ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 495 از 566 نخست ... 395445485493494495496497505545 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,941 به 4,950 از 5656
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    یه بزرگی می گفت اگر کاری مخالف عقیده و نظر ما باشه، غیرممکنه بهانه در دنیا نباشه و ما روش تاکید نکرده باشیم!
    مطمئنم اون بزرگ اطلاعی در زمینه ی قوانین و مقررات اینترنتی در ایران نداشته.
    امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    مطمئنم اون بزرگ اطلاعی در زمینه ی قوانین و مقررات اینترنتی در ایران نداشته.
    یک سوال: چقدر در همین تاپیک چت روم درخواست راهنمایی یا مشاوره داشتیم؟
    در ضمن یکی از مشکلات خود ما اینکه می گیم اینجا ایرانه! و بی قانونی رو مساوی ایرانی بودن می دونیم!
    من به شخصه خودم توی نوشتن سعی میکنم دقت کنم. دوستان حرفه ای که صد برابر دقت دارند. در ضمن اگر محدودیت گذاشته بشه خیلی کم ممکنه مشکلی پیش بیاد.

امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    من به شخصه برام فرقی نمیکنه وقتی انقدر اصرار از کاربرها هست چرا مخالفت کنیم ؟ بیایم چت روم را روی یه ساب دامین قرار بدیم و فقط هم افرادی که امتیاز خاص یا تعداد پست خاصی دارند را بهشون اجازه دسترسی بدیم !

به مدیرهای سایت میگم ، دقت داشته باشید که باید فروم یه جاذبه ای برای افراد و موندشون داشته باشه ، اگر قرار باشه همش تکراری و همش بحث سیستم و... باشه ، از یه جایی به بعد برای فرد هیچ انگیزه ای نمیمونه و همه جوره به ضرر سایت است ! حالا خود دانید !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    گوگل جدید مبارک!:x

امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط actros 1843 نمایش پست ها
    سلام عزیز

متاسفانه چون کارت دقیقا زیر کولر cpu هست نمیشه ازش عکس گرفت ولی تو اینترنت پیداش کردم!این شکلیه

http://archive.benchmarkreviews.com/...o-Card-PCB.jpg

راستش میخواستم اِلِمان بگیرم ولی چون کنترل سرد کنندش تقریبا امکان پذیر نیست یا هزینه بر هست(باید براش ترموستات الکتریکی منوئل گرفت که دماش رو کنترل کرد که گرونه)
    اگر اطلاعات ندارید:المان یه قطعه هست با برق 12 ولت کار میکنه که عکسش رو میزارم یه طرفش سرما تولید میکنه یه طرفشم گرما که اختلاف دمای دو طرف به 70 درجه میرسه اگر گرمای سمت گرم رو با هیت سینک و فن به صفر برسونید سمت سردش میتونه -70 سرما تولید کنه :D
    البته هیت سینک برای قسمت گرمش لازمه چون بعد چند دقیه بدون هیت سینک میسوزه!

این از المان

از این سیستم میشه برای اور کلاک هم استفاده کرد!

یه ایده هم از خودم در کردم :D

اگر لازمه توضیحم میدم :D
    آره رضاجان مختصر آشنایی ای با این وسیله دارم اما ما بهش میگیم تک (TEK). راه اندازیش پر دردسر هست و اون ایده ای که شما دارید تا جایی که اطلاع دارم بعضی ها دارن ازش استفاده میکنند. یکی از اون افراد آقا واراند (با نام کاربری varand در فروم اورکلاکینگ هیروز هست) که همین ایده رو چند وقت پیش عملی کرده بود.
    پشت کارت گرافیک شما تقریبا میشه گفت برای نصب هیت سینک مناسب نیست.
    @};-
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    سلام دوستان، دلم برای همه خیلی تنگ شده بود. این چند روز مجلس عروسی خواهرم بود و خوشبختانه دیشب به خوبی و خوشی تموم شد.
    یکی دو روزه تو فکر بودم که ویندوز micro XP رو برای ثبت نتایج بهتر نصب کنم و دیروز نصب کردم اما سیستمم از هم پاشیده و اعصابم بهم ریخته. همین الانم ویندوزم سالم نیست و یکی از درایوهامو نشون نمیده.
    الان حتی دیگه نمیتونم ویندوز نصب کنم چون وسط نصب هر ویندوزی نمیدونم چرا سیستم فریز میشه و همینطور گیر میکنه.
    فقط چند دقیقه اومدم توی فروم تا یه خبری بگیرم و باز برم به بدبختی هام برسم!
    @};-
    امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    آره رضاجان مختصر آشنایی ای با این وسیله دارم اما ما بهش میگیم تک (TEK). راه اندازیش پر دردسر هست و اون ایده ای که شما دارید تا جایی که اطلاع دارم بعضی ها دارن ازش استفاده میکنند. یکی از اون افراد آقا واراند (با نام کاربری varand در فروم اورکلاکینگ هیروز هست) که همین ایده رو چند وقت پیش عملی کرده بود.
    پشت کارت گرافیک شما تقریبا میشه گفت برای نصب هیت سینک مناسب نیست.
    @};-
    بله تک هم میگن!یه کم دردسر داره ولی تو پاساژ امجد یکی دیده بودم باهاش بخاری درست کرده بود :)))
    راستش این یه دفه به ذهنم رسید این شکل هم خودم با پینت کشیدم! :D

نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    سلام دوستان، دلم برای همه خیلی تنگ شده بود. این چند روز مجلس عروسی خواهرم بود و خوشبختانه دیشب به خوبی و خوشی تموم شد.
    یکی دو روزه تو فکر بودم که ویندوز micro XP رو برای ثبت نتایج بهتر نصب کنم و دیروز نصب کردم اما سیستمم از هم پاشیده و اعصابم بهم ریخته. همین الانم ویندوزم سالم نیست و یکی از درایوهامو نشون نمیده.
    الان حتی دیگه نمیتونم ویندوز نصب کنم چون وسط نصب هر ویندوزی نمیدونم چرا سیستم فریز میشه و همینطور گیر میکنه.
    فقط چند دقیقه اومدم توی فروم تا یه خبری بگیرم و باز برم به بدبختی هام برسم!
    @};-
    برای اولی تبریک!
    دومی هم واقعا بد دردیه!منم حدود یک ماه یکی از هاردام که پر بازی و فیلم بود نداشتم!
    ایشالا برای شما هم درست بشه!

LIKE====>KING OF THE ROADS<===LIKE

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    دوستان عزیز بعضی ها خیال می کنن وقتی من قولی بدم عملیش نمی کنم و تأثیر نداره و عملیات تحریک خطرناک به کار می برند !! :)) از این لحظه به مدت 90 روز آفلاین میشم تا آقا ناصر و شاهین جون بدونن رضا هست و قولش !!! من سرم بره قولم نمیره !!! وقتی آقا شاهین عکسشو گذاشت توی تاپیک عکس اعضاء به آرمین جون مأموریت میدم تا خبرم بده تا من برگردم !! پس تا 90 روز دیگه خدانگهدار ! :-h
    قبل از آفلاین شدنم یه خبر خیلی خوب براتون دارم !
    یکی از کاربران فوق حرفه ای بخش سخت افزار فروم پی سی ورلد به نام آقا مهرداد عزیز که ناظر انجمن سخت افزار این فروم هستند و طی مکاتباتی که باهاشون داشتم متوجه شدم خریدار و طرفدار پروپاقرص مجله سخت افزار هستند و تجربه بی نظیری در بخش سخت افزار به ویژه بخش مشکلات سخت افزاری دارند به زودی به جمع ما اضافه میشن ! امیدوارم بتونیم به خوبی از تجربیات و معلومات فنی ایشون نهایت استفاده رو ببریم ! @};-

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    دوستان عزیز بعضی ها خیال می کنن وقتی من قولی بدم عملیش نمی کنم و تأثیر نداره و عملیات تحریک خطرناک به کار می برند !! :)) از این لحظه به مدت 90 روز آفلاین میشم تا آقا ناصر و شاهین جون بدونن رضا هست و قولش !!! من سرم بره قولم نمیره !!! وقتی آقا شاهین عکسشو گذاشت توی تاپیک عکس اعضاء به آرمین جون مأموریت میدم تا خبرم بده تا من برگردم !! پس تا 90 روز دیگه خدانگهدار ! :-h
    شما خودت متهمی رضاجان! :D
    عکس جناب عالی چی شد؟!
    امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    یعنی ما الان آزادیم دیگه؟؟:-??

صفحه 495 از 566 نخست ... 395445485493494495496497505545 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,941 به 4,950 از 5656

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع