ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 11 از 12 نخست ... 9101112 آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 112
    امتیازها
    14,635
    سطح
    78
    2,661
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad106 نمایش پست ها
    سلام من ریکاوری twrp نصب کردم و0.... اندرویدو به تسخه 4.4.2 ارتقا دادم بعذ چند ماه گوشی بالا نمیاد ن میتونم با spflash بک اپ بگیرم ن هیجی چون باطری گوشیو که در میارم به usb وصل میکنم spflash گوشی رو نمیشناسه هی ویبره میره.مشکل چیه ؟چجوری به رام اصلی برگردم؟؟؟؟
    سلام
    ویندوز سیستمتون چیه ؟
    درایور VCOM رو نصب کردید ؟
    تیغ باش تا محتاج نوازش نشی
    امتیازها
    9
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALEX_HOT نمایش پست ها
    سلام
    ویندوز سیستمتون چیه ؟
    درایور VCOM رو نصب کردید ؟

ممنونم مشکل از ویندوز 10 بود من رام رسمی 4.4.2ئ نصب کردم روش با dload الان بک اپ از رامم ندارم جچوری برگردمم به رام اصلیم
    امتیازها
    14,635
    سطح
    78
    2,661
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad106 نمایش پست ها
    ممنونم مشکل از ویندوز 10 بود من رام رسمی 4.4.2ئ نصب کردم روش با dload الان بک اپ از رامم ندارم جچوری برگردمم به رام اصلیم
    رام قبلیتون چی بود ؟ بگید تا لینک دانلودش رو بهتون بدم
    بعد شما رام رو تبدیل میکنید به رام قابل فلش
    بعد با فلش تول فلش میزنید رو گوشی که با احتمال 99 % آنتن میپره
    بعد پچ مودم فیکس رو فلش میزنید آنتن برمیگرده :D
    کلیه مشکلات احتمالی بعهده شخص شماست ، چون دانگرید کردن خطراتی هم داره
    من جای شما باشم رام 310 رو فلش میزنم که آنتن هم 99% نمیپره
    تیغ باش تا محتاج نوازش نشی
    امتیازها
    1,162
    سطح
    18
    5
    کاربر جدید
    سلام دوستان رام 311 اندروید 5.1 برای H30-L01 و H30-L02 اومده.
    http://cn.club.vmall.com/forum.php?m...ad&tid=6199324
    حالا سوالی که از دوستان دارم اینه که آیا میشه این رام رو روی H30-L02 با بیلد B110 نسخه تایوان زد؟
    سوالی دوم اینکه اگر بخوام کاستوم ریکاوری نصب کنم به ترتیب اول بوتلودر آنلاک کنم بعدش کاستوم ریکاوری نصب کنم بعدش 311 رو فلش بزنم؟
    0
    کاربر جدید
    سلام..پیشاپیش از اینکه جواب میدید متشکر..
    من گوشیم که honor 3c b110 بود رو یکماه پیش اپدیت کردم به رام 310 بعد خیلی خوب بود..هیچ مشکلی هم نداشت تا اینکه با کینگو روت..گوشی رو روت کردم..بازم چند روز عالی کار میکرد که یه شب گوشی رو زدم شارژ صبح بلند شدم دیدم گوشیم بوت لوپ شده و رو ارم گوشی گیر کرده و بالا نمیاد!! کلی هول شدم..کلیدای ترکیبی رو نگه داشتم و رفتم تو محیط ریکاوری...و wipe و .. رو همه رو زدم..گوشی ریست فکتوری شد..اخر سر هم دوباره رام 310 رو ریختم تو پوشه dload تو رمم از طریق گوشی رفیقم و باز کلیدای ترکیبی گوشیمو گرفتم و رفتم تو محیط ریکاوری..و مثله مرد دوباره اندروید رو نصب کردم...دوهفته از اون واقعه گذشت تا دوروز پیش(ببخشید مفصل توضیح میدما) که باز همون مشکل به خاطر روت ناقص پیش اومد..باز گوشی رو ارمش گیر میکنه..اومدم حرکت دو هفته پیشم رو بزنم که دیدم یا خداا..اصلا تو مود ریکاوری نمیره!! هرچی کلیدارو نگه میدارم انگار ن انگار..گوشی رو گذاشتم تو جیبم..همینطور برا خودش ارمش چشمک بزنه..بعد نیم ساعت در کمال تعجب گوشی درست شد و اندروید بالا اومد..!!!! حالا من به دنبال حل مشکل دوباره بوت لوپ گوشی رو انلاک کردم .. و از طریق اپدیت لوکال تو ستینگ زدم گوشی اپدیت بشه..دوباره..رفت ریست شد ولی تو مود اپدیت نرفت همون ارم گوشی گیر کرد(ریکاوری گوشی کار نمیکرد برا همین اشتباه کردم زدم اپدیت لوکال!! ) حالا دیگه حالم خییلی گرفته شد .چون دانشجوئم و الان تو خوابگاه..پولم ندارم برم بدم بیرون درست کنن..حالا کارم شده دوروزه مطالب سایت های مختلف رو خوندن برا پیدا کردن راه حل تا اینکه اینجارو پیدا کردم(خدا خیرتون بده) و با برنامه فلش تولز و با کلی مکافات برا شناسوندن گوشی بدون باتری به لپتاپ(هرسری درایور رو پاک میکنم دوباره نصب میکنم برا هرکاری تا گوشی رو بشناسه! قابل توجه کسایی که مشکل شناسوندن دارن) حالا ریکاوری های مختلف از قبیل CWM وH30-U10_TWRP_2.8.6.0.zip رو نصب کردم ..ولی فقط TWRP B320 جواب میده..یعنی وقتی نصب میکم..میتونم برم تو مود ریکاوری..بقیه ریکاوری ها جواب نداده(نمیدونم چرا؟؟) حالا برداشتم ریست فکتوری کردم.. و wipe و ..دوباره چون پوشه اپدیت B310 تو رمم بود..زدم اپدیت بشه..ولی وصل فرایند اپدیت ارور میده و میگه که main شما 320 هست ولی اپدیت b310 هست ( یه همچین چیزایی بود ارورش) حالا به نظرتون من چیکار کنم!!؟؟؟ وقتی میرم اپدیت 320 رو بگیرم..تو سایت.نوشته رام گوشیتون باید b110 - 115 , . باشه..ولی برا من b310 هست.. در ضمن انلاک نباشه بوت لودرش..که من برا نصب ریکاوری انلاک کردم!!
    شما جای من بودید چیکار میکردید؟؟گیر کردم..
    (این رو هم بگم که من یه ماه پیش با برنامه Mtk_Droid_Tool_v2.5.3d از رام گوشیم بکاپ گرفته بودم وقتی B110 بود..خروجی فلش تولز هم با همین برنامه Mtk_Droid_Tool_v2.5.3d گرفتم..چند گیگ حجمش شد..ولی نمیدونم چطور ازش استفاده کنم! یعنی خروجی رو تو فلش تولز استفاده کنم چون اموزش این سایت برای ریستور کردن بکاپ برای فایل های بکاپیه که با خوده برنامه فلش تولز بکاپ گرفته شده..
    در ضمن :-/ یه بارم اومدم با برنامه HuaweiUpdateExtractor همون فایل اپدیت b310 رو اومدم قابل فلش زدن با فلش تولز کنمش..که موقع اجرای فایل _PrepareFiles تو cmd
    ERROR: Sorry, this tool can only be used with Honor3C project.

Press any key to exit . . .
    این ارور میاد! حالا با توجه به این همه توضیحات که دادم..(ببخشید زیاد شد) چه راه حل هایی پیش پام میذارید؟ مرسی که خوندی و میخوای جواب بدی:x
    0
    کاربر جدید
    سلام..پیشاپیش از اینکه جواب میدید متشکر..
    من گوشیم که honor 3c b110 بود رو یکماه پیش اپدیت کردم به رام 310 بعد خیلی خوب بود..هیچ مشکلی هم نداشت تا اینکه با کینگو روت..گوشی رو روت کردم..بازم چند روز عالی کار میکرد که یه شب گوشی رو زدم شارژ صبح بلند شدم دیدم گوشیم بوت لوپ شده و رو ارم گوشی گیر کرده و بالا نمیاد!! کلی هول شدم..کلیدای ترکیبی رو نگه داشتم و رفتم تو محیط ریکاوری...و wipe و .. رو همه رو زدم..گوشی ریست فکتوری شد..اخر سر هم دوباره رام 310 رو ریختم تو پوشه dload تو رمم از طریق گوشی رفیقم و باز کلیدای ترکیبی گوشیمو گرفتم و رفتم تو محیط ریکاوری..و مثله مرد دوباره اندروید رو نصب کردم...دوهفته از اون واقعه گذشت تا دوروز پیش(ببخشید مفصل توضیح میدما) که باز همون مشکل به خاطر روت ناقص پیش اومد..باز گوشی رو ارمش گیر میکنه..اومدم حرکت دو هفته پیشم رو بزنم که دیدم یا خداا..اصلا تو مود ریکاوری نمیره!! هرچی کلیدارو نگه میدارم انگار ن انگار..گوشی رو گذاشتم تو جیبم..همینطور برا خودش ارمش چشمک بزنه..بعد نیم ساعت در کمال تعجب گوشی درست شد و اندروید بالا اومد..!!!! حالا من به دنبال حل مشکل دوباره بوت لوپ گوشی رو انلاک کردم .. و از طریق اپدیت لوکال تو ستینگ زدم گوشی اپدیت بشه..دوباره..رفت ریست شد ولی تو مود اپدیت نرفت همون ارم گوشی گیر کرد(ریکاوری گوشی کار نمیکرد برا همین اشتباه کردم زدم اپدیت لوکال!! ) حالا دیگه حالم خییلی گرفته شد .چون دانشجوئم و الان تو خوابگاه..پولم ندارم برم بدم بیرون درست کنن..حالا کارم شده دوروزه مطالب سایت های مختلف رو خوندن برا پیدا کردن راه حل تا اینکه اینجارو پیدا کردم(خدا خیرتون بده) و با برنامه فلش تولز و با کلی مکافات برا شناسوندن گوشی بدون باتری به لپتاپ(هرسری درایور رو پاک میکنم دوباره نصب میکنم برا هرکاری تا گوشی رو بشناسه! قابل توجه کسایی که مشکل شناسوندن دارن) حالا ریکاوری های مختلف از قبیل CWM وH30-U10_TWRP_2.8.6.0.zip رو نصب کردم ..ولی فقط TWRP B320 جواب میده..یعنی وقتی نصب میکم..میتونم برم تو مود ریکاوری..بقیه ریکاوری ها جواب نداده(نمیدونم چرا؟؟) حالا برداشتم ریست فکتوری کردم.. و wipe و ..دوباره چون پوشه اپدیت B310 تو رمم بود..زدم اپدیت بشه..ولی وصل فرایند اپدیت ارور میده و میگه که main شما 320 هست ولی اپدیت b310 هست ( یه همچین چیزایی بود ارورش) حالا به نظرتون من چیکار کنم!!؟؟؟ وقتی میرم اپدیت 320 رو بگیرم..تو سایت.نوشته رام گوشیتون باید b110 - 115 , . باشه..ولی برا من b310 هست.. در ضمن انلاک نباشه بوت لودرش..که من برا نصب ریکاوری انلاک کردم!!
    شما جای من بودید چیکار میکردید؟؟گیر کردم..
    (این رو هم بگم که من یه ماه پیش با برنامه Mtk_Droid_Tool_v2.5.3d از رام گوشیم بکاپ گرفته بودم وقتی B110 بود..خروجی فلش تولز هم با همین برنامه Mtk_Droid_Tool_v2.5.3d گرفتم..چند گیگ حجمش شد..ولی نمیدونم چطور ازش استفاده کنم! یعنی خروجی رو تو فلش تولز استفاده کنم چون اموزش این سایت برای ریستور کردن بکاپ برای فایل های بکاپیه که با خوده برنامه فلش تولز بکاپ گرفته شده..
    در ضمن :-/ یه بارم اومدم با برنامه HuaweiUpdateExtractor همون فایل اپدیت b310 رو اومدم قابل فلش زدن با فلش تولز کنمش..که موقع اجرای فایل _PrepareFiles تو cmd
    ERROR: Sorry, this tool can only be used with Honor3C project.

Press any key to exit . . .
    این ارور میاد! حالا با توجه به این همه توضیحات که دادم..(ببخشید زیاد شد) چه راه حل هایی پیش پام میذارید؟ مرسی که خوندی و میخوای جواب بدی:x
    امتیازها
    1,299
    سطح
    19
    0
    کاربر جدید
    آموزش فول روت کردن گوشی Honor 3C با استفاده از کاستوم ریکاوری TWRP

1- ابتدا از طریق آموزشهای همین تاپیک ، بوت لودر گوشیتون رو آنلاک کنید .
    2-بعد فایل های زیر رو دانلود کنید و به همون حالت فشرده بریزید تو رم موبایل...
    3-سپس از طریق آموزش همین تاپیک ، ریکاوری H30-U10_Recovery_TWRP_2.8.1.0 رو روگوشیتون نصب کنید .
    4-بعد گوشیت رو خاموش کنید و با گرفتن همزمان کلید ولوم بالا و کلید پاور وارد ریکاوری مود شوید
    5-از محیط ریکاوری رو گزینه Install کلیک کنید - بعد از بالای صفحه گزینه رم رو انتخاب کنید تا وارد رم موبایلتون بشید

و در نهایت اون دو تا فایلی که در ابتدای کار دانلود کردید و ریختید تو رم نصب کنید
    (پس از پیدا کردن اون دو تا فایل رو یکیشون به دلخواه کلیک کنید بعد وارد یه پنجره جدید میشید ، از اونجا یه حالت کشویی داره که باید بکشید سمت راست تا نصب شه - هر دو تا نصبشون مثل همه)

موفق باشید
    فایل ها لینک اش خراب لطفا یه جای دیگه اپ کنید! ممنون
    امتیازها
    8,483
    سطح
    62
    366
    کاربر انجمن
    دوستان عزیز رام اینترنشنال منتشر شد
    لینک دانلود

H30-U10_EMUI3.0_Android4.4_V 100R001C900B310.zip
    سلام دوست عزیز...

من این رام رو دانلود کردم ولی هنگام بروزرسانی گوشی بصورت Local خطا میده و آپدیت نمیکنه... بیلد فعلیش 113 هستش
    امتیازها
    8,483
    سطح
    62
    366
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط jansiz hayat نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز...

من این رام رو دانلود کردم ولی هنگام بروزرسانی گوشی بصورت Local خطا میده و آپدیت نمیکنه... بیلد فعلیش 113 هستش
    مشکل رو حل کردم...

ابتدا باید به بیلد 115 آپدیت کنیم بعد به بیلد 310
    امتیازها
    2,792
    سطح
    32
    0
    کاربر جدید

راهنمائی

با سلام با تشکر از سایت خوبتون من 320 را آپدیت کردم سپس همین فایل فیکس دبل تاچ و تم را زدم عالی کار میکنه فقط نمیدونم در روال آپدیت چطور شده که گوشیم روت شده / برنامه root checker را هم نصب کردم و چک کردم به رنگ سبز پیام تبریک میده که گوشی شما روت شده / البته برنامه supersu هم نصب شده / حالا یا موقع آنلاک بوتلودر یا در موقع پچ فیکس 320 اینطور شده / میخواستم بپرسم این وضعیت ثبات دارد یا باید کاری انجام بدم. با تشکر فراوان
صفحه 11 از 12 نخست ... 9101112 آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 112

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)