ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن

مایکروسافت دوستان، الان وقت خرید تبلت Surface Pro (سرفیس پرو) است!

زمانی که برای اولین بار تبلت های مایکروسافت به بازار عرضه گردید باعث ایجاد یک موج قدرتمند در بازار شد اما از آن جایی که این محصول با قیمت بالایی در ایران وارد شد با استقبال چندانی روبه رو نشد و به همین علت تعداد معدودی از این تبلت در بازار ایران فروخته شد. حال بعد از عرضه Surface Pro نسخه دو توسط مایکروسافت می توان امیدوار بود که با یک مبلغ قابل قبول می توان یک عدد تبلت Surface Pro را خریداری کرد! براساس اطلاعات ارائه شده توسط وب سایت های مختلف این شرکت قرار است این تبلت را با نصف قیمت برادر تازه وارد در بازار عرضه کند. برهمین اساس مایکروسافت دوستان می توانند خود را برای خرید Surface Pro به قیمت 400 دلار یعنی دقیقا کمتر از نصف Surface Pro 2 و کمتر از 60 درصد قیمت اولیه آن در فوریه خریداری کنند.
    خوب شاید این سئوال بوجود آید که خرید یک محصول خارج از رده چندان معقول نیست؟! به نظر ما اصلا Surface Pro یک محصول از رده خارج نیست این محصول در فوریه 2013 به بازار ارائه شد و دارای مشخصات فنی بسیار خوبی است. این تبلت مجهز به پردازنده Core i5-3317U، پردازنده گرافیکی Intel HD4000، چهار گیگابایت حافظه و 128 گیگابایت حافظه SSD برای ذخیره سازی است. علاوه بر این یک اسلات کارت خوان Micro SD، دوربین پشتی و جلویی و کارت شبکه بی سیم نسل n و بلوتوث نسخه 4 از دیگر امکانات این تبلت است. نکته جالب در مورد این دستگاه صفحه نمایش 10.1 اینچی 1080×1920 پیکسلی با تراکم پیکسلی 208 پیکسل در اینچ است. حال خودتان می توانید این مشخصات را با Surfce Pro 2 با قیمت 899 دلار (نسخه 64 بیتی) مقایسه کنید که از پردازنده Core i5-4200U، پردازنده گرافیکی Intel HD4400، چهار گیگابایت حافظه و درایو SSD با ظرفیت 64 گیگابایت بهره می برد. به نظر ما که خرید Surface Pro الان بهترین کاری است که یک علاقه مند به تبلت ها و محصولات مایکروسافت می تواند انجام دهد.

لینک مطلب در وب سایت سخت افزار
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/02/04 در ساعت 08:50

امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    بسیار دوست دارم یک تبلت سبک قدرتمند ویندوزی داشته باشم چون فقط اونموقه هست که میتونم احساس کنم یک کامپیوتر خونگی تو جیبمه و میتونم باهاش برنامه نویسی VB و PHP بکنم , درست و حسابی فیلم و صدا کانورت کنم (با Freemake Video Converter) و ....

حیف که قیمت تبلت های Surface واقعا بالاست (برای مثال قیمت Surface Pro 128GB حدود 3.700.000 تومان هست) وگرنه ممکن بود همراه با PC جدید یه دونه هم از اونها رو بگیرم . انشاالله که Nokia 2520 با قیمت خوبی عرضه بشه تا دوستداران تبلت های ویندوزی (از جمله خودم) توان خریدش رو داشته باشن.

جا داره یادی از یک مقاله ی کوتاه قدیمی کنم . iOS اپلیکیشن کافی ندارد ! متنش رو ویرایش نگارشی کردم .

دو خط مونده به آخر به جای درایو نوشته شده درایور.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    بسیار دوست دارم یک تبلت سبک قدرتمند ویندوزی داشته باشم چون فقط اونموقه هست که میتونم احساس کنم یک کامپیوتر خونگی تو جیبمه و میتونم باهاش برنامه نویسی VB و PHP بکنم , درست و حسابی فیلم و صدا کانورت کنم (با Freemake Video Converter) و ....

حیف که قیمت تبلت های Surface واقعا بالاست (برای مثال قیمت Surface Pro 128GB حدود 3.700.000 تومان هست) وگرنه ممکن بود همراه با PC جدید یه دونه هم از اونها رو بگیرم . انشاالله که Nokia 2520 با قیمت خوبی عرضه بشه تا دوستداران تبلت های ویندوزی (از جمله خودم) توان خریدش رو داشته باشن.

جا داره یادی از یک مقاله ی کوتاه قدیمی کنم . iOS اپلیکیشن کافی ندارد ! متنش رو ویرایش نگارشی کردم .

دو خط مونده به آخر به جای درایو نوشته شده درایور.
    انشاء الله بخری یاسر جان !
    اون اشتباه نگارشی هم تصحیح شد ! ممنون از اطلاع رسانی عزیز ! :x

امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    من که فقط با ویندوز میتونم تبلت رو تحمل کنم...با اون طراحی زیبای سرفیس واقعا لذت بخشه کار کردن با این گجت...

فقط یک نکته رو به یاسر جان بگم تبلت 2520 نوکیا خیلی عالیه ولی مشکلی که داره سیستم عاملش WINDOWS RT هستش
    که متاسفانه برنامه های نسخه ی پرو روی RT نصب نمیشه به خاطر همین با کمبود برنامه مواجه هستش.@};-

ممنون رضا جان.
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    من که فقط با ویندوز میتونم تبلت رو تحمل کنم...با اون طراحی زیبای سرفیس واقعا لذت بخشه کار کردن با این گجت...

فقط یک نکته رو به یاسر جان بگم تبلت 2520 نوکیا خیلی عالیه ولی مشکلی که داره سیستم عاملش WINDOWS RT هستش
    که متاسفانه برنامه های نسخه ی پرو روی RT نصب نمیشه به خاطر همین با کمبود برنامه مواجه هستش.@};-

ممنون رضا جان.
    نمیدونستم شاهین جان , ممنون بابت اطلاع . البته راه برای دور زدن محدودیت نصب برنامه ها هستش .
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    ممنونم از همه دوستان. به علت حجم بالای کار در بسیاری مواقع غلط های املایی دیده می شود. مرسی بچه ها
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    نمیدونستم شاهین جان , ممنون بابت اطلاع . البته راه برای دور زدن محدودیت نصب برنامه ها هستش .
    نه متاسفانه. چون RT بر مبنای ARM ساخته شده راهی برای اجرای نرم افزار های ویندوز 8 روی این دستگاه ها وجود نداره.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)