ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28
    امتیازها
    156
    سطح
    3
    7
    کاربر جدید

اساتید لطفا یه سیستم خوب بهم پیشنهاد بدید ؟!

سلام
    من قصد خرید یه سیستم خوب در حد 6 تومن دارم میخواستم ببینم برای این سیستم چه مدل خنک کننده ای بزارم
    در کل من اصلا با این مساله آشنایی ندارم اگر کسی میتونه بهم یه راهنمایی بده
    منظورم اینه که من اصلا با خنک کننه cpu آشنایی ندارم اگر کسی بلده یه راهنمایی بکنه که کدوم مارکش بهتره و اموزش نصبشو هم بگه و اینکه روی چه کیس هایی قابل نصبه
    اگر سایتی هم میشناسید که کیس هایی زیبایی داشته باشه معرفی کنید ( قابل تهیه در ایران باشد )
    مخلص کلام در کل ایر کولر یا واتر کولر چیست و کدومش برای سیستم من مناسبه ؟؟؟؟؟؟؟؟

این هم مشخصات سیستم البته هنوز خریداری نشده :

ممنون

------------------------------------------ این مورد جواب داده شد لطفا به مورد بالا جواب بدید -----------------------------------------------
    سلام
    من قصد خرید یه سیستم حرفه ای دارم برای مصارف زیر
    برنامه نویسی php
    برنامه نویسی #c
    فوتوشاپ حرفه ای
    و از همه مهمتر گیم با رزولیشن بالا
    من خودم این سیستمو انتخاب کردم از دوستان میخوام اگه زحمتی نیست یه سیستم قوی در حد 4 میلیون بهم معرفی کنید
    (4 میلیون = کیس + مانیتور بقیه چیز ها موجود هست )
    سیستم انتخابی خودم :
    سی پی یو
    Intel Core i5 - 3.4GHz - 4670k = 720

مادر بورد :
    ASUS - H87-PRO=500

رم :

KINGSTON - 4GB - 1600 - HyperX * 3= 12 g =450

گرافیک :

1.000 = ASUS - GeForce GTX 660 Ti - 2GB

مانیتور :
    LG - 23" - IPS 23EA63V - LED=800

پاور :
    GREEN - GP650B-OC = 400

هارد :

یک ترابایت وسترن

جمع کل :

تقریبا چهار میلیون

توی این رنج قیمت اگر سیستم خوبی مد نظرتون هست بهم معرفی کنید
    ممنون
    --------------------------------------------- این مورد بسته شده لطفا به مورد بالای صفحه جواب بدید ---------------------------------------------------
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط fungrand نمایش پست ها
    سلام
    من قصد خرید یه سیستم حرفه ای دارم برای مصارف زیر
    برنامه نویسی php
    برنامه نویسی #c
    فوتوشاپ حرفه ای
    و از همه مهمتر گیم با رزولیشن بالا
    من خودم این سیستمو انتخاب کردم از دوستان میخوام اگه زحمتی نیست یه سیستم قوی در حد 4 میلیون بهم معرفی کنید
    (4 میلیون = کیس + مانیتور بقیه چیز ها موجود هست )
    سیستم انتخابی خودم :
    سی پی یو
    Intel Core i5 - 3.4GHz - 4670k = 720

مادر بورد :
    ASUS - H87-PRO=500

رم :

KINGSTON - 4GB - 1600 - HyperX * 3= 12 g =450

گرافیک :

1.000 = ASUS - GeForce GTX 660 Ti - 2GB

مانیتور :
    LG - 23" - IPS 23EA63V - LED=800

پاور :
    GREEN - GP650B-OC = 400

هارد :

یک ترابایت وسترن

جمع کل :

تقریبا چهار میلیون

توی این رنج قیمت اگر سیستم خوبی مد نظرتون هست بهم معرفی کنید
    ممنون
    داداش من شما الآن فقط باکس کیس و مانیتور رو موجود دارید و بقیه قطعات اصلی رو میخواید درسته ؟!!
    ضمناً شما که سه تا ماژول رم نوشتید خدمتتون عرض کنم که این کار اشتباهه و مادربرد از حالت سه کاناله پشتیبانی نمی کنه !
    فقط زمانی مادربردهای X58 حالت سه کاناله رو می تونستند ساپورت کنند !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2013/10/27 در ساعت 12:13

امتیازها
    156
    سطح
    3
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    داداش من شما الآن فقط باکس کیس و مانیتور رو موجود دارید و بقیه قطعات اصلی رو میخواید درسته ؟!!
    ضمناً شما که سه تا ماژول رم نوشتید خدمتتون عرض کنم که این کار اشتباهه و مادربرد از حالت سه کاناله پشتیبانی نمی کنه !
    فقط زمانی مادربردهای X58 حالت سه کاناله رو می تونستند ساپورت کنند !
    دوست عزیز من فقط صفحه کلید موس اسپیکر و کیس را دارم بقیه قطعات اصلی کیس را میخوام به کل عوض کنم
    اگر کسی میتونه برای من یه سیستم خوب پیشنهاد بده
    ممنون
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    دوست عزیز من فقط صفحه کلید موس اسپیکر و کیس را دارم بقیه قطعات اصلی کیس را میخوام به کل عوض کنم
    اگر کسی میتونه برای من یه سیستم خوب پیشنهاد بده
    ممنون
    خب باید در بخش سیستم کامل تاپیک می زدید !!!
    تاپیک منتقل شد !
    تا چند دقیقه دیگه یه سیستم هم بهتون پیشنهاد میدم ! :)
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2013/10/27 در ساعت 13:18

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    من سیستم زیر رو با توجه به بودجتون بهتون پیشنهاد میدم !

کولر CPU رو هم اگه حداکثر تا فردا سفارش بدید از طریق تاپیک زیر می تونید با همین قیمتی که نوشتم و با 10% تخفیف ویژه نسبت به بازار تهیه کنید !
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...D9%86%D9%87%29

امتیازها
    156
    سطح
    3
    7
    کاربر جدید
    ممنون بابت پیشنهادی که بهم دادید ولی یه چیزو دقت نکردید من گفتم مانیتور هم ندارم و شما این موردو لحاظ نکردید من خودم یه مورد دیدم 800 تومن 23 اینچ اگه زحمتی نیست این مورد را هم لحاظ کنید و یه سیستم بهم پیشنهاد بدید نهایت 4 تومن
    یه سوال هم دارم این cpu cooler چیه میشه یه توضیحی بدید اگه با عکس هم باشه که دیگه چه بهتر ؟
    یه سوال دیگه هم دارم توی کارت گرافیک برند ایسوز بهتر نیست
    مدل gtx 660tl چه جوریه خوبه یا نه
    ممنون
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    ممنون بابت پیشنهادی که بهم دادید ولی یه چیزو دقت نکردید من گفتم مانیتور هم ندارم و شما این موردو لحاظ نکردید من خودم یه مورد دیدم 800 تومن 23 اینچ اگه زحمتی نیست این مورد را هم لحاظ کنید و یه سیستم بهم پیشنهاد بدید نهایت 4 تومن
    یه سوال هم دارم این cpu cooler چیه میشه یه توضیحی بدید اگه با عکس هم باشه که دیگه چه بهتر ؟
    ممنون
    ببخشید اگه درست دقت نکردم ! چشم ! بهتون یه سیستم دیگه پیشنهاد میدم !

واقعاً این افزایش بودجه ارززشو رداره که دست به سیستم نزنید ! اگه بخوام تغییری بدم باید سه قطعه مادربرد ، CPU و رم رو تغییر بدم و بیارمش پایین که حیفه واقعاً !
    حتی کولر سی پی یو رو حذف کردم ، CPU رو آوردم پایین و همون 4670K گذاشتم که خودتون هم نوشته بودید و گرافیک هم آوردم پایین تا تونستم این مانیتور رو جا بدم توی لیست !
    در مورد کولر سی پی یو ببینید روی خود سی پی یو ها اینتل یه فن گذاشته منتها این فن قدرت چندانی نداره و توی فشار و گیم سنگین چندان نمیتونه خوب عمل کنه و درست و حسابی سی پی یو رو خنک کنه ! واسه همین شرکت های مختلفی اومدن و با انجام اصلاحاتی خنک کننده هایی رو با قدرت بیشتر تولید کردند ! حتی بعضی شرکت ها اومدن واتر کولر ساختن برای سی پی یو !!

امتیازها
    156
    سطح
    3
    7
    کاربر جدید
    ممنون بابت پیشنهادتون
    یه سوال دیگه دارم به نظر شما این مبلغ را هزینه کنم برای سیستم یا نه منظورم اینه که این سیستمی که پیشنهاد دادید برای بازی های سنگین مناسبه یا نه منظورم اجرای بازی های سنگین مثل کرایسیس 3 که گرافیک بالایی میخواد را میتونم توی رزولیشن 1920*1080 راحت بازی کنم یا اگر سیستم قوی میخواد فعلا دست نگه دارم یه خورده بودجه ای که دارم را افزایش بدم تا یه چیز بهتر بخرم
    به نظر شما چقدر هزینه کنم تا یه چیز توپ بخرم تا برای سه الی 4 سال خیالم از بابت سیستم راحت باشه
    منتظر جوابتون هستم
    اگه ممکنه در مورد واتر کولر و ایر کولر هم یه توضیح مختصر بدید و این خنک کننده ها برای چه سیستم هایی مناسبه آیا برای سیستمی که پیشنهاد دادید هم لازمه یا نه احتیاجی نیست
    ممنون
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    ممنون بابت پیشنهادتون
    یه سوال دیگه دارم به نظر شما این مبلغ را هزینه کنم برای سیستم یا نه منظورم اینه که این سیستمی که پیشنهاد دادید برای بازی های سنگین مناسبه یا نه منظورم اجرای بازی های سنگین مثل کرایسیس 3 که گرافیک بالایی میخواد را میتونم توی رزولیشن 1920*1080 راحت بازی کنم یا اگر سیستم قوی میخواد فعلا دست نگه دارم یه خورده بودجه ای که دارم را افزایش بدم تا یه چیز بهتر بخرم
    به نظر شما چقدر هزینه کنم تا یه چیز توپ بخرم تا برای سه الی 4 سال خیالم از بابت سیستم راحت باشه
    منتظر جوابتون هستم
    اگه ممکنه در مورد واتر کولر و ایر کولر هم یه توضیح مختصر بدید و این خنک کننده ها برای چه سیستم هایی مناسبه آیا برای سیستمی که پیشنهاد دادید هم لازمه یا نه احتیاجی نیست
    ممنون
    اگه صبر کنی چقدر بودجت اضافه میشه ؟!! ببین واسه بازی توی رزولوشن فول اچ دی با جزئیات بالا سیستم قوی تری میخوای و من با توجه به بودجت این سیستم رو پیشنهاد دادم ! اگه میخواستم گرافیک بهتری مثل 760 رو جا بدم توی این لیست باید از بعضی قطعات دیگه کم می کردم که صلاح نبود ! شما واسه سه چهار سال بخوای سیستمی ببندی که بازی های روز اون زمان رو با رزولوشن فول اچ دی جواب بده اولاً قطعات امروز دیگه تا 4 سال دیگه هیچ اثری ازشون نیست و نسل جدیدتر و فناوری های به روزتری میان و هم اینکه ما پیشگو نیستیم که از الآن بدونیم سنگین ترین بازی 4 سال دیگه حداقل چه سیستمی لازم داره !! :)
    اما واسه چنین سیستم هایی بودجه بسیار بالاتری لازمه ! اگه اینجوریه که شما میگی باید فکر SLI کارت 770 یا حتی 780 باشی !!!
    در مورد ایر کولر که روی سیستم های معمولی هم میشه بست اما واترکولرها رو با توجه به قیمت بالاشون برای سیستمهای حرفه ای گیمینگ و اورکلاکینگ پیشنهاد میشه ! :)
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2013/10/29 در ساعت 08:22

امتیازها
    156
    سطح
    3
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    اگه صبر کنی چچقدر بودجت اضافه میشه ؟!! ببین واسه بازی توی رزولوشن فول اچ دی با جزئیات بالا سیستم قوی تری میخوای و من با توجه به بودجت این سیستم رو پیشنهاد دادم ! اگه میخواستم گرافیک بهتری مثل 760 رو جا بدم توی این لیست باید از بعضی قطعات دیگه کم می کردم که صلاح نبود ! شما واسه سه چهار سال بخوای سیستمی ببندی که بازی های روز اون زمان رو با رزولوشن فول اچ دی جواب بده اولاً قطعات امروز دیگه تا 4 سال دیگه هیچ اثری ازشون نیست و نسل جدیدتر و فناوری های به روزتری میان و هم اینکه ما پیشگو نیستیم که از الآن بدونیم سنگین ترین بازی 4 سال دیگه حداقل چه سیستمی لازم داره !! :)
    اما واسه چنین سیستم هایی بودجه بسیار بالاتری لازمه ! اگه اینجوریه که شما میگی باید فکر SLI کارت 770 یا حتی 780 باشی !!!
    در مورد ایر کولر که روی سیستم های معمولی هم میشه بست اما واترکولرها رو با توجه به قیمت بالاشون برای سیستمهای حرفه ای گیمینگ و اورکلاکینگ پیشنهاد میشه ! :)
    شما یه سیستم توپ البته نه خیلی گرون به من پیشنهاد کنید که یه خورده از مورد اولی سر تر باشه نهایت بدون مانیتور 5 تومن یعنی با ایر کولر یا واتر کولر از 6/500 بیشتر تجاوز نکنه ..... اگه تا این مقدار پولو بخواد یه خورده صبر کنم میتونم این مقدارو جورش کنم ولی فکر نکنم بتونم بیشتر از این مقدار را جور کنم نهایت تا این قیمت یه سیستم توپ که خیال منو از اجرای بازی های سنگین راحت کنه
    ممنون
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع