ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    امتیازها
    2,598
    سطح
    30
    27
    کاربر جدید
    ممنون از ARMIN و sma عزیز بابت پیشنهادشون.
    راستش من هم مثل حسام جان فکر می‌کنم شاید انتخاب این سیستم‌ها یکم بیشتر از نیازی باشه که من خواهم داشت.
    قراره فقط با نرم‌افزارهای Eclipse و Android Studio کار بشه، هیچ کار گرافیکی و رندر سنگینی قرار نیست به اون صورت انجام بشه.

من اگه می‌دونستم تعیین نکردن بودجه می‌تونه اینقدر دردسرساز بشه، به نحو دیگه‌ای تاپیکم رو شروع می‌کردم.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mirgholami نمایش پست ها
    ممنون از ARMIN و sma عزیز بابت پیشنهادشون.
    راستش من هم مثل حسام جان فکر می‌کنم شاید انتخاب این سیستم‌ها یکم بیشتر از نیازی باشه که من خواهم داشت.
    قراره فقط با نرم‌افزارهای Eclipse و Android Studio کار بشه، هیچ کار گرافیکی و رندر سنگینی قرار نیست به اون صورت انجام بشه.

من اگه می‌دونستم تعیین نکردن بودجه می‌تونه اینقدر دردسرساز بشه، به نحو دیگه‌ای تاپیکم رو شروع می‌کردم.
    برادر عزیز

الان دو ساله کما بیش تحت نظارت من در این انجمن به همه ی کاربران پیشنهاد سیستم داده میشه، مهمترین عامل متغییر در هر پیشنهادی سقف بودجه است، صرفا" در این چهار چوب میشه پیشنهاد صحیح داد.

طبق تجربه این دو ساله ما هفت عدد قانون تدوین کردیم که بر اساس اونها، پیشنهادات سیستم ارائه میشه. قانون اول میگه:

1. از کاربران خواهان مشاوره تقاضا میشود میزان دقیق حداکثر بودجه ی در نظر گرفته شده برای سیستم مورد نظر خود را اعلان نمایند.

در صورت عدم اعلان بودجه، الان یک کاربر بیاد یه سیستم 2 میلیونی پیشنهاد بده، با یه نفر که بیاد یه سیستم 80 میلیونی پیشنهاد بده، هیچ فرقی نمیکنه، و میتونه همه جور سیستمی در همه جور بازه ای ملاک قرار بگیره.

اینکه میفرمایید ارزونترین سیستم، بی معناست، برای یک نفر ممکنه یک سیستم 1.5 میلیونی هم گرون باشه، اما برای یک نفر ممکنه یک سیستم 80 میلیونی هم ارزون باشه. با صفت های نسبی (ارزونترین، یا گرونترین) ما نمیتونیم میزان دقیق بودجه ی شما رو متوجه بشیم.

در هر صورت با وضعیت فعلی که شما بودجه ای مشخص نکردید، از نظر من تاپیک به نتیجه رسیده و پایان یافته.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    در تأیید صحبت مدیر کل محترم لازمه یادآوری کنم متأسفانه دقیقاً کلیه تاپیک های شما از بدو عضویت تا الآن نوع بیان بودجه اش به همین منوال توصیفی و نسبی بوده و مشاورین به بدترین وجه گمراه میشن در این شرایط و ممکنه شما هم دچار بدترین انتخاب و ضرر بشید و ممکنه با بیان توصیفی بودجه ،سیستمی برخلاف نیاز واقعی شما ( بالاتر یا پایین تر )پیشنهاد داده بشه ( سیستمی بخرید که اصلاً جواب گو نباشه یا بیش از حد زیاد باشه برای نیازتون و هزینه به شدت افراطی و بیشتر از نیاز کنید !) و موقع تغییر و فروشش دچار بدترین ضرر ها بشید !
    خودتون با شفاف سازی باعث انتخاب بهتر برای خودتون میشید و یا برعکس با صحبت مبهم و اعلام نیاز و بودجه مبهم باعث دردسر برای مشاور و از همه مهمتر خودتون میشید !
    بنابراین تعیین کننده میزان رضایت ازسیستم شما و خروجی و کارایی که می گیرید به خودتون بستگی داره !
    برای من و آقا آرمین و بقیه مشاورین پیشنهاد هر سیستم با هر بودجه ای فرقی نداره کاربر هست که باید با بیان شفاف ما رو به مشاوره درست هدایت کنه
    شیوه کار کاربران و مشاورین شبیه پزشک و بیمار ( البته بلانسبت ! ) میمونه . بیمار با شرح حال درست دادن پزشک رو در تشخیص بیماری و انتخاب بهترین شیوه درمانی کمک می کنه ! پزشک هم البته باید هنر و مهارت شرح حال گیری صحیح رو داشته باشه !
    در مشاوره حرفه ای چیزی به نام حدود نداریم . بودجه رو با مثال نمیشه اعلام کرد . بلکه بابد تا ریال آخر و دقیق گفته بشه !
    حدود 5 میلیون یعنی چقدر ؟ با چه تلورانسی بیشتر یا کمتر از5 میلیون ؟ اگه حدود میگید بازه حدود رو هم براش مشخص کنید
    با 200 یا 500 هزار تومن اختلاف هم بعضاً کلی تغییرات میشه داد !

امتیازها
    2,598
    سطح
    30
    27
    کاربر جدید
    اگه تاپیک من باعث سردرگمی مشاورین شده و قوانین رو نقض کرده، عمدا نبوده و من بابت این قضیه عذر می‌خوام.

اینکه مبلغ در هاله‌ای از ابهام قرار داره به این دلیل هست که هدف من اصلا چیز دیگه‌ای بود.
    فرضا اگه برنامه‌نویسی پیشرفته‌ی اندروید به ۱۰۰۰ ژول انرژی نیاز داشته باشه، من دنبال سیستمی بودم که دقیقا ۱۰۰۰ ژول بازدهی داشته باشه.

حالا اگه من بیام سقف تعیین کنم و ۵ میلیون رو عنوان کنم، شاید با این بودجه در بهترین حالت بشه سیستمی با ۷۰۰ ژول انرژی خریداری کرد.
    هدف من از مشاوره گرفتن از اساتید اینجا در مرحله‌ی اول این بود که ببینم برای داشتن سیستم مدنظرم چقدر باید هزینه کنم.
    سیستمی با ۱۰۰۰ ژول انرژی، نه بیشتر و نه کمتر.
    و در مرحله‌ی بعد، وقتی از قیمت سیستمم مطلع شدم، هزینه‌اش رو تامین کنم و خریداریش کنم.

با اینکه نمی‌دونم دیگه چطور منظورم رو برسونم، ولی اگه تاپیکم صلاحیت ادامه‌ی فعالیت نداره، من به تصمیم مسئولین انجمن احترام می‌ذارم.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    حقیقت اش کاربری برنامه نویسی به تشبیهی که شما می فرمایید، قابل محاسبه نیست! علت اش هم نیاز به محدودیت اندک سخت افزاری هست و در کل چیز خاصی نداره در موردش بحث کارشناسی ارائه بدیم یا گفتگوی مفصلی داشته باشیم! به گونه ای که حتی سخت افزارهای پیشنهاد شده از سوی شرکت های سازنده در مورد نرم افزارهایی که مطرح کردید، با 2 میلیون هم قابل خریداری هست!

سیستم مناسب زیر رو می تونید مد نظر داشته باشید! توجه کنید که حتی این سیستم هم فراتر از نیاز شماست! اما با این وجود ما بر حسب آینده نگری می گذاریم.

MB: Asus H170 Pro: 470,000
    CPU: Intel Core i7-6700: 1,130,000
    RAM: GSkill Ripjaws V 2×8GB=16GB DDR4 2400MHz CL15 Red: 400,000
    SSD: GSkill Phoenix FTL 240GB: 420,000
    HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB: 170,000
    70,000 :Internal DVD Writer: Asus 24X DRW-24D5MT+Pack
    CPU Cooler: Enermax ETS-T40F-TB: 150,000
    370,000 : PSU: Enermax Revolution X'T 630W Gold
    Case: Xigmatek Spirit: 290,000
    Speaker: Green GS330-R 30W: 150,000
    980,000 :Monitor: Asus Full HD MX239H AH-IPS

در مورد موس و کیبرد هم چون سلیقه ای هست، شخصاً نظری ندارم!
    ویرایش توسط Hessam : 2015/12/18 در ساعت 16:29
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)