ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

شرکت محترم!!خیانت در امانت گناه است!!

سلام عزیزان
    بی مقدمه می خوام برم سر اصل مطلب و برگ دیگری به بی لیاقتی های این شرکت بی وجدان بچسبانم.
    ساعت 9 صبح روز شنبه بسته ای از مازندران برای پست پشتیاز شد و قرار بود 24 و حداکثر 48 ساعته دستم برسه . که بر خلاف گفته هایشان که من برای ان برنامه ریزی کرده بودم بعد از گذشت 75 ساعت به دست من رسید ، که همین مسئله می توانست ، درصورتی من که کار مهم مالی حقوقی و یا... با مشکلی خیلی خیلی جدی ای مواجه کند . اما از اونجایی که این شرکت به اینجور بد قولی ها معروفه از سر این مسئله میگذریم و به سر مشکل اصلی که خیانت در امانت حساب میشود میریم . متاسفانه بعد از تحویل بسته با برچسب " ممیزی شد " مواجه شدم و دیدم کاملا بسته باز شده و تمام موارد توش رو چک کردن . بعد از مشاهده این قضیه تاخیر 75 ساعته مشخص شد ولی مشکل اساسی خیانت در امانت مطرح شد و اینکه چرا یک شرکتی که چنین مسئولیتی را بر عهد دارد به خودش اجازه می دهد چنین کاری انجام ، فرض کنیم در این بسته یک نامه و یا فایل محرمانه ای در رابطه با مسائل مالی و حقوقی یک شرکت بود که فقط باید فرد خاصی انرا می خوانده و حال این نامه توسط بازرس پست خوانده شده ، تکلیف چیست ؟

( توجه*: خدارو شکر بسته بالا نه حقوقی نه مالی نه محرمانه و نه مسائل خانوادگی توش بوده و فقط چند عدد سی دی بازی بوده که توسط خود پست بسته بندی شده بود و بدون هیچ گونه پوششی از قبل بوده است یعنی پس از باز کردن بسته با خود CD مواجه میشویم . )
    حرف آخر از نظر شرعی این کار هیچ گونه توجیهی از دید هیچ دینی مخصوصا اسلام ندارد و هیچ فردی حق خیانت در امانت را ندارد ، که متاسفانه این شرکت با سواستفاده از این نام داره اطمینان مردم رو تکه تکه میکنه و اگر مشکل سیستم نبود و بازرس سر خود این کار را انجام داده باید قاطعانه با حرکت این بازرس برخورد بشه و نتیجش عمومی اعلام شود و همچنین این شرکت هم نیز باید عذر عمومی خود را اعلام کند ولی اگر مشکل سیسم است ، باید فکر جدید بکنن و کمترین کار این است که اسم شرکت رو از" شرکت پست جمهوری اسلامی ایران" به " شرکت پست ******** ایران" تغییر بدن تا ما بدونم با چه موججوداتی طرفیم و دیگر به آنها اطمینان نکنیم و به شرکت هایی خارجی مانند DHL اطمینان کنیم هرچند هزینه سرسام آوری برایمان ایجاد خواهد کرد و حتی اگر بسته هایمان را به دست مسافران بدهیم امن تر بوده تا اینکه به دست این شرکت بسپاریم .

موفق باشید
    CPU : 4770k
    GPU : GTX770
    Mobo:Maximus VI Extream
    Drive : SSD 500GB + 128GB & HDD 2TB
    RAM : 16G @ 2400Mhz
    POWER : GREEN Overclocking EVO OC+1350
    امتیازها
    4,311
    سطح
    41
    85
    کاربر انجمن
    این طور شرکت ها با اسم اسلام کار هایی انجان میدن که بقول خودشان کفار، هم همچین کاری انجام نمیدن خیانت نیازی به شاخ و دم نداره این وسط فقط مردم بیچاره از هیچجا بیخبر قربانی میشن
    SONY VAIO F111FX:x;;)
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    امير محمود جان

اين مسايل طبيعيه برادر....

بيا من برات هزارتا داستان از اين بدتر دارم كه اگر تعريف كنم تاپيك بسته ميشه. :P
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    امير محمود جان

اين مسايل طبيعيه برادر....

بيا من برات هزارتا داستان از اين بدتر دارم كه اگر تعريف كنم تاپيك بسته ميشه. :P
    تعریف کن برار ، بزار همه بدونم با کیا طرفن
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    اولا هیچوقت یک بسته پستی در عرض 24 ساعت از مازندران به تهران نمیرسد!حتی پشیتاز.من 5 ساله دارم با همه اینها کار میکنم.دوما شما میتونستید مستقیم به خودشون هم بگید یا حالا مثلا طرح ریزی برای یک شکایت کنید و...به هر حال امیدوارم این تاپیک داستان نشه برامون ^#(^
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    اولا هیچوقت یک بسته پستی در عرض 24 ساعت از مازندران به تهران نمیرسد!حتی پشیتاز.من 5 ساله دارم با همه اینها کار میکنم.دوما شما میتونستید مستقیم به خودشون هم بگید یا حالا مثلا طرح ریزی برای یک شکایت کنید و...به هر حال امیدوارم این تاپیک داستان نشه برامون ^#(^
    ما بعد از دیدن تاخیر غیرمعقول به دوستانمون تو او شهر گفتیم برن پیگیری که برام این جواب رو میل کردن : "در مراجعه امروز ما این موضوع مشخص شد که متاسفانه عذرخواهی هم از سوی آنها به دلیل اشتباهی که انجام دادند صورت نگرفت !"
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    ببين، طبق قوانين پست، تا اونجايى كه من ميدونم،

اقلام رسانه اى، مثل CD‌ و DVD‌ و غيرو، فقط به صورت پلمب با مجوز وزارت ارشاد قابل پست شدن هستند. يعنى اينكه دفاتر پستى بايد از پذيرش ارسال اين نوع اقلام رسانه اى خوددارى كنند، مگر اينكه پلمب باشه و مجوز وزارت ارشاد داشته باشه.

حالا، به هر دليلى اون دفتر پستى اين اقلام رو بدون پلمپ پذيرفته، اين حق براى بخش حراست محفوظه تا محتويات cd يا dvd رو بررسى كنه تا برخلاف قوانين مملكت نباشه.

اين مسئله محدود به پست ايران نيست، در تمامى كشور ها، يكسرى محدوديت براى ارسالات مرسولات پستى در نظر گرفته ميشه. مثلا" من براى يكى از اقوام كه در كشورهاى اسكانديناوى زندگى ميكنه، يكسرى مجله فرستادم، از همين مجلات دكه روزنامه فروشى در مورد فيلم و زندگى و اينها. اين مجلات در دفتر مركزى پست اون كشور 24 روز تحت بازرسى بود، (احتملا" فكر كردند متون م*ذهبى - ت*روريستى كشف كردند)، بعد از 24 روز، تحت عنوان اينكه مراجعه شده و شخص در منزل حضور نداشته، بسته را برگشت زند. جالبه بسته با پست عادى فرستاده شده بود، 14 روز در راه بوده تا مقصد، 24 روز تحت بازرسى بوده. جمعا" 38 روز، روز 39 ادعا كردند طرف خونه نبوده، روز 40 بسته برگشت زده شده، روز 42 بسته در دفتر پستى در تهران بوده. يعنى از ترسشون سه روزه با هواپيما پس فرستادن!

يه بسته آجيل فرستاديم پارسال آمريكا، اثرى از آجيل نبود وقتى بسته دست اقوام رسيد، جالب اينكه هرچى گفتيم به اقوام بابا به پير به پيغمبر آجيل فرستاديم و پست آمريكا برش داشته، قبول نكرد و گفت شما نفرستادين.

حداقل 10 الي 20 تا داستان ديگه هم دارم، مربوط به پست خودمون و پست كشور هاى ديگه كه توضيحش طولانيه.

خلاصه اينكه خودت رو ناراحت نكن، از اين چيزها زياده...
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    ببين، طبق قوانين پست، تا اونجايى كه من ميدونم،

اقلام رسانه اى، مثل CD‌ و DVD‌ و غيرو، فقط به صورت پلمب با مجوز وزارت ارشاد قابل پست شدن هستند. يعنى اينكه دفاتر پستى بايد از پذيرش ارسال اين نوع اقلام رسانه اى خوددارى كنند، مگر اينكه پلمب باشه و مجوز وزارت ارشاد داشته باشه.

حالا، به هر دليلى اون دفتر پستى اين اقلام رو بدون پلمپ پذيرفته، اين حق براى بخش حراست محفوظه تا محتويات cd يا dvd رو بررسى كنه تا برخلاف قوانين مملكت نباشه.

اين مسئله محدود به پست ايران نيست، در تمامى كشور ها، يكسرى محدوديت براى ارسالات مرسولات پستى در نظر گرفته ميشه. مثلا" من براى يكى از اقوام كه در كشورهاى اسكانديناوى زندگى ميكنه، يكسرى مجله فرستادم، از همين مجلات دكه روزنامه فروشى در مورد فيلم و زندگى و اينها. اين مجلات در دفتر مركزى پست اون كشور 24 روز تحت بازرسى بود، (احتملا" فكر كردند متون م*ذهبى - ت*روريستى كشف كردند)، بعد از 24 روز، تحت عنوان اينكه مراجعه شده و شخص در منزل حضور نداشته، بسته را برگشت زند. جالبه بسته با پست عادى فرستاده شده بود، 14 روز در راه بوده تا مقصد، 24 روز تحت بازرسى بوده. جمعا" 38 روز، روز 39 ادعا كردند طرف خونه نبوده، روز 40 بسته برگشت زده شده، روز 42 بسته در دفتر پستى در تهران بوده. يعنى از ترسشون سه روزه با هواپيما پس فرستادن!

يه بسته آجيل فرستاديم پارسال آمريكا، اثرى از آجيل نبود وقتى بسته دست اقوام رسيد، جالب اينكه هرچى گفتيم به اقوام بابا به پير به پيغمبر آجيل فرستاديم و پست آمريكا برش داشته، قبول نكرد و گفت شما نفرستادين.

حداقل 10 الي 20 تا داستان ديگه هم دارم، مربوط به پست خودمون و پست كشور هاى ديگه كه توضيحش طولانيه.

خلاصه اينكه خودت رو ناراحت نكن، از اين چيزها زياده...
    بابا خب اول فهمیده بعد رفته تویه یه پاکت که توش از این نایلون بادی هاست بعد گرفته جر داده پاکت رو بعد دوباره گرفته چسب مالیش کرده ، خب این یعنی چه ؟؟ 2- هیچ کودوم از اون کشور های دیگه ادعایی حکومت اسلامی بودن نکردن ، کسی که میاد با این اسم میره جلو باید فکر امنیت اینجور جاهاشم باشه .
    آرمین هم اینجا هم تو لیون دیدم سانسور کردی اصلا از این کارت خوشم نیومد و ناراحت شدم . چون این شرکت کاملا باید جواب گو کاراش باشه و مثل پارس آنلاین و آسیاتک و ... بیاد جواب بده چون اصلا جایگاه خاصی هم اعتباری و هم امنیتی نداره و قمپزه خالی ، همین برنامه پایش شبکه 1 توی برنامش گرفته به لوستر بست پست رو . این که میای سانسور میکنی باعث میشه و برداشت های بدی ازش بکنن.
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    به نظرم بیشتر در مبادلات پستی بین المللی این کار توجیه پذیره.
    جالبه که در سایتشون هیچ اشاره ای نسبت به این نکته نکردن!
    حداقل از قبل بگن که آدم شُکه نشه!
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMahmood نمایش پست ها
    بابا خب اول فهمیده بعد رفته تویه یه پاکت که توش از این نایلون بادی هاست بعد گرفته جر داده پاکت رو بعد دوباره گرفته چسب مالیش کرده ، خب این یعنی چه ؟؟ 2- هیچ کودوم از اون کشور های دیگه ادعایی حکومت اسلامی بودن نکردن ، کسی که میاد با این اسم میره جلو باید فکر امنیت اینجور جاهاشم باشه .
    آرمین هم اینجا هم تو لیون دیدم سانسور کردی اصلا از این کارت خوشم نیومد و ناراحت شدم .

اتفاقا" اين موضوع ربطى به اسلام نداره، قوانين در ايران و در همه ى كشور ها اين اجازه رو به دولتها ميدن. فرض كن داخل اون CD تصاوير خانوادگى يك بنده خدايى باشه از همه جا بى خبر.

حالا بسته يك مسئله ى فيزيكيه، وقتى رسما" ياهو و گوگل اعلام ميكنند متن ايميل ها در صورت درخواست دولت در اختيار مراجع ذيصلاح قرار ميگيره، ديگه تا ته داستان رو بخون. اونجا كه ادعاى دموكراسى و ليبراليزم دارند امانت دارى نميكنند، چه برسه به ما كه تو خاورميانه ايم.

مملكت 80 ميليونى كه همه مثل من و شما بچه مثبت نيستند كه، كلى مسائل و مشكلات داره و هر دولتى در يكسرى مبادى، مونيتورينگ و كنترل قرار ميده. اين در همه جا صدق ميكنه.

بله من سانسور كردم چون برخلاف قوانين در هر دو انجمن بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMahmood نمایش پست ها
    چون این شرکت کاملا باید جواب گو کاراش باشه و مثل پارس آنلاین و آسیاتک و ... بیاد جواب بده چون اصلا جایگاه خاصی هم اعتباری و هم امنیتی نداره و قمپزه خالی ، همین برنامه پایش شبکه 1 توی برنامش گرفته به لوستر بست پست رو . این که میای سانسور میکنی باعث میشه و برداشت های بدی ازش بکنن.
    امير محمود جان، Jack Bauer بازى در نيار.

ضمن اينكه با 2 تا تاپيك در دو تا انجمن كسى رو نميتونى به پاسخگويى وادار كنى.

اون بخشى كه سانسور كردم رو خودت وييرايش كن يه چيز بهتر قرار بده در هر دو انجمن تا برداشت بدى ازش نشه برادر.

يه ليوان آب خنك هم بخور...

يه كم برو فروشگاه هاى آنلاين قطعات جديد كه اومده رو نگاه كن، حال بياى اين چيزها يادت ميره.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)