ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23
    امتیازها
    100
    سطح
    1
    18
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavashr74 نمایش پست ها
    به نظر من می تونی cpu را کمتر بر داری و یه گرافیک بهتر مثل gtx 770 بخری چون برای گیم گرافیک مهم تر از cpu
    اما با این حال بقیه هم یه نظر بزارن
    من خودمم سیستمی که حدود یک سال پیش آقای اشراقی پیشنهاد دادن را خریدم و بسیار راضیم

فایل پیوست 26987

ببین اگه بتونی یه پولی بیشتر جور کنی این را بخری خیلی سود کردی ....
    اگه نه هم که میتونی بیای مین را ASUS TUF B85 VANGUARD برداری . که میشه ::

530-385=145
    3.660-145=3515

وای اگه با این پول بتون این گرافیک را ببندم که خیلی خوب میشه ... وای یعنی میشه ...
    آخه میدونین خودم بیشتر از Nvidia خوشم میاد ..
    امتیازها
    2,083
    سطح
    27
    12
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط m343 نمایش پست ها
    گرامی بنده تجربه ای در پیشنهاد سیستم ندارم و نمیتونم دخالت کنم اما سیستمی که جناب اشراقی پیشنهاد دادن مادربوردش بنده خیلی تحقیق کردم و بهترین پیشنهاده تو این رنج
    پردازنده پایینتر با این نوع سخت افزار هم کمی بی انصافیه

دخلت بنده رو ببخشید (مدیران اگر اسپم هست لطفا حذفش کنید)
    اگر بودجه بالا تری داشته باشه می تونه 4670 بخره که 80 تومن گرون تره
    امتیازها
    100
    سطح
    1
    18
    کاربر جدید
    بچه ها این سیستمی که آقا سیاوش پیشنهاد داد را میخوام اگه بشه Main اون را با MSI Intel LGA 1150 H87-G43 Gaming تعویض کنم .
    چون قیمتش 450/000 تومانه .که جمع کلش میشه == 3/580/000

اما خیلی خیلی زیاد هم از Main که آقا رضا پیشنهاد دادن خوشم اومده ...
    که البته با این Main قیمت کل میشه == 3/695/000

به خودم میگم ارزشش را داره که 200 هزارتومان قرض کنم ...
    ---------------------------------------------------------------------------------
    اما حالا در کل نظر شما ها چیه ؟
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_persinagulf نمایش پست ها
    بچه ها این سیستمی که آقا سیاوش پیشنهاد داد را میخوام اگه بشه Main اون را با MSI Intel LGA 1150 H87-G43 Gaming تعویض کنم .
    چون قیمتش 450/000 تومانه .که جمع کلش میشه == 3/580/000

اما خیلی خیلی زیاد هم از Main که آقا رضا پیشنهاد دادن خوشم اومده ...
    که البته با این Main قیمت کل میشه == 3/695/000

به خودم میگم ارزشش را داره که 200 هزارتومان قرض کنم ...
    ---------------------------------------------------------------------------------
    اما حالا در کل نظر شما ها چیه ؟

قرض كنى بهتره.
    امتیازها
    2,083
    سطح
    27
    12
    کاربر جدید
    به نظر من main در بازی زیاد تاثیر نداره و بیشتر به درد oc میخوره میتونی یه main ارزون تر مثل msi z87 g41 pc mate بخری و با پولش رم یا cpu تا بهتر کنی
    این مینا خودم به جای msi z87 g45 gaming خریدم و راضیم و با پولش یه ssd خریدم.....
    البته بازم از دوستان دیگه مشورت بگیر
    امتیازها
    100
    سطح
    1
    18
    کاربر جدید
    بچه ها فردا قسط رفتن به بازار را دارم // اول فروش سیستم افتضاح فعلی // دوم اگه خدا بخواد و تمام قطعات موجود باشن خرید سیستم جدید

ولی در آخر میخوام نظر همتون را در مورد پست قبلم بدونم ... مخصوصا شما آقا رضا دوست گرامی .. چون که نظر شما با بچه های دیگه فرق های زیادی داشت ( و نظرتون واقعا برام اهمیت داره ) .. چون من این سیستم را فقط برا گیم میخوام گرافیک را خیلی روش حساسم و درش تردید دارم ...
    بازم ممنون از همه گی ...
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    بچه ها فردا قسط رفتن به بازار را دارم // اول فروش سیستم افتضاح فعلی // دوم اگه خدا بخواد و تمام قطعات موجود باشن خرید سیستم جدید

ولی در آخر میخوام نظر همتون را در مورد پست قبلم بدونم ... مخصوصا شما آقا رضا دوست گرامی .. چون که نظر شما با بچه های دیگه فرق های زیادی داشت ( و نظرتون واقعا برام اهمیت داره ) .. چون من این سیستم را فقط برا گیم میخوام گرافیک را خیلی روش حساسم و درش تردید دارم ...
    بازم ممنون از همه گی ...
    شما نگرانیتون در مورد گرافیک هست علی آقا ؟! ( براساس لیست من )

امتیازها
    100
    سطح
    1
    18
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    شما نگرانیتون در مورد گرافیک هست علی آقا ؟! ( براساس لیست من )
    بله لیست شما از همه نظر عالیه ... بخصوص مینش که تو هر سایتی رفتم ازش تعریف شنیدم ..
    ولی میگم من سیستم را برا بازی میخوام ... به خودم میگم آخه این دو گرافیک اصلا با هم قابل مقایسه نیستن ... آیا Gigabyte GTX 770 4GB رو این سیستم که پیشنهاد دادن کارایی لازم را نداره ؟ // نمیدونم بخدا خیلی تردید دارم ..
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    بله لیست شما از همه نظر عالیه ... بخصوص مینش که تو هر سایتی رفتم ازش تعریف شنیدم ..
    ولی میگم من سیستم را برا بازی میخوام ... به خودم میگم آخه این دو گرافیک اصلا با هم قابل مقایسه نیستن ... آیا Gigabyte GTX 770 4GB رو این سیستم که پیشنهاد دادن کارایی لازم را نداره ؟ // نمیدونم بخدا خیلی تردید دارم ..
    ممنون ! نظر لطفت هست !
    770 نسخه 4 گیگ حدود 1700 قیمتشه و توی لیستی که سیاوش جان گذاشتند با کم کردن از بعضی قطعات مثل سی پی یو یا پیشنهاد رم با فرکانس 1600 یا پاور غیر سری OC و با مقداری افزایش بودجه تونستن این کارت رو پیشنهاد بدن .
    توی لیست قیمت 770 نسخه 4 گیگ 1500 درج شده که اشتباه هست و به روز نیست .
    یعنی ضمن کاهش اون قطعات در اصل باید حدود 360 تومن افزایش بودجه بدید یا برای اینکه بخواین بدون کاهش قطعات این کارت رو بزارید با عرض پوزش دقیقاً حدود 1 میلیون افزایش بودجه بدید تا لازم نباشه قطعات دیگه قربانی گرافیک بشن و به زور خواسته باشید با بودجه محدود توی لیست جا بدید .
    البته 770 نسخه معمولی یعنی دو گیگ رو که حدود 1400 قیمتش شده یا از برند MSI با کیفیت و کولینگ فوق العاده با قیمت حدود 1330 و با میزان افزایش بودجه کمتری تهیه کنید تا کمتر در تنگنا و فشار اقتصادی قرار بگیرید .
    البته حجم حافظه گرافیکی در کارایی یک گرافیک جزء اولویت های رده پایین هست مگر در بعضی شرایط خاص و الآن 2 گیگ حافظه جوابگو هست و 4 گیگ به نوعی میتونه آینده نگری محسوب یشه .

امتیازها
    100
    سطح
    1
    18
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    ممنون ! نظر لطفت هست !
    770 نسخه 4 گیگ حدود 1700 قیمتشه و توی لیستی که سیاوش جان گذاشتند با کم کردن از بعضی قطعات مثل سی پی یو یا پیشنهاد رم با فرکانس 1600 یا پاور غیر سری OC و با مقداری افزایش بودجه تونستن این کارت رو پیشنهاد بدن .
    توی لیست قیمت 770 نسخه 4 گیگ 1500 درج شده که اشتباه هست و به روز نیست .
    یعنی ضمن کاهش اون قطعات در اصل باید حدود 360 تومن افزایش بودجه بدید یا برای اینکه بخواین بدون کاهش قطعات این کارت رو بزارید با عرض پوزش دقیقاً حدود 1 میلیون افزایش بودجه بدید تا لازم نباشه قطعات دیگه قربانی گرافیک بشن و به زور خواسته باشید با بودجه محدود توی لیست جا بدید .
    البته 770 نسخه معمولی یعنی دو گیگ رو که حدود 1400 قیمتش شده یا از برند MSI با کیفیت و کولینگ فوق العاده با قیمت حدود 1330 و با میزان افزایش بودجه کمتری تهیه کنید تا کمتر در تنگنا و فشار اقتصادی قرار بگیرید .
    البته حجم حافظه گرافیکی در کارایی یک گرافیک جزء اولویت های رده پایین هست مگر در بعضی شرایط خاص و الآن 2 گیگ حافظه جوابگو هست و 4 گیگ به نوعی میتونه آینده نگری محسوب یشه .
    ممنون از توضیحات کاملتون و البته وقتی که میزارین ...
    این گرافیکی که شما پیشنهاد دادین تا چند وقت جواب گو هست . تازه اگه مانیتور FullHD بخرم ...
    ----------------
    منظورتون از دو بند اخرتون جایگزین کردن MSI GTX770 2GB با Gigabye GTX770 4GB است .

اون سوال را نگفتید : ایا یه گرافیکی مثل این دوتا در خط بالا روی همچین سیستمی کارایی لازم خود را ندارد ..؟
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع