ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
    امتیازها
    1,024
    سطح
    17
    112
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid123 نمایش پست ها
    motherboard : Gigabyte H97-D3H : 400
    cpu : Intel i5- 4460 : 600
    ram : G.Skill RipjawsX 2x4GB DDR3 1600 CL7 : 220
    hdd : Western Digital blue 1TB WD10EZEX : 180
    Graphic card : Galax GTX 960 2GB : 780
    power : Green GP550A-UK Gold : 230
    case :
    Green X2 Jaguar Gaming
    : 140
    dvd-writer : Samsung 24X SATA DVD-RW : 45
    monitor : LG 22MP55HQ : 570
    3165 قیمت نهاییی
    پس این سیستم نهایی شد

کسی اگه نظری داره در مورد بهتر شدن این سیستم توی همین رنج قیمت بگه من تا پنج شنبه نمیخرم تا اون موقع وقت هست

خیلی ممنون از mohammad94 , third persian به خاطر راهنمایی های ارزشمندشون

یه مشکلی که مانیتور 22MP55HQ و 23MP65HQ دارن اینه که پایه شون سسته و با یک تکون کوچیک مانیتور می لرزه و من هم تو نظرات دیگران خوندم و هم یک فیلمی ازش دیدم که اینجوری بود حالا اگه رفتی بازار ببین واقعا اینجوریه یا طرف بلد نبوده خوب پایه رو ببنده یا میزکامپیوترش ثابت نبوده ولی از نظر کیفیت تضمین می کنم که حرف نداره بازهم برو از نزدیک ببین و اگه از نزدیک دیدی و پایش شل نبود حتما یه پیام خصوصی بده که من هم برم بخرمش البته 23 اینچ

اگه روی پاور 30 40 تومن دیگه بزاری می تونی پاور Green GP650A-UK Gold رو بخری که 100 وات بیشتره و 260 یا 270 تومنه

و در صورت ارتقا گرافیک در اینده نیازی نداری پاور رو عوض کنی و ضرر کنی ولی برای این سیستم همین پاور کفایت می کنه

خرید ssd هم در آینده فراموش نشود (قدرت واقعی این سیستم با ssd مشخص می شه)

امتیازها
    3,828
    سطح
    39
    50
    کاربر انجمن
    من مانیتور سامسونگ d595 دارم که ازش راضی ام حالت گیم مود هم داره که تاثیر داره.
    موردی که من یادم رفت اینه که پردازنده براش همون فرکانس 1600 مناسبه.شاید 2400 تمامی قدرتش مشخص نشه.
    پاور هم 600 یا 650 بردار
    ولی باس بیشتر = سرعت بیشتر سیستم+لود سریع
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    خیلی ممنون از پاسختون

میتونم بپرسم چرا ماادربورد و گرافیک و کیسی که محمد پیشنهاد کردن رو پیشنهاد نکردین ؟؟ از اونجایی که کابر حرفهای هستین مطمئنا دلایل منطقی دارید به همین دلیل از روی کنجکاوی میپرسم که مادربورد گیگابایتی که محمد معرفی کرده رو چرا شما معرفی نکردین و همینطور خوده کیس

خیلی ممنون از پاسختون
    دوست عزیز، قبل از هر چیز قانون شماره 6 پست دوم این تاپیک رو لطفا مطالعه بفرمایید.
    و اما در مورد سوال های شما . بنده به عنوان یک کاربر نمی تونم برای مشاوره مابقی کاربران و نوع انتخاب اونها دلیل بیارم ، پس اینکه چرا یک کاربر فلان قطعه رو پیشنهاد داده و بنده خیر ، سوال صحیحی نیست . اما چون در مورد سه قطعه توضیح خواستید خدمتتون عرض می کنم:

در بودجه شما مادربرد با چیپ H97 قرار می گیره. در بودجه پایینتر هم بردهای مبتنی بر چیپ H81. بردهای با چیپ B85 که تقریبا در محدوده بودجه برخی از بردهای H97قرار میگیرن به دلیل قدیمی شدن ارزش خرید ندارند. برد پیشنهاد شده هم نسبت به قیمت 350 تومنی در مقابل رقبای خودش از گیگا و ایسوس(مثل مدل D3H گیگا و یا H97-Plus از ایسوس) ارزش خرید بالاتری داره. اگر قصد هزینه بیشتری دارید بهتره همونطور که گفته شد پردازنده رو ارتقا بدید.

کیس پیشنهادی با قیمت حدود 160 تومن بهترین انتخاب در میان رقبا هست به علت تهویه مناسب ، امکانات مناسب نسبت به قیمت مثل پشتیبانی از کولر های پردازنده تا ارتفاع 160 میلیمتر و داشتن پنل شیشه ای جهت دیده شدن قطعات و زیباتر کردن نمای کلی کیس. البته انتخاب کیس تا حدی سلیقه ای هست و می تونید موارد دیگه ای که مطابق با سلیقتون هست رو انتخاب کنید.

کارت گرافیک پیشنهادی در حال حاضر ارزان ترین گرافیک از سری 960 هست(حدود 815 تومن) که در بودجه شما هم قرار می گیره. اگر از برند دیگه ای مثل Galax و با قیمت کمتر از گرافیک پیشنهاد شده پیدا کردید، می تونید جایگزین کنید.

در نهایت هم لطفا پس از خرید ، تصاویر قطعات خریداری شده رو در این تاپیک قرار بدید.
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    واقعا ممنونم از مشاوره عالیتون

باید بگم که دوستی که گفتن مادربورد یا رم با فرکانس بالاتر بردار باید بگم بودجه من تا 3 میلیون هست و نمیتونم بیشتر هزینه کنم الان هم به خاطر اقای third persian دارم cpu i5 بر میدارم که 200 تومن بیشتر میشه صفحه نمایش هم چشم تست میکنم خبرش رو بهتون میگم

اگه میشه گارانتی هر قطعه رو بگید و اگه نکته خاصی ممد نظرتون هست بیان کنید

بهتره خودم از تهران خریداری کنم بیام وصل کنم یا بدم خدمات کامپیتوری بخره اسمبل کنه ؟؟ من سیستم های قدیمی رو اسمبل کردم ولی این سیستم های جدید خیلی پیچیده به نظر میرسه میتوم >؟؟؟؟ دفترچه راهنمایی چیزی داره ؟؟

از کجا بخرم بهتره ؟؟؟ مطمئنتره ؟؟
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن

باید بگم که دوستی که گفتن مادربورد یا رم با فرکانس بالاتر بردار باید بگم بودجه من تا 3 میلیون هست و نمیتونم بیشتر هزینه کنم الان هم به خاطر اقای third persian دارم cpu i5 بر میدارم که 200 تومن بیشتر میشه صفحه نمایش هم چشم تست میکنم خبرش رو بهتون میگم

بهتره خودم از تهران خریداری کنم بیام وصل کنم یا بدم خدمات کامپیتوری بخره اسمبل کنه ؟؟ من سیستم های قدیمی رو اسمبل کردم ولی این سیستم های جدید خیلی پیچیده به نظر میرسه میتوم >؟؟؟؟ دفترچه راهنمایی چیزی داره ؟؟

گارانتی ها:

سی پی یو : ندارد

مادربرد : سازگار ارقام

رم: عقیق رایانه (در فروشگاه سخت افزار موجوده)

گرافیک : آواژنگ

هارد :سازگار ارقام / آواژنگ

درایو نوری: سازگار ارقام

پاور و کیس: سیاره سبز

مانیتور :مادیران

خودتون میتونید اسمبل کنید اگه دقت کنید و از دفترچه مادربرد هم میتونید کمک بگیرید.

پیشنهاد فروشگاه هم در فروم سخت افزار خلاف قوانین هستش. :)
    ویرایش توسط Shahin007 : 2015/08/30 در ساعت 07:39

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن

سلام
    به خاطر کسی کاری نکنید !!
    به خاطر آینده نگری سیستم خودتون در حد بودجه خودتون قطعات رو تا جای ممکن بهتر بردارید !
    اگر تجربه ندارید از همون فروشگاه های معتبر توی تهران که قعه رو خریداری می کنید بدید اسمبل کنند تا اگر مهارت کافی نداشتید درگیر عواقب بعدی اشتباهات حین اسمبل و ریزه کاری های کانفیگ سخت افزاری و نرم افزاری نشید
    البته رک و بی تعارف بگم با این وضع سابقه شما بعید میدونم خریدی در کار باشه !
    یک لپ تاپ هم خودتون گفتید خریدید وکلی هم به به وچه چه و تا 1 هفته دیگه عکس میگذارید الآن یک سالی میشه فکر کنم که ما عکسی ندیدیم ! ;)

http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...l=1#post150979
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...86%D8%AF%D9%87

http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...8%B1%D9%85-%29
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...AF-asus-n550jv
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...8C%D9%88%D9%86

http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...l=1#post135036
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2015/08/29 در ساعت 22:28

امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    من همه رو خریدم ولی اینقدر درگیرشون بودم که عکس نگرفتم ولی به خاطر این حرف شما هم که شده از تمام وسایلی که مشاوره گرفتم عکس میزارم تا فک نکنید دروغ میگم یا قصد سره کار گذاشتن شمارو دارم
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)