ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مشکل در جی 2

امتیازها
    976
    سطح
    16
    10
    کاربر اخراجی

مشکل در جی 2

سلام خسته نباشید آقا یه سوال داشتم میخواستم ببینم مشکل از چیه
    من زمانی که جی 2 را خریدم تمام انیمیشن هاشو خاموش کردم و پنچمارک کفتم با برنامه an tu tu
    روز اول 34 اندی چند روز بعدش گفتم امتیاز 35900 گرفت الان وقتی به اندرویید 4.4.2 ارتقادادم پنچ مارک در حالتی که هیچ برناه ای باز نیست با برنامه 360 هم تمام کش و حافظه رم را پاکسازی کردم بعد پنچ مارک گرفتم ولی امتیازی که بهم داد 28000 بود میخواستم ببینم مشکل از چی میتونه باشه
    ممنون میشم منو راهنماییی کنید با تشکر
    امتیازها
    976
    سطح
    16
    10
    کاربر اخراجی
    توی سری اول و دوم حتی از نوت 3 هم توی پنچ مارک پیشی گرفت الان خیلی رتبه اش اومده پایین فکر نکنم به خاطر اندروید 4.4.2 باشه آخه گفتند 20 درصد کارایش بهتر میشه نسبت به 4.2.2
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza.riahi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید آقا یه سوال داشتم میخواستم ببینم مشکل از چیه
    من زمانی که جی 2 را خریدم تمام انیمیشن هاشو خاموش کردم و پنچمارک کفتم با برنامه an tu tu
    روز اول 34 اندی چند روز بعدش گفتم امتیاز 35900 گرفت الان وقتی به اندرویید 4.4.2 ارتقادادم پنچ مارک در حالتی که هیچ برناه ای باز نیست با برنامه 360 هم تمام کش و حافظه رم را پاکسازی کردم بعد پنچ مارک گرفتم ولی امتیازی که بهم داد 28000 بود میخواستم ببینم مشکل از چی میتونه باشه
    ممنون میشم منو راهنماییی کنید با تشکر
    بله پایین بودن امتیاز بخاطر آپدیت به کیت کت هست. امتیاز بنچمارک ها توی نسخه های مختلف اندروید ممکنه متغیر باشه. G2 بعد از آپدیت امتیازاتش کاهش پیدا میکنه و برای همه همینطور هست. بنچمارک ها هیچ ربطی به کارکرد گوشی ندارن و شما کاهش سرعت رو توی کارکرد گوشی احساس نمیکنید.
    امتیازها
    976
    سطح
    16
    10
    کاربر اخراجی
    ممنون بابت راهنماییتون خیالم راحت شد گفتم شاید برای گوشی مشکلی به وجود امده یه سوال دیگه من تا حالا اندرویید نداشتم به خاطر همین در این زمینه اطلاعاتم کافی نیست چرا وقتی هیچ برنامه باز نیست ۵۵ تا ۶۰ درصد حافظه رم اشغاله این طبیعیه یا نه با برنامه امنیتی ۳۶۰ سکیوریتی در حالتی که اصلا از گوشی کار نمیکشم از ۲گیگ رم همش ۱۱۰۰ الی ۱۲۰۰ رم اشغاله
    امتیازها
    976
    سطح
    16
    10
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

چه تعداد نرم افزار و بازی روی گوشی نصب کردید؟ بازی ها روی مموری نصب شده یا روی حافظه داخلی گوشی؟
    گوشی من مموری نداره و ۳۲ گیک حافظه داخلی داره و روی هم شاید ۱۰ ال ۱۲ تا برنامه روش نصب کردم
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    ممنون بابت راهنماییتون خیالم راحت شد گفتم شاید برای گوشی مشکلی به وجود امده یه سوال دیگه من تا حالا اندرویید نداشتم به خاطر همین در این زمینه اطلاعاتم کافی نیست چرا وقتی هیچ برنامه باز نیست ۵۵ تا ۶۰ درصد حافظه رم اشغاله این طبیعیه یا نه با برنامه امنیتی ۳۶۰ سکیوریتی در حالتی که اصلا از گوشی کار نمیکشم از ۲گیگ رم همش ۱۱۰۰ الی ۱۲۰۰ رم اشغاله
    بله طبیعیه.
    امتیازها
    976
    سطح
    16
    10
    کاربر اخراجی
    ممنون تاپیک باز باشه اگه سوالی داشتم توی همین تاپیک بگم دیگه تاپیک جدید باز نکنم
    ممنون شب خوش
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    شما میتونید با نصب کاستوم رام مقدار بیشتری از رم رو آزاد کنید!!
    مثلا در نوت 3 با فلش زدن کاستوم رام 2700 تا رم خالی میده این در حالیه که در حالت عادی چیزی حدود 1200-1500 تا خالی میده!
    البته برای نصب کاستوم رام و... گوشیتون نیاز به روت شدن داره که اگر گوشیتون گارانتی داره - باعث باطل شدن گارانتی میشه!!!!

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع