ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 54 از 118 نخست ... 444525354555664104 ... آخرین
نمایش نتایج: از 531 به 540 از 1172
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirpers نمایش پست ها
    پست هام ارسال نمیشد. پاکشون کردم.
    خب من جوهرافشان دارم اما راضی نیستم. رنگی هم می خوام.مجبورم لیزری بگیرم.
    حالا خرج بالا یعنی چقدر؟ کارتریجهاش مگه چندند؟ و شارپزشون چند در میاد؟ اصلا چند بار میشه شارژشون کرد؟
    دلیلتون هم اصلاً توجیه خوبی برای کارتون نیست ! منتها فقط این بار رو بهتون ارفاق می کنم و اخطار نمیدم !
    با عرض پوزش ما تجربه استفاده از لیزری های رنگی رو نداشتیم ! این سؤال رو کسی میتونه به شما پاسخ دقیق بده که تجربه استفاده و شارژ کارتریج های لیزریهای رنگی رو داشته !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/02/20 در ساعت 21:55

امتیازها
    9,361
    سطح
    65
    23
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN 2012 نمایش پست ها
    دوست خوبم،

برای استفاده ی خانگی پرینتر سیاه سفید لیزری بهتره.

پرینتر لیزری رنگی خیلی گرونه، شارژش هم گرونه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    دلیلتون هم اصلاً توجیه خوبی برای کارتون نیست ! منتها فقط این بار رو ارفاق می کنم و اخطار نمیدم !
    با عرض پوزش ما تجربه استفاده از لیزری های رنگی رو نداشتیم ! این سؤال رو کسی میتونه به شما پاسخ دقیق بده که تجربه استفاده و شارژ کارتریج های لیزریهای رنگی رو داشته !
    ببین رضای عزیز
    من از سال 2005 تو فروم های مختلف عضوم. شرایط و مقرراتو چیزهای دیگه رو تو فروم ها می دونم. سعس هم می کنم رعایت کنم. اثبات حرفم هم اینه که تو کل فروم هایی که عضو هستم طی این حدود 9 سال فقط دو بار و اون اوایل اخطار گرفتم.
    من پستم رو تایپ کردم و اریال می کردم اما هم با فایرفاکس و هم با کروم پیغام میداد که مشکل پیش اومده و صفحه رو ترک کن.
    چند بار ریفرش کردم. برنامه ها رو بستم و باز کردم اما نمیشد. چند بار این کار رو کردم و نشد. تا اینکه دیدم یه دفعه چند تا پست پشت سر هم اومده که شروع کردم به پاک کردنشون.
    حالا اگه جایی از کار من مشکل داره که لطف کن و اخطار بده.

در مورد راهنماییت هم خیلی خیلی ممنونم. تو این چند روزه هم خیلی دنبال این سوال بودم اما هنوز نتونستم به جوابی برسم درباره کارتریج های این پرینترها.
    باز هم ممنون
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirpers نمایش پست ها
    ببین رضای عزیز
    من از سال 2005 تو فروم های مختلف عضوم. شرایط و مقرراتو چیزهای دیگه رو تو فروم ها می دونم. سعس هم می کنم رعایت کنم. اثبات حرفم هم اینه که تو کل فروم هایی که عضو هستم طی این حدود 9 سال فقط دو بار و اون اوایل اخطار گرفتم.
    من پستم رو تایپ کردم و اریال می کردم اما هم با فایرفاکس و هم با کروم پیغام میداد که مشکل پیش اومده و صفحه رو ترک کن.
    چند بار ریفرش کردم. برنامه ها رو بستم و باز کردم اما نمیشد. چند بار این کار رو کردم و نشد. تا اینکه دیدم یه دفعه چند تا پست پشت سر هم اومده که شروع کردم به پاک کردنشون.
    حالا اگه جایی از کار من مشکل داره که لطف کن و اخطار بده.

در مورد راهنماییت هم خیلی خیلی ممنونم. تو این چند روزه هم خیلی دنبال این سوال بودم اما هنوز نتونستم به جوابی برسم درباره کارتریج های این پرینترها.
    باز هم ممنون
    این موضوع مشکلی که گفتید برای من هم وجود داشت بسیار هم شدیدتر بود !! اما من هم پستهام 5 بار ارسال شد ؟!! آیا وقتی دیدم اون مشکل وجود داره چندین بار دکمه ارسال رو زدم ؟!
    به هر حال بگذریم !
    تنها راه به جواب رسیدن شما پرسیدن از افرادیه که تجربه استفاده دارن یا پرسیدن از یک تعمیرکار پرینتر حرفه ای و با انصافه !! ( البته اگه کسی پیدا بشه که این دو ویژگی رو با هم داشته باشه !! )
    توی فروشگاه های آنلاین هم با خوندن نظرات کاربران در مورد لیزری های رنگی ممکنه به جواب سؤالتون برسید !
    راهنمایی براساس تجربه و دانشی که داریم وظیفه ماست و متعهد هستیم اگه اطلاعات کافی در مورد موضوعی نداریم در موردش اظهار نظری نکنیم برخلاف بعضی افراد که میخوان هرجور شده با دادن یک پست حتی حاوی اطلاعات غلط خودشون رو نشون بدن !
    امیدواریم عدم پاسخ به سؤالتون رو از طرف ما به دید مثبت نگاه کنید ! @};-

امتیازها
    9,361
    سطح
    65
    23
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    این موضوع مشکلی که گفتید برای من هم وجود داشت بسیار هم شدیدتر بود !! اما من هم پستهام 5 بار ارسال شد ؟!! آیا وقتی دیدم اون مشکل وجود داره چندین بار دکمه ارسال رو زدم ؟!
    به هر حال بگذریم !
    تنها راه به جواب رسیدن شما پرسیدن از افرادیه که تجربه استفاده دارن یا پرسیدن از یک تعمیرکار پرینتر حرفه ای و با انصافه !! ( البته اگه کسی پیدا بشه که این دو ویژگی رو با هم داشته باشه !! )
    توی فروشگاه های آنلاین هم با خوندن نظرات کاربران در مورد لیزری های رنگی ممکنه به جواب سؤالتون برسید !
    راهنمایی براساس تجربه و دانشی که داریم وظیفه ماست و متعهد هستیم اگه اطلاعات کافی در مورد موضوعی نداریم در موردش اظهار نظری نکنیم برخلاف بعضی افراد که میخوان هرجور شده با دادن یک پست حتی حاوی اطلاعات غلط خودشون رو نشون بدن !
    امیدواریم عدم پاسخ به سؤالتون رو از طرف ما به دید مثبت نگاه کنید ! @};-
    بگذریم...
    حتما همینطوره که شما گفتی. من به دید مثبت نگاه می کنم. چون اطلاعات غلط خیلی بدتر از اینه که من وادار به تحقیق از جاهای دیگه ای بشم.
    باز هم ممنون
    امتیازها
    163
    سطح
    3
    17
    کاربر جدید
    سلام کسی میدونه این نوع کابلا که تو عکس واسه چه پاورهای هست ؟ میشه برای AX1200 از این کارا کرد ؟

کولر H100i بهتره یا H110 ؟ اگه زیاد اختلافی نیست 100 برمیدارم چونکه به راحتی تو کیسم جا میگیره
    امتیازها
    5,265
    سطح
    46
    381
    کاربر انجمن
    برای پاور خاصی نیست این ها کابل های روکش دار هستند که خوشبختانه توی ایران یا گیر نمیاد یا به شدت سخت ( اونم مثلا یکی بیاره از اونور ) و برای AX1200 هم میشه از این کابل ها استفاده کرد توی سایت خود کورشیر پکیج این کابل ها موجود هست برای AX1200
    Mess With The BEst DiE Like The ReSt... !!!
    امتیازها
    163
    سطح
    3
    17
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rre_za نمایش پست ها
    برای پاور خاصی نیست این ها کابل های روکش دار هستند که خوشبختانه توی ایران یا گیر نمیاد یا به شدت سخت ( اونم مثلا یکی بیاره از اونور ) و برای AX1200 هم میشه از این کابل ها استفاده کرد توی سایت خود کورشیر پکیج این کابل ها موجود هست برای AX1200
    قیمت دلاریشو نمیدونی دوست خوبم؟

کولر H100i بهتره یا H110 ؟ اگه زیاد اختلافی نیست 100 برمیدارم چونکه به راحتی تو کیسم جا میگیره
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط fake نمایش پست ها

Performance H110 بهتره. اما H100i خوشکلتره.
    امتیازها
    163
    سطح
    3
    17
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN 2012 نمایش پست ها
    Performance H110 بهتره. اما H100i خوشکلتره.
    بازدهی 110 خیلی بیشتره ؟ خوشگلی برام مهمه
    امتیازها
    5,265
    سطح
    46
    381
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط fake نمایش پست ها

قیمت در سایت خود کورشیر 40$ میباشد...

http://www.corsair.com/en/power-supp...bles-blue.html
    Mess With The BEst DiE Like The ReSt... !!!
صفحه 54 از 118 نخست ... 444525354555664104 ... آخرین
نمایش نتایج: از 531 به 540 از 1172

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع