دیگه هم موجوده
    Outlook؟! نسخه اندروید داره و Gmail هم میشه استفاده کرد
    OneDrive ؟! نسخه اندروید داره و Google Drive هم میشه استفاده کرد
    Skype ؟! نسخه اندروید داره و Hangouts هم میشه استفاده کرد
    Groove Music ؟! نسخه اندروید داره و تعداد جایگزین هاش هم اندروید با ویندوز قابل مقایسه نیست
    Lumia Camera که میمیرم براش ؟! با نرم افزار های موجود تا حد زیادی قابل جایگزینی هستش
    Privacy ؟! این مورد برای ویندوز بهتره
    ساپورت و آپدیت ؟! لومیا 1020 به عنوان پرچمدار های گران قیمت حدود 2 سال آپدیت شد. Nexus 4 به عنوان گوشی میان قیمت 3 سال آپدیت گرفت. (فقط آپدیت رسمی رو گفتم وگرنه Nexus 4 به تعداد بی شمار کاستوم رام داره و بصورت رسمی از طرف کنونیکال با اوبونتو پشتیبانی میشه)
    Live Tile ؟! این از ریشه قابل مقایسه نیست. مثل اینه که بگیم ویندوز ویجت نداره!
    Edge ؟! اگر برای اندروید هم نیاد میتونید از کروم و فایر فاکس و خیلی نرم افزار های دیگه که برای ویندوز وجود نداره استفاده کنید.
    Cortana ؟! نسخه اندروید داره و Google Now هم میشه استفاده کرد
    People ؟! Google Contacts
    Backup ؟! توی دوره حاضر سیستم عاملی که بک آپ نداشته باشه باید بندازید دور!
    پشتیبانی بینظیر از زبان فارسی؟! Google Drive از OCR فارسی پشتیبانی میکنه. OneNote میتونه؟
    امنیت ؟! ویندوز بهتره. حرف حساب جواب نداره.
    مدیریت متمرکز و یکپارچه ؟! اندروید به اندازه کافی یکپارچه هست.
    کلاً ویندوز ؟! سیستم عاملی که به درد یه سری افراد خاص میخوره.

فایل پیوست 45990
    جوابتون رو داخل سوال دادم.
    ویرایش توسط Dan : 2016/04/02 در ساعت 20:42
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    دوست من

تا خودت به صورت تخصصی کار نکنی و منطقا نتیجه نگیری نمیتونی انتخاب کنی .

کسی که خودش رو مدعی سخت افزار میدونه و میاد نظر میده البته با احترام ولی خب نظرم رو میگم .
    نظرش رو میاد اینجوری میده که
    ویندوز پر از باگ و اپدیت روزانس .

ولی نمیتونه درک کنه فرق اینسایدر با رسمی رو و خودش رو اینسایدر میدونه با این حرکتش ولی رسمی حساب میکنه خودش رو .
    یا مثلا کسی که میاد میگه
    اینو اونم داره ...

دوست عزیز

تمام خودروهای جهان موتور دارن . کیسه هوا دارن. چهارتا چرخ دارن..
    همه هم شمارو به مقصد میرسونن

پیکان هم شمارو به مقصد میرسونه
    بنز هم شمارو به مقصد میرسونه...

ببینین که باکدوم کلاستون بالاتره و از استفاده ازش لذت میبرید .

کیفیت . طراحی مهندسی . اصولی . و بدور از کپی برداری از دیگر سیستم عامل ها . نوآوری و ...

اندروید از 4.1 به بعد
    کاملا طراحیش به سمت یکپارچه سازی ویندوز و IOS رفته .

در یک کلام
    برید و با همشون کار کنید و ما تعصبی هارو بیخیال بشید . ;)
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    درمورد کمبود ها
    شما در موقع استفاده از ویندوز
    هیچ کمبودی احساس نمیکنین

فایل منیجیر و .......... همه چی داره .
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    درضمن ..

اندروید به 6 هسته و کلی افزایش فرکانس سی پیو . افزایش رم و .... بازی با اعداد ..

بازم سیستم عاملش باگ داره

ولی ویندوز رو شما با 2 هسته اجرا کنین شااااید موقع استفاده در روز به دو عدد باگ برخورد کنین ..

لینوکس بسیار امن و قوی هست .
    ولی نه اندرویدش .

لطفا
    همه سیستم عامل هارو به لینوکس ربط ندین . اگر اطلاعات میدین کامل بدین.

مثل این میمونه که پروژه ویستا که شکست خورد رو تا صد سال دیگه که مثلا ویندوز 20 اومد
    بگیم اینم که همون ویستاس ...

ای بابا .
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Oneshot Milad نمایش پست ها
    دوست من

کسی که خودش رو مدعی سخت افزار میدونه و میاد نظر میده البته با احترام ولی خب نظرم رو میگم .

ولی نمیتونه درک کنه فرق اینسایدر با رسمی رو و خودش رو اینسایدر میدونه با این حرکتش ولی رسمی حساب میکنه خودش رو .
    یا مثلا کسی که میاد میگه
    اینو اونم داره ...

دوست عزیز

کیفیت . طراحی مهندسی . اصولی . و بدور از کپی برداری از دیگر سیستم عامل ها . نوآوری و ...

اندروید از 4.1 به بعد

در یک کلام
    اگه منظورت منم ( کسی که خودش رو مدعی سخت افزار میدونه و میاد نظر میده البته با احترام ولی خب نظرم رو میگم .
    ویندوز پر از باگ و اپدیت روزانس ) که سخت در اشتباهی میلاد جان. هر وقت مفهوم و معنی لینوکس رو متوجه شدی بیا صحبت کن عزیز

با احترام
    ویرایش توسط ErfanDL : 2016/04/02 در ساعت 22:03

امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    اگه منظورت منم ( کسی که خودش رو مدعی سخت افزار میدونه و میاد نظر میده البته با احترام ولی خب نظرم رو میگم .
    ویندوز پر از باگ و اپدیت روزانس ) که سخت در اشتباهی میلاد جان. با احترام، هر وقت مفهوم و معنی لینوکس رو متوجه شدی بیا صحبت کن عزیز
    نه نظرم رو کلی گفتم..
    ولی اطلاعات اشتباه ندین لطفا

کسی که ویندوز میخره . برنامه نویسه که اینسایدر بشه ؟

این روزها همه گلایه میکنن از باگ ویندوز .. ولی نمیدونم چرا میرن سمت اینسایدر . و درک نمیکنن که اینسایدر برای باگ درسته شده تا اشکالات برطرف بشه .

صحبتی دیگه ندارم .

ولی در جمله اخر میگم

اگر مشاوره میدین
    بی طرف بدین . .
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Oneshot Milad نمایش پست ها
    دوست من

یا مثلا کسی که میاد میگه
    اینو اونم داره ...

دوست عزیز

اندروید از 4.1 به بعد

در یک کلام
    "یا مثلا کسی که میاد میگه
    اینو اونم داره ... "
    اگه منظورتون من هستم این جواب پستی بود که بد بیان شده بود طوری که که انگار سیستم عامل های دیگه این امکانات رو ندارن.
    همه ماشین ها چهار تا چرخ دارن اما اگر پنچر بشه برای اندروید زاپاس بیشتری موجوده. مقایسه بالا فقط در مورد سرویس های خود شرکت ها بود. مایکروسافت اکثر سرویس هایی که داره روی اندروید ارائه میده ولی گوگل فقط گوگل سرچ رو داده که اونم با کیفیتی که داره میتونیم حسابش نکنیم. پشتیبانی از اندروید در مورد شرکت های شخص ثالث هم بیشتره. آپشن های دیگه هم میتونن مقایسه کنن طبق نیازشون میتونن تصمیم بگیرن.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوستان و کاربران گرامی،

خیلی دوست دارم که کاربران و حتی مدیران انجمن در بسیاری از مسائل و موضوعات با هم تفاوت نظر دارند، زیبایی انجمن هم به همین تفاوت نظر هاست. این به اشتراک گذاری نظر های متفاوت جنبه ی خیلی خوبی داره و من به عنوان مدیر کل انجمن از همه ی آنها استقبال میکنم.

ولیکن به استارتر تاپیک عرض میکنم که نظرات مشاوره ای مورد تایید من و مجموعه صرفا" توسط مدیر اون بخش داده میشه. و در این بخش از انجمن، فارق از اظهار نظر های دیگر مدیران و همکارانم، صرفا" نظر آقا میعاد کاربر Dan نظر رسمی انجمن - در مورد موضوع مورد مشاوره - در انجمن تحت فرمان ایشان - به حساب می آید و نظرات دیگر مدیران و همکارانم (شامل خودم) در این بخش، هیچ تفاوتی با نظرات کاربران عادی انجمن ندارد و نظر رسمی شمرده نمیشود و نمیتواند مورد تایید باشد. ولیکن مشاوره گیرنده آزاد است مشاوره هر کاربری را بپذیرد و یا نپذیرد.

بنابراین توجه شود اولویت و تایید مجموعه با نظر مدیری است که در انجمن خودش - و یا در مورد موضوع تخصصی تحت مسئولیت خودش در انجمن - اقدام به ارائه ی مشاوره می کند. از این جهت توجه به عناوین مدیران حائز اهمیت است.
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    نهایتا شما از وضعیت اپلیکیشن های مورد استفاده خودتون در پلتفورم ویندوز جویا بشین بقیش تفاوت خاصی برای شما نداره.
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    منم نظرم را بگم.
    با ویندوز مشکل خاصی نداشتم الی باگ های ویندوز 10 (من با تمام نسخه ها مشکل داشتم). از نظر کمبود نرم افزار هم مشکل خاصی نداشتم. اما به نظر می رسد نوشتن برنامه تو محیط ویندوز به مراتب سخت تر از اندروید باشد.
    ویندوز سیستم عامل یکپارچه و سریع و بدون هر گونه لگ و هنگ است. نیازی به پاکسازی مداوم ندارد.
    یک مزیت (البته برای من خیلی مهم است) ویندوز داشتن کیبورد واقعاً پیشرفته است. کیبورد ویندوز جزو نقاط قوت اساسی اون به حساب می آد. در کل من خیلی راضی بودم از لومیا 1520 خودم. فقط ای کاش مایکروسافت خیلی زود تر ویندوز 10 را گسترش می داد و مشکلاتش را بر طرف می کرد.
صفحه 5 از 6 نخست ... 3456 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 56

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)