ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 45 از 48 نخست ... 354344454647 ... آخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 480
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    انجمن سخت افزار ، انجمن فوق العاده خوبی است! اما جای کار دارد:

1- به روز نشدن این قسمت :

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1212342.jpg
مشاهده: 195
حجم: 55.2 کیلو بایت

2- نداشتن تاریخ در قسمت پایین انجمن.

3- عدم احترام به زبان مقدس پارسی! :

نام: 121221.jpg
مشاهده: 200
حجم: 24.4 کیلو بایت

به نظرم کلمه فینگلیش "آپدیت" اصلاً وجهه رسمی برای یک انجمن ندارد!

4- رایانامه های ارسالی دارای دشنام است!!! :

نام: 5654.jpg
مشاهده: 245
حجم: 71.5 کیلو بایت

نام: eger35.jpg
مشاهده: 221
حجم: 36.9 کیلو بایت

اصلا این نامه سرتاپا مشکل است! تیتر نامه که....
    متن نامه هم مشکل دارد! نیم فارسی نیم انگلیسی! در هم و بر هم! چرا آخه؟
    نکته بعد اینکه چرا متن پیام خصوصی در نامه قرار نمی گیرد؟

5- خیلی خوب می شود اگر نسخه V.bulletin را ارتقا بدهید.
    6- بهتر می شد اگر نقل قول پست در قسمت "جهت اطلاع" قرار می گرفت.

این ها نظر من بود. امید وارم سازنده باشد.\m/

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نوید جان؛

آپديت انجمن به VB5 در دستوركار امسال مدير فني قرار داره انشاالله بعد از آپديت به تمامي اين موارد كم كم رسيدگي خواهيم كرد.
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام خدمت مدیران و دوستان و فعالان فروم سخت افزار

این بنده حقیر از برخورد و نوع نوشتار و بیان برخی مدیران و فعالان عزیز گله دارم ( البته نه اسم میگم نه نامی میبرم )
    ما از قدیم دیدیم که وقتی هر کاربری یا هر کسی خطا یا هر اشتباهی از نظر مدیریت میکنه ( حالا درست یا نادرست ) در وهله اول به صورت کاملا دوستانه به کاربر در
    پیغام خصوصی و کاملا در محیط شخصی این مشکل یا خطا یا هر ایرادی که هست مطرح میشه و در نهایت در صورت تکرار مداوم با یوزر خاطی برخورد میشه ( محرومیت یا اخراج )
    به نظر من هر کسی از تازه وارد یا قدیمی از سالم یا مشکل دار و غیره ... گرفته دارای احترام و شخصیت هست و
    باید در هر شرایطی احترام بین طرفین حفظ بشه و با متانت و بردباری رفتار بشه البته جسارت نشه این به فرد خاصی یا مدیر خاصی نسبت داده نمیشه در اینجا و نخواهدم شد من کلی عرض میکنم
    پس اول گوشزد و تذکر در پیغام خصوصی بعدا اگر کارساز نبود اخطار اولیه به صورت خصوصی و بعد اگر باز هم کارساز نبود کارت زرد اول که همون محرومیت مدت دار هست
    و در صورت تکرار کارت قرمز یا اخراج از فروم به مدت همیشگی ( البته اینا مثال بودند برای اینکه بنده منظورم رو برسونم )
    منظور بنده از پیغام خصوصی همون رعایت احترام بین کاربر و مدیر محترم هست و نباید این احترام به هم بخوره به هیچ وجه .

امیدوارم از این که انتقاد کردم بنده رو ببخشین و بزارید به حساب بد بودن یا نادانی یا بی سواد بودن بنده
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    بنده هم از مدیران مخصوصا آقا آرمین به عنوان یه پیشنهاد یا درخواست، خواهش دارم که از این به بعد هیچ گونه برخوردی به صورت عمومی با کاربران، چه جدید و چه قدیم صورت نگیره.

به نظرم در واقع باید در صورت مشاهده ی هر خطایی ابتدا به صورت خصوصی بین مدیران و کاربر مشکل حل بشه و اگه حل نشد با کاربر طبق قوانین برخورد کنند.
    حتی اگه یه کاربر عادی هم اومد به یه کاربر دیگه به دلیل اشتباهش با لحن توهین آمیزی صحبت کرد خیلی پسندیده تره که پست ها حذف بشن و به صورت خصوصی موضوع پیگیری بشه و با کاربری که بی احترامی کرده در حد خودش برخورد بشه. نباید وقتی میبینیم یه کاربر (چه کاربر عادی و چه مدیر) با یه نفر با لحن بدی صحبت میکنه ساکت بشینیم و چیزی نگیم.
    برخورد در محضر عموم، پاسخ عمومی رو در پی خواهد داشت.
    همه ی مسائل حاشیه ای و مشکلات، خصوصی حل بشه خیلی بهتره. کلاس کار حفظ میشه و اینجوری دیگه کسی حرف های حاشیه ای نمیزنه و جو فروم همیشه مفید و شیک باقی میمونه.

دوتا سوال کوچیک هم دارم؛
    1- اینجا کسی ادعایی داره؟ اگه کسی ادعایی در زمینه ی علم و دانش داره خوشحال میشم خودشو معرفی کنه! ظاهرا کسی رو نداریم خوشبختانه... قبول دارید که یکی از مهمترین شرط های پایداری یک گروه حفظ احترام متقابله؟

2- من مدیر بسیار کوچیکی در یه مجموعه ی کوچیک هستم، وقتی که من بخوام به یه نفر که رتبه ی پایین تری از من داره زور بگم و چون در اون محدوده ی کوچیک قدرتشو دارم زور بگم، اونوقت از رئیس جمهور و استاندار و رئیس فلان سازمان و یا رئیس محل کارم چه انتظاری میره؟ اونوقت اگه من مثلا وزیر راه و شهرسازی بودم با اون بیچاره های زیر دستم چکار میکردم؟

اینها رو هم برای درد دل عرض میکنم،
    علیرضا (Arsn) عزیز حرف قشنگی میزد، میگفت این نوشته ها رو ماشین که نمینویسه! خود ما هستیم که مینویسیم، طرف مقابلمون هم یه آدمه. خوبه که همونطور برخورد کنیم که اگه مقابل طرف هستیم هم همینطوری برخورد میکنیم.
    انسان هر چقدر علم بیشتری داشته باشه فروتن و خاکی تر میشه، این موضوع بهم ثابت شده. یه بار یه استاد دانشگاه (دکترای زبان انگلیسی) اومد مغازه، بعد از اینکه کارشو راه انداختم ازش سوال پرسیدم و اونم جوابمو به خوبی داد. در آخر دوستم اومد تو مغازه ازم پرسید چی شد؟ به سوالاتت جواب داد؟ گفتم آره جواب داد. گفت: متواضعانه جواب داد یا مغرور بود؟ گفتم: بسیار بسیار متواضعانه، خیلی آدم خاکی بود و جواب بسیار کامل و شفافی داد.
    دوستم میدونید چی گفت؟ گفت: پس اون خیلی کارش درست بوده و واقعا علم بالایی داشته.

هر کاربر یا مدیری اگه این موضوعات رو رعایت کنه خیلی عالی میشه، این عرایضم صرفا یه پیشنهاد هستن که امیدوارم بهش توجه بشه.
    @}:-
    امتیازها
    5,468
    سطح
    47
    137
    کاربر انجمن
    با سلام
    من خیلی وقته اینجا عضو هستم و چندین ساله با اینجا آشنا و فعالیت کم و بیشی هم دارم ( بلانسبت دوستان در حد پشه :دی )
    ولی حرف دو دوست بالا رو قبول دارم ، اتفاقا میخواستم یه بار پیشنهادش رو بهم خدمت مدیران که به صورت خصوصی برخورد بشه با کاربر خاطی نه در تاپیک اونم در معرض دید کاربران عادی ولی نمیدونم چی شد که نشد
    البته این رو هم بگم توی تالارهای مخفی (که فکر میکنم توی اکثر فروم ها هست) که مخصوص مدیران هست اونجا گفته بشه و بحث و گفتگو هم بشه خیلی بهتر میشه در مورد اون کاربر تصمیم گرفت

مورد بعدی که خواستم بگم ، لطفا یه ه*کی نصب کنید که تشکر کردن و نقل قول گرفتن و حذف تاپیک یا ویرایش تاپیک و ... رو در"جهت اطلاع شما" نمایش بده چون بعضی وقتا ادم یادش میره ادامه داستان رو پیگیری کنه :دی

مورد بعدی به نظرم وجود چت باکس توی فروم شکل جالبی نداره ، فروم رو غیر حرفه ای نشون میده

مورد بعدی رو یادم نمیاد دیگه انشاالله سری بعدی با انتقادات و پیشنهادهای بهتر و سازنده تر
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATA MAHMOODI نمایش پست ها
    با سلام خدمت مدیران و دوستان و فعالان فروم سخت افزار
    این بنده حقیر از برخورد و نوع نوشتار و بیان برخی مدیران و فعالان عزیز گله دارم ( البته نه اسم میگم نه نامی میبرم )
    ما از قدیم دیدیم که وقتی هر کاربری یا هر کسی خطا یا هر اشتباهی از نظر مدیریت میکنه ( حالا درست یا نادرست ) در وحله اول به صورت کاملا دوستانه به کاربر در
    پیغام خصوصی و کاملا در محیط شخصی این مشکل یا خطا یا هر ایرادی که هست مطرح میشه و در نهایت در صورت تکرار مداوم با یوزر خاطی برخورد میشه ( محرومیت یا اخراج )******
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    بنده هم از مدیران مخصوصا آقا آرمین به عنوان یه پیشنهاد یا درخواست، خواهش دارم که از این به بعد هیچ گونه برخوردی به صورت عمومی با کاربران، چه جدید و چه قدیم صورت نگیره.
    به نظرم در واقع باید در صورت مشاهده ی هر خطایی ابتدا به صورت خصوصی بین مدیران و کاربر مشکل حل بشه و اگه حل نشد با کاربر طبق قوانین برخورد کنند.
    حتی اگه یه کاربر عادی هم اومد به یه کاربر دیگه به دلیل اشتباهش با لحن توهین آمیزی صحبت کرد خیلی پسندیده تره که پست ها حذف بشن و به صورت خصوصی موضوع پیگیری بشه و با کاربری که بی احترامی کرده در حد خودش برخورد بشه. نباید وقتی میبینیم یه کاربر (چه کاربر عادی و چه مدیر) با یه نفر با لحن بدی صحبت میکنه ساکت بشینیم و چیزی نگیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ltavahid نمایش پست ها
    با سلام
    من خیلی وقته اینجا عضو هستم و چندین ساله با اینجا آشنا و فعالیت کم و بیشی هم دارم ( بلانسبت دوستان در حد پشه :دی )
    ولی حرف دو دوست بالا رو قبول دارم ، اتفاقا میخواستم یه بار پیشنهادش رو بهم خدمت مدیران که به صورت خصوصی برخورد بشه با کاربر خاطی نه در تاپیک اونم در معرض دید کاربران عادی ولی نمیدونم چی شد که نشد
    خدمت هر سه دوست خوبم آقا عطا، آقا ناصر و آقا وحید سلام عرض میکنم

انتقاد هر سه شما دوستان گلم وارده. نظر شما درسته و ما بیشتر از یک هفته است در میان دوستان و همکاران کما بیش راجب همین موضوع صحبت میکنیم. انشاالله از روز شنبه اصلاحات لازم در روش و منش برخورد با کاربران صورت خواهد پذیرفت.

امیدوارم همچنان با انتقادات سازنده ی خودتون هر چه بیشتر مارو کمک کنید.

ممنون از لطف شما.
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    سلام آرمین جان، خوبین؟
    آقا آرمین چندتا نظر در مورد قوانین بازارچه دارم.

1- قرار دادن سه تا عکس برای تاپیک های فروش زیاده، میتونید وجود یه عکس همراه با نام کاربری رو اجباری کنید. حالا اگه کسی عکس بیشتری گذاشت که چه بهتر.
    2- عکس همراه با نام کاربری باشه به نظرم کافیه، دیگه اینکه اجبار کنیم حتما دست نویس باشه به نظرم خوب نیست. اگه کسی بخواد کلاهبرداری کنه راه های آسون تری هم هست.
    3- مدت مجاز up الان 12 ساعته که خیلی کمه، باید بیشتر بشه. به نظرم حداقل از هر بار up دادن باید 24 ساعت بگذره چون بازارچه ی ما طوری نیست که بعد از 12 ساعت، تاپیک کلا از دید خارج بشه.
    4- پیشنهاد زیر قیمت های ذکر شده توسط استارتر باید کلا ممنوع بشه مگه اینکه فروشنده خودش این مورد رو ذکر کنه که آزاده (هرچند هیچ کس به این قانون توجه نمیکنه و هیچ تاپیکی تو هیچ فرومی نیست که کسی توش زیر قیمت پیشنهاد نداده باشه! این عادت ایرانی هاست)
    5- بد نیست بگیم که کاربران جدید، شرایط اعتماد سازی رو هم در صورت امکان ذکر کنند، همچنین در آینده سیستم امتیازدهی بازارچه (فقط و فقط قابل مشاهده در بخش بازارچه) داشته باشیم. همچنین برای آپ دادن هم یه دکمه ای بالای صفحه بذاریم تا با کلیک روی اون تاپیک آپ بشه تا از دو سه صفحه پست up جلوگیزی بشه.
    البته مورد 5 رو میدونم که نیاز به زمان و آپدیت داره.

ضمن اینکه پست های بخش بازارچه جزو امتیازات ارسال پست محسوب نمیشه، درسته؟
    @};-
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    سلام آرمین جان، خوبین؟
    آقا آرمین چندتا نظر در مورد قوانین بازارچه دارم.

1- قرار دادن سه تا عکس برای تاپیک های فروش زیاده، میتونید وجود یه عکس همراه با نام کاربری رو اجباری کنید. حالا اگه کسی عکس بیشتری گذاشت که چه بهتر.
    سلام ناصر جان

درست میفرمایید، اما خوب، ما هم زیاد سخت گیری نمیکنیم حتما" سه تا عکس باشه. ولی عکس های بیشتر همیشه به فروش بهتر محصول می انجامه، که به نفع کاربره. در قوانین داریم سه عکس، اما پا فشاری زیادی روش نداریم، خیلی از تاپیک ها با یک یا دو عکس هم ادامه پیدا کردند.

انشاالله وقتی امتیاز بازارچه به انجمن اضافه بشه، این قوانین حتما" بازنگری خواهند شد.

2- عکس همراه با نام کاربری باشه به نظرم کافیه، دیگه اینکه اجبار کنیم حتما دست نویس باشه به نظرم خوب نیست. اگه کسی بخواد کلاهبرداری کنه راه های آسون تری هم هست.
    باز هم در این مورد فعلا" زیاد سخت گیری نمیکنیم، اگر تایپ هم کنه کافیه برای ما.

3- مدت مجاز up الان 12 ساعته که خیلی کمه، باید بیشتر بشه. به نظرم حداقل از هر بار up دادن باید 24 ساعت بگذره چون بازارچه ی ما طوری نیست که بعد از 12 ساعت، تاپیک کلا از دید خارج بشه.
    مدت مجاز در قوانین هر 6 ساعته، که به نظرم با توجه به اینکه بازارچه ی شلوغی نداریم این میزان میتونه به 3 ساعت هم برسه، اما رای مدیران بر آپ در هر شش ساعت بوده. فعلا" سخت گیری نمیکنیم در حدی که هر آپ رو 24 ساعته کنیم. مگر اینکه اینقدر بازارچه شلوغ بشه که مطالب فنی در اون گم بشه.

4- پیشنهاد زیر قیمت های ذکر شده توسط استارتر باید کلا ممنوع بشه مگه اینکه فروشنده خودش این مورد رو ذکر کنه که آزاده (هرچند هیچ کس به این قانون توجه نمیکنه و هیچ تاپیکی تو هیچ فرومی نیست که کسی توش زیر قیمت پیشنهاد نداده باشه! این عادت ایرانی هاست)
    دقیقا" همیشه همینطوره پیشنهادات همه زیر قیمت پایه هستند. منتها ما در این موارد به حرف استارتر گوش میدیم. اگر استارتر درخواست کنه مدیران تاپیکش رو مونیتور میکنند و Offer های زیر قیمت رو پاک میکنند.

5- بد نیست بگیم که کاربران جدید، شرایط اعتماد سازی رو هم در صورت امکان ذکر کنند، همچنین در آینده سیستم امتیازدهی بازارچه (فقط و فقط قابل مشاهده در بخش بازارچه) داشته باشیم. همچنین برای آپ دادن هم یه دکمه ای بالای صفحه بذاریم تا با کلیک روی اون تاپیک آپ بشه تا از دو سه صفحه پست up جلوگیزی بشه.
    البته مورد 5 رو میدونم که نیاز به زمان و آپدیت داره.
    آره دیگه، ایشالا در VB5 ظاهرا" پلاگین بازارچه به صورت دیفالت در انجمن هست. اجازه بدین بعد از به روز رسانی ببینیم چطوری میشه.

ضمن اینکه پست های بخش بازارچه جزو امتیازات ارسال پست محسوب نمیشه، درسته؟
    @};-
    مطمئن نیستم. چک میکنم اگر امتیازات محسوب میشد، Disable میکنم.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    UPPPP

دوستان و کاربران عزیز

اگر انتقادی هست لطفا" بفرمایید. @};-
    امتیازها
    14,635
    سطح
    78
    2,661
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    UPPPP

دوستان و کاربران عزیز

اگر انتقادی هست لطفا" بفرمایید. @};-
    سلام دوست و استاد گرامی
    پوسته ی (قالب) فروم کی قراره عوض بشه ؟
    تیغ باش تا محتاج نوازش نشی
صفحه 45 از 48 نخست ... 354344454647 ... آخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 480

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع