ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 50
    امتیازها
    2,057
    سطح
    27
    218
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Delta Force نمایش پست ها

تصویری منتشر شده از محیط برنامه نویسی Xbox Developer Kit محیطی هستش که توسط شرکت Microsoft طراحی شده برای کسانی که می خواهند برای کنسول این شرکت Xbox ONE اقدام به نوشتن کدها و اسکریپ نمایند، حالا تصویر که دربالا مشاهده می کنید نشان می دهد که کنسول Xbox ONE از قابلیت Direct3D 11 پشتیبانی می کند، با این تفاسیر D3D12 برای XBOX ONE معجزه حضرت موسی با عصاء نخواهد کرد، نمی دونم Microsoft قصد داره چه حرکتی انجام بده.
    فکر میکنم جواب رو یافتم ...
    فعلا PS4 در چند بازی از Asynchronous Shaders پشتیبانی میکنه ....

ولی XBOX ONE چون بازی ها بر اساس DX11 براش ساخته میشن از Asynchronous Shaders نمیتونه استفاده کنه !
    با DX12 میتونه از Asynchronous Shaders استفاده کنه ... با DX12 حافظه پرسرعت ESRAM هم 15% بهبود پیدا میکنه ... شاید مایکروسافت نقشه اش این بوده :-?

CUT HERE

امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر

===============

===============

===============

===============

===============

===============

وب سایت Extreme Tech در طی تستی که منتشر کرده است از بازی Ashes of the Singularity براساس API D3D12 و D3D11 ، در این تست دو کارت گرافیک قدرتمند از دو شرکت AMD و Nvidia مورد بررسی قرار داده است ، در تست های که براساس D3D11 گرفته شده است کارت گرافیک GTX 980 TI قوی تر از رقیب ظاهر شده است ولی براساس قابلیتی D3D12 که این بازی پشتیبانی می کند این AMD هستش با کارت گرافیک R9 FURYX کارایی بالاتری از خود نشان داده است . در این تست امده است زمانی که از قابلیت MSAA ******ing استفاده شده است کارت گرافیک Nvidia GTX 980 TI شدیدا افت کارایی داشته است. در حالی که شرکت Nvidia برای لاپوشی این موضوع اعلام کرده است مشکل در موتور بازی هستش. در حالی کارت گرافیک Nvidia شدیدا وابسته به درایور هستش به طوری که شرکت Nvidia خود اعلام کرده است برای این بازی و برطرف کردن مشکلات و افزایش کارایی قصد دارد درایو بهینه ای ارائه کند که برای این محصولات منتشر کرده است.

* Nvidia همه جا، پر کرده بابا تست نکنید این بازی مشکل داره صبر کنید من درایور بدم بیرون اون وقت تست کنید این بازی مشکل داره من قبول ندارم Gameworks اشغال من تو این بازی نیستش خلاص NVIDIA تو تستهایی که MSAA ******ing باشه قبول نداره درحالی AMD اصلا درایوری برای این بازی منتشر نکرده است .
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804

=======================

=======================

تصاویر خودش گویاست چرا به نظرتون NVIDIA توی وضوح تصویر 4K پایین از AMD هستش ؟

الان Jen-Hsun Huang داره می زنه تو سرش ، درایور کو درایورها اماده کنید زود بدبخت شدیم افتضاح به بار اوردیم تو D3D12 مثل T34 هستیم مقابل M1A2

>> درایور ها کجاست فیلم جدید NVIDIA
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804

وب سایت ARS در تستی که انجام داده با استفاده از API های D3D11 و D3D12 در بازی Ashes از دو کارت گرافیک GTX 980 TI همراه با R9 290X که برای نسل قبل هستش استفاده کرده و در این که از وضوح تصویر متفاوت FHD - QUAD HD - 4K استفاده شده است در بخش D3D12 کارت گرافیک R9 290X با اختلاف یک فریم از GTX 980 TI عقب تر هستش ، در نمودار بالا DX12 با رنگ آبی مشخص شده است .

جالب اینجاست که اشاره شده مشکل از بازی یا موتور نیستش که گفتن Bug داره نه دیده شده این بازی CPU - Bound هستش که شدیدا متمرکز باشه بروی CPU ، این مشکل از سمت nVIDIA اعلام شده به خاطر Driver هاش . این بازی با پردازنده های متفاوتی تست شده از جمله APU-7870 و Intel Corei7 5930K که مشخص شود ایا این بازی متمرکز بروی پردازنده هستش یا خیر مشخص شد که این بازی شدیدا با استفاده از DX12 بروی کارتهای گرافیکی Nvidia مشکل دارد تا زمانی که NVIDIA اقدام به نوشتن کدها برای MSAA ******ing نکند مشکل همچنان پا برجاست

جالب تر از اون این هستش که بعضی از وب سایتها NVIDIA نماء در این بازی MSAA ******ing را غیر فعال کرده اند . بلکه این سیاست کثیف NVIDIA که من اول باید درایور بدم بیرون بعد شما ها تست کنید .

* باشد که رستگار شوید، فعلا این روزهای زودگذر سبزها بزودی تموم میشه اون وقت هستش که مشخص میشه کی T34 داره کی M1A2

=================================

این هم تست دیگری که منتشر شده کارت گرافیک R9 390X، با استفاده از DX12 توانسته به نزدیک به FURY X کارایی داشته باشد
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    گندکاری جدید Nvidia عادت کردیم دیگه :

متن پایین سازنده بازیAshes of the Singularity گفته که کسانی که کارتهای گرافیکی AMD RADEON دارند در اینده با استفاده از D3D12 تجربه بهتری خواهند داشت نسبت به رقیب سبز ، یک نکته ای دیگری هستش که این nvidia خراب کاری کرده در خواست داده بیخیال این تست در DX12 شو ، این جریان بر می گرده به فیلم جدید Nvidia درایور من کجاست .

Maxwell doesn't support Async Compute, at least not natively. We disabled it at the request of Nvidia, as it was much slower to try to use it then to not.

Weather or not Async Compute is better or not is subjective, but it definitely does buy some performance on AMD's hardware. Whether it is the right architectural dec***on for Maxwell, or is even relevant to it's scheduler is hard to say.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804

دوستان و کاربران بدونند که IGPU در نسل ششم معماری Core با اسم رمز: SKYLAKE ، از قابلیت D3D12 و Feature Level 12-1 پشتیبانی می کند در تصویر بالا مدل HD 530 که در پردازنده Corei7 6700K جاسازی شده است و از تمامی Tier 3 پشتیبانی میکند
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    به فول خبرنگاران عربی : یا الله یا الله یا الله

تازه داره گند کاری های NVIDIA در میاد، اقای David Kanter در وب سایت Tech report اعلام کرده است معماری Maxwell یا همون سری 900 جیگر با VR یا واقعی مجازی مشکل داره ،

منتظر Big PASCAL DX13 هستیم به فول فن نماها NVIDIA

David Kanter talks to Scott Wasson on the TR Podcast and confirms Nvidia's problems with Maxwell for VR

He says that in terms of preemption they are "possibly catastrophic" and even behind pre-Skylake Intel
    امتیازها
    1,327
    سطح
    20
    7
    کاربر جدید
    فکر کنم بهتر باشه این دوست عزیزمون Delta Force اسم تاپیک رو عوض کنن بزارن کل کل من با انویدیا!!! جالبه من یه بنچمارک گذاشتم که کاملا هم تو عکس واضح بود قضیه چیه ایشون توضیح خواستن!!! توضیح نسبتا ساده ای دادم و متاسفانه چون واحد بنچمارک draw call بود ایشون منو متهم به تخصصی کردن بحث کردن و فرمودن اگه میتونی یه کد بده که با gpu ........
    اول فکر کردم تاپیک خیلی تخصصیه و شاید یه منطقی پشت این پست ایشون هست و حتی بی خیال جواب دادن شدم. الان فکر کنم فهمیدم مشکل ایشون چیه!!!ظاهرا 7 برابر شدن draw call ها در dx 12 توسط کارت انویدیا به مزاج ایشون خوش نیومده بود و ایشون یه جوری میخواست بگه من میدونم و .....
    الانم که من بخاطر علاقم به dx و کلا 3d و api های اون (متاسفانه تخصص برنامه نویسی من در زمینه دیگه ایه) این تاپیک رو دنبال میکردم با پست های عجیب و غریب ایشون مواجه شدم و کلا دستم اومد ایشون فن amd هستن و قضیه رو مثل پرسپولیس و استقلال دنبال میکنن تا علمی.
    جالبه تا قبل از سری 900 انویدیا من خودم از amd خوشم میومد و برتری سری 900 به 200 amd باعث شد برم سراغ انویدیا و انقدر amd دیر عکس العمل نشون داد که بعد مدتها نمیدونم با چه رویی اومده با معماری چندین ماه پیش انویدیا رقابت رو شروع کرده. در کل من که خودم رو فن نمیدونم چون فقط دنبال برتری هستم و چون amd ماهها خواب بود و مکسول برتریش در طراحی مصرف مشخص بود خریدمش. امیدوارم رقابت این دو نزدیکتر بشه تا انویدیا کمی قیمت و انحصار طلبیش شکسته بشه و amd هم وضع معماری، درایور و مصرف و حرارتش بهتر بشه.
    الانم دقیقا میدونم این دلتا فورس عزیز مثل اسم انتخابیش رفتار میکنه و حمله رو شروع میکنه ولی واقعا بخاطر بی محتوا بودن این تاپیک بدرود رو میگم و خیالش راحت نه جوابی خواهم خوند و نه جوابی خواهم داد.
    البته این رفتار ایشون بخاطر سیستم این سایت هست که هرکی یخورده میدونه اینجا احساس میکنه خداس. اینو از رفتار دوستان مشاوره هم میشه فهمید.
    انشالله این دوستان در عالم غیر مجازی هم مراتب ترقی رو طی کنن.
    بدرود با این تاپیک و سایت.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    با سپاس از شما دوست عزیز، شما بنده به AMD FAN بودن متهم کردید خوب اشکالی نداره بعضی موقعه ها بد نیست این فن ها باشن تا بشه بعضی از ایرادات گرفت ، در سایت Nvidia فنی مثل Beyond 3d شدید ترکیب مطالب بر علیه AMD می نویسه بازم فن های AMD دراین وب سایت بحث می کنند و از مشکلات و عیبهای رقیب خود می گن گرچه باعث پیشرفت و ارائه مطالب بسیار عالی می شود.

بنده از شما مثل یک دوست ، خواست مشخصات سیستم بنویسید تا بهتر متوجه بشیم که نتیجه حاصل شده از چه قطعاتی بوده است همین ، بعد شما پست دادید بنده را به نوعی تحقیر کردید احساس می شد یک نوع بی احترامی هستش ، و بعد بنده از شما خواستم درباره Draw Calls توضیح بدید همین مشکلش کجاست دوست من .

بنده سعی کردم مطالب مهمی که منتشر می شود و شده از مشکلات هر دو شرکت را مطرح کنم مثلا زمانی که Nvidia کارت گرافیک GTX 970 عرضه کرد با ضرس قاطع گفت کارت گرافیک 4 کیکابایت بعد کاشف به عمل اومد که این کارت گرافیک 3.5 GB هستش یا 500 MB حافظه جداگانه که سرعت بسیار کمی نسب به 3.5 GB دارد تا الان هم به هیچ عنوان Nvidia بیانه ای نداد که یک معذرت خواهی کند به خاطر این دروغ بزرگش . الان که Nvidia در پردازش D3D12 به مشکل برخورد دست به دامان Driver هاش که متاسفانه معماری Maxwell بر خلاف GCN از Async Compute ها به صورت سخت افزاری پشتیبانی نمی کند و باعث Latency می شود و سربار برای پردازنده .

خوب دوست من میشه بگید این مشکلش کجاست.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    سازنده بازی جنجالی Ashes of the Singularity اعلام کرده است ما شدیدا از سوی NVIDIA تحت فشار هستیم از هر نظر به ما فشار می اورند که درتنظیمات این بازی را دستکاری کنید تا کارتهای nVIDIA نتیجه دلخواه را دریافت کنند و رقیب قرمز خود عقب نباشند

قرار ندادن GameWorks مسخره در این بازی شرکت Nvidia به وحشت انداخته که چرا کارتهای گرافیکی این شرکت نتوانستند در بحث DX12 از رقیب قرمز خود پیشی بگیرند.

بیانیه ای که سازنده بازی OXIDE داده است :

NVIDIA Was Putting Pressure On Us To Disable Certain Settings In The Benchmark

When Oxide’s Ashes of the Singularity benchmark tool was released, NVIDIA issued a statement claiming that it does not consider this particular benchmark to represent what DX12 can achieve on its hardware. However, it seems that a lot has been going on in the background. According to one of Oxide’s developer, NVIDIA was pressuring Oxide to remove certain settings in its benchmark.

As Oxide’s developer claimed, NVIDIA’s PR department put pressure on the team in order to disable certain settings in its Ashes of the Singularity benchmark. Oxide refused to do so, which basically led to NVIDIA’s statement regarding Ashes of the Singularity.

Oxide’s developer also revealed that NVIDIA’s Maxwell does not support natively Async Compute, and that NVIDIA asked Oxide to disable it for its graphics cards.
صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 50

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)