ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    10,092
    سطح
    67
    15
    کاربر انجمن

سوال در مورد کارت گرافیگ 970

سلام وقت بخیر دوستان خواستم بدونم از این سیستم می تونم کامل از قدرت کارت گرافیگ 970 استفاده کرد اگر نه باید چی عوض شود قصد تعویض سیستم روندارم .دوستم هم می گفت گلوگاه ایجاد میکنه.
    CPU AMD Phenom II X4 945
    RAMTotal Physical
    12 GB bas 1600 cl 9
    Motherboard
    M4A88TD-V EVO/USB3 (AM3)
    Chipset Model 880G
    Southbridge Model SB850
    Hard Drives
    Western Digital Capacity 1000 gb blue
    PIONEER DVD-RW DVR-219L ATA Device
    کارت گافیگ 970 gtx
    سه تا فن 12 سانتی
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    درود دوست عزیز

بله سیستم شما کاملا قدیمی و از رده خارج محسوب می شود مخصوصا این که پردازنده شما قدیمی می باشد ولی اگر قصد ندارید سیستمون ارتقاء بدید حداقل باید دو قطعه را تغییر بدید

یک : کارت گرافیک دوم: منبع تغذیه

کارت گرافیک 970 برای سیستم شما بسیار قوی می باشد و پردازنده شما قدرت IPC بسیار ضعیف می باشد نمی تواند به صورت ناهمگام به درخواستها پاسخ دهد.

من به شما کارت گرافیک R9 380 با ظرفیت حجم 4 گیگابایت پیشنهاد می کنم و یک منبع تغذیه از یک برند معتبر مانند: GREEN - Corsair
    امتیازها
    10,092
    سطح
    67
    15
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Delta Force نمایش پست ها
    درود دوست عزیز

بله سیستم شما کاملا قدیمی و از رده خارج محسوب می شود مخصوصا این که پردازنده شما قدیمی می باشد ولی اگر قصد ندارید سیستمون ارتقاء بدید حداقل باید دو قطعه را تغییر بدید

یک : کارت گرافیک دوم: منبع تغذیه

کارت گرافیک 970 برای سیستم شما بسیار قوی می باشد و پردازنده شما قدرت IPC بسیار ضعیف می باشد نمی تواند به صورت ناهمگام به درخواستها پاسخ دهد.

من به شما کارت گرافیک R9 380 با ظرفیت حجم 4 گیگابایت پیشنهاد می کنم و یک منبع تغذیه از یک برند معتبر مانند: GREEN - Corsair
    با تشکر از راهنمایی شما فقط یک سوال یعنی این کارت 380 این قدر ضیعف است که شما به من پیشنهاد دادید که این سیستم من جواب گو است
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    خواهش میکنم، ببینید دوست گرامی من براساس قدرت پردازشی پردازندتون این کارت گرافیک پیشنهاد دادم ولی _______________

___________ اگر CPU قوی تری داشتید خوب به مراتب کارت گرافیک قوی تری به شما پیشنهاد می دادم ، بله این کارت گرافیک جواب گو سیستم شما هستش به شرطی که منبع تغذیه PSU مناسب خریداری کنید.
    امتیازها
    10,092
    سطح
    67
    15
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Delta Force نمایش پست ها
    خواهش میکنم، ببینید دوست گرامی من براساس قدرت پردازشی پردازندتون این کارت گرافیک پیشنهاد دادم ولی _______________

___________ اگر CPU قوی تری داشتید خوب به مراتب کارت گرافیک قوی تری به شما پیشنهاد می دادم ، بله این کارت گرافیک جواب گو سیستم شما هستش به شرطی که منبع تغذیه PSU مناسب خریداری کنید.
    الان برای این سیستم من cpu هست که تعویض کنم که جواب گو باشد؟
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    فکر می کنید چند درصد افزایش کارایی خواهید داشت، با تعویض پردازنده خیلی چشم گیر نیستش و این که پردازنده های AMD نسل جدید اصلا برای گیم مناسب نیستند دوست عزیز قدرت و کاراییشون در حد Corei5 در محدود عناوینی ولی دربیشترین عناوین در Corei3

توصیه ای که می تونم به شما عرض کنم ، کاملا به سمت پردازنده های Intel حرکت کنید یعنی یک سیستم جدید با Platform جدید خریداری کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)