ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال

Lightbulb روشی ساده برای دانلود ویدیو از یوتیوب

بسمه تعالی

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Download-youtube-videos.jpg
مشاهده: 41
حجم: 63.9 کیلو بایت

منبع تصویر : techgyd.com

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما خوانندگان عزیز این مطلب.

مقدمه

در این آموزش قصد دارم راهی بسیار آسان برای دانلود ویدیوهای Youتیوب معرفی کنم اما در ابتدا توجه شما را به آماری از این شبکه ی به اشتراک گذاری ویدیو جلب میکنم.

Utube بزرگترین شبکه ی به اشتراک گذاری ویدیو در جهان است که در هر ثانیه حدود 1 ساعت ویدیو در آن آپلود می شود,هر روز حدود 4 میلیارد بار ویدیو تماشا می شود که حدود 1 میلیارد تماشا از طریق دستگاه های همراه انجام می گیرد.

دانلود ویدیوهای آموزشی , سرگرم کننده و .... این شبکه می تواند برای بسیاری مفید فایده واقع شود.پس شروع میکنم :)

قبل از شروع این را بدانید : دانلود از طریق این روش نیاز به فیلter شکن دارد.(زمانی که این مطلب نوشته شد نیاز نبود اما حالا شیلتر شده.)

شروع کار

{1} : در آغاز نیاز به URL صفحه ی ویدیو در یوتیوب داریم . اگر ویدیوی مورد نظر خود را در نتیجه ی جستجوی یک موتور جستجو بیابید کارتان بسیار راحت تر خواهد بود زیرا لینک صفحه ی آن ویدیو به طور کامل نمایش می یابد و فقط کافیست که شما آن لینک را کپی کنید,به همین سادگی(به تصویر زیر توجه کنید).این روش پیدا کردن ویدیو نیازی به فیلter شکن ,وی پی N یا .... ندارد زیرا وارد یوتیوب نمی شوید.

نام: Utube_Link.jpg
مشاهده: 57
حجم: 163.3 کیلو بایت

URL : Uniform Resource Locator

{2} : سپس باید به وبسایت Convert2mp3.net رفته و لینک ویدیو را در قسمت مشخص شده در تصویر زیر کپی کرده (شماره ی 1 در تصویر) و پس از انتخاب فرمت دلخواه (شماره ی 2 در تصویر) و کیفیت مورد نظر (شماره ی 3 در تصویر) گزینه ی Convert (تبدیل) را انتخاب کنید (شماره ی 4 در تصویر) .

نام: Convert2mp3.jpg
مشاهده: 55
حجم: 164.3 کیلو بایت

و بعد با یک چنین صفحه ای مواجه می شوید :

نام: Download.jpg
مشاهده: 42
حجم: 101.8 کیلو بایت

بر روی دانلود کلیک کنید و از شروع پروسه ی دانلود لذت ببرید :)

توجه داشته باشید که هر ویدیو به مدت چهار ساعت بر روی سرور باقی می ماند که البته میزان مناسبی است و اگر سرعت اینترنت پایینی هم داشته باشید ویدیوهای نه چندان بلند و نه خیلی باکیفیت را می توانید دانلود کنید.

اما چرا از میان تمام وبسایت های کانورت آنلاین بنده از این وبسایت استفاده کرده و به شما نیز پیشنهاد میکنم ؟

پاسخ سوال خود را بخوانید :

1 : ظاهر جذابی دارد.

2 : سرعت لود سایت بالاست.

3 : استفاده از آن بسیار راحت است.

4 : محدودیتی در زمینه ی حجم ویدیو ندارد.

5 : برای مرورگرهای مختلف افزونه دارد : http://convert2mp3.net/en/index.php?p=addon

امیدوارم این معرفی-آموزش (بیشتر معرفی :D ) مفید واقع بشه برای خیلی ها @};-

دوستدار شما , یاسر آرامش .

مطالب مرتبط با Utube :

ویرایش توسط Yaser_Aramesh : 2015/05/23 در ساعت 15:06 دلیل: ویرایش (شیلتر شده و نیاز به ******** هست).
    امتیازها
    46,302
    سطح
    100
    1,967
    کاربر انجمن
    جالب و کاربردی بود ... ولی من به IDM عادت کردم ..همونجا تو یوتیوب وقتی دارم فیلمارو میبینم میزنم دانلود

امتیازها
    8,890
    سطح
    63
    998
    Tech استریمر

Unhappy

ممنون ناصر جان منم چند تا کیلیپ از این روش دانلود کردم در آخر به این نتیجه رسیدم که به قول شما ویدئو ها کنورت میشن. و دیدم که حجمشون با سورس در حد یک دو درصد کم و بیشتر هست.
    به همین خاطر که نمیشد تضمین کرد چقدر کیفیت کم میشه (هرچند من فرقی تشخصی ندادم) ترجیه دادم از همون مبدا با قند شکن دانلود کنم.
    مخصوصا اگه ویدئو مهم باشه 1440P یا 4K میگیرم چون تو رزولیشن بالا تفاوتش معلومه (تو 1080 هم معلومه البته) که این سایت پشتیبانی نمیکنه. حقم داره بنده خدا. ولی سرعتش خیلی خوبه.
    سواله برام چرا کنورت میکنه و زحمت پردازش به خودش میده؟ یه راست خام آپلود کن بره دیگه. من میترسم با این اطلاع رسانی ها زبونم لال این سایتم از بچه ها بگیرن هیـ×ـتلرش کنن.
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Devileytion نمایش پست ها
    ممنون ناصر جان منم چند تا کیلیپ از این روش دانلود کردم در آخر به این نتیجه رسیدم که به قول شما ویدئو ها کنورت میشن. و دیدم که حجمشون با سورس در حد یک دو درصد کم و بیشتر هست.
    به همین خاطر که نمیشد تضمین کرد چقدر کیفیت کم میشه (هرچند من فرقی تشخصی ندادم) ترجیه دادم از همون مبدا با قند شکن دانلود کنم.
    مخصوصا اگه ویدئو مهم باشه 1440P یا 4K میگیرم چون تو رزولیشن بالا تفاوتش معلومه (تو 1080 هم معلومه البته) که این سایت پشتیبانی نمیکنه. حقم داره بنده خدا. ولی سرعتش خیلی خوبه.
    سواله برام چرا کنورت میکنه و زحمت پردازش به خودش میده؟ یه راست خام آپلود کن بره دیگه. من میترسم با این اطلاع رسانی ها زبونم لال این سایتم از بچه ها بگیرن هیـ×ـتلرش کنن.
    یاسر هستم.

خواهش میکنم @};-

این چه سوالیه عزیز ؟ هدف از این سایت کانورت کردنه دیگه.یک SaaS هست (Software as a Service) برای کانورت کردن که برای کسانی که برنامه ی کانورتر ندارن و ویدیویی رو میخوان کانورت کنن مورد استفاده قرار میگیره.حالا ما برای کانورت استفاده نمی کنیم,برای دانلود استفاده می کنیم.

آخ آخ , شیلتر رو گفتی.الان دیگه همه چی شیلتر میشه ! امیدوارم این یکی شیلتر نشه یا اگر میشه دیر بشه [-O<

نقل قول نوشته اصلی توسط FAZEL77 نمایش پست ها
    جالب و کاربردی بود ... ولی من به IDM عادت کردم ..همونجا تو یوتیوب وقتی دارم فیلمارو میبینم میزنم دانلود
    روش IDM نیاز به Integrate بودن IDM با مرورگر و علاوه بر اون موجود بودن قندشکن برای دانلود داره.این روش برای خیلی ها بهتره چون هیچ کدوم از اون دو مورد صدق نمیکنن.
    ویرایش توسط Yaser_Aramesh : 2015/05/02 در ساعت 11:33
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    متاسفانه وبسایت convert2mp3 هم به بلک لیست اضافه شد ! برای دانلود از طریق این وبسایت از این پس به شیلتر شکن نیازه.

الان این وبسایت رو پیدا کردم : http://www.yonverter.com امیدوارم مدت زیادی طول بکشه تا شیلتر بشه !
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع