ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
    رضا جان العان من میخوام با این برنامه
    HDD Regenerator کار انجام بدم امید وارم بهتر بشه نتیجه رو اینجا اعلام میکنم
    باید اینکار ازطریق بوت انجام بشه و از داخل ویندوز نرم افزار دسترسی برای انجام کار نداره و ارور میده . در تمام این مدت که شاید یک روز تمام و شاید بیشتر (!) طول بکشه سیستم بلا استفاده هست !!
    بنابراین بگذارید موقعی انجام بدید که کار مهمی با سیستم نداشته باشید و نرم افزار کار خودش رو انجام بده !

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    ببینید دوست عزیز اون خطاهای SMART اتفاقی رخ میدهد من الان یه هارد دارم MAXTOR 500 GB برای 7 یا 8 سال پیشه اما با خطاهای زیر به خوبی داره کار میکنه

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 07-October-2015_12-49.png
مشاهده: 27
حجم: 49.4 کیلو بایت

امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    دوستان ؛
    HDD Regenerator
    بد سکتور ها را تعمیر نمی کند فقط کاری می کند که اطلاعات دیگر بر روی سکتور های خراب نوشته نشود.
    تنها راه قطعی ( و موقتی البته )تعمیر هارد در صورت سالم بودن و ضربه شدید ندیدن پلاتر ها ٬ استفاده از نرم افزار - سخت افزار PC 3000 روسیه هستش که بدسکتور ها را کاملا تعمیر می کند اما بعد از چند ماه بدسکتور ها دوباره باز خواهند گشت.
    خودم چند تا هارد سامسونگ ٬ مکستور و هیتاچی را دادم با همین دستگاه تعمیر کردند اما بعد از شش ماه بد سکتور ها برگشتند و هارد دوباره مشکل دار شد.
    بهترین و کم دردسر ترین راهی که آرمین عزیز هم اشاره کرد استفاده از یک هارددیسک نو می باشد.

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    دوستان ؛
    HDD Regenerator
    بد سکتور ها را تعمیر نمی کند فقط کاری می کند که اطلاعات دیگر بر روی سکتور های خراب نوشته نشود.
    تنها راه قطعی ( و موقتی البته )تعمیر هارد در صورت سالم بودن و ضربه شدید ندیدن پلاتر ها ٬ استفاده از نرم افزار - سخت افزار PC 3000 روسیه هستش که بدسکتور ها را کاملا تعمیر می کند اما بعد از چند ماه بدسکتور ها دوباره باز خواهند گشت.
    خودم چند تا هارد سامسونگ ٬ مکستور و هیتاچی را دادم با همین دستگاه تعمیر کردند اما بعد از شش ماه بد سکتور ها برگشتند و هارد دوباره مشکل دار شد.
    بهترین و کم دردسر ترین راهی که آرمین عزیز هم اشاره کرد استفاده از یک هارددیسک نو می باشد.

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk
    دقیقاً . :-bd
    همون طور که در پست 8 گفتم این نرم افزار فقط سکتور خراب رو به نوعی از دسترس خازج می کنه که اطلاعات روش نوشته نشه
    در تکمیل صحبت محمد علی جان PC3000 برای موارد خاص استفاده میشه که اطلاعات فوق العاده مهم روی هارد خراب هست که باید به طور کامل نجات داده بشن . تعرفه انجام اینکار بالاست که برای موارد محدود شخصی به صرفه نیست !
    کم دردسر ترین راهی که وقت کاربر رو هم الکی تلف نمی کنه همون جایگزینی با هارد نو هست .

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوستان دقایقی پیش خبر دار شدم این هارد آقا سجاد عزیز که موضوع این تاپیک بوده، در میانه ی راه برای جابه جایی اطلاعات، دار فانی را وداع گفته است.

هارده دیگه، وقتی اوضاعش بد بشه، به ثانیه بعدشم آدم نمیتونه اطمینان کنه.

ختم تاپیک....

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)