PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد امتیاز کم در 3DMark 11

ali0231
2013/06/25, 14:24
با سلام به دوستان خوبم.:-h
همینطور که از موضوع مشخصه من تو 3dmark امتیاز خیلی کمی میگیرم مخصوصا تو فیزیک.:-?
ولی سیستمهایی با شباهت من خیلی امتیاز بالاتری گرفتن.
مثلا این:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

و (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) این هم cpu بالاتر از من که امتیاز کمتری هم تو گرافیک گرفته:

ا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)ینم امتیاز من و سایت اصلی امتیازها:
20894
یعنی ssd و یا رم باعث این همه تغییر هستن یا نه یه جای دیگه میلنگه؟
ممنون میشم از کمکاتون.\m/

Castiel
2013/06/25, 14:55
حافظه رم سیستم شما حداقل باید 2133 مگاهرتز باشد چون فرکانس 1600 یک فرکانس پایه برای سیستم گیم به شمار می آید. از طرفی حتما با خنک کننده خوبی که دارید، پردازنده را اورکلاک کنید که تاثیر بسیار خوبی در فیزیکس اسکور دارد. اورکلاک کارت ها هم می تواند تاثیر خوبی در گرافیک اسکور داشته باشد. در تست 3D Mark11 وجود SSD تاثیر چندانی ندارد.

amir1364
2013/06/25, 15:04
درود خدمت علی آقای گل.
من لینک های بالا رو نگاه کردم اون امتیازهایی که بدست اومده همه در اورکلاک و انم بیشتر با نیتروژن مایع هست و این کارتهای رو با تغییر ولتاژ و افزایش فرکانس هسته تونستن چنین امتیازی رو کسب کنن در ضمن وجود اس اس دی و رم با سرعت بالا حتماً تأثیر گذار هستش .

ali0231
2013/06/25, 15:16
درود خدمت علی آقای گل.
من لینک های بالا رو نگاه کردم اون امتیازهایی که بدست اومده همه در اورکلاک و انم بیشتر با نیتروژن مایع هست و این کارتهای رو با تغییر ولتاژ و افزایش فرکانس هسته تونستن چنین امتیازی رو کسب کنن در ضمن وجود اس اس دی و رم با سرعت بالا حتماً تأثیر گذار هستش .
ممنون امیرجان.ما که فارسیشم به زور صحبت میکنیم چه برسه به اینگیلیسی.=))=))
شماها که میتونید بخونید میفهمید چی به چیه.:D
پس یعنی امتیاز من کاملا نرماله؟
و اینکه با افزایش رم و فرکانسش یا اورکلاک CPU میتونم امتیاز بیشتری بگیرم؟

amir1364
2013/06/25, 15:21
ممنون امیرجان.ما که فارسیشم به زور صحبت میکنیم چه برسه به اینگیلیسی.=))=))
شماها که میتونید بخونید میفهمید چی به چیه.:D
پس یعنی امتیاز من کاملا نرماله؟
و اینکه با افزایش رم و فرکانسش یا اورکلاک CPU میتونم امتیاز بیشتری بگیرم؟

دقیقاً همینطوره الان امتیاز شما هم نرمال هستش هیچ جای نگرانی نیست اتفاقاً اونروز 2 تا 690 گیر آوردیم و تست کردیم که نتایج دقیقاً مثل مال شما بود.