ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 556 از 566 نخست ... 56456506546554555556557558 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,551 به 5,560 از 5656
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    نیازی به صادرات نیست . پاورش اگه درست و درمون باشه خودشون میان سراغش نه اینکه گرین بره سراغشون !
    نمیتونن صادر کنن چون میدونن چیز استانداردی تولید نکردن
    ایروکول چیه اخه :| . یه کیس دیگست البته چندین کیس هست که x9 کپی برابر با اصل اوناست با کمی تغییر کوچیک .
    واقع بین باشیم
    شما میری خواستگاری تا عروس خانوم شما رو نپسنده میتونی باهاش ازدواج کنی ؟! زوری که نمیشه .
    رابطه تجاری دو طرفه هست تا دو طرف به این اطمینان نرسند همکاریبا طرف مقابل به نفع خودشون هست ، مطمئن باشید هیچ شراکت و رابطه تجاری شروع نمیشه !! یعنی High Power یا cwt که با زور توپ و تانک و اسلحه با گرین شروع به همکاری نکردند اونها مطمئن باشید بیشتر به اعتبار خودشون حساس هستند و حاضر نیستنمد به این راحتی با هرکسی دست به همکاری بزنندد که اعتبار خودشون خدشه دار نشه . چه برسه همکاری با یک شرکت ایرانی با شرایط خاصی که ایران داره . مطمئن باشید وسواسشون صد برابر حالت نرمال بوده !!
    ائروکول هم از برندهای صاحب نام حوزه کولینگ و کیس و پاور هست که در حال حاضر شرکت عقیق نماینده رسمیش هست .
    ضمناً برندها توسط شما اعتبار سنجی نمیشن رضا جان . لطف کنید ادبیات مناسبی در خصوص برندها به کار ببرید . من و شما و امثال ما 1 هزارم برندهای فعال در زمینه تکنولوژی و برندهای پایه ای و یر ساختی که اسمشون به طور مستقیم مطرح نمیشه (مثل همین CWT و High Power ) رو ممکنه نشناسیم اما کسانی که باهاشون کار کردند و همکاری باهاشون شروع کردند از روی منطق و فکر بوده نه روی هوا وعشق و عاشقی و من بمیرم تو بمیری !

امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    مگه میشه همچین چیزی؟ کلیه قطعاتی که در اختیار سایت های بررسی قرار میگیره توسط سازندگان اونها بهشون تحویل داده میشه.

چرا جوک میگی برادر من، اولا" امکان صادرات دارند، اما خودشون نمیخوان، اتفاقا" این موضوع رو خودم پرسیدم ازشون و دیدم تمایلی به صادرات ندارند. چون بازار داخلی بسیار خوب جواب میده.

شما واقع بین نیستید، ناآگاهید، و اطلاعات کافی در این زمینه ای که اظهار نظر میکنید ندارید.
    توی ایران خودمون که دیدیم چقدر محصولات در اختیار سایت ها قرار دادن برای بررسی . ( البته منظورم با همه شرکت ها نیست یه تعداد محدودی )

بله تا زمانی که میشه سر یه ملتی کلاه گزاشت چه نیازی به بازار خارجیه ؟ . جالب اینجاست یه مدت برادران نفرت داشتن از این پاور نمیدونم چی شد یهو همه وابسته شدن به این پاور های گرین .
    من منتظرم ببینم کی میخوان صادر کنم اون موقع میخوام ببینم فروششون چطوریه .

اصلا من نااگاه شما سرور ما ولی چند روز بعد که یه مشکلی پیش اومد دیگه کسی گرین رو نمیشناسه و زیر بارش نمیره . دقیقا مثل ازراک که حتی مادربوردش بهتر از ایسوس و ام اس ای خطاب کردن دوستان ! ( منظورم زمانی هست که z97 بود توی بازار ما ) نمیدونم چی شده بود یهو همه تریپ ازراک برداشته بودن که بهتر از مادربورد های دیگه میدونستن .

در اخر میدونم که با ادامه دادن به جوابم که نمیرسم هیچ تازه یا اخراج میشم یا دیگه جوری برخورد میشه که انگار یه غریبم که از سرزمین عجایب اومدم . ( چیزیه که من زیاد مشاهده کردم )
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    شما میری خواستگاری تا عروس خانوم شما رو نپسنده میتونی باهاش ازدواج کنی ؟! زوری که نمیشه .
    رابطه تجاری دو طرفه هست تا دو طرف به این اطمینان نرسند همکاریبا طرف مقابل به نفع خودشون هست ، مطمئن باشید هیچ شراکت و رابطه تجاری شروع نمیشه !! یعنی High Power یا cwt که با زور توپ و تانک و اسلحه با گرین شروع به همکاری نکردند اونها مطمئن باشید بیشتر به اعتبار خودشون حساس هستند و حاضر نیستنمد به این راحتی با هرکسی دست به همکاری بزنندد که اعتبار خودشون خدشه دار نشه . چه برسه همکاری با یک شرکت ایرانی با شرایط خاصی که ایران داره . مطمئن باشید وسواسشون صد برابر حالت نرمال بوده !!
    ائروکول هم از برندهای صاحب نام حوزه کولینگ و کیس و پاور هست که در حال حاضر شرکت عقیق نماینده رسمیش هست .
    ضمناً برندها توسط شما اعتبار سنجی نمیشن رضا جان . لطف کنید ادبیات مناسبی در خصوص برندها به کار ببرید . من و شما و امثال ما 1 هزارم برندهای فعال در زمینه تکنولوژی و برندهای پایه ای و یر ساختی که اسمشون به طور مستقیم مطرح نمیشه (مثل همین CWT و High Power ) رو ممکنه نشناسیم اما کسانی که باهاشون کار کردند و همکاری باهاشون شروع کردند از روی منطق و فکر بوده نه روی هوا وعشق و عاشقی و من بمیرم تو بمیری !
    فعلا که ما منتظر پیشرفت های چشمگین گرین هستیم که ببینیم به کجا خواهد رسید .
    اگه تشریف ببرید یوتیوب یا سایت های خارجی میشه گفت بیشتر کیس هایی که قطعات رو توش اسمبل میکنن از برند های مطرح دنیا هستن مثل corsair و nzxt و in-win و ... به جای اینکه بیایم روی این ها سرمایه گذاری کنیم و اقدام به واردات کنیم یا اینکه نماینده رسمیشون باشیم رفتیم چسبیدیم به برند هایی مثل ایروکول که فک کنم یک بار بیشتر بارش نیومده باشه و هنوز خیلی هاشون فروش نرفتن . نمیگم بدن ولی قیمتی برابر با بهترین کیس کرسیر دارن ! توی رنج قیمت x9 چه کیس هایی که نمیشه گرفت با کیفیت 10 برابر بهتر و حداقل اینکه میدونیم ساخت کجاست .
    بالاخره بد نیست ادم ظرفیت انتقاد هم داشته باشه همون کرسیر هم هزارتا دشمن داره نه فقط گرین .
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    فعلا که ما منتظر پیشرفت های چشمگین گرین هستیم که ببینیم به کجا خواهد رسید .
    اگه تشریف ببرید یوتیوب یا سایت های خارجی میشه گفت بیشتر کیس هایی که قطعات رو توش اسمبل میکنن از برند های مطرح دنیا هستن مثل corsair و nzxt و in-win و ... به جای اینکه بیایم روی این ها سرمایه گذاری کنیم و اقدام به واردات کنیم یا اینکه نماینده رسمیشون باشیم رفتیم چسبیدیم به برند هایی مثل ایروکول که فک کنم یک بار بیشتر بارش نیومده باشه و هنوز خیلی هاشون فروش نرفتن . نمیگم بدن ولی قیمتی برابر با بهترین کیس کرسیر دارن ! توی رنج قیمت x9 چه کیس هایی که نمیشه گرفت با کیفیت 10 برابر بهتر و حداقل اینکه میدونیم ساخت کجاست .
    بالاخره بد نیست ادم ظرفیت انتقاد هم داشته باشه همون کرسیر هم هزارتا دشمن داره نه فقط گرین .
    عزیز دیگه اینا درد دله، خیلی ربطی به گارانتی گرین نداره.

چون صحبت شما به این تاپیک مربوط نمیشه، منتقلش میکنم بحث آزاد.
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    درد و دل چیه مگه اومدم سایت همسر یابی که بخوام درد و دل کنم . اینا تلنگر بودن . میخوام بگم که به جای اینکه برن نماینده محصولات بی کیفیت بشن برن به جاش چیز خوب وارد کنن .
    الان من نمیدونم گرین نماینده کوگاره یا نه ولی همین کوگار چندین مدل مختلف کیبورد داده که فقط سه تاش وارد شده و همینطور کیس و صندلی هم داره که هیچ ... . من دوست داشتم جواب سوالم رو اقا حسام که توی روابط عمومی سیاره سبز هستن بدن ! میخواستم ببینم چه جوابی میتونن داشته باشن
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

حالا این گرین چرا بی کیفیته؟
    من که به هیچ برندی تعصب ندارم از وقتی یادمه دارم گرین استفاده می کنم!
    تا حالا مشکلی هم نداشته، همین مجله سخت افزار، قبلاً که دست اندر کاراش یعنی
    برادر پناهی و بابک ولی زاده و بقیه تو مجله‌ی دیگه ای بودن (شاید دوست نداشته باشن اسم نمیارم)
    یادمه اون موقع یه مقاله در رابطه با عملکرد پاورهای مطرح بازار گذاشته بودن که همین گرین از خیلی از تست ها
    سربلند بیرون اومد در صورتیکه برندهای مطرح دنیا همه به دیار باقی شتافته بودن!
    همین الآن تمام PCهای شرکت ما همگی پاورهای گرین دارن و مشکلی هم ندارن، اگر شما مشکلی دیدید بگید تا
    برند رو ما هم عوض کنیم.
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    درد و دل چیه مگه اومدم سایت همسر یابی که بخوام درد و دل کنم . اینا تلنگر بودن . میخوام بگم که به جای اینکه برن نماینده محصولات بی کیفیت بشن برن به جاش چیز خوب وارد کنن .
    الان من نمیدونم گرین نماینده کوگاره یا نه ولی همین کوگار چندین مدل مختلف کیبورد داده که فقط سه تاش وارد شده و همینطور کیس و صندلی هم داره که هیچ ... . من دوست داشتم جواب سوالم رو اقا حسام که توی روابط عمومی سیاره سبز هستن بدن ! میخواستم ببینم چه جوابی میتونن داشته باشن
    آقا حرف آخر

1. اول اینکه باید ثابت کنید که پاور های گرین بی کیفیت هستند و به قول شما فقط بردش (مدار چاپی اش) از اونطرف میاد.

2. باید ثابت کنید قبلا مدیران انجمن از گرین متنفر بودند

3. باید ثابت کنید که دوستان مدیر انجمن گفته باشند ازراک بهتر از ایسوسه و بقیه است.

4. باید مشخص کنید چه مشکلی قراره در آینده بوجود بیاد که بعدا" ما بزنیم زیرش؟

5. مدعی هستید کسی داره سر ملت رو کلاه می گذاره، این اتهام رو باید ثابت کنید؟

6. مدعی هستید گرین استاندارد های جهانی رو نداره، گرین که پاور هاش تولید شرکت دیگه است، این رو باید ثابت بفرمایید که پاور های اون شرکت فاقد استاندارد هستند؟

7. تا شب فرصت دارید این صحبت هایی که فرمودین رو ثابت کنید وگرنه ناچارم به دلیل اتهام های بی مورد و بی دلیل و بدون سند و مدرک هم پست هاتون رو پاک کنم و هم دسترسیتون رو ببندم.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    عزیز بنده 5 سال هست دارم از پاور GREEN GP885-B استفاده میکنم خدا گواهه تو این پنج سال آخ نگفته حتی فنش هم به صدا نیوفتاده و ولتاژهای خروجی با روز اولش فرقی نکرده. پاور سرور شرکتم هم سری evo هست الان دو ساله بدون اینکه سرور خاموش بشه داره کار میکنه سرور هم همیشه داره کار سنگین انجام میده. شما چطور میگید پاورهای گرین بی کیفیت هستن؟ لطفا ثابت کنید

امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    عزیز بنده 5 سال هست دارم از پاور GREEN GP885-B استفاده میکنم خدا گواهه تو این پنج سال آخ نگفته حتی فنش هم به صدا نیوفتاده و ولتاژهای خروجی با روز اولش فرقی نکرده. پاور سرور شرکتم هم سری evo هست الان دو ساله بدون اینکه سرور خاموش بشه داره کار میکنه سرور هم همیشه داره کار سنگین انجام میده. شما چطور میگید پاورهای گرین بی کیفیت هستن؟ لطفا ثابت کنید
    عرفان جان داداش از پنج سال پیش؟ داداش من 8 ماهه بودم گرین استفاده می کردم!
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    10,405
    سطح
    67
    304
    کاربر انجمن
    کار به جاهایه باریک کشیده شد
صفحه 556 از 566 نخست ... 56456506546554555556557558 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,551 به 5,560 از 5656

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع