ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    امتیازها
    8,786
    سطح
    63
    752
    کاربر انجمن

مشکلات ارسال با شرکت های پست

سلام دوستان احتمالا خیلی از ما تجربیات تلخی از ضرری که ادارات و شرکت های پستی مثل خود پست یا تیپاکس و ....به ما زدن را داشتیم مهمترین بخش بعد از فروش اجناس اینه که دعا کنی جنس فروخته شده شما به دست مصرف کننده سالم برسه به نظرم تو این تاپیک تجربیات تلخ خودمان را مطرح کنیم تا شاید یکم احساس مسئولیت شامل حال دوستانمان در اداره و شرکت های پستی بشود تا با اجناس ارسالی کمی با احساس مسئولیت بیشتری برخورد کنند

به عنوان اولین مثال :

شرکت ارسال کننده:تیپاکس

کیس ارسالی بنده از تهران به مقصد یزد کیس در درون جعبه خود کیس با کلی روزنامه و کارتن و ..... بسته بندی کردم کیس نویی که شاید 10 بار هم روشن نشده حال به دست مصرف کننده چگونه رسیده:
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG-20150606-WA0001.jpg
مشاهده: 43
حجم: 177.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG-20150606-WA0002.jpg
مشاهده: 47
حجم: 242.7 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG-20150606-WA0004.jpg
مشاهده: 45
حجم: 238.5 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG-20150606-WA0005.jpg
مشاهده: 47
حجم: 304.7 کیلو بایت

امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    واسه همینه که من همیشه حضوری خرید می کنم !!! بیمه بار پست جوابگو نیست در اینجور موارد ؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط third person نمایش پست ها
    واسه همینه که من همیشه حضوری خرید می کنم !!! بیمه بار پست جوابگو نیست در اینجور موارد ؟
    مهدی جان آرش جان فرمودند تیپاکس ! :D
    من مشکل اینجوری با تیپاکس نداشتم خدا رو شکر توی این چند سری که از تهران خرید داشتم
    نکته ای که هست اینه که تیپاکس موقع ارسال جنس به فرستنده میگه ارزش این محموله رو بگید بعد 0.002 ( 2هزارم ) ارزش جنس میشه پول بیمه اش
    اینکه در برابر این پول آیا واقعاً کاری هم انجام میدن یا نه در چنین مواردی یا از مسئولیت شونه خالی می کنند و پول مفت نوش جان می کنند و یک لیوان آب هم روش !! ، مسئله ای هست که باید پیگیری کرد !
    اوضاع بی دقتی پست و رعایت نکردند و ببخشید و.ح.ش.ی گری در فرستادن و تحویل گرفتن و تحویل دادن جنس بیشتر هست از تیپاکس . (البته این رو به گفته دوستانی که تجربه داشتند یا از نزدیک شیوه کار پست رو دیدن عرض می کنم وخودم ازنزدیک ندیدم )
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    من تا به حال بالای 7 بار با پست و تیپاکس و بار اتوبوس جنس فرستادم. تا الان که هیچ مشکلی نبوده خدارا شکر.

امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    سلام ارش جان من که اخرین چیز خریدم همون ssd بود که خداروشکر سالم اومد
    دوتا چی هم ارسال کردم یکی با پست پیشتاز و یکی هم با تیپاکس گیرنده که مشکلی نداشت
    جدا از اینا هم زیاد خرید کردم با پست یا تیپاکس اومده خوشبختانه مشکلی نداشتم
    کاش میشد دقیق بررسی کنید کجا کجا این مشکل بوجود اومده
    امتیازها
    8,786
    سطح
    63
    752
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط NAVID OC نمایش پست ها
    من تا به حال بالای 7 بار با پست و تیپاکس و بار اتوبوس جنس فرستادم. تا الان که هیچ مشکلی نبوده خدارا شکر.
    خدا رو شکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    مهدی جان آرش جان فرمودند تیپاکس ! :D
    من مشکل اینجوری با تیپاکس نداشتم خدا رو شکر توی این چند سری که از تهران خرید داشتم
    نکته ای که هست اینه که تیپاکس موقع ارسال جنس به فرستنده میگه ارزش این محموله رو بگید بعد 0.002 ( 2هزارم ) ارزش جنس میشه پول بیمه اش
    اینکه در برابر این پول آیا واقعاً کاری هم انجام میدن یا نه در چنین مواردی یا از مسئولیت شونه خالی می کنند و پول مفت نوش جان می کنند و یک لیوان آب هم روش !! ، مسئله ای هست که باید پیگیری کرد !
    اوضاع بی دقتی پست و رعایت نکردند و ببخشید و.ح.ش.ی گری در فرستادن و تحویل گرفتن و تحویل دادن جنس بیشتر هست از تیپاکس . (البته این رو به گفته دوستانی که تجربه داشتند یا از نزدیک شیوه کار پست رو دیدن عرض می کنم وخودم ازنزدیک ندیدم )
    منم با نظر تو موافقم رضا جان که تیپاکس خیلی به مراتب بهتر از پست است. راجع به پول بیمه ارزش مرسوله باید بگم که که خدا رو شکر خریدار من اذیتم نکرد و کار ما به بیمه نکشید. وگرنه فکر نکنم زمانی که ارزش مرسوله رو خودمون تعیین میکنیم و نه شرکت بیمه به این راحتی ها زیر بار خسارت بیمه برن و فکر کنم باید به حرف تو صحه گذاشت که این پول مفتی بیشتر نیست که ما میدهیم و آنها میخورند.
    هدف از ایجاد این تاپیک این بود که دوستان ما در ادارات پستی با احساس مسئولیت بیشتری مرسولات را ارسال کنند. دوست دارم که باقی بچه ها هم اگر ترجربیاتی از این قبیل دارن عنوان کنند تا دیگر کمتر شاهد همچین اتفاقاتی باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط third person نمایش پست ها
    بحث بیمه بار جدا. مساله مهم نحوه حمل کالاهاست. کیسی که درون جعبه خود کیس بوده و با کلی روزنامه و کارتون عایق بندی شده من مطمئنم این کیس رو پرتاب کردن از جایی که اینجوری داغون شده.

امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    سلام به همگی،

مساله این هست که اگر حتی حاضر بشن قبول کنن که خسارت هنگام حمل و بارگیری و ... توسط خودشون ایجاد شده ممکنه فرآیند اداری و مالی پیگیری و دریافت خسارت اونقدر طولانی، پیچیده و مستلزم صرف زمان و هزینه دار باشه که مشتری از خیر پیگیری بگذره.

مثلا فرض کنید کسی که شهرستان هست مجبور باشه چند بار شخصا برای پیگیری مثلا بیاد تهران و کلی وقت و پول صرف کنه تا خسارت مثلا یه کیس 50 هزار تومانی رو دریافت کنه.

اینطوری میشه که معمولا مشتری ها پیش خودشون سبک و سنگین می کنن و می بینن که ارزشش رو نداره و منصرف میشن.

مگر اینکه مرسوله ارزشمند باشه و خسارت اونقدر بالا باشه که نشه از خیرش گذشت که البته معمولا حمل اون موارد رو هم اصلا خود پست قبول نمی کنه و اصولا بارهای با ارزش بالا باید از کانال درستش ارسال و بیمه بشه تا در صورت بروز خسارت، صاحب مال متضرر نشه.
    امتیازها
    8,786
    سطح
    63
    752
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvishkhoob نمایش پست ها
    سلام ارش جان من که اخرین چیز خریدم همون ssd بود که خداروشکر سالم اومد
    دوتا چی هم ارسال کردم یکی با پست پیشتاز و یکی هم با تیپاکس گیرنده که مشکلی نداشت
    جدا از اینا هم زیاد خرید کردم با پست یا تیپاکس اومده خوشبختانه مشکلی نداشتم
    کاش میشد دقیق بررسی کنید کجا کجا این مشکل بوجود اومده
    امیدوارم هیچ کسی همچین صحنه های وحشتناکی رو تجربه نکنه چون که خریدار من شکایتی نکرد از این قضیه منم از بابت پیگیری بیشتر بیخیال شدم ولی شکایت نکردنم دلیل بر این نیست که نحوه ارسال آنها درست بوده است

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 10408565_1507053589577336_3642717092390777660_n.jpg
مشاهده: 118
حجم: 14.5 کیلو بایت

. . . . . . خدا رو شکر تاحالا کیس با تیپاکس و پست نفرستادم.
    امتیازها
    14,635
    سطح
    78
    2,661
    کاربر انجمن
    سلام دوستان
    تمامی قطعات سیستم بنده به غیر از SSD با تیپاکس برام فرستاده شده (از تهران )
    بار اول - کیس ، پاور و کارت گرافیک
    بار دوم - مین برد و سی پی یو
    بار سوم - رم ، ODD و HDD
    شکر خدا هیچ گونه مشکلی هم نداشتم
    تیغ باش تا محتاج نوازش نشی
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)