ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی

مشاوره میخوام برای انتخاب یکی از این 3 مدل تبلت

سلام و درود و خسته نباشید به همه اساتید اهل فن

از بین این 3 مدل تبلت کدوم رو انتخاب کنم ؟ با توجه به فاکتورهای مدنظر من که ذیل هر کدام از مدل ها خواهم گفت:

1_ acer iconia W4 3G 32GB
    4960mAh
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20150827_135128.JPG
مشاهده: 21
حجم: 59.0 کیلو بایت
    مورد مناسب بااین قیمت و قابلیت مکالمه برند دیگه ای هست؟

2_ Lenovo s8-50 16GB و. 3_ Pariz PA7830 Dual SIM
    ______________________ _________________________
    در وهله دوم اندرویدی است
    که بین این دو مدل مردد هستم چون لنوو 4G دارد با شارژ باتری خوب 4290 mAh
    ولی پاریز 4G ندارد شارژ دهی 3000 mAh دارد اما هشت هسته ای MediaTek octacore
    هست که برگ برنده خوبیه ایراداتش رو هم گفتم

نام: IMG_20150827_134519~2.jpg
مشاهده: 22
حجم: 42.9 کیلو بایت

نام: IMG_20150827_134715.JPG
مشاهده: 22
حجم: 56.7 کیلو بایت
    T
    درضمن پاریز به عنوان برند من نشنیده بودم ساخت کجاست؟
    در مجموع هم فارغ از سیستم عامل کدوم انتخاب معقولانه هست؟ ( البته بازم دلم بیشتر به ویندوزی میکشه!!!)
    ( فاکتورهای مهم: امکان مکالمه+ شارژ دهی بالاتر)
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    موارد استفادتون چیه ؟
    کارهای روتین که همه انجام میدن ولی میخوام مشخصات فنی خوب داشته باشه
    که اولویت اول گفتم ویندوزیه
    در ضمن آیا فقط در تبلت ویندوزی رابط کاربری مترو در دسترسه یا دسکتاپ هم امکانش هست؟
    با توجه به اینکه پردازنده مدل iconia اتم هست امکان نصب برنامه هایی که در دسکتاپ دارم اینجا هست؟
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    من هنوز هنگم از جواب شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    کارهای روتین که همه انجام میدن ولی میخوام مشخصات فنی خوب داشته باشه
    که اولویت اول گفتم ویندوزیه
    آخه کی تبلت ویندوزی داره که کار رو تین هم انجام بده؟!!! اصن تبلت داشتی تا حالا؟ کلا با تبلت ویندوزی هیچ کار روتینی نمیشه انجام داد.
    سخت افزار این نوع تبلت ها هم انقدر ضعیفه که فکر نکن الان یه فتوشاپ میریزی روش جای دسکتاپ استفاده میکنی.
    من کلا بجز سرفیس 3 هیچ تبلت ویندوزی رو لایق نمیدونم.
    اما بریم سراغ اندروید.
    این همه تبلت ایسوس و سامسونگ و ال جی با مشخصات خوب و قیمت مناسب هست شما چرا این مدلهای درب و داغون و کج و کوله و بی نام و نشون رو پیدا کردی؟؟؟
    کلا اگه میخوای یه تبلت مناسب 700 تومنی بخری انتخاب زیادی نداری.

ASUS Fonepad 7 FE375CL - 32GB یه انتخاب عالیه. 2 گیگ رم و 16 گیگ حافظه داخلی قابلیت نصب سیمکارت و مکالمه. 4G و قابلیت نصب مموری کارت مجزا و اندروید 5 و قابلیت ارتقا به اندروید 6 ( باتوجه به سابقه خوب ایسوس در ساپورت نرم افزاری) بهترین انتخاب برای شماست
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    ۱_ تبلت iGREEN Genesis Tab 2
    دارم که ۱ گیگ و ۱۶
    هست ولی بنظرم کمه در مجموع خوبه میخوام نگهش دارم و یکی دیگه ارزون ویندوزی بگیرم

۲- منم اطلاع دارم و اصلا منظورم نرم افزارهای سنگین نیست فقط در حد دانلود با utorrent ویندوزی چرا
    که ورژن اندرویدی نمیدونم چرا به رغم seeders و Leechers مناسب خوب سرعت دانلود نمیده
    در ضمن ۲ گیگ رم و خصوصا ۳۲ گیگ داخلی ایسر در این رنج قیمت به نظرم مناسبه + شارژ مناسب

۳_ بر خلاف نظر شما _ این مدل ها فکر نکم درب و داغون باشند چون شما حساب کن مثلا برای
    وضوح تصویر ۱۹۲۰*۱۰۸۰ و یا شارژ دهی بالاتر در مورد برندهای معروف چند برابر باید هزینه کنی؟
    ( البته میتونم در حد سرفیس های جدید هزینه کنم ولی هزینه اضافیه که بدردم نمیخوره)

.
    ASUS Fonepad 7 FE375CL - 32GB. گیگ ۲ رم و 16 گیگ حافظه داخلی

۴_ مدل های ایسوس رو بررسی کردم این مدل شارژ دهی کمتری به نسبت ایسر و لنوو داره
    +اینکه وضوحش پایین تره (در کل هم تبلت های ایسوس رو نمی پسندم)

ضمن اینکه نظر دوستان محترمه ولی ایکاش مدیر مربوطه این بخش هم نظر نهایی رو میدادند

امتیازها
    3,828
    سطح
    39
    50
    کاربر انجمن
    تبلت ویندوز که داری همون خوبه نگهش دار.
    دادن پول به تبلت ارزون ویندوزی مثل پول دور ریختنه!
    تبلت ویندوزی فقط سرفیس یا ایسوس خوبه.
    به پولت دست نزن صبر کن لپ تاب سبک لمسی 13-12 اینچی بگیر یا تبلت اندوریدی خوب مثل سامسونگ تب اس یا نوت 12 بگیر.
    لنوو یوگا 2 زده مشخصاتش خوبه ولی ایران که نمیاد قیمتش هم مناسبه حدود 1.5!ولی ایران که نمیاد!!!!!
    هرچی لپ تاب سنگینه ریخته بازار.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    W4 تبلت نسبتا خوبیه. همونطور که دوستان گفتند بیشتر برای کار های سبک مناسبه. از حالت دسکتاپ هم پشتیبانی میکنه اما قابلیت مکالمه نداره و مدل های 3G فقط امکان انتقال دیتا رو دارند. برای اجرای نرم افزار های تورنت قدرت کافی داره اما تبلت برای دانلود های طولانی مناسب نیست.

در مورد تبلت های اندرویدی هم میتونید تبلت خودتون رو بفروشید و با مجموع بودجه یک تبلت با قدرت و امکانات بهتر خریداری کنید.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    W4 تبلت نسبتا خوبیه. همونطور که دوستان گفتند بیشتر برای کار های سبک مناسبه. از حالت دسکتاپ هم پشتیبانی میکنه اما قابلیت مکالمه نداره و مدل های 3G فقط امکان انتقال دیتا رو دارند. برای اجرای نرم افزار های تورنت قدرت کافی داره اما تبلت برای دانلود های طولانی مناسب نیست.

در مورد تبلت های اندرویدی هم میتونید تبلت خودتون رو بفروشید و با مجموع بودجه یک تبلت با قدرت و امکانات بهتر خریداری کنید.
    میشه لطفا نظرتون رو در باره Lenovo s8 50 16GBبدونم:
    در حالی که امکانات کاملی داره مثل 4G _ وضوح تصویر ۱۲۰۰*۱۹۰۰ شارژ دهی خوب ۴۲۹۰ mAh
    چرا در بعضی سایت ها میبینم انقدر ازش انتقاد میشه؟ اینجا هم تو این تاپیک دوستان گفتند : درب و داغون!
    مشکلش چیه؟ من که خیلی شور و ذوق داشتم بخرمش ( قیمت مناسب با امکانات خوب و بعضا عالی)
    خورد توی ذوقم
    مدیر محترم لطفا بفرمایین واقعا ارزش خرید داره یا مشکلاتش زیاده؟
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    میشه لطفا نظرتون رو در باره Lenovo s8 50 16GBبدونم:
    در حالی که امکانات کاملی داره مثل 4G _ وضوح تصویر ۱۲۰۰*۱۹۰۰ شارژ دهی خوب ۴۲۹۰ mAh
    چرا در بعضی سایت ها میبینم انقدر ازش انتقاد میشه؟ اینجا هم تو این تاپیک دوستان گفتند : درب و داغون!
    مشکلش چیه؟ من که خیلی شور و ذوق داشتم بخرمش ( قیمت مناسب با امکانات خوب و بعضا عالی)
    خورد توی ذوقم
    مدیر محترم لطفا بفرمایین واقعا ارزش خرید داره یا مشکلاتش زیاده؟
    از نظر نرم افزاری مشکلات زیادی داره. متاسفانه یکی از دلایلی باعث پایین آوردن قیمت این مدل نسبت به همرده های خودش شده ساپورت ضعیف نرم افزاری هست. مهمترین ضعف این تبلت مشکلات نرم افزاری مربوط به وای فای و سیم کارت هست که توی فروم رسمی لنوو هم گزارش های زیادی در این مورد وجود داره اما هیچکدوم از اعتراضات پاسخ داده نشده. من خریدش رو توصیه نمیکنم. ضمنا همونطور که گفتم برای خرید تبلت اندرویدی بهتره تبلت قبلی رو بفروشید و مدل بهتری رو خریداری کنید.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    برای اطلاع عموم میگم 2 سال پیش با چند تا از دوستان 4 نفری 4 تا تبلت خریدیم.
    من ایسوس و یکی سونی و دو نفر هم سامسونگ نوت 10.1 و گلکسی تب
    تو این 2 سال مثل بنز کلش اف کلنز بازی کردیم روزی 4 بار شارژ و دشارژ. اغلب اوقات هم متصل به شارژر.
    بعد 2 سال شارژر و باطری و تاچ اون 3 تا تبلت پوکید هرسه هم از من گرونتر خریدن. مال من عین روز اول داره کار میکنه.
    کلا ایسوس به کار هرکسی نمیاد و همون آی گرین و اینا رو شما بخر عالیه.
    رک بگم این چه ربطی داشت به اشکالات لنوو که من پرسیده بودم شما هی حرف خودتون رو در موردبرندی که بهش تعلق خاطر دارینتکرار میکنین که جواب سوال من نیست اگر هم که مثاله بیشتر رنگ طعنه و کنایه داره به انتخاب های من
    قبلا هم گفتم طالب تبلت ویندوزی ام و حتی همین حالاش هم بودجه سرفیس ۳ رو هم موجود دارم ولی ویندوزی ارزون فقط برای utorrent ویندوزی میخواستم که چون ایسر مذکور امکان مکالمه نداشت و سرفیس هم امکاناتش از نیاز من بیشتره و الکی پول بیخود نمیخوام خرج کنم در نتیجه به اندرویدی راضی شدم و البته باز در حد نیاز مثل لنوو s8 که شما فرمودین درب و داغونه ولی عملا حرفی در ارتباط با اثبات اون ندارین پس در نهایت احترام لطف کنید پز برند راه نندازین و اجازه بدین منطق و دلیل حاکم باشه
    به قول شاعر : ( ساقیا فکر معقول بفرما گل بی خار کجاست)
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    از نظر نرم افزاری مشکلات زیادی داره. متاسفانه یکی از دلایلی باعث پایین آوردن قیمت این مدل نسبت به همرده های خودش شده ساپورت ضعیف نرم افزاری هست. مهمترین ضعف این تبلت مشکلات نرم افزاری مربوط به وای فای و سیم کارت هست که توی فروم رسمی لنوو هم گزارش های زیادی در این مورد وجود داره اما هیچکدوم از اعتراضات پاسخ داده نشده. من خریدش رو توصیه نمیکنم. ضمنا همونطور که گفتم برای خرید تبلت اندرویدی بهتره تبلت قبلی رو بفروشید و مدل بهتری رو خریداری کنید.
    مدیر عزیز قول میدم آخرین سوال باشه و وقت تون رو بیشتر از این نگیرم
    Pariz هشت هسته ای چرا نه؟ و این چشه دیگه؟ پیش خودم فکر میکنم با این هزینه دور و بر ۷۰۰_۸۰۰ خب میتونم
    نت تاپ ایسوس بگیرم که ۳۲۰ گیگابایت هارد و ویندوز ۷ و ... داره تبلت فعلی رو هم که امکان مکالمه هم داره نگه میدارم
    اینکه بهتره نه؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)