ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 8 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 74
    امتیازها
    1,356
    سطح
    20
    5
    کاربر جدید

نظرتون در مورد این دو سیستم چیه دور ور 9 میلیون هست

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 5413137474.png
مشاهده: 108
حجم: 36.1 کیلو بایت
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 5148711902.png
مشاهده: 110
حجم: 35.9 کیلو بایت
    سلام دوستان من تازه اینجا عضو شدم یکی از دوستان این انجمن که حسام اقا هست با مشورت و بدبختی این دو سیستم رو به من پیشنهاد داد و من گفتم بیام اینجا بگم اگه نظری برای بهتر شدنش داری بگید و بگید کدوم یک از این 2 تا سیستم رو بگیرم از نظر قاب کیس و.... می تونید نظر بدید من هدفون هم میخوام که نمی دونم چی بگیرم و موس و کیبرد هم برای گیمینگ می خوام که اونم نمی دونم چی بگیرم
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    سلام دوست عزیز میشه ابتدا اون کلمه (بدبختی) رو ویرایش کنید و به جاش مثلا از مشقت و یا زحمت استفاده کنید؟
    سپس بفرمایید کاربردتون چیه دقیقا تا دوستان بهتر و دقیق تر نظر بدن. البته آقا حسام خودشون استاد هستند و کم نقص
    امتیازها
    7,841
    سطح
    59
    284
    کاربر انجمن
    در کل من عاشقه 3930k هستم !
    اولی رو قطعا قویتر بدونید ! لامذهب تو رندرینگ اصلا منهدم میکنه !
    امتیازها
    1,356
    سطح
    20
    5
    کاربر جدید
    داش من کارم گیم و من به ایشون کاملا اعتماد دارم گفتم بیام اینجا یه دستی به سرو گوشش بکشم بعد برم بخرم مثلا میخوام اس اس دی رو ببرم بالا و... اگه میشه موس و کیبرد باسیم مخصوص گیم و هدفون مخصوص گیمینگ هم پیشنهاد کنید یه مودم وایرلس خوبم میخوام
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    ست خوبی پیشنهاد دادن. البته به نظر من خرید G1.Sniper 5 همچین ضروری هم نیست. به نظر من خرید Z87X-UD5H در کنار GTX 780 انتخاب بهتری هست چون مدل اسوس این کارت که گرون ترینه قیمتش حدودا 2 و 700 هست. UD5H هم قیمتش حدودا 1 و 400 هست. به نظرم میتونین 800 در مادربرد صرفه جویی کنین و سراغ GTX 780 برین. دیگه با مادربرد فیل که نمیخواین هوا کنین چه خبره G1.Sniper 5 ... در ضمن در شماره شهریور ماه سال گذشته سخت افزار که G1.Sniper 3 رو بررسی کرده بود نوشته بود که فرکانس پایه برا هر ضریب به 100 نرسید و رو 99.8 موند ... برا SSD هم توصیه ام Corsair Force GS هست چون چیپستاش NAND Toggle هستن یعنی ترکیبی از Sync و Async در نتیجه اکثر عیب و ایرادها رو پوشش داده.
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط expellite نمایش پست ها
    ست خوبی پیشنهاد دادن. البته به نظر من خرید G1.Sniper 5 همچین ضروری هم نیست. به نظر من خرید Z87X-UD5H در کنار GTX 780 انتخاب بهتری هست چون مدل اسوس این کارت که گرون ترینه قیمتش حدودا 2 و 700 هست. UD5H هم قیمتش حدودا 1 و 400 هست. به نظرم میتونین 800 در مادربرد صرفه جویی کنین و سراغ GTX 780 برین. دیگه با مادربرد فیل که نمیخواین هوا کنین چه خبره G1.Sniper 5 ... در ضمن در شماره شهریور ماه سال گذشته سخت افزار که G1.Sniper 3 رو بررسی کرده بود نوشته بود که فرکانس پایه برا هر ضریب به 100 نرسید و رو 99.8 موند ... برا SSD هم توصیه ام Corsair Force GS هست چون چیپستاش NAND Toggle هستن یعنی ترکیبی از Sync و Async در نتیجه اکثر عیب و ایرادها رو پوشش داده.
    پیشنهادتون واقعا منطقیه. UD5-H خیلی خوبه + 4770K و کارت 780 . از این بهتر هم یعنی ممکنه؟؟؟؟
    امتیازها
    1,356
    سطح
    20
    5
    کاربر جدید
    داداش شما به قیمت کاری نداشته باش اگه مادربورد یا گرافیک ضعیف هست بگید من یه چیز دیگه جایگزین کنم ولی نگو که مادربورد به این خفنی رو عوض کنم و من تو این چیزا زیاد سر در نمیارم اس اس دی رو یعنی چیکار کنم ؟؟

و من نمی تونم با شما صحبت کنم و بهتون بگم این خوبه یا نه اگه میشه فردا اگه اقا حسام اومد بهش اینا رو بگید تا اگه با هم به تفاهم رسیدین من برم بگیرم

ایا گرافیک ضعیف هست که میخوای جایگزینی براش انتخاب کنی ؟؟؟؟
    امتیازها
    1,356
    سطح
    20
    5
    کاربر جدید
    کارت 780 چه برندی هست ؟؟؟

Ud5 این چیه مادربورد هست ؟؟؟
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ****er13 نمایش پست ها
    داداش شما به قیمت کاری نداشته باش اگه مادربورد یا گرافیک ضعیف هست بگید من یه چیز دیگه جایگزین کنم ولی نگو که مادربورد به این خفنی رو عوض کنم و من تو این چیزا زیاد سر در نمیارم اس اس دی رو یعنی چیکار کنم ؟؟

و من نمی تونم با شما صحبت کنم و بهتون بگم این خوبه یا نه اگه میشه فردا اگه اقا حسام اومد بهش اینا رو بگید تا اگه با هم به تفاهم رسیدین من برم بگیرم

ایا گرافیک ضعیف هست که میخوای جایگزینی براش انتخاب کنی ؟؟؟؟
    دوست خوب استفاده شما چیه؟ منظورتون از *** بودن مادربرد چیه؟ میخوای با پردازنده رکورد بزنی؟ میخوای 4 تا کارت SLI کنی؟ برد کاملا به مصرفت بر میگرده. شما که اینهمه پول میدی مطمئنا بازم داری تا دو سال بعد بری سراغ Skylake!!!! اگر پول داری مانعی نیست برد رو نگه دار کارتت رو GTX 780 بکن. البته حسام حتما از روی گارانتی مدل گیگابایت رو پیشنهاد داده. 780 فقط مدل اسوس رو تو سایتا من دیدم دقت که گارانتیش ویستا نباشه، اگر سازگار باشه باز خوبه.
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ****er13 نمایش پست ها
    کارت 780 چه برندی هست ؟؟؟

Ud5 این چیه مادربورد هست ؟؟؟
    داوش شما که حرف مارو قبول نداری پس به همون حسام جون بگو تاپیک بزنه ما خودمون حلش میکنیم دست گل به شما تحویل میدیم. خوبه داوش؟
صفحه 1 از 8 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 74

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع